Kuhinjski aparati

poruka: 6
|
čitano: 7.517
|
moderatori: pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kuhinjski aparati

Koji iznos planiraš izdvojiti za ploču? Ja imam ovu već dvije godine i mogu ti dati sljedeće savjete prilikom kupovine: gledaj da bude što jednostavnija jer većinu tih fancy programa nećeš koristit (ja koristim power način što imaju sve i areaflex program gdje se cijela lijeva strana spoji da se može koristiti npr roštilj tava), zatim gledaj da bude uzorak kao što je moja ako je moguće jer iako ih je teško ogrebati ipak se ogrebaju i poznaju se crte, treba ti jača struja za indukciju, meni je bilo bitno da ima brojke od 1 do 9 jer je lakše smanjiti jačinu za razliku kad imaš tipke za više/manje, kupi kvalitetno posuđe (preporuka za fissler liniju), većinu stvari ćeš kuhati u ekspres loncu i hrana je puno ukusnija i brzo gotova

 

Drugačije je kuhati na indukciju, ona ima svoj način funkcioniranja ali kad sve skužiš onda sve ide bez beda... Rekao bi da je bitnije imati kvalitetno posuđe nego skuplju ploču 

 

Edit: ja sam koristio plinsku, staklo keramičku i indukcijsku... Najbolja mi je indukcijska od navedenih

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2022 19:50 (Genoxxx).
2 godine
neaktivan
offline
Kuhinjski aparati

Osobno najbolje se kuha na plinu...  Najjeftinije i najbolje

...

Živimo Hajduk
13 godina
offline
Re: Kuhinjski aparati
ZaliazniMacan kaže...

Osobno najbolje se kuha na plinu...  Najjeftinije i najbolje

...

Kolega, jeste ikada kao dijete jeli juhu, kuhanu na šparetu na drva?! 
Ona koja se je kuhala od ranog jutra sve do ručka laganini?! 

Još jedno potpitanje, kuhate li vi osobno?! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Kuhinjski aparati
Tko jos danas kuha supu 3, 4h? Daj uozbilji se.
Onaj tko kuha na plin, kune se da mu je najbolji. Onaj tko kuha na struju govori da je struja najbolje. Isto vrijedi i za drva. 100 ljudi 100 cudi.

Meni je evo struja najbolja :)
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
2 godine
neaktivan
offline
Kuhinjski aparati

Nažalost zbog chrona da kuham svaki dan (nekad i više puta)  plin mi je naj naj bolji...  I kad se pogleda sve profi kuhinje i kuhari najviše vole kuhati na plin... 

Što se tiče kuhinjske bijele tehnike ja imam mix gorenje koncar beko sve je imalo 5 godina garancije i traje bez greške već cca 10tak godina... Jedini kvar žarulja u pećnici...  

S druge strane strane najbolji prijatelj se kune samo u boscha kupio je x3 skuplju kuhinju sa 2 godine garancije u slično doba kad i ja svako malo nešto crkne (ne kažem da je bosch los ali njemu se pokazao los plus možda naši serviseri nisu dobri) te sad od boscha neće da kupi ni mikser za kolače jer ih smatra skupim kineskim smećom.... 

Živimo Hajduk
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2022 9:31 (ZaliazniMacan).
4 godine
offline
Kuhinjski aparati za apartman/manji stan

Dragi kolege, da ne otvaram novu temu napisati ću na ovoj, ali me zanima da li vrijedi kupiti ove aparate ispod za namjenu navedenu u naslovu?

 

Hladnjak

Indukcijska ploča

Mikrovalna pećnica

Napa

i poželjno Cafe aparat

 

Elemente (namještaj) bi sam izradio od dijelova starog namještaja (npr spavaće za mlade), malo bi htio reciklirat

 

Sve skupa bi koštalo 1300€ (bez cafe aparata) ili 1350€ (s cafe aparatom); dakle skuplje od gotove mini kuhinje

 

Da li postoji išta jeftinije od navedenog seta, ako da, nek okači šta se najbolje nudi za duplo manje para od ovoga.

 

Ovo sve pišem iz znatiželje, za sada ne planiram niš od navedenog (radio sam mali research)

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice