Primera División - 2014/15

poruka: 70
|
čitano: 22.973
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Primera División - 2014/15

Odgledao sam prvo poluvrijeme jučer. Osim ako Sevilla nije ubacila neku klauzulu kojom će dobiti još barem 20m onda mi nije jasno zašto su prodali Raketu tako jeftino. Stoji da je on htio baš u Barcu, ali ne vjerujem da ni oni ne bi dali 30m minimalno. Valjda će Kovač shvatiti da su i on i Luka među najboljima na svijetu onda kad nisu previše opterećeni sa defanzivom. 

 

Obrana Barce još uvijek izgleda jako ranjivo. Elche je dosta limitirana ekipa, ali tih par puta što su imali loptu su uspjeli dosta lako napraviti višak. Dopao mi se ovaj mali Munir. Mogao komotno do hat tricka već u prvom poluvremenu, pa se pitam ćemu uopće potreba za Neymarom kad imaš takvog talenta na klupi, a bolje paše u igru Barce.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Primera División - 2014/15
Hexfire kaže...

Odgledao sam prvo poluvrijeme jučer. Osim ako Sevilla nije ubacila neku klauzulu kojom će dobiti još barem 20m onda mi nije jasno zašto su prodali Raketu tako jeftino. Stoji da je on htio baš u Barcu, ali ne vjerujem da ni oni ne bi dali 30m minimalno. Valjda će Kovač shvatiti da su i on i Luka među najboljima na svijetu onda kad nisu previše opterećeni sa defanzivom. 

Dobili su igrača i Barce B još, a i mislim da je Raketi bila ostala samo godina ugovora pa nisu mogli dobit više.

 

Što se tiče Kovača, vidio si i sam njegovu izjavu da će kod njega Rakitić i dalje igrat defanzivnog veznog -.-

 

Stvarno sam se ponadao oko Kovača no ispada da je neznalica i možda ipak i Mamićeva lutka. Ništa još nije napravio da me uvjeri u suprotno.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 14:47 (Hyperion).
12 godina
offline
Primera División - 2014/15

Nije Kovac neznalica, Kovac je samo tvrdoglav u drzi se jedne taktike koju ne pusta. Dobit cemo super repku koja ce biti takticki nadmocna, ili cemo dobiti repku sa jednim od najboljih veznih redova koja nezna kud tera.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
Primera División - 2014/15

Nakon prvog kola nema nekih iznenađenja osim atletica koji je odigrao 0-0 s rayo vallecanom. Nisam siguran, ali mislim da ih je kazna za simonea od 8 utakmica šokirala. Sve ćemo doznat u idućim utakmicama.

World Championships: 3, GP started :161, GP wins: 41, podium finishes: 80, pole positions: 65 Best f1 driver ever!!
13 godina
neaktivan
offline
Primera División - 2014/15

Marca kaže da je Simeone dobio osam utakmica zbog sljedećega: 

  • 2 utakmice jer je isključen(zbog prigovaranja na sudčevu odluku)
  • 4 utakmice jer je
     
  • 1 utakmicu zbog sarkastičnog aplauza
  • 1 utakmicu jer je gledao utakmicu na tribinama i davao savjete igračima nakon isključenja
14 godina
offline
Primera División - 2014/15

Šta mislite hoće li Ronaldo dobiti kaznu zbog udaranja Godina? Nikako nije primjereno onako reagirati iako ga je Godin držao za dres! Da se mene pita ja bi ga kaznio!

13 godina
offline
Re: Primera División - 2014/15
nani kaže...

Šta mislite hoće li Ronaldo dobiti kaznu zbog udaranja Godina? Nikako nije primjereno onako reagirati iako ga je Godin držao za dres! Da se mene pita ja bi ga kaznio!

Ne vjerujem. Mislim da bi ga kaznili kad i Simeonea. Svatko normalan bi ga kaznio.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Primera División - 2014/15

Simeone poludi na suca, četvrtog potapša po vratu ali oni kažu udari, lol. Automatski je kažnjen s crvenim kartonom i onda mu još naknadno nabiju 8 utakmica.

, sudac svira prekršaj i ništa,a ako je sudac to vidio trebao je odmah dati crveni Ronaldu, tu se nema o čemu pričati. Niti sam navijač Reala, niti Barce niti Atletica ali ako Ronaldo ne bude kažnjen za onakvo divljanje onda je to u blago rečeno smijurija. Nije ni Godin nevinašce ali takvo divljanje na nogometnim terenima se ne smije progledati kroz prste nikome, pa makar se zoveš Ronaldo i igraš za Real Madrid. Da je neki igrač i klub u pitanju sumnjam da bi se izvukao bez ikakve kazne.

 

Jučer sam gledao i Atletico i Real, Modrić i Mandžo solidni. Njihovi mediji su opleli po Mandži jer je fuljao nekoliko izglednih šansi ali  se vidjelo da mu bolje paše takav nogomet nego onaj u Bayernu. Vjerujem da će se on nazabijati ove sezone, tek je krenula sezona.

13 godina
offline
Primera División - 2014/15

Ne bih baš ovo Simeonovo nazvao tapšanjem. Digao je ruku na suca i tu je sad svejedno kakav je kontakt. Nije to bilo nekakvo prijateljsko tapšanje nego njegov temperament.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Primera División - 2014/15
Hexfire kaže...

Ne bih baš ovo Simeonovo nazvao tapšanjem. Digao je ruku na suca i tu je sad svejedno kakav je kontakt. Nije to bilo nekakvo prijateljsko tapšanje nego njegov temperament.

Da, apsolutno nije smio dići ruku na suca, to stoji. Koliko čitam prihvaća odluku ali će se žaliti. Ali činjenica je da ako je on za onakvo ponašanje zaslužio 8 utakmica onda je Ronaldo za ono udaranje kojega se nebi posramili ni UFC borci zaslužio najmanje 10.

15 godina
offline
Primera División - 2014/15

Stanje nakon prvog kola

(bolja slika)

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 17:24 (Hyperion).
13 godina
offline
Re: Primera División - 2014/15

Ja mislim da je Simeone malo izgubio živce, ali da je to bilo sa razlogom.. Gledao sam dobar dio utakmice, barem od početka i mislim da je sudac u toj utakmici imao dosta pogreški s kojima je Diego izgubio živce.. Što vi mislite o tom suđenju na utakmici?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
13 godina
offline
Primera División - 2014/15

Osobno mislim da je on previše temperamentan i da često ima dosta sreće što suci dopuštaju njegovima da igraju na granici grubosti bez sankcija. A što se te tekme tiče, ne sjećam se da je bilo posebno loše. Barem za kriterije Primere.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Primera División - 2014/15

Smiješna je kazna od 8 utakmica za Simeonea. Pogledajte samo kako je Ronaldo udario Godina i proša bez kazne. 

"Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o." - @Tonči
15 godina
offline
Primera División - 2014/15

Getafe je jučer navečer pobjedio Almeriu 1:0 pogotkom Vasqueza, Sammir je igrao do 63. minute kada ga je zamjenio Lafita.

 

Danas u 21h igra Mandžukićev Atletico Madrid protiv novopridošlice Eibara.

Fortune favours the brave
13 godina
offline
Primera División - 2014/15

Obzirom je ovo "generalno" tema za Primeru španjolsko nogometno prvenstvo, u redu je da se piše uopćeno o svemu i svačemu, ALI DA SE SAMO PLJUJE po Ronaldu i "njegovom" udaranju Godina, besmislica i pusto trolanje i hejtanje.

Razlozi i činjenice, uspoređujete kruške i jabuke, Ronaldo i Godin su bili na terenu "u utakmici" a "Loco" Diego Simeone je između ostalog imao fizički kontakt sa četvrtim sudcem, što je explicite forbiden i.

 

Ne bih se ja toliko oko ovoga upetljavao, ali vi svi kao da imate selektivno pamćenje, koliko su igrači Atletico Madrida prošle sezone "tukli" po svim drugim igračima u Primeri, a posebice po nogama igrača Real Madrida. Stoga, kada već imate "najbolju" namjeru u nečemu, daj bar budite ili objektivni ili nepreviše pristrani, ili oboje, pozz.  

ATJ Lučko
13 godina
offline
Primera División - 2014/15

Ajd Lučko produži, ne treba nam i ovdje standardnih barca real s*anja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Primera División - 2014/15
Hexfire kaže...

"Ajd Lučko produži", ne treba nam i ovdje standardnih barca real s*anja.

Ma tko si ti da me zoveš na raport kolega, i zbog čega {#} ?!?!

 

Ako misliš da je ova tema ta tebe i izabrane koji će pljuvati po nekim igračima i pri tome ignorirati činjenice koje su se dogodile u stvarnosti, onda je ova tema još veće shit nego one dvije teme zajedno3, toliko od mene za sada, pozz!!!!

ATJ Lučko
13 godina
offline
Primera División - 2014/15

Ohladi. Ronaldo je trebao biti kažnjen i točka, To nije nikakvo trolanje ni hejtanje ni ne znam kakvi još razlog ćeš smisliti nego zdrav razum. "Poznavajući" tebe i s obzirom na "ton" kojim si uletio u temu ubrzo bi i tu došlo do standardih bezveznih prepucavanja. 

 

pozz

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Primera División - 2014/15

Ja navijam za Barçu i nikad nisam pričao ni mislio loše ništa o Ronaldu, ali ono lupanje Godina je stvarno bilo bespotrebno!

13 godina
offline
Primera División - 2014/15
Da se razjasnimo, meni niti u malom prstu nije namjera stvarati tenzije u temi, ali onaj splet postova je bio jednostrano opleti po jednom igraču jer je nešto učinio i onda ga upoređivati sa nečim sa čime se u stvari ne da i ne može uspoređivati. Da stvar bude totalno tragikomično, ako su ičije igrači prošle sezone bili grubi i najgluplji tijekom sezone, to su igrači Atletico Madrida, rekao tko god što hoće.
ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Primera División - 2014/15

Mandžukić odigrao po meni još jednu odličnu utakmicu za Atletico, uz njegov klasičan gol glavom.. Igrao je sve do 67.minute (ako se ne varam), a zamijenio ga je Niguez..

 

http://videa.hu/videok/sport/atl.-madrid-20-eibar-30.8.2014-hThc0rd1tY23Ltg5?start=5.837 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 23:10 (alen4430).
13 godina
offline
Primera División - 2014/15

Kakve hebačke dresove ima Real danas protiv Sociedada {#}

14 godina
offline
Re: Primera División - 2014/15

Tema se sporije razvija od očekivanog.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
15 godina
offline
Primera División - 2014/15

Poredak u ligi nakon 2. kola

 

(veća slika)

Fortune favours the brave
10 godina
neaktivan
offline
Re: Primera División - 2014/15
x18x05x kaže...

Tema se sporije razvija od očekivanog.

A čemu trošiti riječi kada se zna da će Real M. kao i obično biti prvi...

14 godina
offline
Re: Primera División - 2014/15
Dr.Feel kaže...
x18x05x kaže...

Tema se sporije razvija od očekivanog.

A čemu trošiti riječi kada se zna da će Real M. kao i obično biti prvi...

Napokon netko. Vidiš, zbog takvi kao što si(trolll) ti se napravi rasprava i tema zaživi.

http://freebitco.in/?r=624635
14 godina
neaktivan
offline
Re: Primera División - 2014/15
Valensija osvaja tripl krunu.
Real eyes realize real lies...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Primera División - 2014/15
x18x05x kaže...
Dr.Feel kaže...
x18x05x kaže...

Tema se sporije razvija od očekivanog.

A čemu trošiti riječi kada se zna da će Real M. kao i obično biti prvi...

Napokon netko. Vidiš, zbog takvi kao što si(trolll) ti se napravi rasprava i tema zaživi.

plitak

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 6:26 (Dr.Feel).
14 godina
offline
Re: Primera División - 2014/15
Dr.Feel kaže...
x18x05x kaže...
Dr.Feel kaže...
x18x05x kaže...

Tema se sporije razvija od očekivanog.

A čemu trošiti riječi kada se zna da će Real M. kao i obično biti prvi...

Napokon netko. Vidiš, zbog takvi kao što si(trolll) ti se napravi rasprava i tema zaživi.

Zato si mi zaljepio TD?

Sad te i TD muči?? Imaš ih 4 a mnogi su još na putu.

http://freebitco.in/?r=624635
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice