Office aktivacija telefonom

poruka: 14
|
čitano: 5.816
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Office aktivacija telefonom

Pozdrav,

 Microsoft Hrvatska više nema aktivaciju Office i Windows proizvoda telefonom. Radi se o office 2019 pro plus te kad odradim sve one gluposti zovem na broj Microsofta Hrv. koji mi je izbacio i nigdje u njihovom meniju ne nude aktivaciju proizvoda. Jel se netko već susreo sa tim problemom ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Office aktivacija telefonom

Jesi možda našao rješenje?

9 godina
offline
Office aktivacija telefonom

Ima na webu par stranica koje to odrade, guglati "get cid". Dosta ih je sumnjivo pa pripaziti ili potražiti na redditu koja je ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Office aktivacija telefonom

Ja sam prošle godine pokušao kalvariju sa telefonskom aktivacijom office-a 2019 pro i nakon nekoliko neuspjelih pokušaja poslao sam mail korisničkoj podršci za Hrvatsku. Na kraju me nazvao neki tip iz njihove podrške (po govoru je neki makedonac ili tako nešto) i njemu sam izdiktirao ključ na telefon te mi je on pomogao da aktiviram office. Živa katastrofa, ali ključ sam kupio za 10-ak eura tako da ajde, isplatilo se na kraju.

Starlink is Skynet!
16 godina
offline
Office aktivacija telefonom

Imaš na internetu jeftinih kjučeva, traži Buy Microsoft Office 2019 Professional Plus. Možeš instalirati i besplatno, potraži YT tutorijale. Tako sam i sam instalitao Microsoft Office 2021 Professional Plus.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Office aktivacija telefonom

Ja mijenjao matičnu pa mi prestala licenca za Office 2019. Kupio drugu sa telefonskom aktivacijom (manje od 2 €) i isto nikako nisam aktivirao Office ni telefonski ni preko stranice getcid.info (što mi je prije prolazilo). Čak sam slijedio i neke sumnjive upute aktivacije sa Youtubea, ali ništa.

Na kraju sam uzeo Office 2016 sa online aktivacijom za oko 3 €, najjeftiniju sa stranice AllkeyShop (ona gdje piše "Global") i prošla aktivacija bez problema putem interneta. Ima i Office 2019 sa online aktivacijom ispod 4 €.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Office aktivacija telefonom

prije par dana ja kupio na gamersoutlet stranici jeftino office 2021 profesional plus

telefonska aktivacija bez problema.

ti izdiktiraš svoju šifru oni ti daju svoju i gotovo.

u stvari komuniciraš sa strojem.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Office aktivacija telefonom

Rješenje je jednostavno i ludo, ali za našu Hrvatsku normalno. Uglavnom tel. aktivacija radi, ali RADNO VRIJEME MAŠINE (kompa ili što već) koja se javlja na telefon je od 08:00 - 16:00 , ili od 09:00, uglavnom 8 sati. Nakon radnog vremena stroja aktivaciju se više ne može riješiti, treba čekati drugi radni dan. Za vikende ne znam kako stroj radi, prekovremene nema to je sigurno. Na kraju samo jedno, jebeš mi mater sve ide u kurac.

Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Office aktivacija telefonom

Evo tutorijala za besplatnu instalaciju Offce Professional 2021. 

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Office aktivacija telefonom
ajeto007 kaže...

Rješenje je jednostavno i ludo, ali za našu Hrvatsku normalno. Uglavnom tel. aktivacija radi, ali RADNO VRIJEME MAŠINE (kompa ili što već) koja se javlja na telefon je od 08:00 - 16:00 , ili od 09:00, uglavnom 8 sati. Nakon radnog vremena stroja aktivaciju se više ne može riješiti, treba čekati drugi radni dan. Za vikende ne znam kako stroj radi, prekovremene nema to je sigurno. Na kraju samo jedno, jebeš mi mater sve ide u kurac.

 Eto i AI osnovao svoj sindikat. Ne želi raditi prekovremeno, dobro dok ne budu tražili božićnice i uskrsnice.

14 godina
offline
Re: Office aktivacija telefonom
Da, nakon što jučer nisam dobio odgovor, danas sam ujutro uspio riješiti s "agentom" sve.
Nije jasan izbornik, ali sam pretipkao sve i jedino je ostao razgovor s agentom - koji sam isprva izbjegavao, jer sam mislio da nema šanse da će proći key za 2eura s agentom. Pošto više nije bilo opcija, odabrao sam agenta i iznenadio se da je agent zapravo stroj, kako već gore ste pisali.
Uglavnom, full je jednostavno
15 godina
offline
Re: Office aktivacija telefonom
ajeto007 kaže...

Rješenje je jednostavno i ludo, ali za našu Hrvatsku normalno. Uglavnom tel. aktivacija radi, ali RADNO VRIJEME MAŠINE (kompa ili što već) koja se javlja na telefon je od 08:00 - 16:00 , ili od 09:00, uglavnom 8 sati. Nakon radnog vremena stroja aktivaciju se više ne može riješiti, treba čekati drugi radni dan. Za vikende ne znam kako stroj radi, prekovremene nema to je sigurno. Na kraju samo jedno, jebeš mi mater sve ide u kurac.

 Pa da. Ja sam pokušavao vikendom u večernjim satima. Hvala na informaciji.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
7 godina
offline
Office aktivacija telefonom

Svako malo ljudima kativiram Office 2021 pro plus preko telefona (2 eura key na all keys) i sve radi bez problema. Svoju licencu mogu prenositi s uređaja na uređaj, ali OEM je vezana za jedno računalo iliti aktivaciju.

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Office aktivacija telefonom

Upravo aktivirao Office preko telefona, i prvo iskustvo mi i nije bas pozitivno.

 

Jucer sam zvao i mucio se s njihovim botom i kranje glupim menijem kojeg ne mozes niti shvatiti kolko lose/brzo/nejasno prica.

Kad sam konacno nekim cudom dosao do opcije za "aktivaciju proizvoda" (tako nesto), kaze da ta opcija ne postoji. Ko tu koga?

Onda sam se sjetio da je netko napisao da i bota moras zvati u radno vrijeme lol :) Danas opet ujutro probao i opcija i dalje ne radi.

 

Kasnije sam nekako dosao do opcije za pomoc agenta, za koju je netko napisao da je također bot, ali mi se javio netko na - njemackom.

Pitam da li moze razgovarati na engleskom, kad ono opet nesto za sto nisam vise ni bio siguran da je njemački.

Nakon toga mi se javi francuz (opet, nisam siguran, ali definitivno nije bio hrvat). Ali njega sam uspio natjerat da prica engleski.

 

I onda pocinje sesija od 20-ak minuta, od kojih je vrhunac bio dio gdje sam ja citao svojih 63 brojeva, i kasnije on svojih 48.

Nadao sam se da cu ih moci utipkavati preko mobitela, ili da ce mi poslati neki link gdje cu ih samo copy-paste. Ali zasto bi sve bilo tako jednostavno?

Jer, bilo koji od tih 111 brojeva da je netko krivo cuo, aktivacija ne bi prosla. Ali na srecu je, jer sam uspio aktivirati Office.

 

Lik me trazio i za email na koji bi navodno trebalo nesto stici, ali ocito niti slovkanjem nije dobro skuzio, jer vec sat vremena nista ne stize.

Da li netko zna sto bi trebalo pisati u emailu? Jel to za bindanje aktivacije na akaunt (iako sumnjam), ili je to neke administrativne prirode?

 

Uglavnom, sljedeci put zaobilazim telefonske aktivacije MS softvera. Bilo je lako dok je getcid.info radio i bio free, al ovo je ziva tortura.

Sigurno imaju i infrastrukturu i znanje da proces naprave mnogo bolje i kvalitetnije, ali ipak su odlucili zakomplicirati aktivaciju cim vise.

Želim mirno umrijeti u snu kao moj djed, a ne vrišteći u panici kao putnici koje je prevozio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice