Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

poruka: 18
|
čitano: 47.602
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

evo ovako kupio sam manhattan tv karticu sa dvb-t tunerom i program koji je dosao sa njom nije kompatibilan sa win7 64 ultimate

ima li koji drugi freeware programza gledanje digitalne televizije na racunalu pomoc!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

Jesi li pokušao s Windows Media Centerom?

KaeR
14 godina
neaktivan
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

evo sa media centrom radi samo me zanima kako cu ukljuciti daljinski od tv kartice

slika je kristalna ali me samo zanima kako povezati daljinski sa meda centrom

jeli to uopce moguce?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

moze li itko pomoci

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

Je ako ti je daljinski media-centar kompatibilan. Ja imam TV karticu, Leadtek neki, ne znam sad točno, koja ima daljinski na koji nalijepiš "skin" sa media-centar tipkama (to je kao naljepnica s rupama za tipke) i on može raditi u media centru. Ali opet mora imati svoj mali programčić pokrenut, koji "hvata" komande s daljinskog i prosljeđuje ih u media centar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

moja kartica je manhattan2,0 dvb-t tuner sa kojom je dosao daljinski.U softwareu je bio program total media ali izgleda da nije win 7 compatibilan jer me izbaci iz programa

u media centru sve radi ali ne i daljinski.Postoji li program za win media center pomoću kojega bi proradio jer preko monitora gledam tv pa je frustrirajuće svaki put silaziti s kreveta da bi promjenio program.HELP

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

jeli moze windows media control software

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

Bok

 

Auuuu, koliko zaostajem , da ti pomognem..

Vjerujem da ti vec sve radi s USB DVB-T tunerom.

 

Ja imam  Pinnacle Diversity USB i koristim DvbViewer u Windows 7 Ultimate x64.

Radi mi sve i daljinski, mada ne neke posebne tipke, ali promjena kanala, pojacavanje/stisavanje tona, snimanje, full/manji prozor Tv  to radi..

Kod mene ovaj program moze svih 5 kanala istovremeno snimati (4SD i 1 HDTV) mada mu je fizicki u USB Tuneru samo 2 tunera. Sve sljaka

 

Pozdrav...

Nije mi rodendan danas!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

Koristim ovaj i dobar je.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
moderator
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

Ovaj je po meni najbolji..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

hej dečki, šta uopće treba da bi se gledala kabelska preko pc-ja? Ja razmišljam o tome da kupim novi lcd monitor od 55 cm, spojim na pc i da preko tog gledam kabelsku. Po ovom što imam, grafička mi je ATI RADEON 9550, to je dobro za takav lcd, al jel dobro za telku običnu?

Da li to znači da samo trebam kupiti dobru tv karticu i stavitz u pc i u nju uštekat kabel od antene i onda preko programa gledat tv-bi li to išlo i za mpeg 4 dvb-t signal? Koju karticu kupit koja to sve može?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji program za gledanje dvb-t na pc-u
marik7 kaže...

hej dečki, šta uopće treba da bi se gledala kabelska preko pc-ja? Ja razmišljam o tome da kupim novi lcd monitor od 55 cm, spojim na pc i da preko tog gledam kabelsku. Po ovom što imam, grafička mi je ATI RADEON 9550, to je dobro za takav lcd, al jel dobro za telku običnu?

Da li to znači da samo trebam kupiti dobru tv karticu i stavitz u pc i u nju uštekat kabel od antene i onda preko programa gledat tv-bi li to išlo i za mpeg 4 dvb-t signal? Koju karticu kupit koja to sve može?

Kabelsku ne mozes prek kompa gledat, u komp idu kartice sa DVB-T prijemnikom bilo digitalni ili analogni prijem ili kartice za satelitski prijem DVB-S i to je to. Mozes ti gledat Kabelski signal samo kao ulazni video signal ak ti PCTV kartica ima video ulazi ili monitor na kompu i to je to ali s kompa ne mozes mjenjat kanale sa Kabelskog prijema.Cool

14 godina
neaktivan
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

Ljudi imam DVB-t Yakumo i sve sam uredno instalirao na kompjuter i kad gledam tv,onda mi na zvučnicima konstantno nešto pucketa i nemožeš gledati TV.Ako netko zna u čemu je kvaka molim pomozite,i dali ime neki drugi program za gledanje TV-a preko DVB-ta.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

Help!

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Koji program za gledanje dvb-t na pc-u
A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
offline
RE: Koji program za gledanje dvb-t na pc-u
Section31 kaže...

moja kartica je manhattan2,0 dvb-t tuner sa kojom je dosao daljinski.U softwareu je bio program total media ali izgleda da nije win 7 compatibilan jer me izbaci iz programa

u media centru sve radi ali ne i daljinski.Postoji li program za win media center pomoću kojega bi proradio jer preko monitora gledam tv pa je frustrirajuće svaki put silaziti s kreveta da bi promjenio program.HELP

ako ti ne radi na sedmici,možeš pokrenut program compatibility ili tak nešto i onda ti on simulira win xp sp2/3 i tak instaliraš i radi bez beda...tak sam ja netjerao presto PVR(za dig.tv) i drivere i programe od printera da rade

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 20:39 (mali.ivica87).
14 godina
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

Evo da malo aktiviram temu, za 10 dana poćinje svjetsko nogometno prvenstvo pa me zanima koji je danas najbolji besplatni program za gledanje DVB-T na pc-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji program za gledanje dvb-t na pc-u

ja sam kupio dvbt usb stik

uz njega mi je sdošla antenica sa magnetom i program na cd-u  po imenu Blaze DTV

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2016 16:30 (Petar85).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice