Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.338
|
čitano: 14.150.574
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Minneyar kaže...
evuki kaže...

Ima li netko ovdje Samsung Q6FN da napiše dojmove? Mojima umire telka stara 10 godina pa gledamo šta uzet, budžet je relativno fleksibilan (planiram na Diners 36 rata), ali sam ja veći frik za kvalitetu slike od mojih, a telka će na kraju bit kod njih... Trebao bi bit 75 inča.

Glavne stvari su da netflix i plex mora raditi super, tv program preko kabelske prosječno okej, kvalitetna slika kad se gleda bluray. Koliko je u tim stvarima bolji Sony XF9005? Postoji li 75'' LED ispod 15k kuna koji to sve zadovoljava?

 Imas moja misljenja par strana unazad, za 55'' verziju doduse. Uglavnom, jako zadovoljan za novac koji sam dao za njega. Rekao bih da je isplativije bilo mojih 5500 za Q6FN nego XF90 za 7700 kn :)

 
..... hoćeš reći da nema neke velike razlike između Sony-ja i Samsung-a u navedenim modelima ?

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 21:16 (Neške).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Cordas kaže...

Gledam uzeti neki TV za nekih 2500 kn. Gledam na nabava.net, ima nekoliko 4k televizora (102 - 100 cm) koji se čine solidnima, međutim, totalni sam laik i uopće ne razumijem koja je razlika između njih i koji bih trebao odabrati. Također, ne znam isplati li mi se dati 200-300 kn više ako ima nešto stvarno isplativo ili recimo je li bolje uzeti neki 1080p tv nego ove jeftine 4k televizore.

Pa ako netko ima vremena za preporuku bio bih zahvalan. U suprotnom ću uzeti po vlastitom nahođenju što će vrlo vjerojatno loše završiti 

Jučer mi je ignorirano pitanje pa pokušaj broj dva, možda danas bude više sreće. 

Razmišljam ovako nešto uzeti. Zanima me samo postoji li možda neki tv trenutno do 3000 kn, a da je bitno bolji od ovoga pa da se isplati dati malo više novca. Ako ne, uzet ću ovaj ili sličan za oko 2500 kn. 

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Zelim majci za Bozic uzeti novi TV. Trenutno je na nekom starom Grundigovom od 80cm dijagonale.
Gleda klasicni TV, tu i tamo joj koji film na USB puknem. Spojio bi ju na max-tv ili nesto tome slicno uskoro.

Imam u ponudi Samsung 48h6400 ili LG 42lb582v za 2000kn. Valja li iti jedan od ta 2 za te novce i koji je bolji? Totalni sam laik sto se telki tice. Gledam zadnja 3 dana otkad je Black Friday poceo i vidim samo preporuke za neke 4K televizore od 5-10k kn, sto mi je puno dati za tako nesto.

Naletis na neku random "wannabe akciju" poput OVE , pa gledas po nabavi da to i nije 43% popust i onda skroz odustanes od trazenja.
Kasnije bi si ja uzeo za sobu (PS4 pro i komp) nesto malo jace, ali to se jos moram malo bolje informirat 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
kućaposo kaže...

 rugam se snobovima, koji nameću potrebu kupnje samo najnovijih modela iako su razlike

današnjih i televizora od prije godinu ili dvije praktički zanemarive, a aparati su za 1/3 ili u pola cijene.

 ja sam skopčao da se šališ ali nisi u pravu da su modeli iz 2017 jeftiniji, posebno toliko koliko si naveo..

evo, ja platio 4630kn ovaj LG model u veljači a danas je i nešto skuplji..

 

https://www.nabava.net/televizori/lg-49uj701v-televizor-cijena-49-125-cm-ultra-hd-hdr-10-42284711

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
DariX kaže...

Zelim majci za Bozic uzeti novi TV. Trenutno je na nekom starom Grundigovom od 80cm dijagonale.
Gleda klasicni TV, tu i tamo joj koji film na USB puknem. Spojio bi ju na max-tv ili nesto tome slicno uskoro.

Imam u ponudi Samsung 48h6400 ili LG 42lb582v za 2000kn. Valja li iti jedan od ta 2 za te novce i koji je bolji? Totalni sam laik sto se telki tice. Gledam zadnja 3 dana otkad je Black Friday poceo i vidim samo preporuke za neke 4K televizore od 5-10k kn, sto mi je puno dati za tako nesto.

Naletis na neku random "wannabe akciju" poput OVE , pa gledas po nabavi da to i nije 43% popust i onda skroz odustanes od trazenja.
Kasnije bi si ja uzeo za sobu (PS4 pro i komp) nesto malo jace, ali to se jos moram malo bolje informirat 

 nisam baš shvatio.

pa imaš tih modela po toj cijeni i nižoj.. https://www.jeftinije.hr/Proizvod/10444626/audio-video/televizori/lcd-led-tv/samsung-led-tv-43nu7192-ultra-hd-smart

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Moze li kakva preporuka za Best Buy TV do oko 3500kn, max 4000kn.

Velicina ekrana da bude 49" (123cm dijagonala).

TV bi se koristio najvise za gledanje serija, filmova sa USB-a i gejmanje na PS4 i tu i tamo na PS3.

Bitno mi je takoder i da je zvuk vise manje dobar koliko moze biti za jednu TV.

Znam da je najbolje spojit TV sa nekim vanjskim zvucnicima i surround sustavom ali to je druga tema :D

Dakle ako je moguce da ima pristojan zvuk a ne da zvuci ko da izlazi iz neke prazne kutije bez imalo basa i icega.

 

E sad zadnjih nekoliko dana razbijam si glavu sa time dali mi se uopce isplati uzimati 4K TV ili da uzmem Full HD TV.

To me zanima iskljucivo u vidu gejmanja, jer neznam bas kako bi se PS4 slim a pogotovo PS3 nosio sa 4K TV-om, odnosno da li bi bilo dosta input laga, pucanja slike i losije performanse konzole u vidu slabijeg FPS-a.

Full HD se vrti u 1080p sto je i nativna rezolucija PS4 pa mislim da tu ne bi bilo nikakvog problema.

 

S druge strane mislim da mi ne bi ni bila nesto primjetna ta 4K kvaliteta slike s obzirom da ne namjeravam bas skidati filmove od 50GB da bi vidio te neke ultra detalje.

a TV programi u hrv se ionako vrte u max 720p pa tu takoder 4K nemoze doci do izrazaja.

 

Pa ako moze par prijedloga za neke best buy TV-e s obzirom na gore opisano. tnx

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 22:26 (nemesis777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
IxyCRO kaže...

Stigao je novi LG B8...

...gledao sam Guardianse remux i ovo je fantazija, jebes kino jebes sve, ovo je kao magija. Pogotovo tamnije scene.

Deckard
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Neške kaže...
Minneyar kaže...
evuki kaže...

Ima li netko ovdje Samsung Q6FN da napiše dojmove? Mojima umire telka stara 10 godina pa gledamo šta uzet, budžet je relativno fleksibilan (planiram na Diners 36 rata), ali sam ja veći frik za kvalitetu slike od mojih, a telka će na kraju bit kod njih... Trebao bi bit 75 inča.

Glavne stvari su da netflix i plex mora raditi super, tv program preko kabelske prosječno okej, kvalitetna slika kad se gleda bluray. Koliko je u tim stvarima bolji Sony XF9005? Postoji li 75'' LED ispod 15k kuna koji to sve zadovoljava?

 Imas moja misljenja par strana unazad, za 55'' verziju doduse. Uglavnom, jako zadovoljan za novac koji sam dao za njega. Rekao bih da je isplativije bilo mojih 5500 za Q6FN nego XF90 za 7700 kn :)

 
..... hoćeš reći da nema neke velike razlike između Sony-ja i Samsung-a u navedenim modelima ?

Hvala

 XF90 je bolji TV, ali je upitno dal je tolko bolji da opravdava 2000 (ili vise) kn vecu cijenu. Sve ovisi po kojoj cijeni mozes nabaviti i jedan i drugi.

 

Nedostatak kod samsunga je sto nema podrsku za Dolby Vision HDR standard (to ti je valjda bitno ako koristis Netflix) - iako i dalje dobis HDR sliku i na takvim sadrzajima s Netflixa, ali HDR10 a ne DV - i nema codec za DTS zvuk. Pa si procijeni kolko su ti bitni ti nedostaci.

 

I Samsung je bolji za gaming jer ima izvanredno nizak input lag.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Stigao mi je xf90 prije par dana,sve uredno zapakirano,ali nemogu vidit i nemogu pronaći foliju na ekranu.
Sve druge su uredno zalijepljene,ali ovu ne vidim ...
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Molim mišljenje.ima li što bolje za te novce?     https://www.mall.hr/tv-prijemnici/philips-tv-prijemnik-32phs5302-12?tab=parameters

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
fred_terry kaže...
Stigao mi je xf90 prije par dana,sve uredno zapakirano,ali nemogu vidit i nemogu pronaći foliju na ekranu.
Sve druge su uredno zalijepljene,ali ovu ne vidim ...

 Kakva folija na ekranu? Bude samo na rubovima ekrana u većini slučajeva...

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pa nemozes je naci jer je nema

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tiki kaže...
fred_terry kaže...
Stigao mi je xf90 prije par dana,sve uredno zapakirano,ali nemogu vidit i nemogu pronaći foliju na ekranu.
Sve druge su uredno zalijepljene,ali ovu ne vidim ...

 Kakva folija na ekranu? Bude samo na rubovima ekrana u većini slučajeva...

 Meni na B8 je bila preko cijelog ekrana dok je frendu na Samsungu bila samo na rubovima.

AUDIOFIL
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sastavio sam C8 i TV je stvarno super ali....

Naravno da sam išao testirati panel.

Na 5% mi je cijeli lijevi dio ekrana skoro pa crn, a vidi se probijanje svijetla na rubu s lijeve strane.

Nemam sad sliku ali vidi se razlika između lijeve i desne strane prilično drastično na tih 5%.

Ima li šanse da se to popravi i mogu li nešto napraviti na TV-u u nekoj od opcija za refresh ili slično?

Ili sam na panel lutriji dobio škart.
Vertikalne linije nisam primjetio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
CroDexter kaže...

Sastavio sam C8 i TV je stvarno super ali....

Naravno da sam išao testirati panel.

Na 5% mi je cijeli lijevi dio ekrana skoro pa crn, a vidi se probijanje svijetla na rubu s lijeve strane.

Nemam sad sliku ali vidi se razlika između lijeve i desne strane prilično drastično na tih 5%.

Ima li šanse da se to popravi i mogu li nešto napraviti na TV-u u nekoj od opcija za refresh ili slično?

Ili sam na panel lutriji dobio škart.
Vertikalne linije nisam primjetio.

 dobio si šrota, hahaha, vrati ga i žongliraj dalje, to ti je tako kad kupuješ oled televizor .

 

Nego, sad zaozbiljno, pretpostavljam da ne postoji horror look free primjerak oleda koji na 5-10% sive ne izgleda baš kao zadnji trash panel. Ni moj primjerak C8 nije do kraja uniforman na 5%, ja primjetim na test slideu da je desna strana nešto svjetlija od lijeve, a nađe se i pokoja tamnija vertikalna štrafta i flek. Žena mi, recimo, to ne primjeti. E sad, drastična razlika, hm. Realno, pitanje je da li u praksi na real-world materijalu to skužiš? Kakav je na 20-30% i po full-screen bojama? Savjetujem ti da se okaniš 5-10% gray test patterna jer ćeš si samo nabijati komplekse. Ja sam i prvi dan rekao da ću to pogledati tada i nikad više. Isto i brojati mrtve piksele koje s 2-3 metra još nisam našao, a neću ih niti tražiti. Kad je tvoj proizveden? Imaš otraga na naljepnici mjesec i godinu. Moj je 10 mj. 2018. Velim, ako u praksi s real-world materijalom nema problema, zaboravi to.

Deckard
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deckard kaže...
CroDexter kaže...

Sastavio sam C8 i TV je stvarno super ali....

Naravno da sam išao testirati panel.

Na 5% mi je cijeli lijevi dio ekrana skoro pa crn, a vidi se probijanje svijetla na rubu s lijeve strane.

Nemam sad sliku ali vidi se razlika između lijeve i desne strane prilično drastično na tih 5%.

Ima li šanse da se to popravi i mogu li nešto napraviti na TV-u u nekoj od opcija za refresh ili slično?

Ili sam na panel lutriji dobio škart.
Vertikalne linije nisam primjetio.

 dobio si šrota, hahaha, vrati ga i žongliraj dalje, to ti je tako kad kupuješ oled televizor .

 

Nego, sad zaozbiljno, pretpostavljam da ne postoji horror look free primjerak oleda koji na 5-10% sive ne izgleda baš kao zadnji trash panel. Ni moj primjerak C8 nije do kraja uniforman na 5%, ja primjetim na test slideu da je desna strana nešto svjetlija od lijeve, a nađe se i pokoja tamnija vertikalna štrafta i flek. Žena mi, recimo, to ne primjeti. E sad, drastična razlika, hm. Realno, pitanje je da li u praksi na real-world materijalu to skužiš? Kakav je na 20-30% i po full-screen bojama? Savjetujem ti da se okaniš 5-10% gray test patterna jer ćeš si samo nabijati komplekse. Ja sam i prvi dan rekao da ću to pogledati tada i nikad više. Isto i brojati mrtve piksele koje s 2-3 metra još nisam našao, a neću ih niti tražiti. Kad je tvoj proizveden? Imaš otraga na naljepnici mjesec i godinu. Moj je 10 mj. 2018. Velim, ako u praksi s real-world materijalom nema problema, zaboravi to.

 

Ma dosta je izraženo na tih 5% pa zato pitam. Ono lijevo crno, desno realativno ok.

Proizveden je 11.9.2018
Koliko sam brzinski pogledao jučer na bojama se sve čini ok. Nema vertikalnih linija, a i svi pikseli se čine "zdravi".

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
CroDexter kaže...

Sastavio sam C8 i TV je stvarno super ali....

Naravno da sam išao testirati panel.

Na 5% mi je cijeli lijevi dio ekrana skoro pa crn, a vidi se probijanje svijetla na rubu s lijeve strane.

Nemam sad sliku ali vidi se razlika između lijeve i desne strane prilično drastično na tih 5%.

Ima li šanse da se to popravi i mogu li nešto napraviti na TV-u u nekoj od opcija za refresh ili slično?

Ili sam na panel lutriji dobio škart.
Vertikalne linije nisam primjetio.

 Nakon prvih 200 sati rada se to može popraviti ali ne mora. Moj panel je generalno ok, stavio sam sliku nedavno pa usporedi, kod sebe nisam primjetio neku promjenu nakon mjesec-dva.

Probaj odvrtiti pixel refresher ručno , može pomoći.

 

Daj stavi sliku da vidimo.

 

Vidi li se to dok gledaš normalan sadržaj ?

12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ne mogu se odlučiti između:

LG 55UJ701V

Philips 55PUS7502

 

Ili ako vi imate neku preporuku u tom cjenovnom rangu i veličini ekrana!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deckard kaže...

Ne kužiš, nema to veze s panelom, pogledaj link koji sam poslao. Telka ima softverski bug koji uzrokuje zatrzavanje slike kod promjene scena kad se gleda PAL materijal (znači sve od televizije u Europi, filmovi i serije europske produkcije). Vidi se dobro na sportu (npr. nogomet). Postoje workaroundovi (av sync opcija) za to ali onda nabiju nenormalan input lag ili ako se koristi game mod za sliku ne mogu se koristiti neke postavke ko u drugim modovima. Sony nikad nije riješio slučaj niti izgleda imaju u planu to rješavati.

 

Edit: vidim da su ti već drugi opisali stvar. Inače i XE85 serija isto pati od toga.

 Kolega ima 65 xe 8505 i kaze da sve radi kako treba...on ga je uzeo prije pol godine..kad sam ga pitao odv je bio..

 

Nemam takav problem niti bilo kakav drugi, sve radi savršeno.. Jedino što po meni nije dobro na ovom tv je veliko kašnjenje menija za podešavanje slike i zvuka, nakon pritiska tipke na daljincu treba od 5-10 sekundi da se pojavi grafika.. Ali sad nakon što sam podesio sve parametre prema svom ukusu više ništa i ne podešavam, samo gledam ..

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
counter kaže...

Ne mogu se odlučiti između:

LG 55UJ701V

Philips 55PUS7502

 

Ili ako vi imate neku preporuku u tom cjenovnom rangu i veličini ekrana!

 Ja bi ti preporučio ta dva bolja modela:)

 

https://www.nabava.net/televizori/philips-55pus8303-televizor-cijena-55-139-cm-led-ultra-hd-67326051

https://www.nabava.net/televizori/philips-55pus7803-televizor-cijena-55-139-cm-led-ultra-hd-62102011

16 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

 

Koja je razlika između Philips 55 pus7803-7503-7303, srednji ima jače zvučnike tj. soundbar, razlika u panelu? Hvala.

http://www.iskoristi-poticaje.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

S obzirom da vec zadnjih tjedan dana gledam izbor TV-a lagano sam vec izgorija u svim tim opcijama i ponudama.
No evo izbor sam nekako ipak suzija na ova 2 modela pa ako moze preporuka koja od ta 2 ili ako imate vec neku bolju ponudu iz rukava.

 

LG 49UK6300MLB Ultra HD LED TV

Philips 50PUS6523/12 Ultra HD LED TV

 

Maximum budzet do kojeg idem je 4000kn a velicina ekrana je 49"...cca inch vise manje

 

Ovaj LG mi je ipak veci favorit od Philipsa jer primarna namjena TV-a bi bilo za gejmanje PS4 (Slim model) a ovaj LG-ov model ima 11ms input lag sto je jedan od najmanjih koje sam vidia da neka TV ima.
Za Phillipsov model nisam naso podatak koliki mu je input lag.

Takoder i gledanje filmova preko USB-a, za sto su mi otpali neki prvotni Samsung modeli koji su mi bili zapeli za oko zbog nedostatka DTS dekodera, a kojeg ova 2 modela imaju (Sramota za Samsung s obzirom da su tu opciju izbacili sa 2017 god.modelima pa nadalje)

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 22:25 (nemesis777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Deutschland opet sa zanimljivom ponudom. (Media Markt)

Nakon nikakvog crnog petka, krenule su bolje ponude.

sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 23:37 (b4rt!mej).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
nemesis777 kaže...

S obzirom da vec zadnjih tjedan dana gledam izbor TV-a lagano sam vec izgorija u svim tim opcijama i ponudama.
No evo izbor sam nekako ipak suzija na ova 2 modela pa ako moze preporuka koja od ta 2 ili ako imate vec neku bolju ponudu iz rukava.

 

LG 49UK6300MLB Ultra HD LED TV

Philips 50PUS6523/12 Ultra HD LED TV

 

Maximum budzet do kojeg idem je 4000kn a velicina ekrana je 49"...cca inch vise manje

 

Ovaj LG mi je ipak veci favorit od Philipsa jer primarna namjena TV-a bi bilo za gejmanje PS4 (Slim model) a ovaj LG-ov model ima 11ms input lag sto je jedan od najmanjih koje sam vidia da neka TV ima.
Za Phillipsov model nisam naso podatak koliki mu je input lag.

Takoder i gledanje filmova preko USB-a, za sto su mi otpali neki prvotni Samsung modeli koji su mi bili zapeli za oko zbog nedostatka DTS dekodera, a kojeg ova 2 modela imaju (Sramota za Samsung s obzirom da su tu opciju izbacili sa 2017 god.modelima pa nadalje)

 Ja bi ti preporučio taj model:) Veoma dobar što se tiče kvalitet slike i što se tiče igara..

https://www.nabava.net/televizori/philips-50pus6703-televizor-cijena-50-127-cm-led-ultra-hd-67326011

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
karlito13 kaže...
deckard kaže... 

Edit: vidim da su ti već drugi opisali stvar. Inače i XE85 serija isto pati od toga.

Nemam takav problem niti bilo kakav drugi, sve radi savršeno..

Da li možda držiš telku u game modu ili imaš uključeni AV sync? Ako ne koristiš tako onda vjerojatno ne percipiraš problem. Čak je i Sony svjestan problema nakon salvi rasprava koje traju još od prošle godine, ali je Sonyevo rješenje zapravo AV sync koji onda digne lag u nebo. Imaš po stranim forumima naširoko i nadebelo rasprave na tu temu, čak i pokušaje organiziranja nekakvih tužbi prema Sonyu itd.

Deckard
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
b4rt!mej kaže...

Deutschland opet sa zanimljivom ponudom. (Media Markt)

Nakon nikakvog crnog petka, krenule su bolje ponude.

 Ovako ce biti i kod nas, paaa za jedno 28 godina.

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
C3c1l kaže...
b4rt!mej kaže...

Deutschland opet sa zanimljivom ponudom. (Media Markt)

Nakon nikakvog crnog petka, krenule su bolje ponude.

 Ovako ce biti i kod nas, paaa za jedno 28 godina.

 Nece nikad :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Može neka preporuka gdje se legalno može skinut 4K materijal (filmovi) i sa kojim playerom gledate na android TV-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
nemesis777 kaže...

S obzirom da vec zadnjih tjedan dana gledam izbor TV-a lagano sam vec izgorija u svim tim opcijama i ponudama.
No evo izbor sam nekako ipak suzija na ova 2 modela pa ako moze preporuka koja od ta 2 ili ako imate vec neku bolju ponudu iz rukava.

 

LG 49UK6300MLB Ultra HD LED TV

Philips 50PUS6523/12 Ultra HD LED TV

 

Maximum budzet do kojeg idem je 4000kn a velicina ekrana je 49"...cca inch vise manje

 

Ovaj LG mi je ipak veci favorit od Philipsa jer primarna namjena TV-a bi bilo za gejmanje PS4 (Slim model) a ovaj LG-ov model ima 11ms input lag sto je jedan od najmanjih koje sam vidia da neka TV ima.
Za Phillipsov model nisam naso podatak koliki mu je input lag.

Takoder i gledanje filmova preko USB-a, za sto su mi otpali neki prvotni Samsung modeli koji su mi bili zapeli za oko zbog nedostatka DTS dekodera, a kojeg ova 2 modela imaju (Sramota za Samsung s obzirom da su tu opciju izbacili sa 2017 god.modelima pa nadalje)

 Ja bi ti preporučio taj model:) Veoma dobar što se tiče kvalitet slike i što se tiče igara..

https://www.nabava.net/televizori/philips-50pus6703-televizor-cijena-50-127-cm-led-ultra-hd-67326011

 

 

Tnx na preporuci, malo sam pretrazija net u vezi tog modela i stvarno izgleda odlicno s obzirom sto nudi i na cijenu, jedino mi je mali minus samo 2 god garancije.

Vecina portala i review stranica ga stavlja u kategoriju best buy budget 4K TV za 2018 god.

Reci mi samo ako znas mozda koji mu je input lag jer nisam nigdi uspija nac taj podatak a bitno mi je zbog gejmanja,

i zanima me ima li DTS decoder jer vecinu filmova bi gleda sa USB-a pa mi je to full bitno, da ne bude da ima slike a nema tona :D

 

I btw kolko gledam po forumima i citam komentare i preporuke svi nesto seru i blate Phillips... Koja je prica s tim? Sto tocno to toliko ne valja kod Phillipsovih modela? :/

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2018 10:12 (nemesis777).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
nemesis777 kaže...

I btw kolko gledam po forumima i citam komentare i preporuke svi nesto seru i blate Phillips... Koja je prica s tim? Sto tocno to toliko ne valja kod Phillipsovih modela? :/

Uglavnom im se zamjera to što cijenom gravitiraju renomiranim brandovima kakav su nekad i bili prije nego su posao s telkama prodali Kinezima, a kvalitetom su sad u rangu Vivaxa, Grundiga, Telefunkena, Skywortha, Tesle, Luxora i takvih budget marki za nezahtjevne korisnike.

Deckard
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice