G2 Smartphone na rasprodaji za 49,99 dolara

poruka: 6
|
čitano: 1.867
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
G2 Smartphone na rasprodaji za 49,99 dolara

T-Mobile G2, nasljednik prvog komercijalnog Android uređaja g1 se našao na američkom tržištu za 49,99 dolara uz uvjet da ga se naruči do 20.prosinca. Trenutna akcijska cijena u web shopovima iznosi 199,99 dolara.

Mobitel se odlikuje sa brzom HSPA+ vezom, kliznom QWERTY tipkovnicom, procesorom na 800MHz, te Android 2.2 operativnom sustavu koja uskoro očekuje i nadogradnju.

 

Link

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.12.2010 16:05 (fighterZu).
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
G2 Smartphone na rasprodaji za 49,99 dolara

Nažalost, samo za Američko tržište!?

Nije Ivsa, nego bi treblo biti; Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: G2 Smartphone na rasprodaji za 49,99 dolara
:(
Imam 1000 postova! | MW2: N'Dorphin | Klan : [N]Team | UMP45 Red Dot - PP2000 Red Dot | Predator/Cobra/Apache | Merry Christmas and happy New Year!
16 godina
neaktivan
offline
RE: G2 Smartphone na rasprodaji za 49,99 dolara
fighterZu kaže...

T-Mobile G2, nasljednik prvog komercijalnog Android uređaja g1 se našao na američkom tržištu za 49,99 dolara uz uvjet da ga se naruči do 20.prosinca. Trenutna akcijska cijena u web shopovima iznosi 199,99 dolara.

Mobitel se odlikuje sa brzom HSPA+ vezom, kliznom QWERTY tipkovnicom, procesorom na 800MHz, te Android 2.2 operativnom sustavu koja uskoro očekuje i nadogradnju.

 

Link

49.99 + dvogodišnji ugovor

 

 

Bilo bi vrijeme da ljudi počnu čitati ona mala slova na dnu stranica...

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
offline
RE: G2 Smartphone na rasprodaji za 49,99 dolara
Paolo2612 kaže...
fighterZu kaže...

T-Mobile G2, nasljednik prvog komercijalnog Android uređaja g1 se našao na američkom tržištu za 49,99 dolara uz uvjet da ga se naruči do 20.prosinca. Trenutna akcijska cijena u web shopovima iznosi 199,99 dolara.

Mobitel se odlikuje sa brzom HSPA+ vezom, kliznom QWERTY tipkovnicom, procesorom na 800MHz, te Android 2.2 operativnom sustavu koja uskoro očekuje i nadogradnju.

 

Link

49.99 + dvogodišnji ugovor

 

 

Bilo bi vrijeme da ljudi počnu čitati ona mala slova na dnu stranica...

Zbog tog što si ti naveo i onog što sam ja naveo, ova vijest je potpuno nepotrebna!?

Nije Ivsa, nego bi treblo biti; Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
14 godina
neaktivan
offline
G2 Smartphone na rasprodaji za 49,99 dolara
pa skoro da i je...uz dvogodisnji ugovor mozes dobiti iPhone za 0 kuna xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice