Ati HD5870

poruka: 95
|
čitano: 9.422
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ati HD5870

pozdrav naime zelim da kupim ovu kartu i gledam na stranici njihovoj pise minimalno napajanje 500w eh sad ja imam napajanje 550w i zovem covjeka u servisu da vidim s njim kako sta on kaze da je pricao sa kolegama da mi treba 1000w napajanje... jer u bosni nista nije kako treba.... molim vas da mi odgovorite da li moze na ovo napajanje od 550W koje kosta 300KM/1080kn sto znaci da nije neko lijevo napajanje..... da li iko pokrece ovu kartu na njoj HD5870............

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ati HD5870

500W je i više nego dosta. bilo to "jeftinih" ili "skupljih" 500W u ovom slučaju je nebitno..

MORA radit kako spada

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
protjeran
offline
Ati HD5870

Koja je marka napajanja? Otvori kuciste pa vidi...ako je Corsair, Silverstone, Thermaltake, Seasonic, Enermax pa čak i Coolermaster ili LC Power trebalo bi držati. Ovi što ti govore da treba 1000w napajanje žele iz tebe izvuć pare, jedan cx400 drži hd5870.

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ati HD5870

on kaze da ga je strah da je stavi kazu mu kolege da nece moc drzat napojna....... od 550W kaze strah ga jer zna kad bi se pokvarilo da bi mu moj stari odnio procesor i nabio mu ga na glavu.........

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ati HD5870
MummE kaže...

on kaze da ga je strah da je stavi kazu mu kolege da nece moc drzat napojna....... od 550W kaze strah ga jer zna kad bi se pokvarilo da bi mu moj stari odnio procesor i nabio mu ga na glavu.........

Moći će ti držati napojna, dovoljno je 500w. Ipak ti njima ovdje Benjo navedi ostatak konfiguracije tako da znaju o čemu se radi.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
15 godina
neaktivan
offline
Ati HD5870

sta ce im dalje konfa cccc

 

AMD Phenom II X4 945 3.0GHz

2GB ddr2 kingston

Wd caviar 500GB

grafa mozda 5870 a mozda 4890 et :D

napojna 550W

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ati HD5870
MummE kaže...

sta ce im dalje konfa cccc

 

AMD Phenom II X4 945 3.0GHz

2GB ddr2 kingston

Wd caviar 500GB

grafa mozda 5870 a mozda 4890 et :D

napojna 550W

Vidi ko je proizvođač!!! Ako je neki bolji brand okladi se u gajbu pive s "majstorom"!

13 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
lukavg kaže...

Koja je marka napajanja? Otvori kuciste pa vidi...ako je Corsair, Silverstone, Thermaltake, Seasonic, Enermax pa čak i Coolermaster ili LC Power trebalo bi držati. Ovi što ti govore da treba 1000w napajanje žele iz tebe izvuć pare, jedan cx400 drži hd5870.

CX400 baš i ne aliii VX450/HX520 bi to trebali držati fino.....hahahahahahahhahahahahahahahahaahhahah 1000w fino me nasmija

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ati HD5870
Frozzini kaže...

CX400 baš i ne aliii VX450/HX520 bi to trebali držati fino.....hahahahahahahhahahahahahahahahaahhahah 1000w fino me nasmija

Ako nemaš šta pametno reći, onda se ne javljaj...

 

Početnik... Viče

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
BannedOnThisForum kaže...
Frozzini kaže...

CX400 baš i ne aliii VX450/HX520 bi to trebali držati fino.....hahahahahahahhahahahahahahahahaahhahah 1000w fino me nasmija

Ako nemaš šta pametno reći, onda se ne javljaj...

 

Početnik... Viče

mali vidio sam tvoja videa na youtubu i vidio sam da si obični balavac...ja na hardverskim forumima visim godinama i znam šta pričam,izvini me ne želim se svađati..

15 godina
offline
Ati HD5870

za hd 5970 ne treba 1000w kamoli hd 5850

http://gtabalkan.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
Frozzini kaže...
BannedOnThisForum kaže...
Frozzini kaže...

CX400 baš i ne aliii VX450/HX520 bi to trebali držati fino.....hahahahahahahhahahahahahahahahaahhahah 1000w fino me nasmija

Ako nemaš šta pametno reći, onda se ne javljaj...

 

Početnik... Viče

mali vidio sam tvoja videa na youtubu i vidio sam da si obični balavac...ja na hardverskim forumima visim godinama i znam šta pričam,izvini me ne želim se svađati..

Onda bi trebao znati da cx400 može držati hd5870.

13 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
lukavg kaže...
Frozzini kaže...
BannedOnThisForum kaže...
Frozzini kaže...

CX400 baš i ne aliii VX450/HX520 bi to trebali držati fino.....hahahahahahahhahahahahahahahahaahhahah 1000w fino me nasmija

Ako nemaš šta pametno reći, onda se ne javljaj...

 

Početnik... Viče

mali vidio sam tvoja videa na youtubu i vidio sam da si obični balavac...ja na hardverskim forumima visim godinama i znam šta pričam,izvini me ne želim se svađati..

Onda bi trebao znati da cx400 može držati hd5870.

TDP kod HD 5870 oko 200w, procesor ako je neki jači oko 95/125w znači 200+125=325 i HDD-ovi i ostalo oko 100w ja bi ipak uzeo HX520/VX550 da budem mirne duše i kasnije bi možda mogao staviti dobre zvučnike koji troše poprilično.....

15 godina
neaktivan
offline
Ati HD5870

dobro deceki nemojte se sad tu frajerisat nego neka nam autor teme kaze ime napajanja

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
xnight_hunterx kaže...

dobro deceki nemojte se sad tu frajerisat nego neka nam autor teme kaze ime napajanja

potpis

14 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
Frozzini kaže...
lukavg kaže...
Frozzini kaže...
BannedOnThisForum kaže...
Frozzini kaže...

CX400 baš i ne aliii VX450/HX520 bi to trebali držati fino.....hahahahahahahhahahahahahahahahaahhahah 1000w fino me nasmija

Ako nemaš šta pametno reći, onda se ne javljaj...

 

Početnik... Viče

mali vidio sam tvoja videa na youtubu i vidio sam da si obični balavac...ja na hardverskim forumima visim godinama i znam šta pričam,izvini me ne želim se svađati..

Onda bi trebao znati da cx400 može držati hd5870.

TDP kod HD 5870 oko 200w, procesor ako je neki jači oko 95/125w znači 200+125=325 i HDD-ovi i ostalo oko 100w ja bi ipak uzeo HX520/VX550 da budem mirne duše i kasnije bi možda mogao staviti dobre zvučnike koji troše poprilično.....

HDD-ovi i ostalo 100w?

Možda ne bi izdržao prženje u Furmarku, ali je za igranje i više nego dovoljan.

Jaki zvučnici  imaju svoje napajanje.

Sry za offtopic.

15 godina
neaktivan
offline
Ati HD5870

Nisam siguran ali dok sam pricao sa covjekom rekao je da je napajanje koje ide sad u moj racunar coolingmaster 550W 1100KN

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
lukavg kaže...
Frozzini kaže...
lukavg kaže...
Frozzini kaže...
BannedOnThisForum kaže...
Frozzini kaže...

CX400 baš i ne aliii VX450/HX520 bi to trebali držati fino.....hahahahahahahhahahahahahahahahaahhahah 1000w fino me nasmija

Ako nemaš šta pametno reći, onda se ne javljaj...

 

Početnik... Viče

mali vidio sam tvoja videa na youtubu i vidio sam da si obični balavac...ja na hardverskim forumima visim godinama i znam šta pričam,izvini me ne želim se svađati..

Onda bi trebao znati da cx400 može držati hd5870.

TDP kod HD 5870 oko 200w, procesor ako je neki jači oko 95/125w znači 200+125=325 i HDD-ovi i ostalo oko 100w ja bi ipak uzeo HX520/VX550 da budem mirne duše i kasnije bi možda mogao staviti dobre zvučnike koji troše poprilično.....

HDD-ovi i ostalo 100w?

Možda ne bi izdržao prženje u Furmarku, ali je za igranje i više nego dovoljan.

Jaki zvučnici  imaju svoje napajanje.

Sry za offtopic.

pa jbg (srry na vulg) al šta fali dati 200-injak kuna za malo veće i mirno spavati...

negoo autore daj nam ime napajanja inače ako nastavimo s ovim tenzijama ivo prelazi u akciju....

13 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
MummE kaže...

Nisam siguran ali dok sam pricao sa covjekom rekao je da je napajanje koje ide sad u moj racunar coolingmaster 550W 1100KN

Coolermaster 550w to bi trebalo biti ok

13 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
MummE kaže...

Nisam siguran ali dok sam pricao sa covjekom rekao je da je napajanje koje ide sad u moj racunar coolingmaster 550W 1100KN

al de otvori kućište zar je tolki problem ???

15 godina
neaktivan
offline
Ati HD5870

eh evo ga coolermaster 550W.. al zar je toliko vazno mislim znam da im rahiticnih firmi kao sto je MSI :D koji nude 550W za 150Kn i mislim da je to previshe jeftino za takvo napajanje :D al eto coolermaster je

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Ati HD5870

Čekaj, ti si Coolermastera 550w platio oko 1100kn??? WTF? Netko te dobro prevario. To napajanje inače drži hd5870 bez problema...

 
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
MummE kaže...

eh evo ga coolermaster 550W.. al zar je toliko vazno mislim znam da im rahiticnih firmi kao sto je MSI :D koji nude 550W za 150Kn i mislim da je to previshe jeftino za takvo napajanje :D al eto coolermaster je

onda nemaš problema...

13 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
lukavg kaže...

Čekaj, ti si Coolermastera 550w platio oko 1100kn??? WTF? Netko te dobro prevario. To napajanje inače drži hd5870 bez problema...

ja msm da on spama jer nigdje na svijetu nema coolermaster 550w a da je 1100kn

imaš coolermaster real power 520w modular on je oko 700-750kn...nema coolermastera 550w za tolike pare..

15 godina
neaktivan
offline
Ati HD5870

BURAZ JA ZIVIM U BOSNI KOD VAS JE SVE JEFTINIJE...... ev iskreno Kuciste nije kod mene nego je na sastavljanju... covjek mi je rekao to napajanje a ja prvi put cujem za njeg znam da su prva dva slova Co to mi je ostalo ali neznam tacan naziv i dalje ti nadji za 1080 napajanje od 550W cija marka pocinje sa Co et...... da se ne lazemo............

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
MummE kaže...

BURAZ JA ZIVIM U BOSNI KOD VAS JE SVE JEFTINIJE...... ev iskreno Kuciste nije kod mene nego je na sastavljanju... covjek mi je rekao to napajanje a ja prvi put cujem za njeg znam da su prva dva slova Co to mi je ostalo ali neznam tacan naziv i dalje ti nadji za 1080 napajanje od 550W cija marka pocinje sa Co et...... da se ne lazemo............

i ja živim u bosni....imtec,plus,panex,genelec...niko nema to napajanje za 250 maraka :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ati HD5870
MummE kaže...

BURAZ JA ZIVIM U BOSNI KOD VAS JE SVE JEFTINIJE...... ev iskreno Kuciste nije kod mene nego je na sastavljanju... covjek mi je rekao to napajanje a ja prvi put cujem za njeg znam da su prva dva slova Co to mi je ostalo ali neznam tacan naziv i dalje ti nadji za 1080 napajanje od 550W cija marka pocinje sa Co et...... da se ne lazemo............

Brate, u hrvatskoj je PDV 22% a kod nas 17%, so wait, what?

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
protjeran
offline
RE: Ati HD5870
BannedOnThisForum kaže...
MummE kaže...

BURAZ JA ZIVIM U BOSNI KOD VAS JE SVE JEFTINIJE...... ev iskreno Kuciste nije kod mene nego je na sastavljanju... covjek mi je rekao to napajanje a ja prvi put cujem za njeg znam da su prva dva slova Co to mi je ostalo ali neznam tacan naziv i dalje ti nadji za 1080 napajanje od 550W cija marka pocinje sa Co et...... da se ne lazemo............

Brate, u hrvatskoj je PDV 22% a kod nas 17%, so wait, what?

aj usporedi cijene napajanja,grafi i procesora ovde u adm-u i u plusu pa vidi...ima da se ispovraćaš

16 godina
neaktivan
offline
Ati HD5870

Jeste samo oni nemaju pdv na informaticku robu, mi imamo.

A i svi bi htjeli prekonoci zaradit pare

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ati HD5870

A možda je jednostavno falia pretvorit iz marke u kune ???

http://gtabalkan.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice