XFX Prekdia suranju sa nVIDIA-om

poruka: 99
|
čitano: 10.207
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
RE: XFX Prekdia suranju sa nVIDIA-om

To nisu greške nego "dalmatinski" xD

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
odjavljen
offline
RE: XFX Prekdia suranju sa nVIDIA-om
Don Kihoty kaže...

To nisu greške nego "dalmatinski" xD

  Trebao sam napisato XFX prikida saradnju sa envidijadoafrnam

Operation Flashpoint
13 godina
neaktivan
offline
RE: XFX Prekdia suranju sa nVIDIA-om
Weky kaže...
Don Kihoty kaže...

To nisu greške nego "dalmatinski" xD

  Trebao sam napisato XFX prikida saradnju sa envidijadoafrnam

  Pravilni naziv teme : XFX škarta nVidiju

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
13 godina
neaktivan
offline
RE: XFX Prekdia suranju sa nVIDIA-om
Don Kihoty kaže...

Bilo koja 460GTX je odveć previše za 1440x900,

250GTS ako nađeš ispod 600kn je super kupnja za tu rezu, ako ne planiraš skoro mijenjati monitor...

  thanks , nego je li moguće da ostavim 9500gt da vrti physics a ovu isto za igre?

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
15 godina
offline
RE: XFX Prekdia suranju sa nVIDIA-om
JokeKralj kaže...
Don Kihoty kaže...

Bilo koja 460GTX je odveć previše za 1440x900,

250GTS ako nađeš ispod 600kn je super kupnja za tu rezu, ako ne planiraš skoro mijenjati monitor...

  thanks , nego je li moguće da ostavim 9500gt da vrti physics a ovu isto za igre?

Ako 9500gt podrzava physics i imas dva psi expressa ondas je moguce. Ali mislim da ne mozes imati ATI kao primarnu i nvidiu za physics (osim sa posebnim nesluzbenim driverima).

13 godina
neaktivan
offline
RE: XFX Prekdia suranju sa nVIDIA-om
ShadoW kaže...
JokeKralj kaže...
Don Kihoty kaže...

Bilo koja 460GTX je odveć previše za 1440x900,

250GTS ako nađeš ispod 600kn je super kupnja za tu rezu, ako ne planiraš skoro mijenjati monitor...

  thanks , nego je li moguće da ostavim 9500gt da vrti physics a ovu isto za igre?

Ako 9500gt podrzava physics i imas dva psi expressa ondas je moguce. Ali mislim da ne mozes imati ATI kao primarnu i nvidiu za physics (osim sa posebnim nesluzbenim driverima).

  250 nije ATI :)

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
15 godina
offline
RE: XFX Prekdia suranju sa nVIDIA-om
JokeKralj kaže...
250 nije ATI :)

Znam, ali kazem ako se odlucis za neku ati : )

13 godina
neaktivan
offline
RE: XFX Prekdia suranju sa nVIDIA-om
ShadoW kaže...
JokeKralj kaže...
250 nije ATI :)

Znam, ali kazem ako se odlucis za neku ati : )

  ma znam bar te osnove ;)

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
15 godina
protjeran
offline
XFX Prekdia suranju sa nVIDIA-om

XFX mi se uvjek činio moćan proizvod spram nekih proizvodjača:P

Samo šteta nVidie jer će AMD sada pobrat staru slavu XFX-aBogataš

A ako i ne nastavit će raditi dobre proizvode samo za konkurenta. Sve u svemu i nije baš prepametan marketinški korak za budućnost geforseica dns kad AMD radi

puno isplativije kartice od već par gdn unatrag-negdje je sve to krenulo nizbrdo za geforce od 8800GT ili otkad su izašli HD4870 512 radeoni-ljeto 2008.

Ja sam baš onda odlučio uzet tu karticu nakon 8800GT iako mi je bila sasvim O.K., a za 90% igra bila bi i još uvjek sada

i want u ugly i want u disease i want you everything as long as is free i want your love love love love i want your lovexD
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice