Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 241.577
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Drakensang online

Šta se desi kada igrač slabijeg ranka (ja) pobijedi nekoliko seasoned KOTO igrača. {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Svaka čast Boxie,nek si ih {#}

 

BTW:

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
7 7
8 8
Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2013 3:48 (fromcelltohell).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Svugdje su ljudi potvrdili i sve da je najbolje igrat na strelcima

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

2.11 ATTACK SPEED :

Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

2.11 ATTACK SPEED :

Mislim da je vrijeme da vidimo neki borbeni klip iz arene, da doživimo tu brzinu... što jest' jest'. {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

I nažalost,otišao taj bow u vječna lovišta,sad mi je attack speed s novim bow-om samo 1.65!

 

BTW,u areni je tih 2.11 bilo 2.37 ako se dobro sjećam....moram potražit negdje imam,čini mi se SS iz arene.

 

Ali,ganjam ponovo brži za lvl 45,nadam se da će naletit neki moćan.

et' attack speed banan,jedino sam dobio na crit hit +450 i vratio dmg et' attack speed banan,jedino sam dobio na crit hit +450 i vratio dmg
Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2013 8:01 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Ovo do sada što sam igrao mogu reći da po meni lično više od toga i ne treba za dobar ugođaj u PVP.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Evo,uspio sam novi bow za lvl 45 napravit,mogu reći da sam poprilično zadovoljan ;)

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Super odličan bow.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Nadogradjen 5-im slotom pa to izgleda sad ovako:

 

 

solidan dmg,najveći attack speed solidan dmg,najveći attack speed
malo manji attack speed ali veći dmg malo manji attack speed ali veći dmg
najmanji attack speed ali najveći dmg najmanji attack speed ali najveći dmg
Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Vrlo mali critical hit chance, ostalo je OP.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Vrlo ništa to nije bitno,pitaj moje protivnike u areni

 

da li se bune da im je premalo crit hita heheheeh :P

 

Edit: identificiran Gorga Quiver,valjda je sad bolje :D

 

A i tako čim dodje Gnom u Kingshill pada Dark Helm....neće falit crit hit-a,

 

još kad Dark Heart armor složim....jaoooooooo :P

imali su svih 5 igrača,samo je jedan pobjegao kad je vidio da nema tu ništa za njih :P imali su svih 5 igrača,samo je jedan pobjegao kad je vidio da nema tu ništa za njih :P
Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2013 8:33 (fromcelltohell).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Ljudi imam pitanje imam arachnin stap lvl 27 i seasond centuriom sam i nisam vise zadovoljan sa njime nije jak koliko bi trebao dode do mene isti rank i lupi me gromom 1150 dok ja njega jedva 800 i nikako nemogu dobiti uniqe u slifmoru ni nigdje... -.- pa dali mi se isplati skupit 100 lock picka i otvorit legendarnu skrinju ili sto? :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
Husss kaže...

Ljudi imam pitanje imam arachnin stap lvl 27 i seasond centuriom sam i nisam vise zadovoljan sa njime nije jak koliko bi trebao dode do mene isti rank i lupi me gromom 1150 dok ja njega jedva 800 i nikako nemogu dobiti uniqe u slifmoru ni nigdje... -.- pa dali mi se isplati skupit 100 lock picka i otvorit legendarnu skrinju ili sto? :D

Farmaj zone gdje su neprijatelji koji ti daju žljeni lvl geara, iskraftaj legendary wand i identificiraj ga pa vidi mogao bi dobiti daleko bolji wand nego što taj imaš.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Španjolac 45 LVL DK ima 45 legendary opremu SKOTO pvp, ali sam ga regularno bez puno muke pobjedio...

Ovo prvo je za prvu rundu, drugo je za pobjedu u partiji. {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...
Husss kaže...

Ljudi imam pitanje imam arachnin stap lvl 27 i seasond centuriom sam i nisam vise zadovoljan sa njime nije jak koliko bi trebao dode do mene isti rank i lupi me gromom 1150 dok ja njega jedva 800 i nikako nemogu dobiti uniqe u slifmoru ni nigdje... -.- pa dali mi se isplati skupit 100 lock picka i otvorit legendarnu skrinju ili sto? :D

Farmaj zone gdje su neprijatelji koji ti daju žljeni lvl geara, iskraftaj legendary wand i identificiraj ga pa vidi mogao bi dobiti daleko bolji wand nego što taj imaš.

 

Ha nikako da dobijem 4 extrodinari wanda ni nista pa sam poceo razmisljati o tom kada mi ni u slifmoru nece dropat uniqu

 

15 godina
offline
Drakensang online

Eto,stiže ja do Flag Bearer ranka:

Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Ostavio sam protivnike bez bodova, koje poniženje, niti jedan udarac mi nisu zadali. {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

nije ni mom fakeru lako,al neda se on  {#}

ko kaze da je low lvl pvp lagan :D ko kaze da je low lvl pvp lagan :D
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Pozdrav, počeo bih igrati ovo pa ako mi možete reći dal još tko od vas igra, koji ste level i da li možemo kako skupa misije prelaziti, tj. da mogu na pomoć računati ako će trebati?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Pozz Krešo :) Na Grimmag serveru je moj guild CROTIGERS još uvijek poprilično aktivan.

 

Ali smo uglavnom svi već lvl 40-45.

 

Nije problem pomoći katkad,samo je problem u tome što igrači lvl 40-45 kad idu s tobom 

 

skupa na bilo koju instancu...ti ne dobijaš exp.

 

 

Zato je iz početka najbolje zapeti sam na neko vrijem,ide to brzo.

 

I kad izleveliraš,onda tu uskače ekipa za Ammon quest line koji se sastoji od 6 velikih questova.

 

Uglavnom,ako se odlučiš za Grimmag server,javi mi se na PP pa ću te dodat u guild.

 

Ostalo ćemo riješavati u hodu :)

Tigar Krezumica
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Kako vam se (ne)sviđaju nove promjene od 111 releasa? Novi varijabilni statsi na Ammonovom gearu, smanjeni dropovi u low lvl zonama, nema više farmanja po Teganu?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

toliko mi se svidjaju da razmisljam dat 40 kn za jedan mjesec bot programa i nek farma moj faker po kriptama cjeli dan. Pohlepni gadovi  {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

bravo mrcinno,samo ti plati za bot 40 Kn i još im pokloniš acc XD

 

ma,update-i su bezveze,pogubili su smijer totalno.

 

mislim da ću ja usporiti s igrom totalno,

 

izgleda mi kao gubljenje vremena sad.

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Evo kako to izgleda sad:

Lazycrazy stats 27.10.2013. Lazycrazy stats 27.10.2013.
Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2013 15:10 (fromcelltohell).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

 {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2013 13:03 (arger1970).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

pozdrav, dal se ova igra jos igra ili ste vecina vec odustala?

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Bio sam nešto aktivan tokom slobodnih dana za praznike pa evo par videa iz Winter Solstice 2013 eventa.

 

Normal

 

 

 

Hard

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 17:47 (boxer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Jel ima koji aktivan nas guild?

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Ima,CROTIGERS na Grimmagu. Javi se ovdje s nickom u PP da te dodam.

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice