Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.564
|
čitano: 3.197.704
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
impaelas kaže...

Ja sam prijavio prošli petak i čekam odgovor. Ako ne riješe mijenjam operatera. Ne mogu radit ovako...

 Prijavio sam ja u nedjelju kao i moja dva prijatelja, odgovor će valjda stići u roku d 15 dana kako su obečali. 

Vidiću što će od toga ispasti i vjerojatno ću tražit raskid ugovora ali ja imam i drugi problem, jeb**a žica do moje kuće jedva podnosi 4 mbps.

 

LJUDI MOJI NEZNAM ŠTO DA RADIM

MISCREATED
14 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Upali VPN i odaberi sebi najbliži server, pa vidi koji ti ping izbacuje. Postoji mogućnost da će ti dati manji ping zbog druge rute.

11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Upali VPN i odaberi sebi najbliži server, pa vidi koji ti ping izbacuje. Postoji mogućnost da će ti dati manji ping zbog druge rute.

 Ma đaba je sve kad meni triba server od moje igre koji se nalazi u Njemačkoj a limitiran je na 100. 

Hoću da mi vrate ping kakav je bio do sada

MISCREATED
12 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ekipo zbog lošeg pinga ili smanjenja brzine Vam neće odoborit raskid ugovora.

 

Ja sam pretpostavljao da će se to prije ili kasnije dogodit - opterečenje sustava zbog povečanja korisnika.

 

Ja imam doma Iskon (rezerva) i Vip Home Box. Vip sam uzeo i kod njega imam brzinu 25-30Mbps (testno razdoblje od tjedan dana 35-43Mbps) Pošto je kod Vipa 100GB a ne Flat nadam se da se što manjem broju korisnika a što boljoj brzini 

 

Tele 2 pokučni sam prije Vipa testirao i to u 9mj prošle godine kad je to sve krenulo i imao sam u Zagrebu (Dubrava) jedva 10Mbps. Mogu mislit kakvo je sad zagušenje ako je tako bilo kod mene kad još nije bilo toliko korisnika. Vratio ga nakon 3 dana.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
R36 kaže...

Ekipo zbog lošeg pinga ili smanjenja brzine Vam neće odoborit raskid ugovora.

 

Ja sam pretpostavljao da će se to prije ili kasnije dogodit - opterečenje sustava zbog povečanja korisnika.

 

Ja imam doma Iskon (rezerva) i Vip Home Box. Vip sam uzeo i kod njega imam brzinu 25-30Mbps (testno razdoblje od tjedan dana 35-43Mbps) Pošto je kod Vipa 100GB a ne Flat nadam se da se što manjem broju korisnika a što boljoj brzini 

 

Tele 2 pokučni sam prije Vipa testirao i to u 9mj prošle godine kad je to sve krenulo i imao sam u Zagrebu (Dubrava) jedva 10Mbps. Mogu mislit kakvo je sad zagušenje ako je tako bilo kod mene kad još nije bilo toliko korisnika. Vratio ga nakon 3 dana.

 

 

 

 Toga se i bojim

MISCREATED
16 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ne kontam, kod mene od prvog dana bez ikakvih problema u brzinama odnosno prekidima. Eto, ipak neka blagodat živjeti na selu.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Jura iz druge galaksije kaže...

Ne kontam, kod mene od prvog dana bez ikakvih problema u brzinama odnosno prekidima. Eto, ipak neka blagodat živjeti na selu.

 Pa i ja živim na selu al ti si očito iz druge galaksije 

MISCREATED
16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
nicky.sl kaže...

 Pa i ja živim na selu al ti si očito iz druge galaksije 

 Tako je, iz galaksije zvane Slavonija ravna. No, ti očito živiš u pogrešnom selu

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Jura iz druge galaksije kaže...
nicky.sl kaže...

 Pa i ja živim na selu al ti si očito iz druge galaksije 

 Tako je, iz galaksije zvane Slavonija ravna. No, ti očito živiš u pogrešnom selu

 Poznata mi je Slavonija ravna, po mom mišljenju jedan od najlipših krajeva Hrvatske.

Sentimentalno sam vezan za nju mada sam ju upoznao u vrijeme onog prokletog rata.

MISCREATED
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
nicky.sl kaže...
Jura iz druge galaksije kaže...
nicky.sl kaže...

 Pa i ja živim na selu al ti si očito iz druge galaksije 

 Tako je, iz galaksije zvane Slavonija ravna. No, ti očito živiš u pogrešnom selu

 Poznata mi je Slavonija ravna, po mom mišljenju jedan od najlipših krajeva Hrvatske.

Sentimentalno sam vezan za nju mada sam ju upoznao u vrijeme onog prokletog rata.

Koliko se ljudi odselilo u zadnje vrijeme iz Slavonije, kolega može imat sve bolji i bolji internet, lošiji ne. 

 

Žalosno ali istinito.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Kod većeg pinga. Vidite gdje vas locira.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Pa ja isto živim na selu (Zadar). T-com centrala je starija od mene, optike nema ni obzoru a Tscum i svi koji su kod njih na leasingu nude maksimalno ADSL. VDSL možeš sanjati.

14 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Jučer pričam a frendom oko pokucnog...on je u Sesvetama i brzina mu je 1mbps.Kaze da je vec lud i da se žalio i da čeka odgovor.

Do prije mjesec dana je imao 30mbps.

 

A od njega frend dobio Optiku od Vipa u Sesvetskim selima.Pokazao mi je njegovu brzinu na optici a brzina je 514Mbps - to u životu nisam vidio do sad.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

... kad nam uskoro počne padati brzina na optici kao  i na mobilnim mrežama uslijed spojenih previše korisnika sa 500Mbps

8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Moze li se negdje vidjeti potrosnja, koliko sam potrosio od onih 1tb prometa?

Router ne pokazuje nista, vip recimo ima aplikaciju za to., neznam kako se to na pokucnom provjerava?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Meni router prikazuje, a možeš se registrirati i na moj.tele2.hr

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Nista mi router ne pokazuje, a i ne mogu promjeniti onaj plan.... Kako si ti podesio router?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Još uvijek nema odgovora od Tele2...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Damir22 kaže...
Nista mi router ne pokazuje, a i ne mogu promjeniti onaj plan.... Kako si ti podesio router?

 ma odeš na https://moj.tele2.hr/registriraš se sa brojem koji si dobio na ugovoru. i onda imaš na https://moj.tele2.hr/invoicecost/ detaljnu potrošnju po mjesecima.

6 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

T mobile i Tele2 razlika u pingu na 4g :( ne razumijem to preopterećenje, pa tmobile ima 5x vise korisnika a ping im je 20

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 1:13 (FortniteBR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

sve gore i gore 

 sreca ne igram igrice, pa ne osjetim probleme u svakodnevnom radu

TiONiO
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Užas.. ali meni se to doslovno preko noći poremetilo. Bio u igricama uvijek normalan ping i odjednom BUM, neigrivo :/ ne znam sta napraviti vise, zvao ih 100 puta, a operateri da se potrude biti gluplji nego sta jesu nebi im uspjelo

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja sam u Zagrebu (Dubrava) morao prebaciti na 3G da bi imao kakve-takve brzine jer je na 4G bilo doslovno nemoguće koristiti internet.

I sad prije koji dan sam išao iz dosade testirati 4G i brzine su između 15-30 MB, ovisno o periodu dana, a ono najbitnije - upload je uvijek veći nego download i ping je uvijek oko 20ms.

Ne znam jel Tele2 nešto optimizirao ili je dosta ljudi odustalo od usluge pa je mreža malo prodisala, ali meni je sad internet čisto solidan.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ovo je 3G...



 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

internet kao internet je ok, barem meni, ponekad se malo zablesira i uspori ali u globalu nema većih smetnji. Brzina od 15-50 Mbps, ovisno o dijelu dana. Problem je visok ping, igrice su skoro pa neigrive.. Skužio sam da je ping bolji bio na 3G ali i to se poremetilo i sad vise ni 4g ni 3G ne rade dobro :/

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

I kod mene katastrofa od brzine pa do pinga,jos sam ja na ht 3g mrezi jer tele2 ne planira staviti svoj odasiljac,a brzina bude najvise dl 12mb  a upoad 4mb i to je lutrija a zivim na selu,a za vikend je internet neupotrebljiv.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 10:27 (IceMan89).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Da je barem Karamarko na vlasti. On bi nas digitalizirao....

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 11:40 (impaelas).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
FortniteBR kaže...

T mobile i Tele2 razlika u pingu na 4g :( ne razumijem to preopterećenje, pa tmobile ima 5x vise korisnika a ping im je 20

 T Mobile nema FLAT pa ne mozes usporedivat kruske i jabuke!

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo situacije kod mene. Lokacija: Varaždin (Brezje)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 12:51 (Jano Polić).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice