Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.721
|
čitano: 786.412
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ugovorio bih telemach usluge putem Rune optickog kabla koji prolazi pored kuce. Da li u ovoj temi ima koji prodajni predstavnik da mi se javi putem privatne poruke. Da li ima tko iskustvo za ugovaranje telemach paketa putem RUNE-a?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Danas su me zvali iz telemacha, da ako pređem kod njih da mi pokrivaju do 135€ penala. Mislim da to nije istina... Jeli imao tko takvo iskustvo s njima ?

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

@sveupitni

 

Nisam kod njih. Znam, da si baš proaktivni u dovlačenju novih korisnika.

Meni su nudili 9 mjeseci za 1 ćunu. 

 

Kod njih nisam išao, jer sam čuo daj je usluga nestabilna, te da nemoju baš neki customer support.

Vjerujem provjerenom teleoperateru, te niža cijena nije jedino zbog čega bi nešt mijenjao, nego mi je bitna sveukupna kvaliteta.

 

 

dzg
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
sveupitni kaže...

Danas su me zvali iz telemacha, da ako pređem kod njih da mi pokrivaju do 135€ penala. Mislim da to nije istina... Jeli imao tko takvo iskustvo s njima ?

 -to rade svi.. mada su već kažnjavani, zabranjeno.. i točno je, po korisniku mogu potrošiti 1000-2000kn ovisi koliko linija-usluga korisnik ima što ti daje tu cifru konverzije 7,5..

-pogotovo neobično da u nakon svježeg incidenta s osobnim podatcima idu s tim, za očekivati je 'zatišje' par dana, no telci su 'novi' pa možda misle da će proći lakše.. i često su u pravu.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ne možeš natjerati Telemach na bonove iznad 150Mbpslink 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
DDavorin kaže...

Ne možeš natjerati Telemach na bonove iznad 150Mbpslink 

 Bitno da ide 5G reklama,turistička telemach je isto zakucana na 150Mbps.

12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Očito su sve tarife na bonove limitirane 150/50.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ekipa jel netko uzimao nedavno mobilnu pretplatu kod Telemacha? Jel daju kakve pogodnosti/popuste ukoliko se potpiše U.O. na 24 mjeseca, a ujedno se koristi i njihvo EON Trio paket? Neki kombo da se slož? :D

Zvali su me u par navrata odkad sam uzeo EON Trio da li još želim mobilni broj, neku tarifu da mi uvaljaju, ali sam ih odbijao pošto nije bilo potrebe za istom, a sada je obratno ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Meni su samo za produljenje ugovora ponudili 6 mjeseci manju cijenu tarife (unlimited po cijeni top ili što već), ali samo za mobilnu. Tu nije bila uključena fiksna usluga mada imam i to ugovoreno. :D

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
bNeo kaže...

Meni su samo za produljenje ugovora ponudili 6 mjeseci manju cijenu tarife (unlimited po cijeni top ili što već), ali samo za mobilnu. Tu nije bila uključena fiksna usluga mada imam i to ugovoreno. :D

 Eto, uhvatio malo vremena i prošetao se do Telemach centra... 

Zatražio sam TOP paket (60GB, unlimited tel/sms) i naglasio prodavačici kako sam korisnik njihove EON Trio usluge i da li ima ikakavih pogodnosti; prvih 6 mjeseci za 1€, ostatak normalna cijena (tj. nešto sitno će se uvećati od 01.07. kako su i najavili) što je po meni ok. Da sam uzeo Unlimited tarifu tada bi bilo 9 mjeseci za 1€. Mobitel nisam uzimao jer sam računao da je to pljačka :D

 

Znači, trenutno kod njih imam optiku prvih godinu dana za 1€ i mobilni paket za 1€ narednih 6 mjeseci - od mene imaju "palac gore" 

4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
the chosen one07 kaže...
bNeo kaže...

Meni su samo za produljenje ugovora ponudili 6 mjeseci manju cijenu tarife (unlimited po cijeni top ili što već), ali samo za mobilnu. Tu nije bila uključena fiksna usluga mada imam i to ugovoreno. :D

 Eto, uhvatio malo vremena i prošetao se do Telemach centra... 

Zatražio sam TOP paket (60GB, unlimited tel/sms) i naglasio prodavačici kako sam korisnik njihove EON Trio usluge i da li ima ikakavih pogodnosti; prvih 6 mjeseci za 1€, ostatak normalna cijena (tj. nešto sitno će se uvećati od 01.07. kako su i najavili) što je po meni ok. Da sam uzeo Unlimited tarifu tada bi bilo 9 mjeseci za 1€. Mobitel nisam uzimao jer sam računao da je to pljačka :D

 

Znači, trenutno kod njih imam optiku prvih godinu dana za 1€ i mobilni paket za 1€ narednih 6 mjeseci - od mene imaju "palac gore" 

 Bitno da si zadovoljan iako ako ne trošiš više od 40GB mjesečno na mobilnoj tarifi bonbon za 11,19 eura ti je bila jeftinija verzija od telemach top tarife.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice