Activision gasi PS3 servere za Black Ops?!

poruka: 6
|
čitano: 2.728
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Activision gasi PS3 servere za Black Ops?!

Vijest preuzeta sa GameReporta.

 

Ukratko:

 

Kanadski novinar poslao je upit Activisionu kako bi ih uputio s problemima.(lagganje,trzanje itd..) Odgovor koji je dobio od Activisionovog odjela za osnose s javnošću zaprepastio je jutros cijelu gaming zajednicu. Naime, u odgovoru se izražava žaljenje za probleme, ali i navodi kako Activision ima pravo u bilo kojem trenutku ugasiti multiplayer servere za PlayStation 3 što 'je jedna od mogućnosti s obzirom na probleme igrača i PlayStation Networka koji je besplatan.'

 

Čak su mu nudili zamijenu za potpuno novu igru....Cijeli Activisionov odgovor možete pročitati ovdje.{#}

سمندری ڈاکو
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Activision gasi PS3 servere za Black Ops?!
Ma da...
To je ovaj iz Activisionovog supporta imao los dan... ;)
[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
16 godina
neaktivan
offline
RE: Activision gasi PS3 servere za Black Ops?!
pirat kaže...

Vijest preuzeta sa GameReporta.

 

Ukratko:

 

Kanadski novinar poslao je upit Activisionu kako bi ih uputio s problemima.(lagganje,trzanje itd..) Odgovor koji je dobio od Activisionovog odjela za osnose s javnošću zaprepastio je jutros cijelu gaming zajednicu. Naime, u odgovoru se izražava žaljenje za probleme, ali i navodi kako Activision ima pravo u bilo kojem trenutku ugasiti multiplayer servere za PlayStation 3 što 'je jedna od mogućnosti s obzirom na probleme igrača i PlayStation Networka koji je besplatan.'

 

Čak su mu nudili zamijenu za potpuno novu igru....Cijeli Activisionov odgovor možete pročitati ovdje.{#}

Pa imaju oni pravo, kao i svaka igra.

 

Plus, ovo im je reklama ljepa, ovo će, garant, odjekuti u gaming krugovima.

I onda će oni kao za pretrpljene štete dati jednu besplatnu mapu i svi sretni i zadovoljni, a oni dobili ogromnu reklamu.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
15 godina
neaktivan
offline
Activision gasi PS3 servere za Black Ops?!

Odavno se igre ne rade radi zabave nego radi zarade.

Ovo je samo još jedan krunski dokaz.

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom! ------- eXtreme_pWna preko mene daje TD
 
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Activision gasi PS3 servere za Black Ops?!

Kada kupujete igre koje su portane na sve konzole, onda morate biti spremni da igra neće raditi dobro kao na onoj platformi za koju je rađena igra.

Stoga ja zaobilazim portove u širokom krugu.

 

pozz

live fast
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Activision gasi PS3 servere za Black Ops?!

hehe pa nisu ps3 gejmeri blesavi ko ovi "gotta have them all" jadnici na PC-u,

koji jedva cekaju nekome dat maminih 50$ za bilo koji trecerazredni poluproizvod

 

 

 
0 7 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice