Samsung objavio listu uređaja za jelly bean update

poruka: 14
|
čitano: 6.646
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Samsung objavio listu uređaja za jelly bean update

Samsung je danas objavio listu uređaja koji će dobiti jelly bean nadogradnju (android 4.1)

 

-Galaxy Tab 2 7.0

-Galaxy Tab 2 10.1

-Galaxy Note 10.1

-Galaxy S II

-Galaxy Note

-Galaxy Tab 7.0 Plus

-Galaxy S Advance

-Galaxy S II LTE

-Galaxy Music

-Galaxy Chat

-Galaxy Ace 2

-Galaxy Beam

-Galaxy Ace Plus

-Galaxy Mini II

-Galaxy S DUOS

 

 još nije poznatno kad će nadogradnja krenuti za ove uređaje. Neki od uređaja još nisu dobiti ni ICS a čini se da će dobiti jelly bean. -> galaxy mini, ace 2, ace plus, advance.. )

 izvor

De gustibus non est disputandum.
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung objavio listu uređaja za jelly bean update

Naletio sam na navedenu informaciju na XDA i na SamFirmwares... Gotovo nevjerojatno da će stavit Mini 2 na JB i preskočit ICS. Mislim, ja sam prezadovoljan, ipak je to low entry mid-range uređaj.

 

U prvom planu je bio najavljen ICS ali se informacija nedugo nakon izlaska na tržište povukla pa su se možda odlučili odužiti.

 

Uz to, čitam komentare po raznim portalima i ljudi su razočarani jer Tab 7.7 ne dobiva JB.

 

Nekako mi se čini da to neće kod nas zaživjeti sve skupa u skoroj budućnosti... Znamo kako je T-mobile brz kad treba skupljati pare od svojih korisnika, a nove usluge su uvijek na kašnjenju...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung objavio listu uređaja za jelly bean update

Dakle, prije tjedan dana Galaxy s advanced zbog manja podrške za ICS nije vrijedio puno više od 1500kn, a sad kad će imati JB, očekujem da će mu se cijena ponovo vratiti iznad 2k kn {#}

Onaj tko je nabavio taj mobitel prije dva tri tjedna, mogao bi pošteno zaraditi {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung objavio listu uređaja za jelly bean up

Svakako je pohvalno to što će slabiji uređaji dobiti JB. - Mislim da advance neće biti preko 2000 kn. A sa cijenom  manjom od 2k mogao bi postati best-buy.. 

De gustibus non est disputandum.
13 godina
protjeran
offline
Samsung objavio listu uređaja za jelly bean update

Bome vlasnici plusa (brdo u RH) neče bit presretni i S isto izostavljen... wtf is that?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung objavio listu uređaja za jelly bean update
Ja sam se iskreno zacudio kada su rekli da ce mini 2 dobiti jb, makar vjerojatno ce ga cekati do sljedece godine

A ovo sto se tice galaxy s plusa i galaxy s nije nista cudno, galaxy s je sad preko 2 godine stari model, te malo koji proizvodac android uredaja daje podrsku 2 godine starom modelu, jedino nexus koliko ja znam. A za galaxy s plus za njega se je to moglo i vidjeti da nece dobiti jb, jer je vec bilo najavljeno da nece dobiti niti ics, a svi ovi ostali modeli koji su ovdje navedeni a jos su na gingerbreadu su noviji modeli od galaxy s plusa, svi su oni vec izasli kada je postojao ics, te da se mene pita mogli su na njih odmah staviti ics, a ne stari gingerbread, ali ajde bar su se iskupili tako da ce ih sada updatati na jb.
Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Samsung objavio listu uređaja za jelly bean update

Thumbs up for Samsung. JB za SII stiže u studenom (ne računam na naše jadne operatere već na strane).

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung objavio listu uređaja za jelly bean update

Jelly Bean za Galaxy S Advance dolazi u sječnju

 

 

Galaxy S Advance je vrlo popularan uređaj u Hrvatskoj jer ga je T-mobile u ljeti nudio po vrlo povoljnim cijenama u svojim tarifama. Već smo pisali kako bi Advance i Galaxy mini 2 trebali dobiti Jelly Bean krajem ove godine. Ali prema pisanju Sammobile-a to će ipak biti početkom iduće godine jer su tak objavili na Njemačkom Samsung fejsu. E sad znamo da tvrdnje s fejsa ne moraju biti uvijek točno ali ovo nije prvi put da se sa službenih stranica objavi da će ovaj uređaj dobiti Jelly Bean. Uglavnom siguran sam da će Advance dobiti JB i da će to onda biti potpuno drugi uređaj. Navodno se radi o verziji Androida 4.1.2, a znamo da su Galaxy Note I i Galaxy SIII s tom verzijom dobili Multi window, da li će i Advance dobiti tu mogućnost čisto sumnjam.

 

http://androidhrvatska.com/2012/11/30/jelly-bean-za-galaxy-s-advance-dolazi-u-sijecnu/

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung objavio listu uređaja za jelly bean up
A za S2 el se zna izlazak JB?
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung objavio listu uređaja za jelly bean up

Dostupan Jelly Bean za Galaxy S Advance, ali za sad tek za Rusiju. Nadam se da ce kroz par dana bit dostupan i za Hrvatsku. :))

 

 

 

http://androidhrvatska.com/2013/01/07/dostupan-jelly-bean-za-galaxy-s-advance/  

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2013 16:03 (Apacc).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung objavio listu uređaja za jelly bean update

Link

 

Za sve koji oce sami si nadograditi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2013 23:44 (mserfezi).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung objavio listu uređaja za jelly bean up
mserfezi kaže...

Link

 

Za sve koji oce sami si nadograditi.

popravi si link (neradi, barem meni)

http://www.youtube.com/heat4HD
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung objavio listu uređaja za jelly bean up
De gustibus non est disputandum.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung objavio listu uređaja za jelly bean up

Ja imam Ace 2. Samsung je objavio da ce u 12 mjesecu Ace 2 biti automatski nadograđen ali nije. Razmišljam da sam nadogradim na JB

ili da cekam automatsku nadogradu sta preporucujete?

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice