Instalacija windows 7, problem zaključana tema

poruka: 52
|
čitano: 18.935
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Instalacija windows 7, problem

help! :)) krenula sam instalirati win 7 na laptop, i nakon sto sam pokrenula intslaciju, doso mi je prozor da nedostaje driver od cd/rw... i njega trazi.. u cemu je fora? pa meni su svi driveri gore.. jedino ako je problem sto sam na dvd od windovsa sprzila samo .iso file?

ajd valjda me je neko skuzio...

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Instalacija windows 7, problem

dala si si sama odgovor na pitanje

iso iso

image burn

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2010 16:07 (mindstorm).
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija windows 7, problem

pa i przila sam sa imgburn...

14 godina
protjeran
offline
Instalacija windows 7, problem

pogledaj šta je na cd-u nesmije biti jedan iso file, ako imaš neki drugi win probaj s njim pa ako radi skini drugu sedmicu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija windows 7, problem

ne smije biti jedan iso file? pa samo sam iso stavila.. i imam samo jedan iso na dvd-u opcenito.. ma joooojjj, sad se ko plavusa osjecam lol

14 godina
protjeran
offline
Instalacija windows 7, problem

pa ako je samo jedan iso file onda nisi pržila image burn opcijom, svaki program za prženje bi trebao imati "burn iso image to cd/dvd"

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija windows 7, problem

ja sam ovdje na forumu i procitala da trebam sprzit s image burn programom, i onda ga skinula, ali sam isla na WRITE FILES/FOLDERS TO DISC, a treba neka druga opcija?

15 godina
offline
Instalacija windows 7, problem

Ako koristis neru imas u alatnoj traci ovako: recorder pa izaberi burn image. Onda ce raditi.

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Instalacija windows 7, problem
janna kaže...

ja sam ovdje na forumu i procitala da trebam sprzit s image burn programom, i onda ga skinula, ali sam isla na WRITE FILES/FOLDERS TO DISC, a treba neka druga opcija?

ma mora negdje biti ako je image burn, idi na write image ili nešta u tom smislu...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija windows 7, problem
janna kaže...

ja sam ovdje na forumu i procitala da trebam sprzit s image burn programom, i onda ga skinula, ali sam isla na WRITE FILES/FOLDERS TO DISC, a treba neka druga opcija?

Moraš izabrati write image to disc!

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2010 16:30 (vjeko).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija windows 7, problem
janna kaže...

ja sam ovdje na forumu i procitala da trebam sprzit s image burn programom, i onda ga skinula, ali sam isla na WRITE FILES/FOLDERS TO DISC, a treba neka druga opcija?

 

Može Imgburn, ali treba ti "Write Image file to disc" opcija.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija windows 7, problem

evo jesam.. ajde hvala puno, valjda ce mi sada raditi.. :) i sorry sto sam te zatusila :)

14 godina
protjeran
offline
RE: Instalacija windows 7, problem
janna kaže...

help! :)) krenula sam instalirati win 7 na laptop, i nakon sto sam pokrenula intslaciju, doso mi je prozor da nedostaje driver od cd/rw... i njega trazi.. u cemu je fora? pa meni su svi driveri gore.. jedino ako je problem sto sam na dvd od windovsa sprzila samo .iso file?

ajd valjda me je neko skuzio...

uhh ženska ma forumu to se ne viđa često

16 godina
offline
RE: Instalacija windows 7, problem
janna kaže...

ja sam ovdje na forumu i procitala da trebam sprzit s image burn programom, i onda ga skinula, ali sam isla na WRITE FILES/FOLDERS TO DISC, a treba neka druga opcija?

Kad se otvori Imgburn onda izaberi ovo na prvoj slici, poslije dole obavezno podesi brzinu snimanja na 4x i onda gore ubacis ISO u program za snimit i to je to.Cool

15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija windows 7, problem
andrmoljac_heh kaže...
janna kaže...

help! :)) krenula sam instalirati win 7 na laptop, i nakon sto sam pokrenula intslaciju, doso mi je prozor da nedostaje driver od cd/rw... i njega trazi.. u cemu je fora? pa meni su svi driveri gore.. jedino ako je problem sto sam na dvd od windovsa sprzila samo .iso file?

ajd valjda me je neko skuzio...

uhh ženska ma forumu to se ne viđa često

hehehe, to mi kazu i za WoW...

 

a sad sam s nerom osla przit onako kako mi je objasnio, valjda ce to radit.. ako ne, bit ce da idem przit po 3.put lol... :)

16 godina
neaktivan
offline
Instalacija windows 7, problem

nemoj zaboraviti ključ upisati NevinašceOsmijeh

mladi ljudi na početku čine pogrešku, jer vide gdje je moć, postaju zli, sve za novac, sveti novac, prljavi novac, krvavi novac, oprani novac, zato neka se čudo desi, čudo osvještenja!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija windows 7, problem

A required CD/DVD drive device driver is missing. IF you have a driver floppy disc CD, DVD or USB flash drive, please insert it now.

 

Note: If the Windows instalation media is in the CD/DVD drive, you can safely remove it for this step.

 

OPET MI DOSLO, NECU NI DOCI DO KLJUCA :(((

15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija windows 7, problem

Malo mi je to čudno, ali pogledaj da li ima na stranicama od proizvođača laptopa neki driver za CD, ne mora biti za win7, može i za Vistu, snimi ga i raspakiraj na USB stick. I onda prilikom instalacije kad dobiješ tu poruku, ubaci USB stick, nađi mu folder u kojem je driver i on bi ga trebao pokupiti i nastaviti sa instalacijom.

16 godina
neaktivan
offline
Instalacija windows 7, problem

koji laptop imaš?

 

mladi ljudi na početku čine pogrešku, jer vide gdje je moć, postaju zli, sve za novac, sveti novac, prljavi novac, krvavi novac, oprani novac, zato neka se čudo desi, čudo osvještenja!
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Instalacija windows 7, problem
janna kaže...

A required CD/DVD drive device driver is missing. IF you have a driver floppy disc CD, DVD or USB flash drive, please insert it now.

 

Note: If the Windows instalation media is in the CD/DVD drive, you can safely remove it for this step.

 

OPET MI DOSLO, NECU NI DOCI DO KLJUCA :(((

možda da promijeniš raid kontroler u biosu....

ali radije da isprobaš sa nekim drugim winsom da nebi napravila još gore

15 godina
neaktivan
offline
16 godina
neaktivan
offline
Instalacija windows 7, problem

Uf, koji problemi. Tko zna što si zapravo snimila na medij. Kao prvo, ne znam zašto koristiti neke druge programe za pržiti kad je Nero oduvijek bio glavni za tu svrhu. Recimo da imaš instaliran Nero a image od Windowsa 7 mora biti velik od 2,7 do 3,7 GB dakle mora se snimiti na DVD medij. Odeš u My Computer, nađeš ISO od Windowsa koje želiš snimiti, odabereš Open with Nero, odabereš brzinu snimanja (najbolje 4x) i klik na Burn, to je to. Na kraju ako nešto neće onda je problem u ISO datoteci jer ako sve snimiš kako treba nema šanse da ne možeš instalirati, osim ako je DVD-Rom ili hard disk pokvaren.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Instalacija windows 7, problem

ma kakav cdrom driver, šta pričate, kad je kome trebao driver za cd-rom da bi instalirao winse... na šta če instalirat taj driver ako nema winsa, možda ga ona ima na laptopu ali neko nema pa šta če onda ?

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija windows 7, problem

ma jesam zensko, al nisam tolko specijalna da ne mogu pogodit sprzit iso datoteku.. e sad, moj dvd-rom nekad ima nekakvih problema s ucitavanjem, vrti ga pa vrti, al na kraju ucita... sprzila sam i sa nerom i sa imageburnom, pa ni jedan nece... ne znam u cemu je fora..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija windows 7, problem

evo, na kompu radi dvd normalno, windowsi se instaliraju, ali meni na laptopu nece pa nece.... nasla sam koji mi driveri trebaju pa cu vidjet..

16 godina
neaktivan
offline
Instalacija windows 7, problem

Uđi u Bios i promjeni ide controller iz raid mode u AHCI

ide controller=>AHCI

Naravno. bootanje mora biti s dvd-a

Sačuvaj promjene, ubaci DVD i imaj pored sebe papirić s ključem

mladi ljudi na početku čine pogrešku, jer vide gdje je moć, postaju zli, sve za novac, sveti novac, prljavi novac, krvavi novac, oprani novac, zato neka se čudo desi, čudo osvještenja!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Instalacija windows 7, problem

Pozz imam problem kad instaliram windows 7 dodje do pola i izadje mi plavi ekran neki eroori ako ko zna sta je problem nek napise hvala unapred ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Instalacija windows 7, problem

ne valja hard ako ti se stalno dešava kod pokušaja instalacije...

možda da probaš prvo izbrisat sve particije pa onda

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija windows 7, problem

nemam ja taj ide controller u biosu da ga slikas.. kopala sam, al nisam nasla...

14 godina
protjeran
offline
RE: Instalacija windows 7, problem
janna kaže...

nemam ja taj ide controller u biosu da ga slikas.. kopala sam, al nisam nasla...

http://forums.computers.toshiba-europe.com/forums/thread.jspa?messageID=192096

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice