Koliko su vam najduže izdržali Windowsi ?

poruka: 8
|
čitano: 2.513
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Koliko su vam najduže izdržali Windowsi ?

Evo, meni su stari ovaj put već oko godinu i pol, i nažalost već se podosta primijeti rondanje hard diska iako ima na sebi oko 40% slobodnog prostora sveukupno (C disk slobodno 30 od 80GB, D disk 210 od 516).

Trenutno koristim Vistu x64 SP2, a to planiram i ponovo stavljati.

Nisam siguran ali mislim da mi je oko godinu i pol vjerojatno i maximalno koliko mi znaju trajati Windowsi do potrebe nove instalacije. 

 

 Pa evo stoga i prigodne ankete :

 

 Koliko su vam najduže trajali Windowsi do potrebe novog formatiranja:

 

 

7 3-6 mjeseci
5 6-12 mjeseci
6 12-18 mjeseci
14 18-24 mjeseca
34 preko 2 godine
Hedonism Is My LifeStyle
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko su vam najduže izdržali Windowsi ?

Uh...


Pa ovaj put jaaako dugo!


Od prošle godine, šestog mjeseca... 

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koliko su vam najduže izdržali Windowsi ?

Nisam siguran kako vi, ali kako sam upiknul 2008 godine Compaq 8710p bila je instalirana Vista 32. i kada se je još moglo digao sam preko nje Win 7 i sve ovo vrijeme nije ništa rađeno na njemu osim ško sam ubacio malo Ram memorije.

Da ne ureknem, ali stvarno nikakvih problema od prvog dana je Nod 32 i to plaćeni ne stvoreni. Nemam prigovora na niti jedan dio Windozze!

 

 

D.L
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2011 5:43 (nalogodavac).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koliko su vam najduže izdržali Windowsi ?

..

i još traju

Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koliko su vam najduže izdržali Windowsi ?

windows 98 na starom kompu jos i danas rade, a bio sam jedan od prvih ljudi koji su ga nabavili u Hrvatskoj ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koliko su vam najduže izdržali Windowsi ?

Prije cca 2 godine me je jedan frend pitao dal imam instalacijski disk od xp-a, prohtjelo mu se formatiranja nakon 7-8 godina što ih je imao..

 

Apsolutni rekorder od ljudi što ja znam..

 

Inače meni traju od 6 mjeseci do godinu dana, s tim da i dalje rade savršeno al formatiram iz dosade.. na 2. pcu duraju već skoro 2 godine, tj od kad je 7ica izašla.

Jhva Elohim Meth.
15 godina
offline
Koliko su vam najduže izdržali Windowsi ?

Me ni ne traju dugo, jer često mjenjam komponente na kompu, pa onda reda radi, promjenim i winse :-D

Inaće mom bratnu na laptopu sam winxp instalirao prije skoro 4 godine, i još mu ne pada na pamet da mu instaliram 7-icu

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko su vam najduže izdržali Windowsi ?

U command prompt upišite systeminfo.exe onda se izlista kompletno stanje systema te piše i datum instalacije ;)

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice