Pucketanje Lcd Led tv

poruka: 9
|
čitano: 16.531
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pucketanje Lcd Led tv

 kupio sam pre jedno 2 meseca LCD led Tv VOX 32880 .u skorije vreme pojavilo se nekakvo puckanje u tv-u,ne znam kako da vam objasnim kakvo je to pucketanje da bi vam bilo jasnije :( upocetku nisam primecivo,ali sad me nervira :\ to pucketanje bude jednom ,pa za nekoliko minuta opet ,neki put pukne jedno pa za neku sekundu puke opet :( mnogo me nervira,ne znam sta da radim:( i jos nesto : u upustvu pise da nevalja da se poveze LCD TV na komp sa HDMI kablom,pise kao moze da dodje do nekih radio smetnji i preporucuje se VGA prikljucak da nije to do hdmi kabla ,pa zbog toga mi se javlja to pucketanje ,sta vi znate o ovom ? POMOC !

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pucketanje Lcd Led tv
Lisko1989 kaže...

 kupio sam pre jedno 2 meseca LCD led Tv VOX 32880 .u skorije vreme pojavilo se nekakvo puckanje u tv-u,ne znam kako da vam objasnim kakvo je to pucketanje da bi vam bilo jasnije :( upocetku nisam primecivo,ali sad me nervira :\ to pucketanje bude jednom ,pa za nekoliko minuta opet ,neki put pukne jedno pa za neku sekundu puke opet :( mnogo me nervira,ne znam sta da radim:( i jos nesto : u upustvu pise da nevalja da se poveze LCD TV na komp sa HDMI kablom,pise kao moze da dodje do nekih radio smetnji i preporucuje se VGA prikljucak da nije to do hdmi kabla ,pa zbog toga mi se javlja to pucketanje ,sta vi znate o ovom ? POMOC !

Da ti možda ne pucketa plastika kad se tv malo ugrije?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pucketanje Lcd Led tv
verovatno,ali neki put pucketa i kad je ugasen .on pucketa gore u desnom uglu bas sam tu primetio to pucketanje
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pucketanje Lcd Led tv
izvini gore u levom uglu,bas neki put pritisnem na to mesto,ali nije kao plasti da se cuje,nego ne znam da ti objasnim
12 godina
offline
Pucketanje Lcd Led tv

Vjerovatno je plastika ( kad se zagrije ili kad se hladi ). To je dosta često i na mom CRT Samsungu. Čuje se zvuk kao da je netko polomio krutu plastiku. To se događa i kad je ugašen ( hladi se nekvalitetna plastika ). {#}

Nisam ja ništa prčk'o.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pucketanje Lcd Led tv
videcu ja da odnesem Lcd u servis da vidim sta oni kazu za svaki slucaj da mi se ne desi nesto nepredvidjeno :) pozzz i hvala
13 godina
neaktivan
offline
Pucketanje Lcd Led tv

to se meni desavalo sa samsunog monitor-tv 2320 model .ii prodao sam ga,jer sam zavrsio na apaurinima radi nekvalitetne plastike koja kad se ugrije pucketa pa kad se hladila takodjer i nikad vise samsung...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pucketanje Lcd Led tv
jebe...... ih ja u ust...... i u njhovu nekvalitetnu plastiku, nerviram se nemoguce zbog tog pucketanja :( ne znam sta da radim....odnecu ga ja lepo u servis da vidim sta ce da mi kazu
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pucketanje Lcd Led tv
Lisko1989 kaže...
jebe...... ih ja u ust...... i u njhovu nekvalitetnu plastiku, nerviram se nemoguce zbog tog pucketanja :( ne znam sta da radim....odnecu ga ja lepo u servis da vidim sta ce da mi kazu

A gledaj, možeš nositi u servis, ali sumnjam da ćeš postići nešto iako nikad neznaš. TV je ispravan, ali je napravljen od loše plastike i s time se nažalost moraš pomirit. 

Znaš onu poslovicu "Kolko para tolko muzike".. 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2012 23:56 (veki22).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice