Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.699
|
čitano: 743.788
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
mp3david kaže...
Znaci opcija na telemachu koja je obnavljajuca se ne moze iskljuciti porukom jer javlja da kljucna rijec ne postoji.
Skinem aplikaciju,tamo nudi da ju mogu samo aktivirati.
Boze me sacuvaj, nadam se da ce sto vise ljudi da ode od njih!

O kojoj se opciji radi?

 

Deaktivacija paketa poziva: 

- STOP50MIN

- STOP100MIN

- STOP200MIN

 

Deaktivacija paketa poruka:

- STOP100PORUKA

- STOP500PORUKA

- STOP1000PORUKA

 

Ovo su ključne riječi za odjavu (ovise o količini minuta/poruka koje imaš aktivirane). Pošalji jednu od ključnih riječi na broj 13888.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.1.2022 15:40 (Marko :D).
11 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ne radi slao sam bas tako i nece
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Probaj samo STOP poslati. Negdje sam vidio i tu ključnu riječ. Ako opet ništa, javi se službi za korisnike na Facebooku da ti deaktiviraju opciju. Odgovaraju brzo, u roku od par minuta.

13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.1.2022 15:58 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
znači sve može trajati do kraja 2023...
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
ZdravkoZ kaže...
znači sve može trajati do kraja 2023...

Ako se ne varam, do kraja godine planiraju optikom pokriti cijeli Zagreb. Mislim da čak ni datum početka radova nije točan. Jer u Dugavama bi radovi trebali početi od 8.2.2022., a već sada tamo nude fiksne usluge.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.1.2022 18:30 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Jel ima netko informaciju kada će optika u Španskom jer od Telemacha ne možeš dobiti odgovor?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
pimar kaže...
Jel ima netko informaciju kada će optika u Španskom jer od Telemacha ne možeš dobiti odgovor?

Ha, do kraja godine bi trebala doć. Rekli su da Zagreb planiraju pokrit optikom do kraja ove godine.

 

Svaki mjesec objavljuju planove za gradnju na svojoj stranici, pa koji put baci pogled...

 

https://telemach.hr/podrska/opci-dokumenti-i-uvjeti-koristenja/objava-namjere-gradnje

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 18:43 (Marko :D).
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Jer tko koristi Telemach optiku?? 

 

Dolazi u Dubravu/Polajnice pa pitam...da prebacim svoje bliženje s Iskon-a na Telemach.

 

Koliko vidim služba za korisnike im je u k...

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
R36 kaže...

Jer tko koristi Telemach optiku?? 

 

Dolazi u Dubravu/Polajnice pa pitam...da prebacim svoje bliženje s Iskon-a na Telemach.

 

Koliko vidim služba za korisnike im je u k...

Ima ih dosta na PCEkspert forumu u temi koji koriste. Kažu da je internet stabilan, veza ne puca i da je brzina konstantna u svako doba dana, te da su zadovoljni.

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...
R36 kaže...

Jer tko koristi Telemach optiku?? 

 

Dolazi u Dubravu/Polajnice pa pitam...da prebacim svoje bliženje s Iskon-a na Telemach.

 

Koliko vidim služba za korisnike im je u k...

Ima ih dosta na PCEkspert forumu u temi koji koriste. Kažu da je internet stabilan, veza ne puca i da je brzina konstantna u svako doba dana, te da su zadovoljni.

 E kolega hvala ti na informaciji.

10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Gledam na njihovoj stranici mobitele uz produljenje pretplate da usporedim sa ostalim mrežama jer sam vidio da nemaju više opciju da se skuplji mobiteli mogu u cijelosti kupiti na rate. Tek kad odaberem neki mobitel pa me traži broj da unesem kod, dobijem opciju da kompletan uređaj kupim na rate, znači 0kn odmah. Onda sam stavio produljenje bez kupnje uređaja, u 3. mjesecu mi izlazi ugovor.  Nemam namjeru uzimati mobitel pošto sam nedavno kupio novi tak da bi ovo bio prvi put nakon 15 godina kaj sam na Tele2 da produljujem pretplatu bez kupnje uređaja. 

 

I ne da. Piše mi da je produljenje moguće samo uz kupnju uređaja. Wtf. Inače imam popust na tarifu tako da Unlimited plaćam 150kn. 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
nema ugovora bez mobitela....to je tako skoro kod svakog operatera
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

 

Imam 4 linije u njih.

 

To je ona raspali sto je bila prije ovih novih, 3 broja su mi na neogr net, a jedan broj na 1GB.

 

Naravo, ne mogu produljit na postojecim tarifama i uzet mobitele, nego me tjeraju na nove tarife koje su mi u konacnici skuplje.

 

Kamo dalje? A1? Sto savjetujete? Dakle treba mi za 3 boja unlimited, za 1 broj su samo bitno pozivi i nesto sitno neta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
gocc01 kaže...

Gledam na njihovoj stranici mobitele uz produljenje pretplate da usporedim sa ostalim mrežama jer sam vidio da nemaju više opciju da se skuplji mobiteli mogu u cijelosti kupiti na rate. Tek kad odaberem neki mobitel pa me traži broj da unesem kod, dobijem opciju da kompletan uređaj kupim na rate, znači 0kn odmah. Onda sam stavio produljenje bez kupnje uređaja, u 3. mjesecu mi izlazi ugovor.  Nemam namjeru uzimati mobitel pošto sam nedavno kupio novi tak da bi ovo bio prvi put nakon 15 godina kaj sam na Tele2 da produljujem pretplatu bez kupnje uređaja. 

 

I ne da. Piše mi da je produljenje moguće samo uz kupnju uređaja. Wtf. Inače imam popust na tarifu tako da Unlimited plaćam 150kn. 

 

 Provjeri sve operatere koji postoje u HR i pređi na bonove (mozes ih komotno kupovat online).

 

To mi je bio jedan od najboljih poteza ikad. Isto kao i mojoj ženi, koju sam nagovarat (doslovce) morao za to. Uštedimo nemalo novca na godisnjoj bazi na necemu sto u principu ne trebamo.

3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
thebatman kaže...

 

Kamo dalje? A1? Sto savjetujete? Dakle treba mi za 3 boja unlimited, za 1 broj su samo bitno pozivi i nesto sitno neta.

Moja preporuka ide za A1, kod njih imam 4 broja, homebox, telefon i kabelski internet. Ponudili su nam svima stvarno korektne cijene i za uredaje i za tarife, i jos na to sve mozaik popust.

7 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Kaže Telemach da su im ankete zadovoljstva korisnika super dobre i da bi svi preporučili Telemach mrežu prijateljima i obitelji.

Bit će da ne anketiraju nikog tko koristi Telemach. 🤣
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
thebatman kaže...

 

Imam 4 linije u njih.

 

To je ona raspali sto je bila prije ovih novih, 3 broja su mi na neogr net, a jedan broj na 1GB.

 

Naravo, ne mogu produljit na postojecim tarifama i uzet mobitele, nego me tjeraju na nove tarife koje su mi u konacnici skuplje.

 

Kamo dalje? A1? Sto savjetujete? Dakle treba mi za 3 boja unlimited, za 1 broj su samo bitno pozivi i nesto sitno neta.

Pošalji im poruku na Facebook i reci im da proslijede tvoj broj u odjel prodaje. Pa vidi što ti mogu ponuditi.

12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Da li ima neki način da se shebe torrent throttling na Telemach internetu a da nije korištenje VPN-a?

Pitam za prijatelja. 

Marko Ištuk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko008 kaže...

Da li ima neki način da se shebe torrent throttling na Telemach internetu a da nije korištenje VPN-a?

Pitam za prijatelja. 

Kakvo throttlanje?

 

Btw jesi ti uspio riješit problem koji si imao?

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Pa torrenti uvjek idu ukupno max kojih 3Mb/s. Skidao 1 ili 5 uvjek je ukupna brzina oko 3Mb/s.

Direct download leti ali torrenti uvjek imaju ograničenja postavljena barem kod mene.

Nisam riješio i dalje puca net sam od sebe. Sve sam pokušao. Pisao žalbe, zvao službe i ništa.

Marko Ištuk
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko008 kaže...

Pa torrenti uvjek idu ukupno max kojih 3Mb/s. Skidao 1 ili 5 uvjek je ukupna brzina oko 3Mb/s.

Direct download leti ali torrenti uvjek imaju ograničenja postavljena barem kod mene.

Nisam riješio i dalje puca net sam od sebe. Sve sam pokušao. Pisao žalbe, zvao službe i ništa.

 tebe nest drugo onda zeza, mozda torrent client, jer nebi trebalo biti throttling na tome, ne mogu oni prepoznati odakle skidas sa torrenta kad je uvijek druga ip adresa seedera

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Nisam riješio i dalje puca net sam od sebe. Sve sam pokušao. Pisao žalbe, zvao službe i ništa.

Već si milijun puta mogao kontaktirati HAKOM i prijavit im poteškoću. Ili još jednostavnije, preć na drugog operatera.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.2.2022 19:48 (Marko :D).
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Kreće gradnja infrastrukture u Splitu, Rijeci i Osijeku

S izgradnjom svoje 10 gigabitne mrežne infrastrukture Telemach je krenuo prvo u Zagrebu, što je i logičan potez, budući da Zagreb kao glavni grad Hrvatske ima i najveću iskazuje najveću potrebu te predstavlja značajan potencijal.

“Nakon svega 10 mjeseci izgradnje mreže, dostupni smo za više od 50.000 kućanstava putem vlastite infrastrukture te za dodatnih 15.000 kućanstava putem infrastrukture drugih operatora. Osim u Zagrebu, gdje smo danas prisutni u više od deset kvartova, Telemachova 10 Giga optička mreža dostupna je i na području Velike Gorice te grada Zadra. Mrežu širimo i u druge gradove Hrvatske te već ove godine planiramo izgraditi infrastrukturu u Splitu, Rijeci, Osijeku…”, otkriva Šlibar.

https://www.telegram.hr/partneri/hrvatska-ce-brzinom-interneta-parirati-juznoj-koreji-strucnjak-nam-objasnjava-zasto-je-to-golema-stvar/

 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Osijek je sve više pokriven 5G mobilnim signalom, nove lokacije su kod Avenue Mall-a i negdje kod Saponie.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
U mom selu 35-40km od Osijeka oni nemaju ni vlastitog 3g/4G signala kako spada,a kamoli 5G.
To necu dozivit dok sam ziv.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Jesu li uveli limit lokacije na Pokućni internet?

Dok sam bio na pokućnom (još je to bio Tele2), radio mi je taj sim i u mobu.

Naime, za tatu trebam složiti neku ponudu, ističe mu ugovor krajem mjeseca. Telemach kao zahvalu na skoro 15 godišnje uredno plaćanje računa nudi pišljive popuste od 10kn na pretplatničke tarife...

Jedna varijatna mi je uzeti jedan sim na Pokućni internet 70gb (limitiran je na 10mbps, no to njemu nije problem, YT u 1080p mora na tome raditi bez frke) za 80kn i neki sim na bonove za pozive, zato pitam.

 

Koji god paket kod kojeg god operatera sam gledao (i bonovi i pretplata) mi nije ni blizu toga.

Gledao sam i Tmobileov Internet posvuda, no to sam pitao u Tcom temi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

I t-comov internet posvuda i telemachov pokućni rade u mobitelu, isprobano osobno svako ljeto.

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Odlično, hvala. Onda prvo pikiram tcom ili iskon (istu cijenu za isto gb imaju) u kombinaciji s nekim bonovima. 

13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Izgleda da su podignuli limit sa 5GB na 10GB u Unlimited tarifi.

 

 

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice