Street Workout

poruka: 19
|
čitano: 16.968
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Street Workout

Street workout relativno je novi način vježbanja koji u sebi objedinjuje elemente gimnastike sa klasičnim bodyweight vježbama, a sve zajedno ukomponirano u jedan freestyle u kojem to postaje atraktivno i puno zabavnije nego klasična gimnastika. Glavna značajka ove metode vježbanja je što nema granica, iz svake vježbe može izaći još teža vježba, a kad se svemu doda i improvizacija, raznolikosti vježbi nema kraja. A osim toga besplatan je, iznimno učinkovit i atraktivan. Nego da prijeđem na stvar. Vidim da dosta mladića koji su većinom moje godište na Bugu se raspituju kako da ojačaju, naa be kilažu itd. Zato dečki i ako se nađe pokoja cura SW vam je odlično rješenje za ojačati i kao šta sam naveo gore besplatno je. Ovime bih odma htio malo reklamirati tim u kojem treniram, Street Brotherse. Većinom smo svi više manje od 15 do 19 godina u timu tako da je stvarno gušt trenirati. Nedavno smo bili i na HRTu, a SW postaje sve poznatiji u Hrvatskoj. Ukratko staviti ču video dole pa pogledajte. Ako se kome svidi neka slobodno mi se javi i dođe na trening da vidi malo, proba. Obećajem odlične rezultate.

 

 - Jedan od prvih videa koji smo snimili. Naravno puno smo napredovali od tad. :)

 - Djelovi snimani sa ostalim SW iz Zagreba za HRT!


Street Brothers - FB stranica

Nadam se da ću ovime nekoga potaknuti da krene vježbati i da postigne svoj cilj. Uživajte ;)

15 godina
offline
Street Workout
Di vi to vjezbate?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Street Workout

Kuslanova jer je puno ljepse uredeno nego Jarun, Svetice itd.

13 godina
neaktivan
offline
Street Workout

Ma sve je to sjajno i zanimljivo,ali koliko vidim vi sa tim vježbama pogađate samo gornji dio tjela. A šta je sa nogama?? 

www.fotoprizma.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Street Workout

Nemam ti sliku od sada, ali evo moja slika od prije godinu dana mozes viditi da noge isto dosta radimo. :)

13 godina
neaktivan
offline
Street Workout

A koje vježbe radite za noge??

www.fotoprizma.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Street Workout

Iskorak, cucnjeve (obicne, jednonozne cucnjeve itd.), mrtvo dizanje, trcimo itd. To najcesce radimo, ali decki uvijek dodu s nekim ideama.

15 godina
offline
Street Workout
Cucnjeve i varijacije istih kolko ja znam.
13 godina
neaktivan
offline
Street Workout

Sve u svemu nije loše. Samo tako nastavite,svaka fizička aktivnost je dobra. {#}

www.fotoprizma.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Street Workout

Naravno zato sam i otvorio ovu temu da privucem sto vise mladih da treniraju s nama umjesto da se drogsaju po parkicima, zderu po McDonaldsima, unistavaju si i skracuju zivot. A od svega toga je jos bolje sta ekipa stvarno za zajebanciju, pomoci cemo koliko mozemo i da nebi mislili da smo zajedno kao tim samo dok treniramo. Izlazimo i mi subotama i ludujemo, ali u granicama normale naravno. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2013 17:40 (Bergo).
11 godina
offline
Street Workout

Svaka cast.Steta sto sam iz Rovinja,pa nemogu sa vama.

Ali morat cu vam ukrasti koju ideju iz ovih videa.Svaka cast jos jednom.{#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Street Workout

Slobodno. Sigurno ima neka grupica koja je zeljna iz Rovinja trenirati ili trenira, ali ne znas. Sad kada zatopli cemo malo novije stvari snimiti pa objavim. Hvala :)

12 godina
offline
Street Workout

Svaka vam cast {#} Ja sam takoder ima namjeru pocet se sa tin bavit, al ode u nas nema ni blizu nesto slicno, a jos manje ljudi kojih to zanima. Sad improviziram kod kuce zgibove, propadanja i sklekove ali skupa sa osnovnim vjezbama s utezima, zasad ide jako dobro.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Street Workout

Sada ste mi dali ideju da snimimo video s malo extremnim sklekovima, trbusnjacima itd. Mislim da ce vam se svidjeti :)

Shadow samo vjezbaj, a neku stangu lako nades :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2013 16:00 (Bergo).
12 godina
neaktivan
offline
Street Workout

Svaka cast ! {#}

Evo vec idem skoro dvije godine u teretanu al kad sam ovo vidio prvi put cinilo se odlicno a i kolko vidim i rezultati nisu losi sve u svemu odlicno plus jos sta je free!!

 

Imam doma neke cijevi i grede pa cu nesto iskombinirat pa da i ja pocnem malo s tim !

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Street Workout

Javi kako napredujes :D

14 godina
neaktivan
offline
Street Workout

Jel' ima tko da je sebi kuci radio workout park? Ja sebi namjeravam nesto ovakvo uraditi. Jednostavno, i jako funkcionalno. Imam sve sto mi je potrebno {#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2013 18:08 (Gman).
15 godina
offline
Re: Street Workout
Gman kaže...

Jel' ima tko da je sebi kuci radio workout park? Ja sebi namjeravam nesto ovakvo uraditi. Jednostavno, i jako funkcionalno. Imam sve sto mi je potrebno {#}

 

 

ovo mi ne izgleda bas cvrsto, ipak bi bilo bolje stavi cijelu zeljeznu konstrukciju i ubetonirat u zemlju, tad ce bit najcvrsce

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Street Workout

Samo da javim da je smo se bili plasirali na svjetsko prvenstvo u Rusiji :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice