Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 47.093
|
čitano: 14.617.401
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Chriss kaže...
.....

 

Pa ti budi pametan...

A ljudima inače, bar u svijetu mobitela, smeta OLED a ne klasični LCD.

 

.....

 Kome smeta OLED na mobitelu?

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Posmatrač kaže...
Chriss kaže...
.....

 

Pa ti budi pametan...

A ljudima inače, bar u svijetu mobitela, smeta OLED a ne klasični LCD.

 

.....

 Kome smeta OLED na mobitelu?

 

Zapravo svima odnosno svakom oku smeta samo što nemaju svi glavobolje/migrene, peckanje/bol očiju.

Netko je više netko je manje osjetljiv na flickering koji je poprilično izražen na Oled-ima s niskim PWM-om.

 

 

 

 

.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Zvao danas solin gradu, čovjek kaže da je to tako kako piše.
2x sam pitao jel sigurno taj model, kaže jest.
- imate li 55" model?
- ima, cijena ista ko tom 65".

Dali je netko neku grešku napravio pa im kompjuter baca krivo također (dugo je nešto učitavalo im/trebalo da provjere više puta preko telefona, pa sam pomislio da vjerojatno nešto ne štima) ili je stvarno to taj deal, treba vidjeti. Ja sam htio kupiti, ali mi je rekao da šalju samo u krugu 50 km, što mi je čudno ali reko ok.
Svakako javi kako si prošao i hvala kolegi na ovom postu/ponudi. Nikada čuo za dućan, pogotovo da će dućan s građevinskim materijalom imati OLED tv 2024. Makar, sad dok sam potonje napisao, još mi više zvuči nerealno.
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ako naručuješ izravno iz trgovine onda ide dostava u krugu 50km, al preko webshopa je za cijelu hrvatsku...

 

To što se radi o dućanu s građevinskim materijalom nije razlog da bude nerealno, ja otkad znam za građu imali su i tv-e, bijelu tehniku, grijanje, hlađenje,...

 

 

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Je Građa ima povelik odjel TV tehnike vec dugo!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Zanimljivo kako na web stranici nemaju niti približan tv tom Samsungu.Ako je ista cijena za 55 i 65 model,onda tu nešto ne štima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ma gotovo sigurno su pobrkali modele, mislim da te nespecijalizirane tregovine ne znaju puno o tvima i njima to slovo razlike ne igra bitnu ulogu,  prevelika je razlika u cijeni od ostalih, čudno da bi oni dobili baš tako ogroman rabat.  

Sad ili prodaju zaista D model  po krivoj cijeni pa rade sebi štetu, ili C model pa zeznu kupca , ali čak i za C je cijena dobra. 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Chriss kaže...

 

 Naviknut ću se ja na veće telke al nez koliko je to dobro :)

Bar do prije koju godinu svakako nebi bila preporuka...

 

Na zid se može instalirati a i radi zapinjanja bi vjerojatno trebalo biti i potrebno.

 

A za te cijene od 800tinjak eur bi išao na Sony-a al sam računao da nije toliko lošiji ovaj LG iz Ronisa za 500tinjak eur...

Jel sigurno prijateljev LG Mini LED verzija kao ovaj iz Ronisa?

Jer većina QNED-ova su Edge.

A valjda Mini LED dosta pomaže?

 ja bih rekao da je za oci bolje da je sto vece :)
prijateljev model je 55QNED85T3C. sony je bolji ako nista za ove nase kanale, bolje ce ti izgledat iptv lista (obicno su tamo kanali manjeg bitrate-a).
ne znam u tom rangu od 600 € sto je najbolje, mozda TCL 55C745, al tu je to negdje . za 630 eura mozda taj lg u biti nije los, ja sam ga samo usporedivao s ovim ostalim koji su ti bili u igri pa sam vidio da su igri bili i modeli od 800-1000 eura...

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

vrijedi ovo tih 990€ ili imate sta bolje za preporučiti?

https://www.sancta-domenica.hr/tv-65-samsung-qled-65q70d.html

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
kurjeoko kaže...
Chriss kaže...

 

 Naviknut ću se ja na veće telke al nez koliko je to dobro :)

Bar do prije koju godinu svakako nebi bila preporuka...

 

Na zid se može instalirati a i radi zapinjanja bi vjerojatno trebalo biti i potrebno.

 

A za te cijene od 800tinjak eur bi išao na Sony-a al sam računao da nije toliko lošiji ovaj LG iz Ronisa za 500tinjak eur...

Jel sigurno prijateljev LG Mini LED verzija kao ovaj iz Ronisa?

Jer većina QNED-ova su Edge.

A valjda Mini LED dosta pomaže?

 ja bih rekao da je za oci bolje da je sto vece :)
prijateljev model je 55QNED85T3C. sony je bolji ako nista za ove nase kanale, bolje ce ti izgledat iptv lista (obicno su tamo kanali manjeg bitrate-a).
ne znam u tom rangu od 600 € sto je najbolje, mozda TCL 55C745, al tu je to negdje . za 630 eura mozda taj lg u biti nije los, ja sam ga samo usporedivao s ovim ostalim koji su ti bili u igri pa sam vidio da su igri bili i modeli od 800-1000 eura...

Bili su u igri ti od 800-1000, samo što su do neki dan više manje svi bili oko 800eur al im se digle cijene a ja se nadao da će pasti 😅

 

A LG QNED869 i TCL C805 sam gledao jer su ispod 600eur i mislim se jel ima smisla dodavati za nešto drugo, zato taj raspon od 500-1000eur 😆

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja sam svoj prošli samsung kupio u Građi, pošto smo jedno vrijeme surađivali sa firmama. Imali su u ono vrijeme za 5-10% niže cijene od svih drugih...Znaju stavit poneki proizvod bolno nisku cijenu samo da se stvori hype i tako poveća prodaja...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Chriss kaže...
kurjeoko kaže...
Chriss kaže...

 

 Naviknut ću se ja na veće telke al nez koliko je to dobro :)

Bar do prije koju godinu svakako nebi bila preporuka...

 

Na zid se može instalirati a i radi zapinjanja bi vjerojatno trebalo biti i potrebno.

 

A za te cijene od 800tinjak eur bi išao na Sony-a al sam računao da nije toliko lošiji ovaj LG iz Ronisa za 500tinjak eur...

Jel sigurno prijateljev LG Mini LED verzija kao ovaj iz Ronisa?

Jer većina QNED-ova su Edge.

A valjda Mini LED dosta pomaže?

 ja bih rekao da je za oci bolje da je sto vece :)
prijateljev model je 55QNED85T3C. sony je bolji ako nista za ove nase kanale, bolje ce ti izgledat iptv lista (obicno su tamo kanali manjeg bitrate-a).
ne znam u tom rangu od 600 € sto je najbolje, mozda TCL 55C745, al tu je to negdje . za 630 eura mozda taj lg u biti nije los, ja sam ga samo usporedivao s ovim ostalim koji su ti bili u igri pa sam vidio da su igri bili i modeli od 800-1000 eura...

Bili su u igri ti od 800-1000, samo što su do neki dan više manje svi bili oko 800eur al im se digle cijene a ja se nadao da će pasti 😅

 

A LG QNED869 i TCL C805 sam gledao jer su ispod 600eur i mislim se jel ima smisla dodavati za nešto drugo, zato taj raspon od 500-1000eur 😆

 

Ja imam TCL c805, jako sam zadovoljan...jedina mana kut gledanja VA panela koji inače daje odličan kontrast( jako blizu Oledu), ali trebaš gledat sa manjim kutem od 30°, svjetlina je fenomenalna (imam na 30/100 za SDR).

Jednostavno trebaš znati šta ćeš najviše koristiti, pa takve specifikacije kupuješ. TCl je dobar za SDR, odličan za USB 4K flimove, Netflix, igre...i naravno trenutno za 600-650€

 

Sigurno da su LG, Samsung mini Led bolji, ali i papreni...

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zooman kaže...

Ja sam svoj prošli samsung kupio u Građi, pošto smo jedno vrijeme surađivali sa firmama. Imali su u ono vrijeme za 5-10% niže cijene od svih drugih...Znaju stavit poneki proizvod bolno nisku cijenu samo da se stvori hype i tako poveća prodaja...

 sa ovim idu debelo u minus ako je ovo istina..jedino ak svi imaju 1000€ po tv-u pa rade ovce od nas..

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
volegradele kaže...
Je Građa ima povelik odjel TV tehnike vec dugo!

 Sad su potpuno preuredili poslovnicu u Solinu tako da mozda i to ima veze. 

 

Jel netko bio tamo i uzeo TV? Ja se mislim mozda sutra otici..

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Igor666 kaže...
zooman kaže...

Ja sam svoj prošli samsung kupio u Građi, pošto smo jedno vrijeme surađivali sa firmama. Imali su u ono vrijeme za 5-10% niže cijene od svih drugih...Znaju stavit poneki proizvod bolno nisku cijenu samo da se stvori hype i tako poveća prodaja...

 sa ovim idu debelo u minus ako je ovo istina..jedino ak svi imaju 1000€ po tv-u pa rade ovce od nas..

 vjerujem da čak i imaju, ali u odnosu na one cijene kad model tek izađe pa bude 65" npr 3000€, a onda kasnije padne na normalnije cifre.

E sad  pitanje je uvjetuje li uvoznik ili Samsung cijene ili ne, moguće da odmah idu s cijenom bez profita ili minimalnim profitom

 

volegradele  jesi bio provjerio ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2024 15:27 (Pixel).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nisam jos budem pridvecer pa javim!
Samo se bojim otic jer cu kupit..a istrosio sam se posteno u zadnje vrime!🙄😀
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
volegradele kaže...
Nisam jos budem pridvecer pa javim!
Samo se bojim otic jer cu kupit..a istrosio sam se posteno u zadnje vrime!🙄😀

 Ak je ta cijena kupuj, nema tu dvojbe :)

prodas lga pa nadoknafis dio

10 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Netko je neki dan pitao koji je ono model Phillipsa u Lidlu - pogledao danas - model je 50PUS7609/12 (u par veličina ga je bilo u mom Lidlu)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jel sam ispod 55” s90D dolazi sa WOLED panelom ili je lutrija sto dobijes!?
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
volegradele kaže...
Jel sam ispod 55” s90D dolazi sa WOLED panelom ili je lutrija sto dobijes!?

 Misllim da je s90d  lutrija

 

42-inch, 48-inch, 55-inch, 65-inch, 77-inch, and 83-inch. The 42-inch, 48-inch, and 83-inch models use WOLED panels.

It's important to note that Samsung's 2024 OLED lineup is confusing. They're releasing S90Ds with both WOLED and QD-OLED panels, and the type of panel you get varies by the TV's size and what region you're in

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2024 20:28 (Pixel).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
volegradele kaže...
Nisam jos budem pridvecer pa javim!
Samo se bojim otic jer cu kupit..a istrosio sam se posteno u zadnje vrime!🙄😀

 I, kakvo je stanje?

3 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,,dali zna netko ako Hisensovi televizori podrzavaju aplikaciju Smart iptv

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,,dali zna netko ako Hisensovi televizori podrzavaju aplikaciju Tivimate?

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Dobermangang77 kaže...

Pozdrav,,dali zna netko ako Hisensovi televizori podrzavaju aplikaciju Smart iptv

Iscodisco22 kaže...

Pozdrav,,dali zna netko ako Hisensovi televizori podrzavaju aplikaciju Tivimate?

 Mislim da ne na Vida Os,jedino ako vam je android os na njemu,prijatelj mi je govoiro da ne moze namjetit iptv listu na svoj hisens pa sam naletio na app SmartOne iptv app i evo vec 2g mu radi bez problema.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Smart One je odlična aplikacija.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Chriss kaže...

Ako naručuješ izravno iz trgovine onda ide dostava u krugu 50km, al preko webshopa je za cijelu hrvatsku...

 

To što se radi o dućanu s građevinskim materijalom nije razlog da bude nerealno, ja otkad znam za građu imali su i tv-e, bijelu tehniku, grijanje, hlađenje,...

 

 

 Je, kada idu na bauštelu prije obave dostave tv-a pa na mješalicu 

2 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Vezano za Samsung OLED u Građi, prijatelj je išao provjeriti ima li ih u poslovnici u Šibeniku te mu je radnica tamo rekla da su stvarno imali taj TV, no da ga više nema ni u jednoj poslovnici.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pardon ako je već bio odgovor ranije, zanima me za Samsung Frame TV jel moguće (ako odbijem opciju plaćanja prikaza umjetnina) da mi se prikazuju random slike s vlastitog USB-a? Imam i Samsung mob (doduše bez samsung računa). Usput ako može netko prenijeti svoja iskustva s Frame TV? Tražim 55-inch, nisam prezahtjevan za najbolju kvalitetu slike, već mi je prioritet taj matt ekran zbog boravka u kojem su 2 velike staklene stijene pa je sam TV više izložen dnevnom svjetlu. Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa, moze li preporuka za postavke tv-a. Radi se o Lg oled 65c21. Ide europsko prvenstvo pa ako moze savjet sta i kako podesit. Zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Mislim se tcl 55 c845 ali zapelo mi je ovo za oko sada, https://www.sancta-domenica.hr/tv-55-lg-oled-55c3-1.html , trenutno jel postoji sta bolje za ove novce? samo 55 incha .

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice