Sata to ATA

poruka: 6
|
čitano: 4.243
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Sata to ATA

Ovako..imam 80Gb ATA hard i planiram kupiti eksterno kuciste ali sam mislio kupiti sa SATA suceljem(ako u buducnosti kupim veci SATA hard i ima one gluposti tipa e-sata)..pa sam mislio ako netko ima ili zna gdje ima za kupiti konverter SATA na ATA sucelje..gledo sam po netu ali nisam bas pronasao..Šutim

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sata to ATA

Ajde ljudi valjda netko znaaaa..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sata to ATA

ovo bi trebalo rješiti tvoje probleme

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Eksterni+adapter+SCYTHE+KAMA+Connect+2+SCUPS-2000%2C+USB2.0+IDE+i+SATA&option=artikl&id_kategorija=051518&id_artikl=051.518.028

15 godina
neaktivan
offline
Sata to ATA

Ma vidio sam to vec BUG-u...ali sam mislio nesto kao ispravljac mali jer bi htio kuciste za hard...a ovo mi je nekako preglomazno da bi stalo u 3.5" kuciste...Neodlučan

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sata to ATA
Lion King kaže...

Ma vidio sam to vec BUG-u...ali sam mislio nesto kao ispravljac mali jer bi htio kuciste za hard...a ovo mi je nekako preglomazno da bi stalo u 3.5" kuciste...Neodlučan

 ovo ni nemožeš staviti u 3.5 kučište. ovo spojiš direktno na disk i to je to. mislim da češ jako teško nači nešto što če ti stati u 3.5 kučište da se ne vidi
15 godina
neaktivan
offline
Sata to ATA

A znam ali svejedno ovo mi nekako previse glomazno izgleda(na slici)..mozda cak i to kupim ako ne nadem nista jeftinijeNeodlučan

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice