Procurile slike Windows-a 8

poruka: 227
|
čitano: 40.267
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
Quilombo23 kaže...
Commodore kaže...

Niko nikoga ne tjera na instalaciju novog OS-a.   Ako vam se win7 cini dobar za slijedece 2 godine vi ga koristite slijedece 2 godine. Nikad necu razumjet ljude koji ne zele razvoj hardwarea i softwarea. Kupi graficku karticu i onda bi zeli da ta graficka bude najjaca slijedece 2 godine? S softwareom jos gore. Njega ni ne kupi a kuka zbog novih verzija.

  Nema svako 2k svaka 2-3 mjeseca da baca na graficku,vecini ljudi su igre zabava,razonoda,opustanje...a ne posao.Zamisli neko kupuje i sofware.Tako da ako sve funkcionise dobro sto duze traje to bolje,manji troskovi.

A software-hardware kao i smartphone itd. informatika je pocela prebrzo napredovati,bas prebrzo.Sto god uzmes za 2 mjeseca je zastarilo,samo nesto proizvode-izmisljaju i uzimaju nam novac{#}

ko ti kaze da moras igrati najzahtjevnije igre na najvecim detaljima sa najboljim hardwareom? ni ja ne vozim porschea. svak po svojim mogucnostima. zasto bi neko ko danas kupuje kupovao zastarjelu tehnologiju?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
Sum_of_all_fears kaže...

To je "nečija". Samo je maknuo one natpise i zamijenio bubamarama.

 

OnT - Win8 ima potencijala da propadne ko Milenium. Premalo novosti, i dalje nema WinFSa, guranje Livea posvuda, vjerojatno nerealni zahtjevi u odnosu na Win7... Win7 sa blago customiziranim sučeljem. Nigdje ne piše o dodatnim desktopima (kao na svakom normalnom Linux sučelju). Ništa što "jači" SP nebi mogao promijeniti. Vjerojatno će biti i default podrška za USB 3.0 i slične shiny stvarčice.

 

OffT - Ovaj gore biser sa Vistom. Jesi ti pokušao pokrenut Vistu SP2 x64 na stroju sa 2ghz procom, 2-3GB RAMa i entry-level grafikom sa 128MB VRAMa? Original prema mogućnosti? Jel šteka i zahebava? Ne. Jel radi kako treba? Da. Jel   praktički jednak Sedmici. Da.

  Ne..tko je rekao da ona ne radi dobro na takvom kompu?

 

Daj prvo procitaj sto sam napisao..to se odnosilo na one minimalne zahtjeve od sirke..Cinjenica je da win7 radi brze i bolje od xp-a i od viste..

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2011 18:46 (brane47).
14 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

Kakva zastarjela tehnologija sta pricas ti?Po tvom misljenju je bolje svako malo davati tisuce kuna za novu graficku da bi igrao na High detaljima,nego npr. da imas graficku koja ce moc izdrzat godinu dana igre na High detaljima{#}

Argument ti je za 10!

 

Ja samo kazem da tehnologija prebrzo napreduje i da iziskuje dosta cesto i veliko bacanje para nas "kupaca" ili u vecini slucajeva roditelja tih malodobni kupaca{#}

Ja sam sa 7icom x64 prezadovoljan tako da o 8ici i ne razmisljam a naravno da cu je isprobat kao betu,Rc pa onda vidjet i odluciti

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Procurile slike Windows-a 8

ja na svom kompu koristim VISTA Ultimate SP2 64bit-a nevjerovatno radi dobro, i to bolje nego 7 ica

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
koko kaže...

ja na svom kompu koristim VISTA Ultimate SP2 64bit-a nevjerovatno radi dobro, i to bolje nego 7 ica

haha radi bolje pa vista ima pun *urac zakrpa a WIn 7 ima samo jednu al nije ni potrebna.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
14 godina
moderator
online
Re: Procurile slike Windows-a 8
tpg kaže...

haha radi bolje pa vista ima pun *urac zakrpa a WIn 7 ima samo jednu al nije ni potrebna.

win 7 ima jednu?

a kako to da ih ja imam 76 instaliranih?? pričaš gluposti...

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
14 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

ma mislim SP _D

haj lezi

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2011 19:46 (tpg).
Moj PC  
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Procurile slike Windows-a 8

Što ne volim kad se po Visti nađu pljuvati oni koji nisu ni koristili sa SP2. Ja sam Vistu još od izlaska SP1 koristio i već je onda bila dobra,a sa SP2 razilka između nje i Windows 7 je minimalna.

 

A što se tiće samih windowsa 8 jedva čekam neku betu da isprobam. A svima kojima komp služi samo za surfanje ,gledanje filmova i slušanje glazbe preporučio bi neku od Linux distri.

Sometime the best defense is to attack!
 
3 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Procurile slike Windows-a 8
tpg kaže...

ma mislim SP _D

haj lezi

vista ima 2 a win 7 jedan...da to je baš pun qrac više kako ti kažeš...

idi pa se leči

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
13 godina
protjeran
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
Quilombo23 kaže...

Kakva zastarjela tehnologija sta pricas ti?Po tvom misljenju je bolje svako malo davati tisuce kuna za novu graficku da bi igrao na High detaljima,nego npr. da imas graficku koja ce moc izdrzat godinu dana igre na High detaljima{#}

Argument ti je za 10!

 

Ja samo kazem da tehnologija prebrzo napreduje i da iziskuje dosta cesto i veliko bacanje para nas "kupaca" ili u vecini slucajeva roditelja tih malodobni kupaca{#}

Ja sam sa 7icom x64 prezadovoljan tako da o 8ici i ne razmisljam a naravno da cu je isprobat kao betu,Rc pa onda vidjet i odluciti

Je li zaista tako tesko shvatiti? tehnologija eksponencijalno brzo napreduje vec odavno. kad si kupio graficku bilo ti je drago sto imas najnoviju rijec tehnike koja moze vrtjeti igre onako kako ih godinu prije ni jedna graficka nije mogla? za to si i dao novac. i sad bi ti, zato sto si nesto kupio htio da napredak stane? da slijedecih 10 godina mozes igrati gre na najvecim detaljima? ne ide to tako. kad bi razvoj napredovao tako ko sto bi ti zelio jos bi igrali igre kakve su bile prije 20 godina. jel to zelis? da sve priceka moment kad ti ponovo odlucis nesto kupiti, pa da se onda odjednom pojave pet puta bolje graficke s kojom ces kad kad je kupis biti jos par godina miran? ja trenutno u kucnom kompjuteru imam graficku staru 3 godine i jos uvijek s njom mogu igrat veliku vecinu igara i drago mi je sto ce, kad odlucim kupiti novu, na trzistu biti kartica puno boljih od one koju sad imam i igara koje takvu karticu mogu iskoristiti.

14 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

Da nespamamo ovde vise.Nisi shvatio sta hocu da kazem jbg. prebrzo ovo ide bas prebrzo

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2011 4:05 (Quilombo23).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
brane47 kaže...
opcom kaže...

vraćam se već 20 ti puta na xp. što mogu kad mi na njemu sve radi i snjim mogu raditi,što je u ovoj državi ipak najveća blagodat. win 7 imam samo za surfanje. 8 bi trebala puno toga revolucionarno donijeti da bih se još s tim zahebavao. win 7 mi je odnio 10 godina života...

  Pa sto ti ne radi na win7? meni je to najbolji os do sad..i a imao sam ih sve..

Pa recimo, meni na win 7 ne radi Logitech kamera, pisač.... kameru sam kupio polovicom 2008 god

 

Najsmješniji su mi oni koji kažu da Windows Update na sedmici nađe valjane drivere što nije istina, nije ni ta sedmica baš savršena kao što je neki hvale (driveri, windows update etc...)

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2011 19:03 (lovac82).
15 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

A opet ne možeš Windowse kriviti za drivere kad je to prvenstveno obveza proizvođača uređaja koji često namjerno ne žele izdati nove drivere za starije uređaje da bi se noviji proizvodi bolje prodavali.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
Tom69 kaže...

A opet ne možeš Windowse kriviti za drivere kad je to prvenstveno obveza proizvođača uređaja koji često namjerno ne žele izdati nove drivere za starije uređaje da bi se noviji proizvodi bolje prodavali.

Za to ne, ali našao mi je i krive drivere iako je u opisu bilo sve ok....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8
nemoze jos izac osmica kad nije izaso osx 10.7 lion. ^^
Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
lovac82 kaže...

Pa recimo, meni na win 7 ne radi Logitech kamera, pisač.... kameru sam kupio polovicom 2008 god

 

Najsmješniji su mi oni koji kažu da Windows Update na sedmici nađe valjane drivere što nije istina, nije ni ta sedmica baš savršena kao što je neki hvale (driveri, windows update etc...)

  Znam jedino da je teze naci za x64..za starije uredjaje..ali kamera je iz '08..ako je imala drivere za vistu ne bi trebalo bit problema..cak i za xp, pa instaliras u compatibility modu..

 

Zasto ne spojis kameru kao mass storage, treba ti za nesto drugo, ili bas volis software koji si dobio uz njega?

 

Evo meni radi skener, star 4, 5 god..na 64 bit..

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2011 11:56 (brane47).
15 godina
offline
Procurile slike Windows-a 8

evo procurila je još jedna slika

 

 

 

As you can see in the above screenshot:

  • A new "Restart is required" option has been added below "Install updates" button.
  • Surprisingly, the good old "Up" button has been put back in Windows Explorer titlebar. Its not confirmed but by the look and position, it looks like the "Up" button.

 

izvor

Atomska bubamara
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2011 19:02 (jurluk).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Procurile slike Windows-a 8

Možeš li onda molim te lijepo objasniti zašto piše da ima important i optional update? ne kužim kako mogu biti dostpupni update-i kada ni sama osmica nije došla, a pitaj Boga kada će

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8

ne pitaj mene. ja samo prenosim šta drugi pišu NeodlucanSmijeh

 

ma to je nešto samo za potrebe razvoja

Atomska bubamara
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2011 19:08 (jurluk).
15 godina
offline
Procurile slike Windows-a 8

novi taskbar:

novi taskbar uključuje Windows Live ID login. slika u kutu prikazuje trenutno prijavljenog korisnika

Atomska bubamara
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 22:56 (jurluk).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
jurluk kaže...

novi taskbar:

 

novi taskbar uključuje Windows Live ID login. slika u kutu prikazuje trenutno prijavljenog korisnika

Hmm bezveze, vise mi se svida na sedmici... pogotov ono za tipkovnicu (eng/hr)

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 22:42 (lovac82).
15 godina
protjeran
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
jurluk kaže...

novi taskbar:

 

novi taskbar uključuje Windows Live ID login. slika u kutu prikazuje trenutno prijavljenog korisnika

naravno tu su i programi kao utorrent :D i filezilla server!?

http://protocol4.animehr.com/
15 godina
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
da, i meni je to ružno. ali win je još u debelom razvoju, tako da na kraju sigurno neće izgledati tako
Atomska bubamara
15 godina
offline
Procurile slike Windows-a 8

A nez, glupo mi je ako ce izgledati isto/slicno..... pa Vista i sedmica su vrlo slicne, a sad ce i osmica biti? hmm opet bezveze xD

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

Samo neka idu u dobrom smjeru, nesto novo, ali opet dobro..nek ne failaju..i jos vise aera.. :) i customizacije

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 22:50 (brane47).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
jurluk kaže...

novi taskbar:

 

novi taskbar uključuje Windows Live ID login. slika u kutu prikazuje trenutno prijavljenog korisnika

To je rip-off Ubuntu-a.

Živio Arch! Živio OpenSource! Dolje Microsoft i zapadne robovlasničko-kapitalističko-naftne vrijednosti!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
lol?
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
13 godina
protjeran
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
jurluk kaže...

novi taskbar uključuje Windows Live ID login. slika u kutu prikazuje trenutno prijavljenog korisnika

da li je logirani korisnik damir polančec?

15 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

Ubuntu ne prikazuje sliku, ali prikazuje ime xD

Živio Arch! Živio OpenSource! Dolje Microsoft i zapadne robovlasničko-kapitalističko-naftne vrijednosti!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
Commodore kaže...

da li je logirani korisnik damir polančec?

putin? Belji se

Atomska bubamara
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice