Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

poruka: 415
|
čitano: 149.382
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Ekipa sa CM 10.1 koliko dobijete h screen on ?

Ja eto 4-4.5 sati ( Youtube,Gmail,Facebook,Temple Run,Subway Surf,Tapatalk ) s tim da je to kroz 2-3 dana pa se zaracuna da i na mirovanje ode baterija,WiFi stalno ukljucen.

Jel to u redu i normalno ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Meni se sam (napokon) uradio update na Jelly Bean 4.1.4 i sve je super, brže osjetno radi, ali vjerojatno će se opet usporiti... 

 

Jedino što me nervira je nemogućnost promjene onih brzih postavki xD Za uključenje 3g prijamnika moram napraviti 2 poteza više... 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Ljudi problem, nakon flashanja cm 10.1 nema mi zvuka u video reprodukciji sa bilo kojim playerom koji probam. Mislim da je problem u codecu za zvuk, datoteka ima ac3 zvuk.

Kak da se to riješi?

Na stock 4.1.2 t mobile romu je sve radilo bez problema...

 

edit:  rijeseno, mx player riješava sve probleme...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2013 11:24 (dalja46).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Da li neko zna zašto ga ne mogu povezat na TV preko USB-a ? Ne prepoznaje ga, a kad uštekam smartphone odma ga pronađe i otvori datoteke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Posjedujem ovaj tablet zanima me koliko vama traje baterija zato jer meni ne traje vise od 5 sati kada je jako aktivan?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Oseka kaže...

Da li neko zna zašto ga ne mogu povezat na TV preko USB-a ? Ne prepoznaje ga, a kad uštekam smartphone odma ga pronađe i otvori datoteke.

Nema te opcije, ovi na GSMu su nesto zeznuli kod upisivanja karakteristika ili je netko u samsungu lagao. Pricali smo o tome prije par stranica za TV out jack.

Skrozz kaže...

Posjedujem ovaj tablet zanima me koliko vama traje baterija zato jer meni ne traje vise od 5 sati kada je jako aktivan?

To je normalno. U zadnje vrijeme tu i tamo surfam i ne koristim ga bas pa drzi ~4 dana.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Imam problem sa gledanjem stream-a na jednoj stranici, stream ide preko jw playera. Probao sam sve browsere moguće, flash je instaliran, stream se pokaže i krene, zvuk znači ide normalno ali video zastajkuje, šteka... Jel zna ko u ćemu bi mogao biti problem? Youtube full hd videa rade bez problema, imam nfl game pass aplikaciju koja mi radi na 4500kbp/s bez problema, veza je 10mbp/s dakle što se toga tiće sve je ok. Jedino ti streamovi neće i neće, ni na nekim drugim sajtovima sa drugim stream plejerima. Softwer je 4.1.2 stock. Max tv to go isto tako radi preko browsera bez problema, pa lud sam više nikak to složit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Fake_Alert kaže...
Oseka kaže...

Da li neko zna zašto ga ne mogu povezat na TV preko USB-a ? Ne prepoznaje ga, a kad uštekam smartphone odma ga pronađe i otvori datoteke.

Nema te opcije, ovi na GSMu su nesto zeznuli kod upisivanja karakteristika ili je netko u samsungu lagao. Pricali smo o tome prije par stranica za TV out jack.

Skrozz kaže...

Posjedujem ovaj tablet zanima me koliko vama traje baterija zato jer meni ne traje vise od 5 sati kada je jako aktivan?

To je normalno. U zadnje vrijeme tu i tamo surfam i ne koristim ga bas pa drzi ~4 dana.

Fake; Mislio sam na memoriju prepoznavanje memorije ne na tv out.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

ne znam ljudi al znam da je malo stara tema. imam tablet samsung tab2, 7. 0,vec sest mjeseci  i zelim rec da ima malo gluposti o tom

tabletu,naime nije tak kako neki pricaju,recimo crome je uredu i kod mene i dan danas leti ,displej je odlican slika ,filmovi u hd neznam sto rec

i svida mi se sto nije velik,android alikacije lete,igre ,gledanje filmova ,surfanje,niopce nemam problema,tako da nekuzim ovdje neke ljude koji pisu

gluposti o necemu sto nije istina,a apple tab meni nije nist posebno,od samsunga.

mene jedino sto zanima kako na njega instalirat adobe flash player.samo to

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2013 5:25 (fight).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
fight kaže...

ne znam ljudi al znam da je malo stara tema. imam tablet samsung tab2, 7. 0,vec sest mjeseci  i zelim rec da ima malo gluposti o tom

tabletu,naime nije tak kako neki pricaju,recimo crome je uredu i kod mene i dan danas leti ,displej je odlican slika ,filmovi u hd neznam sto rec

i svida mi se sto nije velik,android alikacije lete,igre ,gledanje filmova ,surfanje,niopce nemam problema,tako da nekuzim ovdje neke ljude koji pisu

gluposti o necemu sto nije istina,a apple tab meni nije nist posebno,od samsunga.

mene jedino sto zanima kako na njega instalirat adobe flash player.samo to


Baci oko OVDJE, sve je lijepo objasnjeno :)

http://www.erepublik.com/en/referrer/teXew
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2013 14:29 (PiXeLsss).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
fight kaže...

ne znam ljudi al znam da je malo stara tema. imam tablet samsung tab2, 7. 0,vec sest mjeseci  i zelim rec da ima malo gluposti o tom

tabletu,naime nije tak kako neki pricaju,recimo crome je uredu i kod mene i dan danas leti ,displej je odlican slika ,filmovi u hd neznam sto rec

i svida mi se sto nije velik,android alikacije lete,igre ,gledanje filmova ,surfanje,niopce nemam problema,tako da nekuzim ovdje neke ljude koji pisu

gluposti o necemu sto nije istina,a apple tab meni nije nist posebno,od samsunga.

mene jedino sto zanima kako na njega instalirat adobe flash player.samo to

 Apsolutno se slažem s tobom, kradeš mi mišljenje.! {#} Tablet je jako dobar za svoju cijenu i istina je da apple nije nešto bolji od samsunga. U tehnici ne znači uvijek koliko para toliko muzike. Znatno je skuplji zbog imena. Ja sam jako zadovoljan sa tabletom za cijenu koju sam ja dao super, a i službeno se vodi kao jedan od najboljih ako ne i najbolji tablet od 7 inch trenutno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2013 16:40 (Oseka).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Oseka kaže...
fight kaže...

ne znam ljudi al znam da je malo stara tema. imam tablet samsung tab2, 7. 0,vec sest mjeseci  i zelim rec da ima malo gluposti o tom

tabletu,naime nije tak kako neki pricaju,recimo crome je uredu i kod mene i dan danas leti ,displej je odlican slika ,filmovi u hd neznam sto rec

i svida mi se sto nije velik,android alikacije lete,igre ,gledanje filmova ,surfanje,niopce nemam problema,tako da nekuzim ovdje neke ljude koji pisu

gluposti o necemu sto nije istina,a apple tab meni nije nist posebno,od samsunga.

mene jedino sto zanima kako na njega instalirat adobe flash player.samo to

 Apsolutno se slažem s tobom, kradeš mi mišljenje.! {#} Tablet je jako dobar za svoju cijenu i istina je da apple nije nešto bolji od samsunga. U tehnici ne znači uvijek koliko para toliko muzike. Znatno je skuplji zbog imena. Ja sam jako zadovoljan sa tabletom za cijenu koju sam ja dao super, a i službeno se vodi kao jedan od najboljih ako ne i najbolji tablet od 7 inch trenutno.

iskreno kad sam kupio tab. uzeo sam neko prvo jeftino sranje kinesko od 800kn,koji se nije pokazao dobro,odmah sam u startu nasao milijon zamjerki,i to je bila neka marka manahattan,iskreno tab je za tih, 800kn. bio

pravo smece,vratio ga i uzeo samsunga  tab 2,7.0.tad je bio oko 2000kn,s androidom 4.0.4,i to napamet poslje sam na netu nasao dosta dobri testova. gdije se pokazao dobar,i nije mi bilo krivo poslj

sam uvidio da je to iskreno stroj od tab gledajuci filmove u hd ,glazba ,dobro ozvucenje,duga baterija,surfanje internetom,i tab je stvarno se pokazao za pet,ne kuzim ljude koji imaju problema s njim.

vjerovatno su ga kupili gdije netrebam. i sto je mal i lagan svugdje ga nosim bez ikakvih problema.a sad je taj tab u trg 1300kn,a mozes li rec koji ti to tab imas jer pricamo o istim tab .{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2013 0:06 (fight).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Evo baš sam flashnio CM 10.2 tj Android 4.3 pa javim dojmove

BTW Čini se da je izašao obećani samsungov 4.2.2 update

http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=17995

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2013 16:43 (robimarko).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Ja sam ga uzeo za 1550kn i jako sam zadovoljan tom cijenom i tabletom. Inace tablet je skuplji ali ja sam ga uzeo bez sima jer iman hotspot na smartphoneu i samo 8 gb memorije jer iman micro sd od 32gb.

Tab je super samo mi smeta sto ne mogu koristiti micro sd u NTFS formatu al mislim da je to problem svih smart uređaja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

jedan frend je dobio taj tablet produženjem ugovora u HT-u i došao je s predinstaliranim Jelly Beanom.

16 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

instaliran britanski 4.2.2, radi besprijekorno

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Oseka kaže...

Ja sam ga uzeo za 1550kn i jako sam zadovoljan tom cijenom i tabletom. Inace tablet je skuplji ali ja sam ga uzeo bez sima jer iman hotspot na smartphoneu i samo 8 gb memorije jer iman micro sd od 32gb.

Tab je super samo mi smeta sto ne mogu koristiti micro sd u NTFS formatu al mislim da je to problem svih smart uređaja.

kako to mislis da nemozes,ja preko racunala mogu tu karticu koristit,cak ju i formatiram u ntfs formatu........{#}

13 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Ja isto stavio sluzbeni 4.2.2. zasada se nemogu pozalit :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
fight kaže...
Oseka kaže...

Ja sam ga uzeo za 1550kn i jako sam zadovoljan tom cijenom i tabletom. Inace tablet je skuplji ali ja sam ga uzeo bez sima jer iman hotspot na smartphoneu i samo 8 gb memorije jer iman micro sd od 32gb.

Tab je super samo mi smeta sto ne mogu koristiti micro sd u NTFS formatu al mislim da je to problem svih smart uređaja.

kako to mislis da nemozes,ja preko racunala mogu tu karticu koristit,cak ju i formatiram u ntfs formatu........{#}

 Preko racunala da ali ne i preko tableta.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
PiXeLsss kaže...
fight kaže...

ne znam ljudi al znam da je malo stara tema. imam tablet samsung tab2, 7. 0,vec sest mjeseci  i zelim rec da ima malo gluposti o tom

tabletu,naime nije tak kako neki pricaju,recimo crome je uredu i kod mene i dan danas leti ,displej je odlican slika ,filmovi u hd neznam sto rec

i svida mi se sto nije velik,android alikacije lete,igre ,gledanje filmova ,surfanje,niopce nemam problema,tako da nekuzim ovdje neke ljude koji pisu

gluposti o necemu sto nije istina,a apple tab meni nije nist posebno,od samsunga.

mene jedino sto zanima kako na njega instalirat adobe flash player.samo to


Baci oko OVDJE, sve je lijepo objasnjeno :)

jer ja moram sve ponudene, flas player version  dowload preuzet, sto je na tom linku il

 

samo ovu noviju verziju.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
fight kaže...
PiXeLsss kaže...
fight kaže...

ne znam ljudi al znam da je malo stara tema. imam tablet samsung tab2, 7. 0,vec sest mjeseci  i zelim rec da ima malo gluposti o tom

tabletu,naime nije tak kako neki pricaju,recimo crome je uredu i kod mene i dan danas leti ,displej je odlican slika ,filmovi u hd neznam sto rec

i svida mi se sto nije velik,android alikacije lete,igre ,gledanje filmova ,surfanje,niopce nemam problema,tako da nekuzim ovdje neke ljude koji pisu

gluposti o necemu sto nije istina,a apple tab meni nije nist posebno,od samsunga.

mene jedino sto zanima kako na njega instalirat adobe flash player.samo to


Baci oko OVDJE, sve je lijepo objasnjeno :)

jer ja moram sve ponudene, flas player version  dowload preuzet, sto je na tom linku il

 

samo ovu noviju verziju.

Samo jednu instalaciju od ponudjenih...Da, odaberi tu noviju : )

http://www.erepublik.com/en/referrer/teXew
14 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Decki treba mi pomoc. Downgradeao sam tablet sa 21 ili 23 verzije CM10.2 na CM10.1 stable i sad se ne zeli bootat dalje od CM logoa. Sad planiram instalirati Cm10.2 sa JB 4.3.0, da koristim upute ove kao da nemam gore CM ili? Link Malo sam laik u ovome, zadnji put mi je antimadrista pomogao instalirati CM na tab jer nemam blage veze kako se to radi. :S

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Moraš wipeati dalvik,a ako tako neide wipeaj još i cache
BTW Zašto si downgradeao,pa sada hoćeš opet flashati isto?
CM 10.2 ti je Android 4.3
Samo flashaj zadnji nightly od CM 10.2 i trebalo bi ti sve raditi
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Jer mi nije nikako na store htio spojiti i nikako tablet nije dobio povratnu informaciju da je wifi spojen i nije htjelo syncati podatke ( fb itd )... (bila je siva oznaka za wifi a inace je plava ).

Radim ovo onda?

Wipe data factory reset. Wipe cache/dalvik

Upgrading from earlier version of CyanogenMod 10.2:
- Copy CM10.2 ZIP to your internal SDCard
- Boot into Recovery
- Flash CM10.2 zip from internal SDCard
- Reboot

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Da probaj to,a ako neide onda koristi uputsva kao da uopće nemaš CM,pa napraviš sve wipeove
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Mogu li kako spasiti podatke? prije wipe-a.

I kad napravim wipe, sta sam napravio s time? Odnosno kako da prebacim Cm na internal SD ako se nece moci bootati?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Podatci u obliku datoteka na sd kartici i internoj memoriji su sigurni i nećeš ih izgubiti nego ćeš izgubiti sve postavke i aplikacije.
Pa nemora biti na internoj memoriji,samo flashaj sa eksterne sd kartice
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
robimarko kaže...
Podatci u obliku datoteka na sd kartici i internoj memoriji su sigurni i nećeš ih izgubiti nego ćeš izgubiti sve postavke i aplikacije.
Pa nemora biti na internoj memoriji,samo flashaj sa eksterne sd kartice

Nemam externu, probat cu preko usb sticka.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
E nećeš moći tako,kako to da nemaš nijednu micro sd karticu?
Makar od 1gb samo da flashaš
robimarko@gmail.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice