Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)

poruka: 13
|
čitano: 4.010
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)

Današnje on-line izdanje Večernjeg lista donosi članak:
http://www.vecernji.hr/vijesti/tele2-anonimnog-korisnika-tuzi-stetu-400-000-kuna-clanak-323447
u kojem me je osupnula rečenica: izmjenom postavki svojeg mobilnog uređaja onemogućio funkcioniranje sustava kontrole naplate Tele2 d.o.o. jer na prepaid računu nije bilo sredstava.

 

Mislim, ono...

http://www.matematicko-podzemlje.com/
 
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)

Meni je to presmješno. Vjerojatno je bila neka greška u sustavu ili slično, pa ne žele priznati, a kamoli platiti.

( ˘͡ -˘͡)
 
6 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)

{#}Muhhahahahhahah....

Moj broj mobitela- 091 172 6697
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)

samo još jedan dokaz da je teletov sustav naplate u banani.. idem trollat na njihov forum {#}

Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)

Ma to je njima dosadno pa trollaju bezveze..

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)
Vladimir kaže...

Današnje on-line izdanje Večernjeg lista donosi članak:
http://www.vecernji.hr/vijesti/tele2-anonimnog-korisnika-tuzi-stetu-400-000-kuna-clanak-323447
u kojem me je osupnula rečenica: izmjenom postavki svojeg mobilnog uređaja onemogućio funkcioniranje sustava kontrole naplate Tele2 d.o.o. jer na prepaid računu nije bilo sredstava.

 

Mislim, ono...

Ah normalno kad im je u firmi stado ovaca skupa s Gregorom {#}

Da je meni otic u kameno doba Spilja u planini bila bi mi soba Krzno od medjeda bile bi mi gace Subara od mamuta na glavu mi stace !septika!
15 godina
protjeran
offline
Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)

48764 poruka u veljaci,

to je 1741 poruka dnevno ili ako uopce ne spava 1.2 poruka na minutu sto je skoro nemoguce,

ovdje netko serka bezveze.

 

+ da tele2 ima vise od 700 000 korisnika u HR, hm malo previse

 

ovaj cijeli clanak smrdi do neba

 
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)
Vladimir kaže...

Današnje on-line izdanje Večernjeg lista donosi članak:
http://www.vecernji.hr/vijesti/tele2-anonimnog-korisnika-tuzi-stetu-400-000-kuna-clanak-323447
u kojem me je osupnula rečenica: izmjenom postavki svojeg mobilnog uređaja onemogućio funkcioniranje sustava kontrole naplate Tele2 d.o.o. jer na prepaid računu nije bilo sredstava.

 

Mislim, ono...

Sad je kasno i moja Baba bi se Tužakala, kak se ono kaže Divlje Svinje su provalile u Povrtnjak i popapale kaj su mogle pa onda zdimile u Šumu i gotovo možete se fučkat.{#}{#}

 

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
12 godina
neaktivan
offline
Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)

Meni je udarena ovrha i zablokilari mi racun zbog navodnog duga od 1300 kn a ja s njima ukinuo ugovor prije 8 mjeseci i to bez ikakve opomene....i jos sam sve uplatio cijeli dug i oni su potvrdili da smo sve dugove rijesili ja bi ih tuzio al skupljam ljue oko 20-ak njih mi treba pa ko hoce nek odgovri.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)
juroooo kaže...

Meni je udarena ovrha i zablokilari mi racun zbog navodnog duga od 1300 kn a ja s njima ukinuo ugovor prije 8 mjeseci i to bez ikakve opomene....i jos sam sve uplatio cijeli dug i oni su potvrdili da smo sve dugove rijesili ja bi ih tuzio al skupljam ljue oko 20-ak njih mi treba pa ko hoce nek odgovri.

Ček, ako nisi bio dužan, zašto si onda platio? Ako si bio dužan, zašto bi ih onda tužio? Ako vjeruješ da si u pravu i da bi dobio tužbu, što će ti 20 ljudi?

 

14 godina
offline
Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)

Tele 2 bili i ostali tulipani, nikad od njih pravog operatera :p

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)
juroooo kaže...

Meni je udarena ovrha i zablokilari mi racun zbog navodnog duga od 1300 kn a ja s njima ukinuo ugovor prije 8 mjeseci i to bez ikakve opomene....i jos sam sve uplatio cijeli dug i oni su potvrdili da smo sve dugove rijesili ja bi ih tuzio al skupljam ljue oko 20-ak njih mi treba pa ko hoce nek odgovri.

  Vidiš, kad radiš raskid ugovora dođe ti još jedan račun na naplatu. tih preostalih 8 mj. naknada, ili penali.

Nema to veze s tvojim prethodnim dugovanjem s računa, koje si, u ovom slučaju, bio podmirio.

 

@TOPIC

 

Pa Tele two nema veze što priča.

Kako mjenjanjem postavki mobitela se može zaobići naplata usluga, koja je vezana isključivo uz SIM ICCD/MSISDN, mi ne ide u glavu.

Ali opet, bila je i ona jedna Njoka kaj je, navodno, mogla hakirati u bankomate {#} . Sad, da li je vozač kamiona upoznat s tim cjelim, nadasve složenim postupkom zaobilaženja sustava naplate, we'll never know.

 

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 3:12 (FlyBoy).
16 godina
neaktivan
offline
Tele2 tuži nepoznatog hakera(!?)

mozda je koristio aplikaciju za besplatno pricanje putem wifia :D

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice