IP kamera na Smart Tv

poruka: 13
|
čitano: 11.179
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
IP kamera na Smart Tv

Poštovanje!

 

Imam SMART TV SAMSUNG ... i posjedujem IP NADZORNU KAMERU.... zanima me dali je moguce i na koji način ubacit neki program tj apk na samung tv tako da mi djeca mogu prebacit na tv (gore na katu) ako netko zvoni dole...tj pokrene aplikaciju i dobiju sliku na ekranu...

 

Gledala sam malo i ne kontam dali je uopće moguće ubacit na SAMSUNG TV neke "svoje" aplikacije...osim onih iz samsung računa...

 

puno hvala na trudu i odgovorima.....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IP kamera na Smart Tv
kristinadgo kaže...

Poštovanje!

 

Imam SMART TV SAMSUNG ... i posjedujem IP NADZORNU KAMERU.... zanima me dali je moguce i na koji način ubacit neki program tj apk na samung tv tako da mi djeca mogu prebacit na tv (gore na katu) ako netko zvoni dole...tj pokrene aplikaciju i dobiju sliku na ekranu...

 

Gledala sam malo i ne kontam dali je uopće moguće ubacit na SAMSUNG TV neke "svoje" aplikacije...osim onih iz samsung računa...

 

puno hvala na trudu i odgovorima.....

 Mi doma koristimo neki kineski snimač s 4 kamere i ima svoju APP za Android i iOS,radi sve ko sat tako da sam gotovo 100% siguran da ima app.

Jer na isti princip radi,preko lan kabela spojeno na router i samo na acc se logiram u app i sve vidim.

Vršim usluge: SMD, BGA, Rework / Reball / Reflow / IC repair: laptop MBO/PCB ; mobiteli MBO/PCB evilmage007@gmail.com 099 324 13 22
9 godina
neaktivan
offline
IP kamera na Smart Tv

Imamo i mi snimač...ali nigdje nevidim na Smart Tv-u neku aplikaciju gdje bi mogla ubacit IP Kamere i gledat LIVE  preko neke aplikacije.Čak u izbornicima i kategorijama na tv-u nenađem nikakvu aplikaciju za tu namjenu...

 

zna li netko ili ima ideju..Dali se mogu ubacivat na neki način aplikacije u samsung smart tv...preko USB-a 

 

Hvala

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IP kamera na Smart Tv
kristinadgo kaže...

Imamo i mi snimač...ali nigdje nevidim na Smart Tv-u neku aplikaciju gdje bi mogla ubacit IP Kamere i gledat LIVE  preko neke aplikacije.Čak u izbornicima i kategorijama na tv-u nenađem nikakvu aplikaciju za tu namjenu...

 

zna li netko ili ima ideju..Dali se mogu ubacivat na neki način aplikacije u samsung smart tv...preko USB-a 

 

Hvala

 

 

 

 Koji snimač? Meni uz moj došli linkovi za android i ios aplikacije(XMeye)

Vršim usluge: SMD, BGA, Rework / Reball / Reflow / IC repair: laptop MBO/PCB ; mobiteli MBO/PCB evilmage007@gmail.com 099 324 13 22
9 godina
neaktivan
offline
Re: IP kamera na Smart Tv

Takđer smo i mi dobili navedenu aplikaciju.....

 

ali mene zanima dali mogu na tv stavit takvu aplikaciju i pokrenut je ....kad to želi....

 

jer preko usb nemogu ništa italit od aplikacija...pa ni aplikaciju za nador kamere

12 godina
offline
Re: IP kamera na Smart Tv
kristinadgo kaže...

Takđer smo i mi dobili navedenu aplikaciju.....

 

ali mene zanima dali mogu na tv stavit takvu aplikaciju i pokrenut je ....kad to želi....

 

jer preko usb nemogu ništa italit od aplikacija...pa ni aplikaciju za nador kamere

 Downloadaj preko browsera na tv-u.

O androidu na smart tv-u pretpostavljam da se radi?

Vršim usluge: SMD, BGA, Rework / Reball / Reflow / IC repair: laptop MBO/PCB ; mobiteli MBO/PCB evilmage007@gmail.com 099 324 13 22
8 godina
odjavljen
offline
Re: IP kamera na Smart Tv
kristinadgo kaže...

Imamo i mi snimač...ali nigdje nevidim na Smart Tv-u neku aplikaciju gdje bi mogla ubacit IP Kamere i gledat LIVE  preko neke aplikacije.Čak u izbornicima i kategorijama na tv-u nenađem nikakvu aplikaciju za tu namjenu...

 

zna li netko ili ima ideju..Dali se mogu ubacivat na neki način aplikacije u samsung smart tv...preko USB-a 

 

Hvala

 

 

 

 Ima li taj snimac ikakav video izlaz pa preko njega na tvu gledas feed sa kamere.....

12 godina
offline
Re: IP kamera na Smart Tv
Torent kaže...
kristinadgo kaže...

Imamo i mi snimač...ali nigdje nevidim na Smart Tv-u neku aplikaciju gdje bi mogla ubacit IP Kamere i gledat LIVE  preko neke aplikacije.Čak u izbornicima i kategorijama na tv-u nenađem nikakvu aplikaciju za tu namjenu...

 

zna li netko ili ima ideju..Dali se mogu ubacivat na neki način aplikacije u samsung smart tv...preko USB-a 

 

Hvala

 

 

 

 Ima li taj snimac ikakav video izlaz pa preko njega na tvu gledas feed sa kamere.....

 Manje više svaki ima,moj ima vga,hdmi i činčeve,tako da pretpostavljam da i njen/gov ima isto tako.

Ali opet ako su klinci na katu pa kablove provlačit mali milijun pizdarija.

Vršim usluge: SMD, BGA, Rework / Reball / Reflow / IC repair: laptop MBO/PCB ; mobiteli MBO/PCB evilmage007@gmail.com 099 324 13 22
12 godina
offline
IP kamera na Smart Tv

Samo da nije kao smart tv ali bez androida... Par prijatelja mi je poletilo i kupilo takav pa sad kao da i nije smart tv...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: IP kamera na Smart Tv

Smart tv moze biti i bez andorida ali sta uopste znaci smart tv ;)

U svakom slucaju moze kupiti neki android tv box uza male pare na njemu vrtiti aplikaciju za IP kameru a njega prikopcati na tv... Bonus je  media player i more drugih stvari za koje moze sluziti...

9 godina
neaktivan
offline
IP kamera na Smart Tv

Hvala svima na odgovorima...  dakle radi se o LED TV Samsung 3D UE40H6400 .

Ako idem kablovima od snimača prema katu...to i želim izbjeć....

 

problem mi je samo instalirat aplikaciju za nadzor na tv....eee saddd...nisam probala još preko preglednika instalirat direktno....

 

ps Hvala 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: IP kamera na Smart Tv

NE uspjevam instalirat direktno....pita me na koji uređaj da snimi....u odabiru NEMA SAMSUNG TV....isto tako sam probala direktno stavit na prijateljev server(to je on probo)...i napiše da taj file ne prepoznaje..ne želi ga preuzet....

 

izgleda da se nemože ništa...

 

Šteta

12 godina
offline
IP kamera na Smart Tv

Ni nećeš uspjeti!
Jer koliko vidim po internetu da nije android na njemu,tako da 0 bodova.

Nabavi si android box ili klincima ako imaju tablet instaliraj app ili provlači kablove.

Vršim usluge: SMD, BGA, Rework / Reball / Reflow / IC repair: laptop MBO/PCB ; mobiteli MBO/PCB evilmage007@gmail.com 099 324 13 22
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice