U zatvor zbog piratskih Windowsa

poruka: 127
|
čitano: 42.541
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
ihush kaže...

- primjer ciljanog novinarstva. Dovoljno je u naslovu zbrčkano poslagati riječi BSA, zatvor.. Perica i još poneki su barem čitali s razumijevanjem.

Lik je krao (nešto, nevažno?), kažnjen je uvjetno. Samo je novinarsko-BSAovski spin da to prikažu kao borbu protiv korištenja nelicenciranog softwarea.

Ipak, da se isčitati po formulaciji, da to novinari nisu napravili slučajno...

Jedna srodna tema, licence. Možda dođemo do nekih odgovora? (zahvaljujem).

 

1. vlasnik (ili BSA) podiže privatnu tužbu.

2. korištenje bez valjane licence nigdje nije sudski slučaj, uvijek je povezano s težim djelima, umnažanje, distribucija... samo korištenje je nevažno.

....

 

Dear ihush How about THIS  

Doduše vijest je dej after jestrdej but anyway

 

 

I know that probably somebody will think this is stupid but i have nothing better to do
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2011 22:56 (Verbatim).
16 godina
neaktivan
offline
U zatvor zbog piratskih Windowsa

nisam citao 4 strane komentara,ali iz vijesti vidim da je murija njega ganjala za nesto drugo...ovo mu je samo zapakirano btw  :))

mraaaaak

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
Verbatim kaže...
..

Dear ihush How about THIS  

Doduše vijest je daj after jestrdaj but anyway

 

 

 dej after.. {#}

-da, (ista stvar, BSAov utjecaj na novinare..)

-pretres? -za to su imali nalog, računalo je onako 'usput'. Primjećuje se isti pattern, ništa nije slučajno. Interesantno, ni u jednom slučaju se ne govori o konkretnom djelu na temelju koga je pokrenut proces (nalog za pretres i prikupljanje dokaznog materijala). USA praksa bi takve dokaze odbacila. Kod nas samo poznati advokati mogu tako nešto..

Pomalo je neobično, što izgleda i sudci sudjeluju u tom (obrazloženja presuda..).

-Zanimljivo bi bilo da Šarić obrazloži 'nedopušteno korištenje autorskog djela' (za razliku od dopuštenog?), kao i prethodno, 'odobrenje za instaliranje operativnog sustava'. Glupost (ali dovoljno u našoj banana državi). Kao što se u takvom obrazloženju primjećuje BSA-ov rukopis optužnice jer je operativni sustav spomenut, dok recimo nije Corel, Adobe, ... koji su daleko skuplji programski paketi. ...

Jako zanimljivo. .. bin tumorov after daj.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
ihush kaže...
Verbatim kaže...
..

Dear ihush How about THIS  

Doduše vijest je daj after jestrdaj but anyway

 

 

 dej after.. {#}

-da, (ista stvar, BSAov utjecaj na novinare..)

-pretres? -za to su imali nalog, računalo je onako 'usput'. Primjećuje se isti pattern, ništa nije slučajno. Interesantno, ni u jednom slučaju se ne govori o konkretnom djelu na temelju koga je pokrenut proces (nalog za pretres i prikupljanje dokaznog materijala). USA praksa bi takve dokaze odbacila. Kod nas samo poznati advokati mogu tako nešto..

Pomalo je neobično, što izgleda i sudci sudjeluju u tom (obrazloženja presuda..).

-Zanimljivo bi bilo da Šarić obrazloži 'nedopušteno korištenje autorskog djela' (za razliku od dopuštenog?), kao i prethodno, 'odobrenje za instaliranje operativnog sustava'. Glupost (ali dovoljno u našoj banana državi). Kao što se u takvom obrazloženju primjećuje BSA-ov rukopis optužnice jer je operativni sustav spomenut, dok recimo nije Corel, Adobe, ... koji su daleko skuplji programski paketi. ...

Jako zanimljivo. .. bin tumorov after daj.

Koji je cilj ovim drakonskim kaznama?
Cilj nije kažnjavanje počinitelja {#}, već je ideja poticanje korištenja legalnog softvarea {#}. Nažalost, zbog ignoriranja većeg dijela korisnika BSA je morala pribjeći takvim mjerama. Stavite se u poziciju da vi imate neki proizvod na tržištu i da imate 1000 ljudi koji su ukrali vaš proizvod i koriste ga za sebe. Ista je priča i sa softverom, ilegalno kopiranje softverskog alata jednako je krađi HILTI (!) bušilice iz dućana. {#}

 

Izvor:

 

BSA – Često Postavljana Pitanja

I know that probably somebody will think this is stupid but i have nothing better to do
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 8:07 (Verbatim).
15 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
Verbatim kaže...
Stavite se u poziciju da vi imate neki proizvod na tržištu i da imate 1000 ljudi koji su ukrali vaš proizvod i koriste ga za sebe.

 

Stavite se u poziciju da vi imate neki proizvod na tržištu i da imate 1000 ljudi koji sličan proizvod, koji Pero daje badava, koriste za sebe.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 7:55 (Tom69).
13 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
Commodore kaže...

Ako nije skinut od microsofta sa studentskom licencom - da. Postoji Home&Student verzija koju skola, preko ministarstva moze dobiti besplatno, ali ako se koristi Professional verzija onda to nikakva studentska licenca ne pokriva.

moram se uključit u raspravu.. imam studentsku licencu koju je faks platio i instaliran windows 7 professional koji mi ostaje i nakon fakulteta..original i po pravilima

15 godina
neaktivan
offline
U zatvor zbog piratskih Windowsa

Članak je takva propaganda, manipuliranje činjenicama i zastrašivanje da je to odvratno! Lider press se može stidjeti što objavljuje takva $%#nja.                                                                                                  

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
Verbatim kaže...
..Koji je cilj ovim drakonskim kaznama?
Cilj nije kažnjavanje počinitelja {#}, već je ideja poticanje korištenja legalnog softvarea {#}. Nažalost, zbog ignoriranja većeg dijela korisnika BSA je morala pribjeći takvim mjerama. Stavite se u poziciju da vi imate neki proizvod na tržištu i da imate 1000 ljudi koji su ukrali vaš proizvod i koriste ga za sebe. Ista je priča i sa softverom, ilegalno kopiranje softverskog alata jednako je krađi HILTI (!) bušilice iz dućana. {#}

 

Izvor:

 

BSA – Često Postavljana Pitanja

 -klasični BSA sindrom. (Kako li se još naziva kravlje ludilo?)  .. ili ovčarsko laprdanje... Sad bi narađe istetovirao kockice na čelu, kako sam ponosan na našu državu, našu Jacu, sudstvo i vrle predstavnike (na zimovanju u Austriji).

...jer....

štojedosadnaovaregistracija kaže...

Članak je takva propaganda, manipuliranje činjenicama i zastrašivanje da je to odvratno! Lider press se može stidjeti što objavljuje takva $%#nja.                                                                                                  

 (novinari su samo ljudi, rade za novac.. kao i izdavači, u zagradi ''pssst'', jer ni BUG nije imun)

-Ali bi zakonodavac mogao malo to pročešljati jer se očigledno u svrhe zastrašivanja, uzbunjivanja javnosti pa čak do nivoa opće histerije - panike (gore nego u Japanu), BSA služi nedozvoljenimm sredstvima, namjerno ih iskrivljujući... I novinastvo bi moralo odgovarati (kazneno), jer sudjeluje u tom biznisu.

- Poznato je da selektivno prenošenje činjenica ima jednake posljedice kao laž (mada Hembrang nikad ne laže..) {#}

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
U zatvor zbog piratskih Windowsa

Moj jedini komentar na cijelu temu jest..tko je bez grijeha, neka prvi baci kamen.

Cemetary gates
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
thedream kaže...

Moj jedini komentar na cijelu temu jest..tko je bez grijeha, neka prvi baci kamen.

 -čitav šleper nemože to (sranje) pokriti .. ''o moj BUŽE''... zar i ti? {#}

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
grimyHR kaže...
naxeem kaže...
xyan kaže...

ma treba imati spremno, ako ti pokucaju, samo format all disks, pa nek se hebu.

Ti stvarno misliš da formatiranjem nešto radiš? :) A i koliko to traje, mogu slobodno ući 7-8 puta rastavljajući vrata.

 

Jedini način je ovo

  ma vraga, sam oko diskova napravis ultra jaki alektromagnet, i kad dodu sam ukljucis sklopku i svi podaci pa-pa

  tako nekako, iako ima i boljih rješenja

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
mind_challenge kaže...
grimyHR kaže...
naxeem kaže...
xyan kaže...

ma treba imati spremno, ako ti pokucaju, samo format all disks, pa nek se hebu.

Ti stvarno misliš da formatiranjem nešto radiš? :) A i koliko to traje, mogu slobodno ući 7-8 puta rastavljajući vrata.

 

Jedini način je ovo

  ma vraga, sam oko diskova napravis ultra jaki elektromagnet, i kad dodu sam ukljucis sklopku i svi podaci pa-pa

  tako nekako, iako ima i boljih rješenja

  npr? osim onog da stvarno koristis samo licencirani softver  {#}

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 10:55 (grimyHR).
13 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
ihush kaže...
thedream kaže...

Moj jedini komentar na cijelu temu jest..tko je bez grijeha, neka prvi baci kamen.

 -čitav šleper nemože to (sranje) pokriti .. ''o moj BUŽE''... zar i ti? {#}

 

Trećina pravnih osoba i četvrtina fizičkih koristi legalan softver, i to sam previše rekao. Pod softver ovdje mislim prijesvega na OS i Office pakete.

 

Dečka mi je žao, pogotovo kako sam pratio priču - iz razloga što je kupio računalo sa predinstaliranim OS-om, i to polovno. A čekaj samo malo, pa on mu te Windowse nije naplatio, mogao ih je tumačiti kao Backup kopiju, nije li?

 

Ili predstaviti taj komp kao backup nekog drugog,trećeg ili petog računala. Ne znam baš da licenca za OS tipa Vistu vrijedi za 5,10 računala. a kod nas je često slučaj, pa i u mojoj bivšoj firmi, ne bi imenovao iz objektivnih razloga, da su na HP računalima naljepnice od Viste Basic, a na njima je puknut XP SP3 zbog lakše kompatibilnosti sa našim razvojnim programima, tadašnjima.

 

Tako je koliko znam manje više svugdje, i čekaj sad je ovo kriminal, a nije kriminal što jedna kopija XP-a biva instalirana u M-San skladištu na 500 računala sa Vista ili W7 naljepnicom, i najnormalnije prodavana firmama?

 

Neću se uopće živcirati, meni je ovo situacija u savršenoj korelaciji sa državom u kojoj živimo - bolesna.

Cemetary gates
14 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
thedream kaže...

...

Tako je koliko znam manje više svugdje, i čekaj sad je ovo kriminal, a nije kriminal što jedna kopija XP-a biva instalirana u M-San skladištu na 500 računala sa Vista ili W7 naljepnicom, i najnormalnije prodavana firmama?

...

Pa u biti možeš ti i instalirati verziju koju skineš s torrent-a, samo je važno da imaš original CD key, tj. da kupiš licencu.

16 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
ihush kaže...
 svaki rat je na kraju ekonomija, samo drugim sredstvima. Ipak neka sredstva su u uređenim drušvima kažnjiva. Recimo namjernoo lažno prikazivanje.

Ima računalo bez legalne licence? OK, pa? Kakave to ima veze s optužnicom i presudom? Zar to nije namjerno lažno prikazivanje (reklama)?

Moguć naslov ako ova akcija BSA potraje:

- ''Muž ubio Ženu (a kog drugog), zbog korištenja nelicencnog office paketa tvrtke Microsoft verzije 2010...'', jer je u wordu napisala da je kreten i outlookom se dopisilvala s ljubavnikom.

- ''Djete od 3god. završilo pod vlakom noseći piratsku kopiju ozoglašenih Windowsa-XP-SP4 skinutih s rusko-torentških izvora koji su povezani s kriminalom.''

-''Trudnica pobacila, nakon što je ukraden pristupnik na lice-knjigi (sve presude moraju biti na hrvatskom), jer nije imala legalnu inačicu internetskog preglednika verzije 9 koji ima ugrađenu zaštitu od neželjene trudnoće.. .(ovo na kraju je klasični tipfeler koji se desi.. -lapsus). ....

 

-eto našeg novinarstva i pravne nam države. K'oda je Jaca pisala govor, Šeki sudio, a glasnogovornik 'Barba' režući voćke uz haiku iznio novinstvu i pučanima.... naravno, Hebrang nema 'prste u tom', nema ni ruku (jer ih daje u vatru..).

 

Ukoliko Hrvatska Vlada prijeđa na Linux OS postoji mogućnost blokiranja predpristupnim fondovima EU, kaže Hanes Swoboda. {#}

 

Jadrankine mudrosti:

 

http://www.scribd.com/doc/47668711/Odgovor-Kosor-Otvoreni-Kod

I know that probably somebody will think this is stupid but i have nothing better to do
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
Verbatim kaže...

Koji je cilj ovim drakonskim kaznama?
Cilj nije kažnjavanje počinitelja {#}, već je ideja poticanje korištenja legalnog softvarea {#}. Nažalost, zbog ignoriranja većeg dijela korisnika BSA je morala pribjeći takvim mjerama. Stavite se u poziciju da vi imate neki proizvod na tržištu i da imate 1000 ljudi koji su ukrali vaš proizvod i koriste ga za sebe. Ista je priča i sa softverom, ilegalno kopiranje softverskog alata jednako je krađi HILTI (!) bušilice iz dućana. {#}

 

Izvor:

 

BSA – Često Postavljana Pitanja

Ovakva nemušta presuda, napisana posve bez razumijevanja što je uopće OS, softver, a vjerojatno i računalo, gdje je čovjek osuđen zbog OS-a kojeg nije on instalirao - kako to potiče korištenje legalnog softvera?

 

Jedino čime ovo može rezultirati je nepovjerenje u sudstvo i maksimalan otpor BSA (piratiziranjem).

 

16 godina
moderator
offline
U zatvor zbog piratskih Windowsa

Dečki, molim on-topic.

 

Naslov teme je U zatvor zbog piratskih Windowsa, a trebalo je otrpilike 3 posta prije nego se počelo "raspravljati" o politici i političkom stanju u nas, lopovima ovim i onim, čak i "ubojicama" i to s imenom i prezimenom itd. 

 

Razumijem da je frustriranost političkim stanjem u nas velika, ali ne možete si dozvoliti da gotovo svaka tema koja se pokrene nakon nekoliko postova završi na prostačenju, pljuckanju "onih tamo gore" i totalnom off-topicu. Tko želi ispuhati političke fustracije ima gotovo svaku večer prosvjede u gotovo svim gradovima, pa neka im se priključi.

 

Ne možete koristiti bilo koju temu i bilo koji izgovor za OT i natjecanje u pljuvanju koje nema veze s računalnim temama. 

 

Pravila foruma su jasna - off-topic se briše ili kažnjava ili i jedno i drugo, vrijeđanje i prostačenje su zabranjeni, kako među forumašima tako i prema svim ostalima koji se spominju i općenito se trudimo biti forum o računalima i sve uz njih vezano, a ne plac/pijaca gdje se nadvikujemo i spominjemo jedni drugima rodbinu. 

This space for rent!
 
2 5 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
gamer_101 kaže...
Commodore kaže...

Ako nije skinut od microsofta sa studentskom licencom - da. Postoji Home&Student verzija koju skola, preko ministarstva moze dobiti besplatno, ali ako se koristi Professional verzija onda to nikakva studentska licenca ne pokriva.

moram se uključit u raspravu.. imam studentsku licencu koju je faks platio i instaliran windows 7 professional koji mi ostaje i nakon fakulteta..original i po pravilima

pricali smo o besplatnim licencama. nesto sto je placeno naravno da pripada onome na koga glasi licenca. Kod ArchiCAD-a npr. imas studentsku licencu koju kao student mozes besplatno skinuti i aktivirati. jedina ralika je sto ti prilikom ispisa ispisuje i watermark da se radi o besplatnoj licenci (sto se moze zaobici koristenjem veceg formata papira, pa izrezivanjem watermarka) i sto ti u EULA pise da je protuzakonito aplikaciju koristiti u komercijalne svrhe.

15 godina
offline
U zatvor zbog piratskih Windowsa

"ne smiju instalirati operativne sustave, odnosno potrebno je ishoditi odobrenje osobe koja je ovlaštena dati odobrenje za instaliranje operativnog sustava kako bi se isti sustav neometano mogao koristiti."

 

Da li ovo znači da nije imao licencu, ili da nije "ovlaštena" osoba instalirala OS? Kao pod uvjetima garancije, da se garancija krši ako neovlaštena osoba ugrađuje dijelove?

Da li ja svaki put kad reinstaliram svoje licencirane Windowse moram ishoditi odobrenje osobe koja je ovlaštena dati odobrenje za instaliranje operativnog sustava kako bi se isti sustav neometano mogao koristiti."

 

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
wyks kaže...

"ne smiju instalirati operativne sustave, odnosno potrebno je ishoditi odobrenje osobe koja je ovlaštena dati odobrenje za instaliranje operativnog sustava kako bi se isti sustav neometano mogao koristiti."

 

Da li ovo znači da nije imao licencu, ili da nije "ovlaštena" osoba instalirala OS? Kao pod uvjetima garancije, da se garancija krši ako neovlaštena osoba ugrađuje dijelove?


 

Mute bistru vodu!

I know that probably somebody will think this is stupid but i have nothing better to do
14 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
Drago kaže...

Dečki, molim on-topic.

 

Naslov teme je U zatvor zbog piratskih Windowsa, a trebalo je otrpilike 3 posta prije nego se počelo "raspravljati" o politici i političkom stanju u nas, lopovima ovim i onim, čak i "ubojicama" i to s imenom i prezimenom itd. 

 

Razumijem da je frustriranost političkim stanjem u nas velika, ali ne možete si dozvoliti da gotovo svaka tema koja se pokrene nakon nekoliko postova završi na prostačenju, pljuckanju "onih tamo gore" i totalnom off-topicu. Tko želi ispuhati političke fustracije ima gotovo svaku večer prosvjede u gotovo svim gradovima, pa neka im se priključi.

 

Ne možete koristiti bilo koju temu i bilo koji izgovor za OT i natjecanje u pljuvanju koje nema veze s računalnim temama. 

 

Pravila foruma su jasna - off-topic se briše ili kažnjava ili i jedno i drugo, vrijeđanje i prostačenje su zabranjeni, kako među forumašima tako i prema svim ostalima koji se spominju i općenito se trudimo biti forum o računalima i sve uz njih vezano, a ne plac/pijaca gdje se nadvikujemo i spominjemo jedni drugima rodbinu. 

pa nije točno, kako nije vezano za računala ? Pa vidi zadnjih par postova, kosoricin plan za linuxe i šta već.....nečeš to vidjeti na forum.hr valjd xD

i opet, nije off. Ako je naslovna "uhićen zbog pirata", ključne riječi su jasne, dakle uhićen tema politike, pirat tema računala. Naravno da se podrazumijeva da bude povezano. Nitko ne priča ovdje o tome zašto seljaci parkiraju traktore na autocestama itd., ali osobno apeliram na sve neka pljuju što više mogu. Jer to je jedino što je ova država i zaslužila. Bolje se malo ispuhati. OPET, povezano za CIJELU temu. "Uhićen zbog pirata" Politika i Računalstvo. Vjerovo ili ne, postoji i takav predmet u elektrotehničkoj školi. Nije za đaba {#}

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
15 godina
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
Commodore kaže...

pricali smo o besplatnim licencama. nesto sto je placeno naravno da pripada onome na koga glasi licenca. Kod ArchiCAD-a npr. imas studentsku licencu koju kao student mozes besplatno skinuti i aktivirati. jedina ralika je sto ti prilikom ispisa ispisuje i watermark da se radi o besplatnoj licenci (sto se moze zaobici koristenjem veceg formata papira, pa izrezivanjem watermarka) i sto ti u EULA pise da je protuzakonito aplikaciju koristiti u komercijalne svrhe.

  Imaš pro verziju winsa na MSDNAA, dakle besplatno studentima i negdje piše da se ne smije u komercijalne svrhe. Štoviše bio je i server 2008 kada sam gledao.

16 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
pbandov kaže...

pa nije točno, kako nije vezano za računala ? Pa vidi zadnjih par postova, kosoricin plan za linuxe i šta već.....nečeš to vidjeti na forum.hr valjd xD

i opet, nije off. Ako je naslovna "uhićen zbog pirata", ključne riječi su jasne, dakle uhićen tema politike, pirat tema računala. Naravno da se podrazumijeva da bude povezano. Nitko ne priča ovdje o tome zašto seljaci parkiraju traktore na autocestama itd., ali osobno apeliram na sve neka pljuju što više mogu. Jer to je jedino što je ova država i zaslužila. Bolje se malo ispuhati. OPET, povezano za CIJELU temu. "Uhićen zbog pirata" Politika i Računalstvo. Vjerovo ili ne, postoji i takav predmet u elektrotehničkoj školi. Nije za đaba {#}

Kakav plan, de je to? Nisam vidio, zna netko?

 

Misliš, Politika i Gospodarstvo? {#}

Q: a kako se to linux ponasa kad crkne hdd? A: zastekava svakih 60 sec,ali prezivi se
14 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
1domagoj1 kaže...
pbandov kaže...

pa nije točno, kako nije vezano za računala ? Pa vidi zadnjih par postova, kosoricin plan za linuxe i šta već.....nečeš to vidjeti na forum.hr valjd xD

i opet, nije off. Ako je naslovna "uhićen zbog pirata", ključne riječi su jasne, dakle uhićen tema politike, pirat tema računala. Naravno da se podrazumijeva da bude povezano. Nitko ne priča ovdje o tome zašto seljaci parkiraju traktore na autocestama itd., ali osobno apeliram na sve neka pljuju što više mogu. Jer to je jedino što je ova država i zaslužila. Bolje se malo ispuhati. OPET, povezano za CIJELU temu. "Uhićen zbog pirata" Politika i Računalstvo. Vjerovo ili ne, postoji i takav predmet u elektrotehničkoj školi. Nije za đaba {#}

Kakav plan, de je to? Nisam vidio, zna netko?

 

Misliš, Politika i Gospodarstvo? {#}

da, kolege elektro znaju na šta mislim {#}

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
16 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
1domagoj1 kaže...
pbandov kaže...

pa nije točno, kako nije vezano za računala ? Pa vidi zadnjih par postova, kosoricin plan za linuxe i šta već.....

Kakav plan, de je to? Nisam vidio, zna netko?

 

Misliš, Politika i Gospodarstvo? {#}

Politika otvorenog programskog koda 

 

BSA tvrdi otvoreni standardi će povećati troškove

 

Pitanja i odgovori

I know that probably somebody will think this is stupid but i have nothing better to do
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2011 9:08 (Verbatim).
14 godina
protjeran
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa

Bilo bi smiješno da nije tragično...

 

M.G. je moj poznanik i prijatelj,

te vjerujem da će pravda biti zadovoljena...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
Don Kihoty kaže...

Bilo bi smiješno da nije tragično...

 

M.G. je moj poznanik i prijatelj,

te vjerujem da će pravda biti zadovoljena...

Mozes onda bar nesto reci zasto su mi prisili i te bjedne Windowse? Znaci usput su mu i to prislili ili...? Kako se uopce moze "braniti" posto su mi nasli ilegalne Win na kanti? Znam da je debilno, ali kako to "opravdati"?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
protjeran
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
Don Kihoty kaže...

Bilo bi smiješno da nije tragično...

 

M.G. je moj poznanik i prijatelj,

te vjerujem da će pravda biti zadovoljena...

.. ako i tebe uhapse {#}

Sinu sam dao ime ŠOKRE ! Sad mu je u školi nadimak KREŠO.
16 godina
neaktivan
offline
Re: U zatvor zbog piratskih Windowsa
win32 kaže...

Mozes onda bar nesto reci zasto su mi prisili i te bjedne Windowse? Znaci usput su mu i to prislili ili...? Kako se uopce moze "braniti" posto su mi nasli ilegalne Win na kanti? Znam da je debilno, ali kako to "opravdati"?

Daj se odluči, mu ili mi?! Jesi to onda ti na kraju ili ne, zbunjen sam. {#}

Q: a kako se to linux ponasa kad crkne hdd? A: zastekava svakih 60 sec,ali prezivi se
13 godina
neaktivan
offline
U zatvor zbog piratskih Windowsa

ako malo bolje pogledaš u tpkovnicu, vidjet češ da su U i I zajedno, pa je lako moguće da je čovjek malo pogrešno stisnuo tipku U {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2011 20:30 (xyan).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice