Konfiguracija za gurati cod4 server

poruka: 22
|
čitano: 9.418
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija za gurati cod4 server

Evo ljudi da vas pitam.

Koja bi bila konfiguracija za gurati cod4 server?

Ja zasad imam:

CPU: 1GHz (intel)

RAM: 768mb

GPU: traži se (ako ima tko za prodat agp grafu od 64 ili 128 mb neka se javi na pm)

PSU: 400W MS

HDD: 2x 80GB Maxtor

 

Znam da ovo nije dobro za držat server. Pa bili vi mi mogli reć koja konfa bi bila dobra za držat server.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konfiguracija za gurati cod4 server
duma.ivan kaže...

Evo ljudi da vas pitam.

Koja bi bila konfiguracija za gurati cod4 server?

Ja zasad imam:

CPU: 1GHz (intel)

RAM: 768mb

GPU: traži se (ako ima tko za prodat agp grafu od 64 ili 128 mb neka se javi na pm)

PSU: 400W MS

HDD: 2x 80GB Maxtor

 

Znam da ovo nije dobro za držat server. Pa bili vi mi mogli reć koja konfa bi bila dobra za držat server.

znaci ta konfa ce ti bit samo za server ili ce na njoj drzat server i radit ostale stvari??

15 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija za gurati cod4 server

samo za server. imam laptop za ostale stvari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija za gurati cod4 server

Ak ce bit za server obavezno stavi neko kvalitetnije napajanje posto ce se vrtit 24/7.

3.400 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija za gurati cod4 server

oke.... a koji to socekt onda uopce je??
ako je 478 ona si probaj nabavit neki celeron 2ghz mislim da bi ti bilo i vise nego dosta... graficka moze bilo kakva ali samo pazi da ima shader model 2.0 da uopce moze pokrenut cod... ram je oke, a i hdd... jedino ako mozes kak iskoristit onaj jedan hdd od 80 njega si prebaci u neki drugi komp ili tako nesto jer je nepotreban... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Konfiguracija za gurati cod4 server

e neznam znam da je samo sd ram i da je neki stari proc.

vidit ću sad probat naći neki 478 sck.

aha oke, vidit ću.

ma ionako u drugom kompu imam 500GB Caviar blue pa mi netreba haha :D

 

15 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija za gurati cod4 server
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Konfiguracija za gurati cod4 server

A jel bi on to mogao drzat sa net brzinom od 5mbps/512kbps , to mi je frend i oce pokrenut server pa sad jel moze s tom brzinom ono primit vise od 6 igraca da ping neide prek 100

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija za gurati cod4 server

Lako za konfu,to je pussy smoke al treba ti dobar upload što vjerojatno nemaš,tako da će ti ping biti pre pre velik ;)

 

Okani se rađe toga i zakupi neki bolji server

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA // R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Konfiguracija za gurati cod4 server
Hrvojestr kaže...

Lako za konfu,to je pussy smoke al treba ti dobar upload što vjerojatno nemaš,tako da će ti ping biti pre pre velik ;)

 

Okani se rađe toga i zakupi neki bolji server

A jel bi mogao vrtiti teamspeak server?

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
15 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija za gurati cod4 server

E to je već izglednije,ali opet..bit će kašnjenja i sličnog..Imam ja zakupljen jedan server,mogu ti teamspeak dić na njemu ako će trebati..mogao bi i server za cod4 al otom potom ak će ti trebati ;)

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA // R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija za gurati cod4 server

mogu pitat , kako se može dignut call of duty server na svom raćunalu ili nešto tako , imam na hvaru 2 kompa onako , neki jednojezgreni athlon clockan na 2,7ghz , 2gb ddr2 memorije , asrock alive nfp6 , nesto tako , am2+ socket , i nazalost neka skovaca od napajanja , pa kad bi to koristio kao server , kako bi mogao na tome podignut neki server , ne shvacam?

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 17:56 (athlon64).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Konfiguracija za gurati cod4 server
athlon64 kaže...

mogu pitat , kako se može dignut call of duty server na svom raćunalu ili nešto tako , imam na hvaru 2 kompa onako , neki jednojezgreni athlon clockan na 2,7ghz , 2gb ddr2 memorije , asrock alive nfp6 , nesto tako , am2+ socket , i nazalost neka skovaca od napajanja , pa kad bi to koristio kao server , kako bi mogao na tome podignut neki server , ne shvacam?

znaci skines cod4, i kad odes na multiplayer pise ti start new game sto zapravo znaci start new server...ti onda odabires koje ce mape ic i sl. uglavnom to ti je ovako za neku zezanciju, nista ozbiljno niti puno igraca....za to ti trebaju i7 i optika{#}

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
15 godina
neaktivan
offline
Re: Konfiguracija za gurati cod4 server
athlon64 kaže...

mogu pitat , kako se može dignut call of duty server na svom raćunalu ili nešto tako , imam na hvaru 2 kompa onako , neki jednojezgreni athlon clockan na 2,7ghz , 2gb ddr2 memorije , asrock alive nfp6 , nesto tako , am2+ socket , i nazalost neka skovaca od napajanja , pa kad bi to koristio kao server , kako bi mogao na tome podignut neki server , ne shvacam?

Imas tutove po netu ;) samo googlaj how to make cod 4 server i te spike :)

 

Uglavnom jedina caka ti je da moraš imati otvorene portove na ruteru,a ako to neznaš napraviti nazoveš svog providera i oni to naprave za tebe :)

 

EDIT:

 

Netreba i7 ;) Samo treba biti jaka ,jaka veza na net ,što mi smrtnici u Hrvatskoj nemamo

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA // R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 18:00 (Hrvojestr).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konfiguracija za gurati cod4 server
FiCoO kaže...
athlon64 kaže...

mogu pitat , kako se može dignut call of duty server na svom raćunalu ili nešto tako , imam na hvaru 2 kompa onako , neki jednojezgreni athlon clockan na 2,7ghz , 2gb ddr2 memorije , asrock alive nfp6 , nesto tako , am2+ socket , i nazalost neka skovaca od napajanja , pa kad bi to koristio kao server , kako bi mogao na tome podignut neki server , ne shvacam?

znaci skines cod4, i kad odes na multiplayer pise ti start new game sto zapravo znaci start new server...ti onda odabires koje ce mape ic i sl. uglavnom to ti je ovako za neku zezanciju, nista ozbiljno niti puno igraca....za to ti trebaju i7 i optika{#}

to znam lol , ali mi nikad nije uspjelo , uvjek se otvori konzola i javi neki error , pa prema tome bi serveri bili besplatni lol?? i svi bi ih mogli otvorit na svojim racunalima

13 godina
offline
Re: Konfiguracija za gurati cod4 server
athlon64 kaže...
FiCoO kaže...
athlon64 kaže...

mogu pitat , kako se može dignut call of duty server na svom raćunalu ili nešto tako , imam na hvaru 2 kompa onako , neki jednojezgreni athlon clockan na 2,7ghz , 2gb ddr2 memorije , asrock alive nfp6 , nesto tako , am2+ socket , i nazalost neka skovaca od napajanja , pa kad bi to koristio kao server , kako bi mogao na tome podignut neki server , ne shvacam?

znaci skines cod4, i kad odes na multiplayer pise ti start new game sto zapravo znaci start new server...ti onda odabires koje ce mape ic i sl. uglavnom to ti je ovako za neku zezanciju, nista ozbiljno niti puno igraca....za to ti trebaju i7 i optika{#}

to znam lol , ali mi nikad nije uspjelo , uvjek se otvori konzola i javi neki error , pa prema tome bi serveri bili besplatni lol?? i svi bi ih mogli otvorit na svojim racunalima

da...ali nemaju svi i7 ili xeon proceve niti 10/10 ili 100/100 net

 

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
14 godina
neaktivan
offline
Re: Konfiguracija za gurati cod4 server

da...ali nemaju svi i7 ili xeon proceve niti 10/10 ili 100/100 net

 

hoćeš reć da se za call of duty u stvari može najnormalnije otvorit server ali ljudi imaju loš net i slabe proceve pa rađe kupuju server?

13 godina
offline
Re: Konfiguracija za gurati cod4 server
athlon64 kaže...

da...ali nemaju svi i7 ili xeon proceve niti 10/10 ili 100/100 net

 

hoćeš reć da se za call of duty u stvari može najnormalnije otvorit server ali ljudi imaju loš net i slabe proceve pa rađe kupuju server?

Tocno...a i izadje te jeftinije...tu je struja, skupa i tesko dostupna optika sve....zato ozbiljniji igraci, zapravo 80% njih kupuje...mada ako oces samo ponekad igrati sa ekipom odes na www.freegamehosting.nl mislim i tamo mozes uzet free server i ak vas nema nikog na 15min onda se gasi server

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
15 godina
neaktivan
offline
Konfiguracija za gurati cod4 server

ja imam zasad 5mb/s net, al preći ću uskoro na 8mb/s net samo zbog ovog.

sad se mislimo, ima ovaj prijatelj od ovog jednog iz klana servere pa bi mu da jedan da drži na njemu cod besplatno, a mi bi roknuli team speak ili neku drugu igru da možemo se zezat bezveze.

nebi to bilo za puno ljudi, max 6-7.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Konfiguracija za gurati cod4 server

Ja imam komp koji stoji

 

Intel pentium 4 3.2ghz

 

Ati Radeon 9550 128mb

 

Ram 512

 

120gb harda

 

Gore ima CoD 4 Radi na medium detaljima,multiplayer radi odlično

 

pa ako trebaš grafu ili šta,javi se

Matija B
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Konfiguracija za gurati cod4 server
mato007 kaže...

Ja imam komp koji stoji

 

Intel pentium 4 3.2ghz

 

Ati Radeon 9550 128mb

 

Ram 512

 

120gb harda

 

Gore ima CoD 4 Radi na medium detaljima,multiplayer radi odlično

 

pa ako trebaš grafu ili šta,javi se

ma nabavio je on to, mozda grafa ali javit ce ti se..jos cu mu i ja rec...mada nama najvise treba- brzi download/upload

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
15 godina
neaktivan
offline
Re: Konfiguracija za gurati cod4 server

taman danas uzea 9550, evo radi lipo sve :)

kolko prodaješ proc?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice