Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.060.849
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dennocro kaže...

Ovu temu preimenovati u tele 2- speedtestovi

 Naravno,,,Trenutna

-
7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

D.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 7:50 (MUĆAK).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

 

 

Svratio sam jučer na njihovu FB stranicu Tele2 ljigavci koji tamo rade i odgovaraju korisnicima toliko su arogantni u svojim odgovorima kad ih se kritizira za uslugu ,brzinu,cijene uređaja da je to apsurdno koliko su bezobrazni kao da kažu tko vas jebe kao oni financiraju nas a ne mi njih .

Kad im napišeš da ono malo popusta što nude starim pretplatnicima za produljenje ugovora  je bacanje prašine u oči i da ih se pošalje u sto PM i ode , to je bezobrazluk bez granica .

Kako su navukli korisnike tako će i ostati bez njih.

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo trenutno brzina

-
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

 

 

Svratio sam jučer na njihovu FB stranicu Tele2 ljigavci koji tamo rade i odgovaraju korisnicima toliko su arogantni u svojim odgovorima kad ih se kritizira za uslugu ,brzinu,cijene uređaja da je to apsurdno koliko su bezobrazni kao da kažu tko vas jebe kao oni financiraju nas a ne mi njih .

Kad im napišeš da ono malo popusta što nude starim pretplatnicima za produljenje ugovora  je bacanje prašine u oči i da ih se pošalje u sto PM i ode , to je bezobrazluk bez granica .

Kako su navukli korisnike tako će i ostati bez njih.

I ja tu i tamo svratim na njihovu FB stranicu i mislim da su korektni. I da, možeš komentirati uslugu, reći da nisi zadovoljan i "pljuvati" usluge u granicama normale. Ima debila koji ih konstantno vrijeđaju ni krive ni dužne, pa kada dobe zabranu, žale se da se ne smiju spomenuti usluge i Tele2 u negativnom kontekstu inače odmah zabrana. To naravno nije istina; postoje pravila ponašanja, pridržavaj ih se i neće biti potrebe za zabranama.

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...
MUĆAK kaže...

 

 

Svratio sam jučer na njihovu FB stranicu Tele2 ljigavci koji tamo rade i odgovaraju korisnicima toliko su arogantni u svojim odgovorima kad ih se kritizira za uslugu ,brzinu,cijene uređaja da je to apsurdno koliko su bezobrazni kao da kažu tko vas jebe kao oni financiraju nas a ne mi njih .

Kad im napišeš da ono malo popusta što nude starim pretplatnicima za produljenje ugovora  je bacanje prašine u oči i da ih se pošalje u sto PM i ode , to je bezobrazluk bez granica .

Kako su navukli korisnike tako će i ostati bez njih.

I ja tu i tamo svratim na njihovu FB stranicu i mislim da su korektni. I da, možeš komentirati uslugu, reći da nisi zadovoljan i "pljuvati" usluge u granicama normale. Ima debila koji ih konstantno vrijeđaju ni krive ni dužne, pa kada dobe zabranu, žale se da se ne smiju spomenuti usluge i Tele2 u negativnom kontekstu inače odmah zabrana. To naravno nije istina; postoje pravila ponašanja, pridržavaj ih se i neće biti potrebe za zabranama.

 

Jesi li na Teletovoj cici da ih tako braniš , pa pročitao sam ja veliki broj primjedbi i onda ljudima odgovaraju tako kao da su korisnici kreteni 

nekoliko posranaca koji ne znaju di su šuplji ili jednostavnije mogli su im odgovoriti "tko vas jebe" pogotovo onima koji su pod ugovorom 24 mj , meni mogu puhat u muzgavca jer ih sutra mogu odpilit .

 

 

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Branim ih jer su korektni. I ne, ne radim za Tele2, samo koristim njihove usluge. Da li je to neki problem?

 

Da, naravno da je Facebook stranica puna primjedbi, kao i ona od HT-a i A1. To je komunikacijski kanal službe za korisnike, pa se i očekuje da će na tom kanalu biti primjedbi i puno ljudi koji trebaju pomoć. Sigurno neću sad otići na Facebook stranicu i pisati kako sam vrlo zadovoljan s njihovim uslugama, ali otići ću napisati ako imam neki problem vezan za uslugu. 

 

I kako se to točno ponašaju prema korisnicima?! Lijepo ih zamole da im se jave u poruke radi detaljnije poruke? Tebi je to kretenski?! Kretenski je od korisnika da ih vrijeđaju na Facebook stranici, a ljudi tamo samo rade svoj posao! I uostalom, ti, a i svi ti koji ih tamo vrijeđaju ste si sami krivi jer se prije uzimanja usluge niste informirali; ne znate ni kako funkcionira mobilna mreža! Vama je dovoljno vidjeti brzina ta i ta, i odmah trčite do poslovnica i ugovarate bez obzira na uvjete koje naravno niste ni pročitali!

 

Ja ih podržavam 100%, a tebi ako ne valjda imaš HT i A1. Doviđenja!

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2020 21:28 (Marko :D).
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Trenutna

-
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Branim ih jer su korektni. I ne, ne radim za Tele2, samo koristim njihove usluge. Da li je to neki problem?

 

Da, naravno da je Facebook stranica puna primjedbi, kao i ona od HT-a i A1. To je komunikacijski kanal službe za korisnike, pa se i očekuje da će na tom kanalu biti primjedbi i puno ljudi koji trebaju pomoć. Sigurno neću sad otići na Facebook stranicu i pisati kako sam vrlo zadovoljan s njihovim uslugama, ali otići ću napisati ako imam neki problem vezan za uslugu. 

 

I kako se to točno ponašaju prema korisnicima?! Lijepo ih zamole da im se jave u poruke radi detaljnije poruke? Tebi je to kretenski?! Kretenski je od korisnika da ih vrijeđaju na Facebook stranici, a ljudi tamo samo rade svoj posao! I uostalom, ti, a i svi ti koji ih tamo vrijeđaju ste si sami krivi jer se prije uzimanja usluge niste informirali; ne znate ni kako funkcionira mobilna mreža! Vama je dovoljno vidjeti brzina ta i ta, i odmah trčite do poslovnica i ugovarate bez obzira na uvjete koje naravno niste ni pročitali!

 

Ja ih podržavam 100%, a tebi ako ne valjda imaš HT i A1. Doviđenja!

 sto je najbolje radio sam i u ht i u a1 i u tele2, i svi su isti...uvijek ce se buniti, uvijek ih je netko pokrao(najcesci upit gdje su mi nestali novci kad kazes da je imao ukljucene mobilne podatke i da mu sastrane se ažuriraju podaci kao vrijeme,messenger,viber uvijek ce biti odgovor ja uvijek gasim mobilne podatke nemoguce je da sam to potrosio ili ce biti ja to nista ne koristim samo citam jutarnji,24sata itd a to sto ima brdo videa i slika na stranici i to troši naravno mb to nikome nista), i opet kod sva 3 operatera korisnici su isti oko placanja, kako ih se odma iskljucuje da se to tako ne radi u njemackoj, zasto je njemu racun veci a on nikad u zivotu nije zvao 060 ili međunarodni poziv,iako je vidljivo da je,  no ide na to da je kupac uvijek u pravu. svaki operater ima brdo pljuvanja po webstranici cak i za najgluplje sitnice, da ne pricam kakvi su prigovori od ljudi i za sta se sve žale pa nije ni cudo sto nam je tako u državi,sve se to odražava i na druge stvari,bas se vidi mentalitet ljudi....ugl naši ljudi su *ovna, a najspecificnije sto sam primjetio je dalmatinska županija, spličani, to su ljudi koji ce se najvise svađat i cak za 1 jbnu lipu, svi drugi su ljudi kolko tolko razumni i pokušavaju shvatit u cem je problem a ne tražiti bilo kakvu slamku da se pljuje po operateru, ima iznimaka ali dalmatinci boze me sacuvaj...

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dado16 kaže...

 sto je najbolje radio sam i u ht i u a1 i u tele2, i svi su isti...uvijek ce se buniti, uvijek ih je netko pokrao(najcesci upit gdje su mi nestali novci kad kazes da je imao ukljucene mobilne podatke i da mu sastrane se ažuriraju podaci kao vrijeme,messenger,viber uvijek ce biti odgovor ja uvijek gasim mobilne podatke nemoguce je da sam to potrosio ili ce biti ja to nista ne koristim samo citam jutarnji,24sata itd a to sto ima brdo videa i slika na stranici i to troši naravno mb to nikome nista), i opet kod sva 3 operatera korisnici su isti oko placanja, kako ih se odma iskljucuje da se to tako ne radi u njemackoj, zasto je njemu racun veci a on nikad u zivotu nije zvao 060 ili međunarodni poziv,iako je vidljivo da je,  no ide na to da je kupac uvijek u pravu. svaki operater ima brdo pljuvanja po webstranici cak i za najgluplje sitnice, da ne pricam kakvi su prigovori od ljudi i za sta se sve žale pa nije ni cudo sto nam je tako u državi,sve se to odražava i na druge stvari,bas se vidi mentalitet ljudi....ugl naši ljudi su *ovna, a najspecificnije sto sam primjetio je dalmatinska županija, spličani, to su ljudi koji ce se najvise svađat i cak za 1 jbnu lipu, svi drugi su ljudi kolko tolko razumni i pokušavaju shvatit u cem je problem a ne tražiti bilo kakvu slamku da se pljuje po operateru, ima iznimaka ali dalmatinci boze me sacuvaj...

Većinu se slažem, ali molim lijepo nismo svi isti pa generaliziranje nema previše smisla. Može biti drugačiji omjer bezobraznih pojedinaca, ali uvijek ima normalnih ljudi svugdje pa tako i kod nas u Dalmaciji.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
mzopg kaže...
dado16 kaže...

 sto je najbolje radio sam i u ht i u a1 i u tele2, i svi su isti...uvijek ce se buniti, uvijek ih je netko pokrao(najcesci upit gdje su mi nestali novci kad kazes da je imao ukljucene mobilne podatke i da mu sastrane se ažuriraju podaci kao vrijeme,messenger,viber uvijek ce biti odgovor ja uvijek gasim mobilne podatke nemoguce je da sam to potrosio ili ce biti ja to nista ne koristim samo citam jutarnji,24sata itd a to sto ima brdo videa i slika na stranici i to troši naravno mb to nikome nista), i opet kod sva 3 operatera korisnici su isti oko placanja, kako ih se odma iskljucuje da se to tako ne radi u njemackoj, zasto je njemu racun veci a on nikad u zivotu nije zvao 060 ili međunarodni poziv,iako je vidljivo da je,  no ide na to da je kupac uvijek u pravu. svaki operater ima brdo pljuvanja po webstranici cak i za najgluplje sitnice, da ne pricam kakvi su prigovori od ljudi i za sta se sve žale pa nije ni cudo sto nam je tako u državi,sve se to odražava i na druge stvari,bas se vidi mentalitet ljudi....ugl naši ljudi su *ovna, a najspecificnije sto sam primjetio je dalmatinska županija, spličani, to su ljudi koji ce se najvise svađat i cak za 1 jbnu lipu, svi drugi su ljudi kolko tolko razumni i pokušavaju shvatit u cem je problem a ne tražiti bilo kakvu slamku da se pljuje po operateru, ima iznimaka ali dalmatinci boze me sacuvaj...

Većinu se slažem, ali molim lijepo nismo svi isti pa generaliziranje nema previše smisla. Može biti drugačiji omjer bezobraznih pojedinaca, ali uvijek ima normalnih ljudi svugdje pa tako i kod nas u Dalmaciji.

 Ima naravno normalnih al ti nece ni pozivati a ni komentirati...al cisto eto osvrt kroz moje dugogodisnje iskustvo sa korisnicima...da nema dalmacije bilo bi upola manje posla...inace ne zanima tko je sta i odakle al ovo je cista statistika odakle je najvise poziva...

 

A kad smo kod tele2 nisu losi al su slabi naspram konkurencije i u alatima i u tehnologiji sto se najvjerojatnije i vidi u budgetu sa kojim raspolaze koja tvrtka, tele2 je vidno najslabiji tu dolazi i doduse cinjenica da su i zadnji usli u trziste cca 2007 ak se ne varam dok su drugi operateri vec dost dugo bili na trzistu...sve u svemu zdrava je konkurencija, tele2 je jedini pravi konkurent dok vip i tcom se u dosta toga dogovaraju sto se moze i primjetiti po cijenama i tarifama

 

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dado16 kaže...

 Ima naravno normalnih al ti nece ni pozivati a ni komentirati...al cisto eto osvrt kroz moje dugogodisnje iskustvo sa korisnicima...da nema dalmacije bilo bi upola manje posla...inace ne zanima tko je sta i odakle al ovo je cista statistika odakle je najvise poziva...

Južnije su ljudi obično opušteniji, temperamentniji i imaju taj mentalitet da sve znaju i da su uvijek u pravu. Veliki problem tu kod nas je manjak kulture i nepostojanje samokritičnosti.

Pogledaj Italiju ista stvar, sjeverno biznis, a južno laganini kao u Dalmaciji. 

 

Nego da se vratimo na temu, koristim tele2 već godinama i zadovoljan sam, za cijenu koju plaćam imam solidnu uslugu.

7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Imate pravo na drugačije mišljenje , kod Tele2 sam od 2005 god kad su došli  kod nas što na bonove što na pretplatu osim kad sam išao u VIP  zbog kupnje mobitela 12 mj. 

Da su sa signalom i brzinom HT i A1 bolji nego Tele2 kod mene išao bi kod njih ali nisu nego su tu negdje ali i skuplji , kod Tele2 pretplatnika iritira što kad želiš produžiti ugovor daju smiješan ili nikakav popust u odnosu na novog korisnika ili ima slučajeva da im je cijena za produljenje jednaka kao u slobodnoj prodaji pa koja to budala će se obavezati 24 mj za tu cijenu a ne znaš kakva će biti usluga ni problemi sa mobitelom a pretplatu plaćaj , kad im to napišeš uljudno onda ti odgovaraju kao da su svi kreteni kao oni koji dolaze po mobitel u poslovnice i pitaju onu propuhnjaču koja ne zna di je šuplja a kamo li što o mobitelu .

Ono što oni nude jeftinije za pretplatu to ne bih uzeo ni djeci da se igraju sa tim , čini mi se da će sa novim vlasnikom biti i lošije jer čudno je da su ovi dosadašnji hvalili se da imaju miljiun korisnika a onda prodali firmu  nešto tu smrdi.

I što vi imate protiv Dalmatinaca ako su malko lijeni zato se nikad neće vrući vode napit i prehladit .

 

🤣😂😥

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Nemam ništa protiv Dalmatinaca, bar će ovog ljeta moći pošteno zaraditi novce u nadničarenju po Slavoniji

Why so serious?
 
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

Imate pravo na drugačije mišljenje , kod Tele2 sam od 2005 god kad su došli  kod nas što na bonove što na pretplatu osim kad sam išao u VIP  zbog kupnje mobitela 12 mj. 

Da su sa signalom i brzinom HT i A1 bolji nego Tele2 kod mene išao bi kod njih ali nisu nego su tu negdje ali i skuplji , kod Tele2 pretplatnika iritira što kad želiš produžiti ugovor daju smiješan ili nikakav popust u odnosu na novog korisnika ili ima slučajeva da im je cijena za produljenje jednaka kao u slobodnoj prodaji pa koja to budala će se obavezati 24 mj za tu cijenu a ne znaš kakva će biti usluga ni problemi sa mobitelom a pretplatu plaćaj , kad im to napišeš uljudno onda ti odgovaraju kao da su svi kreteni kao oni koji dolaze po mobitel u poslovnice i pitaju onu propuhnjaču koja ne zna di je šuplja a kamo li što o mobitelu .

 Misliš da bi ti kod HTa bilo bolje? Imao sam kod njih dvije kompletne firme na pretplati i cijelu obitelj pa kad smo odlazili nisu se udostojili pozvati nas na sastanak i dati nam nekakvu ponudu ili barem pitati zašto idemo kod drugog operatera. Mjesečno smo im ostavljali nekoliko tisuća kuna na pretplate, ali njih to uopće nije bilo briga, sitna smo mi riba za njih.

 

Cesc kaže...

Nemam ništa protiv Dalmatinaca, bar će ovog ljeta moći pošteno zaraditi novce u nadničarenju po Slavoniji

Eh, ne bi se baš kladio, snalažljivi su Dalmatinci, brzo će se oni prilagoditi situaciji. Slažem se da bi im dobro došlo malo rada po Slavoniji, a ne bi ni Slavoniji naškodilo malo obnove, žalosno je koliko je zapuštena i zaboravljena. :(

9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Trenutna najbrže do sada

-
Moj PC  
1 6 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Cesc kaže...

Nemam ništa protiv Dalmatinaca, bar će ovog ljeta moći pošteno zaraditi novce u nadničarenju po Slavoniji

 Ma ne brini se za nas, ostalo je od prijašnjih godina dovoljno da se sad može odmorit godinu, dvi ;) 

9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

B1 2100 mhz sasvim drugačija situacija

-
Moj PC  
1 5 hvala 0
7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo usporedbe sa mobitelom jačine signala sa brzinom ( 4G LTE 1800 vs 2600 MHz ) a  prebacio mobitel iz lijeve ruke u desnu to je cca.1,5 m razlike .

 
2 3 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

.

Odmori se u Istini! 😊
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Legenda kaže da će štrumfovi prestati spamati temu i narod sa screenshotima svojih Speedtest rezultata.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
3 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

😂 Ma nisam htio nikog spamat, vec se ukljuciti u temu vidim lijepe se screenshotovi pa sam zato zakacio. Nisam htio staviti jedno mjerenje, vec od vise dana da se vidi kako varira i u kojim satima! Ujutro, popodne i navece kad se svi nakace onda padne i na 1dow -15 up, izmedju tog vremena je brzina velika iako je ping u zadnjih 2-3 dana koliko sam primijetio 150-200 pa i puno vise.Nema turista pa je brzina bolja. NHF! ✌️❤️

Odmori se u Istini! 😊
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

veseli007  evo teme za tebe a možda se nađe i još neko kome će ta tema biti vrh vrhova....  https://forum.bug.hr/forum/topic/internet/vasi-rezultati-speedtestnet/35428.aspx

Moj PC  
2 2 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ja imam tele2 pokucni i brzine za down 40-50mbps i up 40-50mbps ali ping na speed testu je 25 a kada igram igrice ping mi je od 50 i puno skace na 120 i vise
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ping ovisi o serveru, ne testiras ping prema istom serveru na speedtestu i igri.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
i puno ti utjece da li netko sastrane gleda youtube i ostale đinđurije...meni kad gledaju doma netflix 4k ping mi skace na 150 200
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

Evo usporedbe sa mobitelom jačine signala sa brzinom ( 4G LTE 1800 vs 2600 MHz ) a  prebacio mobitel iz lijeve ruke u desnu to je cca.1,5 m razlike .

 Pozdrav! Koji mobitel je u pitanju?

Svijet je zanimljiv onoliko koliko smo mi radoznali!!!
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
CPU kaže...
MUĆAK kaže...

Evo usporedbe sa mobitelom jačine signala sa brzinom ( 4G LTE 1800 vs 2600 MHz ) a  prebacio mobitel iz lijeve ruke u desnu to je cca.1,5 m razlike .

 Pozdrav! Koji mobitel je u pitanju?

 Šomi RN4.

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ne možemo raspravljati o brzinama u temi, ako nemamo brzine u temi. Nonsense.

Moj router je na punjenju na starom mjestu u kuhinji ne kod prozora jer mi to odmaže. Ja sam u sobi cca 6-7 metara dalje jedna vrata i hodnik. Sad po noći to ide.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

ok je raspravljati, al da neki na istoj str stave po 2-3 speedtesta neam smisla, svi znaju kako tele funkcionira, nekima super nekima lose, a nekima oboje. ja sam imao super pa na kraju lose i dobili su pedalu. sad nemam problema brzina uvijek oko 100mbps

Moj PC  
5 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice