HT odustao od izgradnje optičke mreže

poruka: 75
|
čitano: 21.757
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: HT odustao od izgradnje optičke mreže
dasHHa kaže...
Old Iggy kaže...
klimama kaže...

Pretpostavljam da bi onda napredno razmišljanje bilo   puštati ovim našim gulikožama da za duplo veću cijenu od ove isporučuju 3 ili 4Mbps i još se zbog toga osjećati blagoslovljenim, jer pola stanovništva ne može dobiti niti to?

Jedno jedino bitno pitanje je tko ce to platiti.

HNB-ako sam dobro upoznat rezerve su 13 mlrd €...dalo bi se okrenuti 1 posto od te mase da sluzi opcem dobru svih gradjana HR...da ne spominjem kakav bi to bio udar na sve nashe provajdere XD

Dobra fora, sto mislis da ce netko trositi te rezerve na to? SmijehSmijehSmijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: HT odustao od izgradnje optičke mreže
dasHHa kaže...
Old Iggy kaže...
klimama kaže...

Pretpostavljam da bi onda napredno razmišljanje bilo   puštati ovim našim gulikožama da za duplo veću cijenu od ove isporučuju 3 ili 4Mbps i još se zbog toga osjećati blagoslovljenim, jer pola stanovništva ne može dobiti niti to?

Jedno jedino bitno pitanje je tko ce to platiti.

HNB-ako sam dobro upoznat rezerve su 13 mlrd €...dalo bi se okrenuti 1 posto od te mase da sluzi opcem dobru svih gradjana HR...da ne spominjem kakav bi to bio udar na sve nashe provajdere XD

  Devizne rezerve su tu da bi stitile kunu... smanjenje 1% te mase pokrenulo bi masu od vise od 10% inflacije kune...

 

Baš me zanima kako ce se onda sanirati krediti kad bi preko noći porasle rate kredita za 10% i vise...

 

Ne razmisljas o reperkusijama...

 

I btw 130 mil eura??? time evenutalno dva srednja grada mozes pokriti s pripadajucim centralama...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: HT odustao od izgradnje optičke mreže
Old Iggy kaže...
dasHHa kaže...
Old Iggy kaže...
klimama kaže...

Pretpostavljam da bi onda napredno razmišljanje bilo   puštati ovim našim gulikožama da za duplo veću cijenu od ove isporučuju 3 ili 4Mbps i još se zbog toga osjećati blagoslovljenim, jer pola stanovništva ne može dobiti niti to?

Jedno jedino bitno pitanje je tko ce to platiti.

HNB-ako sam dobro upoznat rezerve su 13 mlrd €...dalo bi se okrenuti 1 posto od te mase da sluzi opcem dobru svih gradjana HR...da ne spominjem kakav bi to bio udar na sve nashe provajdere XD

Dobra fora, sto mislis da ce netko trositi te rezerve na to? SmijehSmijehSmijeh

Hrvatska NARODNA Banka-tu rezervu treba okretati i popravit sve greske politike unazad 20 god.

 

dasHHa
16 godina
neaktivan
offline
RE: HT odustao od izgradnje optičke mreže
dasHHa kaže...

Hrvatska NARODNA Banka-tu rezervu treba okretati i popravit sve greske politike unazad 20 god.

 

  Zasto bi?

 

HNB nije politička nego financijska tvorevina...

 

A ta rezerva i je to... REZERVA u slucaju krize, nestasice kuna na domacem trzistu ili slicno ona se mora pobrinuti da ne dodje ni do deflacije ni do inflacije radi građana...

 

Mislim ja znam da vam se to čini kao neki ogroman novac ali ljudi...

 

HRV ima veci proracun za par milijardi eura (godisnje) nego HNB ima rezervi... Tako da je taj novac... ništa...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
offline
RE: HT odustao od izgradnje optičke mreže
dasHHa kaže...
Old Iggy kaže...

Dobra fora, sto mislis da ce netko trositi te rezerve na to? SmijehSmijehSmijeh

Hrvatska NARODNA Banka-tu rezervu treba okretati i popravit sve greske politike unazad 20 god.

 

Daj se uozbilji. To niti ne sluzi tome niti se smije koristiti za takve gluposti niti to nije "cash" koji uzmes i potrosos.

16 godina
neaktivan
offline
HT odustao od izgradnje optičke mreže

Znam ja sve ovo sto vi navodite.Nisam to napisao tek tako bez temeljnih osnova.Samo treba sistem srusit i krenuti sve ispocetka jer je ocigledno sve sto je bilo dobro do '90-unisteno do kraja a nista novo nije napravljeno.Slijepo se drzimo postulata kapitalisticke ekonomije a nemamo u svojim rukama kljucan elemenat za takav sustav-kapital.Sve je u rukama stranaca.I dajte nek neko ponudi rijesenje i ideje kako se izvuci iz govana.

dasHHa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HT odustao od izgradnje optičke mreže
dasHHa kaže...

Znam ja sve ovo sto vi navodite.Nisam to napisao tek tako bez temeljnih osnova.Samo treba sistem srusit i krenuti sve ispocetka jer je ocigledno sve sto je bilo dobro do '90-unisteno do kraja a nista novo nije napravljeno.Slijepo se drzimo postulata kapitalisticke ekonomije a nemamo u svojim rukama kljucan elemenat za takav sustav-kapital.Sve je u rukama stranaca.I dajte nek neko ponudi rijesenje i ideje kako se izvuci iz govana.

Naravno. Nobelova nagrada ide odmah nakon toga. Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: HT odustao od izgradnje optičke mreže
Old Iggy kaže...

Jedno jedino bitno pitanje je tko ce to platiti.

 

Mislim da je kod nas puno važnije pitanje u čijem džepu bi moglo ne završiti ništa, a nije navikao da ne završi ništa.

14 godina
neaktivan
offline
HT odustao od izgradnje optičke mreže

kak sam ja kao mali mislio, u čem je problem, ako fali novca, pa nek se isprinta još, ko će znat ^^

Dont bug me!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HT odustao od izgradnje optičke mreže

a jeste otisli od topika....

Šutim

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HT odustao od izgradnje optičke mreže
thabigjc kaže...

a jeste otisli od topika....

Šutim

jbg..

Dont bug me!
15 godina
neaktivan
offline
HT odustao od izgradnje optičke mreže

Ako nekome treba pristup internetu brzinom 1000Mbps (gigabit po sekundi), osim u Južnoj Koreji može ga od lani dobiti i u Hong Kongu, i to za 26$ mjesečno.

Cheap, Ultrafast Broadband? Hong Kong Has It

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HT odustao od izgradnje optičke mreže
klimama kaže...

Ako nekome treba pristup internetu brzinom 1000Mbps (gigabit po sekundi), osim u Južnoj Koreji može ga od lani dobiti i u Hong Kongu, i to za 26$ mjesečno.

Cheap, Ultrafast Broadband? Hong Kong Has It

 

 

{#} omfg 140 kuna.  




{#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
16 godina
neaktivan
offline
HT odustao od izgradnje optičke mreže

kad je tcom uveo FLAT opciju, ja sam je cekao 2 godine, a zivim 2 ulice iznac njihovog centra u Rijeci...

to dovoljno govori o njihovoj infrastrukturi i ulaganje u istu...

isto tako, oni jos uvijek guraju maxtv, telefoniju i flat preko parica iz juge

potpis :D
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HT odustao od izgradnje optičke mreže
Hacker-ri kaže...

kad je tcom uveo FLAT opciju, ja sam je cekao 2 godine, a zivim 2 ulice iznac njihovog centra u Rijeci...

to dovoljno govori o njihovoj infrastrukturi i ulaganje u istu...

isto tako, oni jos uvijek guraju maxtv, telefoniju i flat preko parica iz juge

 

a cuj to je dokaz koliko su jugo kablovi bili kvalitetni i koliko je kvalitetnog bakra juga proizvodila. {#}

dasHHa
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice