Proplem sa paljenjem poslje windoes rebuilda

poruka: 6
|
čitano: 2.220
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 mjeseci
neaktivan

Ovako imao sam virus kojim nisam mogo upaliti racunalo otisao sam na rebuild windows i kao da sacuva neke ostale datoteke i da resetira windows osto je cijeli d ali c.disk nije i sad mi.se komp pali 5min i resetira i upali za 20sec

A prije se za 20sec samo odma ucita

0 0 hvala 0
10 godina

znači C: je "očišćen", na D: su ti podaci ostali, i zeza...

pa udri reinstal s bisanjem svih particija osim D (stali joj label - PODACI - da znaš prepoznati), označi taj slobodan prostor, klik New (kreira ti 1 do 2 dodatne sistemske particije uz novu C:

i instaliraj sve ispočetka, za 15 min si u Windowsima, za sat i pol najkasnije imaš sve nove drivere i osnovni set programa - čak i Windows Defender uz nadogradnju definicija ti je dosta za početno skeniranje D: disk - da nije tamo kakvo smeće ostalo...

ili ako želiš biti  100% siguran, kad se sadašnji Windowsi dignu, iskopiraj sve podatke s D: na USB disk, makni USB disk i apsolutno sve particije ibriši pri novoj svježoj instalaciji Windowsa...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Re: Proplem sa paljenjem poslje windoes rebuilda

Odabir podforuma ti je za 10+ !

10 godina

he he...

ha gle piše Start-up, ne?

uopće nisam skontal....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

kakv je to virus s kojim ne možeš palit računalo?! može se svakim. poliješ benzinom i ... virus nema veze. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
Re: Proplem sa paljenjem poslje windoes rebuilda

-nejasno.. sad računalo radi, ali sporo? Treba sve podesiti, prvo driveri za mbo-chipset pa ostalo, obaviti update, podesiti (isključiti nepotrebno..) i tad ako je ispravno radi normalno, do tad svaki restart može biti brz 10-20sec pa do par minuta jer win nešto dadi npr update ili traži i pokupava download drivera i sl. dok istovremeno radi defrag, scan virusa i sl. tek kad sve to obavi proradi..

poželjno je obaviti i provjeru diska chkdsk ili kroz properties.. ako ima loših sektora, to zmože usporiti rad i ako postoji problem automatika to radi kod svakog paljenja.. a tad možda treba novi disk.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice