Telefunken marka kakva je?

poruka: 49
|
čitano: 143.139
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Telefunken marka kakva je?

x-man ako ti nesto nepas zaobidi me, ja samo pitam tj trazim savjet za nesto sto bi kupila ako ti tu mogucnost nemas zamo mi je ali mene zaobidi

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Telefunken marka kakva je?
goodgirl kaže...

x-man ako ti nesto nepas zaobidi me, ja samo pitam tj trazim savjet za nesto sto bi kupila ako ti tu mogucnost nemas zamo mi je ali mene zaobidi

ti ne shvaćaš šalu??

 

dao sam ti savjet, ako ti ne paše, onda što si pitala

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
13 godina
neaktivan
offline
Telefunken marka kakva je?

Jeli ti baš treba ta marka za 1300kn ili može bilo koja marka i veičina koja ti paše 55,62cm itd?

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2011 23:12 (dragec0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Telefunken marka kakva je?

ma ajd ti to nama ljepo sve slikaj na istoj slici s nekim prigodnim BUG natpisom, taj iphone, nokiu i sto si vec sve kupovala :P

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2011 23:11 (FlyBoy).
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Telefunken marka kakva je?

a ozbiljno imam sve to :P hocete mi vjerovati ili ne briga me ;) ma x-man stalno me svi nesta nabadaju, zivcira me to ko neka  ljubomora..zao mi je sto nmogu kupovati ko ja ali nekupujem ni ja svaki dan sve..ma triba mi bilo kakav lcd tv za sobu od 56 pa malo vise ali da je ok slika :P

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Telefunken marka kakva je?
goodgirl kaže...

a ozbiljno imam sve to :P hocete mi vjerovati ili ne briga me ;) ma x-man stalno me svi nesta nabadaju, zivcira me to ko neka  ljubomora..zao mi je sto nmogu kupovati ko ja ali nekupujem ni ja svaki dan sve..ma triba mi bilo kakav lcd tv za sobu od 56 pa malo vise ali da je ok slika :P

ma samo ti kupuj, ja se šalim, stavio sam :P

 

gdje misliš kupit?

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
13 godina
neaktivan
offline
Re: Telefunken marka kakva je?
goodgirl kaže...

isla sam vidjeti, i slika je super ali ipak mal ekran, treba mi mrvu veci ;D

Ja imam Telefunken TH 32D761L.

 

TV je dobar samo što mu treba malo više vremena da  se upali.

 

Cijena je bila 2499 kuna a sa ihima i za nešto manje.

13 godina
neaktivan
offline
Telefunken marka kakva je?

mislila sam u zadru kupiti ali nema neki izbor ali posto sam u petak u zg mogu u zg pogledati :D sto jeftinije ali da je ok

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Telefunken marka kakva je?
goodgirl kaže...

mislila sam u zadru kupiti ali nema neki izbor ali posto sam u petak u zg mogu u zg pogledati :D sto jeftinije ali da je ok

idi u emmezetu, ima jeftino quadro televizora, djeluju mi ok, imam jednog i doma i nemam zamjerki

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
13 godina
neaktivan
offline
Telefunken marka kakva je?

ok mama :P

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Telefunken marka kakva je?
goodgirl kaže...

ok mama :P

{#}

možda imaju tamo i telefunkena, neznam...ako imaju samo uzmi :)

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
10 godina
neaktivan
offline
Re: Telefunken marka kakva je?

Zdravo ljudi!

Hocu da kupim ovaj lcd led TV Telefunken T39FX182D koji ima prihvatlivu cjenu od 275 Eura.

Zato davajte komentare oko ovog televizora ma kave bile, pozitivne ili negativne.

Ako me pitate zasto bas ovaj TV?

Ima ekran od 39 incha, Full HD (1080p), frekvencija 100Hz. Kontrast je samo 5000:1?!

Za koji kontrast se radi e to neznam{#}. No ovako izgleda mnogo mali{#}

Hvala na suradnji i pomoci!

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.6.2014 11:39 (Kokino).
15 godina
protjeran
offline
Re: Telefunken marka kakva je?
Kokino kaže...
Hocu da kupim ovaj lcd led TV Telefunken T39FX182D koji ima prihvatlivu cjenu od 275 Eura.
Za koji kontrast se radi e to neznam{#}. No ovako izgleda mnogo mali{#}

 

Kineska kvaliteta s prepoznatljivim Nemacko imenom za istocni blok :)

Mozes jedino znat kad izprobas. Nitko ne radi recenzije tog telkaca osim mozda netko na nkom .pl forumu. Recimo kad ga kupis moze biti prvi s recenzijom bla-bla.me telefunken t39-fx182-dlbp

Jeftina TN matrica ne znam sto se uopce da ocekivat s tolikim ekranom za cijenu od 300-400€ ovisno tko koliku marzu pukne. Jel ti treba toliki ekran

9 godina
neaktivan
offline
Fox TV kakav je

Namjeravam uzeti neki TV fox smart od 50"po veoma povoljnoj cijeni od nekih 300 eura,pa me zanima vrijedi li ista,hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Telefunken marka kakva je?

Koliko para toliko muzike

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Fox TV kakav je
sabke kaže...

Namjeravam uzeti neki TV fox smart od 50"po veoma povoljnoj cijeni od nekih 300 eura,pa me zanima vrijedi li ista,hvala

 tema za nabavu tv-a

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 8:23 (Anđeo bez falinge).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Telefunken marka kakva je?
Vestel tvornica proizvodi telefunken, quadro, sharp, vox i jos xxx brendova, turska kvaliteta
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Telefunken marka kakva je?
Pozdrav zanima me jel koristi neko TELEFUNKEN TV/MONITOR TH-22D857W-B na pc kao monitor (pomoću mostić drugi) imam samsung odsey 240hz monitor i ovaj telefunken i kad spojim oba ne mogu nikako napraviti da mi samsung bude main a ne telefunken ne dopušta + kad spojim smanji mi hz na taj mail monitor na 75
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Telefunken marka kakva je?
Pozdrav zanima me jel koristi neko TELEFUNKEN TV/MONITOR TH-22D857W-B na pc kao monitor (pomoću mostić drugi) imam samsung odsey 240hz monitor i ovaj telefunken i kad spojim oba ne mogu nikako napraviti da mi samsung bude main a ne telefunken ne dopušta + kad spojim smanji mi hz na taj mail monitor na 75
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice