Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 244.552
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

Boxer...

sad zamisli kolko Crazyrabby daje love da bi bio jedan od najboljih igraca u igrici(2.)...

16 godina
offline
Re: Drakensang online
onEEEx kaže...

Boxer...

sad zamisli kolko Crazyrabby daje love da bi bio jedan od najboljih igraca u igrici(2.)...

Manje, nego onaj prethodni, ali i Crazyrabby je donator.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Drakensang online

Evo i drugi video koji sam uradio prije par dana.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

A,sad da pogledamo što se može postić u 6 mjeseci aktivne igre bez uloženog novčića na account:

 

 

{#}

Tigar Krezumica
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

Odlično, nadam se da će biti inspiracija za još videa. Npr. pvp, hard bossovi itd. {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Za Hard Boss-ove,no frx,PvP...neću se sramotit{#}

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

Dobro si im spustio sa postom na forumu, samo hoće da izmuzu lovu, to se upravo i meni desilo, nema četvrtog dijela.

 

Dole je ss sa Heredura, ekipa se okupila i vidi šta već imaju.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Drakensang online

Evo,pridodana još jedna konjina u ergelu:

Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Update: dobih i onaj Shadow Minion Helmet koji se ne troši:

Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

Ja se mogu pohvaliti samo bugovima u ovoj igri. Sada zavrsio partiju pvp, pobjedili, nakon izračuna bodova izađem normalno kao i svaki puta i prišije mi 10 min ban u pvp?! {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Od onexa sa stariji brat.. 39lvl na grimmagu SW al nemam s kim igrat event...solo mi je dost tesko , sporo i skupo.... ima ko da me prihvati u grupu za farmanje...?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Malo sam se još podigao s base dmg i resistance-om(ss1)

 

a,event ću zasigurno završit(ss2)

 

E,da...dobio sam Polished Ruby,+10 DMG iz one vrećice u eventu {#}

 

Ide to i kad solo igraš.{#}

ss1 ss1
ss2 ss2
Tigar Krezumica
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Malo sam se još podigao s base dmg i resistance-om(ss1)

 

a,event ću zasigurno završit(ss2)

 

E,da...dobio sam Polished Ruby,+10 DMG iz one vrećice u eventu {#}

 

Ide to i kad solo igraš.{#}

Mogao bi napraviti kratki tutorial za Dragana ili bugove kako bi se iskoristili i pomogli nama noobovima. Ako ne video, barem opiši nešto jer svi šute kao mutavi u chatu nitko ništa ne objašnjava.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Postoji bug za Dragančeta,ali ga niti ja ne znam pa ga uglavnom preskačem i čistim ostatak mape uključujući Sargona.

Ono što vam sa sigurnošću mogu reći je da na map2 radi klasičan relog (ALT+F4) bez da ti uzme kocku pri ponovnom

loginu,dok na map1 to više ne radi,odnosno....možeš se ulogirati,mobovi se pojave,ali ti uzme i zrna kave kao da si

iz Kingshilla ušao,tako da se to ne isplati.

 

Sargon je najlakši Boss na čitavoj map2,da je više light essenca,tukao bih samo njega.

Naravno,ovo vrijedi za rangere,ne znam kakav je ostalim klasama jer iako imam i DK i maga,

s njima ne igram event uopće.

 

I to je to,ne znam što bih vam dalje napisao,možda da je lakše igrat solo nego u teamu.

Jer,težina raste proporcionalno broju članova teama.

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Postoji bug za Dragančeta,ali ga niti ja ne znam pa ga uglavnom preskačem i čistim ostatak mape uključujući Sargona.

Ono što vam sa sigurnošću mogu reći je da na map2 radi klasičan relog (ALT+F4) bez da ti uzme kocku pri ponovnom

loginu,dok na map1 to više ne radi,odnosno....možeš se ulogirati,mobovi se pojave,ali ti uzme i zrna kave kao da si

iz Kingshilla ušao,tako da se to ne isplati.

 

Sargon je najlakši Boss na čitavoj map2,da je više light essenca,tukao bih samo njega.

Naravno,ovo vrijedi za rangere,ne znam kakav je ostalim klasama jer iako imam i DK i maga,

s njima ne igram event uopće.

 

I to je to,ne znam što bih vam dalje napisao,možda da je lakše igrat solo nego u teamu.

Jer,težina raste proporcionalno broju članova teama.

Jel u pitanju ALT +F4 koji skroz gasi klijent ili obični relog kao npr. switch character?

 

Imaju dva buga na map2 - jedan sam doživio na Sargonu solo, dok na Draganu sam isprobao i nije me ubio ali mi je trebalo 6-7 elixira da ne poginem jer me ipak zakači (bug je sličan Heredur bugu dole kod dva stuba prije kamenog mostića samo ga navučeš, ali nisam našao da je 100% efektivan jer me od 2-3 udarca uvijek jedan zakači koji mi skine 70% healtha).

 

Kod Sargona mi se prvi put desio bug u njegovoj drugoj formi tu me je slučajno zakačio i ubio i kada sam restarto i došao do njega bili su kosturi i napadali ali on je samo stajao na mjestu (pravio je poteze napada, ali stojao je na mjestu i nije micao).  Evo kako je izgledao Sargon bug

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

cek mozete mi objasnit malo kak da iskoristim alt+f4 a da mi ostane kocka :D :D :D ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

pa upravo tako: stisneš ALT+F4 i ostane ti kocka,bar meni uvijek ostane.

 

taj ALT+F4 koji gasi klijent,da.

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2013 21:08 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

3 Shadow Minion Helmeta,a ne bi mi oklop dalo,pas mater i BugPointu!!!!

grrrrrrrrrrrrrr grrrrrrrrrrrrrr
Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Pih,eventa:

Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

I tako,identificiram ja taj Sargon Pauldron,kad ono banana veća nego ovaj sa lvl 30 što inače nosim:

Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

Svaka čast FCTH, no mogao bi razmisliti da sakriješ slike ili da ne postaš na njihovom forumu jer će BUGpoint developeri praviti još teže i kraće evente kada vide šta si im ti uradio sa eventa. {#}

Bravo još jednom, ja tek na 1.500...{#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Lazy...kaj nisi mogel videt kaj paldronsi rade ?...http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=3189407#post3189407 ovaj set je dobar kad se imaju sve 3 stvari...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Mogao sam vidjet,nije poanta u tome već da je to unique item  lvl 40.

 

A Dragonkiller Shoulder Guard koji je unique item za 30. lvl je bolji/jači od tog za 40. lvl{#}

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

Evo male pomoći, jedno iznenađenje koje sam otkrio u MAP1 - Swerdfield Pastures at Night.

 

Uz desni rub mape na putiću između Nefertari i Orion mini bossova se nalazi iznenađenje koje vam daje 10 Shadowsa.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Mogao sam vidjet,nije poanta u tome već da je to unique item  lvl 40.

 

A Dragonkiller Shoulder Guard koji je unique item za 30. lvl je bolji/jači od tog za 40. lvl{#}

Ma shavaćam kaj pričaš, al meni se čini da iako pojedinačno sargonovi itemi nisu nist posebno tu stavljen naglasak na bonuse koje nose ak imaš 2 ili 3 Sargonova itema.... 

Za 2 itema - +333 healtha

Za 3 itema - + 222 healtha +55dmg + 11 hp regeneration per sec

 

 

 

15 godina
offline
Drakensang online

A ja ti kažem da ti pokušaj doći do još bar jednog Sargonovog unique itema.

 

Potrošio sam sate i sate farmajući na mapi 2 i nema od toga ništa!

 

Onaj krelac Draganče najčešće ne baca ništa osim Shadowsa,kamoli da će bacit unique.

 

A,di je tu još item koji bi trebao bacit Sargon?

 

I kad sve zbrojiš,ostane da je Sargon Pauldrons lošiji od Dragonkiller Shoulder Guarda.

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2013 17:14 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

Update prethodnog posta, otkrio sam zapravo da ima 5 lokacija skirvenih iznenađenja kao male kasice prasice, možda ih ima i više ali nije mi se više dalo tražiti jer su neke stvarno dobro skrivene.

Evo svih pet tako da u jednom turnu možete zaraditi dodatnih 50 shadowsa, također u MAP2 sam pronašao samo jednu, nije mi se dalo više tražiti.

 

Zaboravio sam uzeti screenshot od jedne iz map1 dodat ću ga kasnije.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2013 20:52 (boxer).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online
Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2013 6:14 (fromcelltohell).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

fakat što više igram to mi je event uzaludniji .. {#}

iscjedilo mi 4 k andermenta masu golda a nista se ne vraca za uzvrat {#}

 

nego moram pitat jbg.... kak da mi ostane kocka sa alt+f4 ..tj kad trebam stisnut alt+f4 ?????

ja ga stiscem kad ulazim u sargonovu mapu izbaci me van al kad se vratim nema kocke   ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Kad netko nije baš najnormalniji,onda to ovako izgleda:

 

406 upokojenih igrača u areni (za jedan dan,hebe me ponovo nesanica{#})

 

61518 poena

 

Konačno fame lvl na 30

 

I rank Sezonski Bauštela Centurion {#}

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2013 18:01 (fromcelltohell).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice