MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.529
|
čitano: 1.372.775
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Danny_HR kaže...

Nije on pitao da ga oslobode ugovora jer želi u mirovinu, već zato što je pod dvogodišnjom suspenzijom od NSAC.

Dok je pod ugovorom ne može raditi na mjestu komentatora u drugim organizacijama i zato to želi. Da nije pod suspenzijom sigurno bi se još borio.

 Teško će se nakon dvogodišnje suspenzije vratit...

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
11 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bilo bi super kada bi Mir zamijenio Goldberga

10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mislim da to ne bi bila zamjena za Goldberga jer je on play by play komentator i više statističar nego što razumije MMA, dok je Mir borac s iskustvom u MMA i on bi bio stručni komentator. Rogan je stručni, iako nije borac, samo zato što zna puno.

Od pbp komentatora ima samo Anik koji je dosadan i onaj što s Hardyem komentira u Europi, John Gooden ako se ne varam.

Meni osobno su Joe i Goldi teško zamjenjivi, ali svjestan sam da i oni neće doživotno to raditi. Volio bih Robina Blacka, Basa Ruttena, Cormiera, Mira i takve ljude da se ubace kada ovi završe karijere.

Stann i Kenny Florian su isto stručni komentatori, ne znaju oni baš statistiku. Mislim da će Rogan otići prije Goldberga, ali ne znam kako će ovaj raditi PPV-e bez Joea.

Goldberg, Anik, Rogan osim što komentiraju oni su i najavljivači, bez ove dvojice glavnih UFC bi ostao doslovce samo na Aniku i još par ovih koji najavljuju samo u pojedinim zemljama tipa Brazil, u nekim EU državama i slično gdje se UFC bori da se malo lokaliziraju i približe publici. Npr. kod nas je u Zg onaj Marko Petrak najavljiva vaganje, vodio Q&A, prevodio sa engleskog na hrvatski itd. baš iz tog razloga.

Što se tiče ovih octagon najavljivača tu je Buffer i onaj Australac koji je na ispomoći ponekad. Tako da je UFC tanak po tom pitanju, a nemre Buffer nonstop doživotno putovati na sve evente kao ni Anik.

Joe i Goldi su zaštitna lica UFCa , ja ih se još sjećam prije 15ak godina kad sam ih prvi puta slušao. Još su ovak izgledali  :

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2016 19:52 (isuckatthisgame).
9 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

 

Moje predviđanje:

 

Daniel Cormier (c) vs. Jon Jones (ic)
Brock Lesnar vs. Mark Hunt
Miesha Tate (c) vs. Amanda Nunes 
José Aldo vs. Frankie Edgar
Cain Velasquez vs. Travis Browne
Cat Zingano vs. Julianna Peña
Johny Hendricks vs. Kelvin Gastelum
T.J. Dillashaw vs. Raphael Assunção
Sage Northcutt vs. Enrique Marín
Diego Sanchez vs. Joe Lauzon
Gegard Mousasi vs. Thiago Santos
Jim Miller vs. Takanori Gomi

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Što se komentiranja tiče definitivno Mir i Bas Rutten su osobe koje vidim kao brutalne buduće komentatore.

Predikcije za UFC 200 su mi slične gore navedenim samo pretpostavljam da će Sage opet izgubit na sub. :(

Vaganje ništa specijalo. Tate mi izgleda fino, Lesnar mi izgleda ko rakun!!! A ova 2 luđaka će se poklat opet i to baš će bit ludilo to vidit.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nista od jonesa ,maknuti su sa carda
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...
Nista od jonesa ,maknuti su sa carda

 I sad je to opet fail od eventa. Zaboli me za Hunt Lesnar kao glavnu borbu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...
Nista od jonesa ,maknuti su sa carda

 Baš čitam...
Jednom kreten, uvijek kreten!

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Hahaha koji papak! 

 

Ali svejedno će biti dobar event, puno odličnih borbi ima i dalje. 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
13 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

šta je bilo?šta se jones povukao?

kada je danas press konferencija diaz vs mcgregor?tj jel danas?

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Doping...možda dobije dvije godine suspenzije.

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Grozota. Još se ne zna puno, osim da je Dana ljut za popizdit, a DC u teškoj depri. Vidite sami.

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...
loky4i4 kaže...
Nista od jonesa ,maknuti su sa carda

 I sad je to opet fail od eventa. Zaboli me za Hunt Lesnar kao glavnu borbu. 

 Daleko je od faila. Vrhunski je event kako god okreneš.

13 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ako je doping onda neka ga izbace za sva vremena.

 

nego kad je press konferencija diza mcgregor?jel itko zna?

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ako je doping onda neka ga izbace za sva vremena.

 

nego kad je press konferencija diza mcgregor?jel itko zna?

Za 10-ak sati...

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ne mogu smisliti JJ još od vremena kada je konstantno pikao protivnike u oči...nikad od njega čovjek i sportaš tak da mi ovo i nije razočarenje. Toliko mi je iritantan da njegovu prošlu borbu protiv DC nisam ni gledao. Kokain, cuga, pijana vožnja, saobračajke, svađa sa murjom...

 

Ispalo je dobro, Hunt zaslužuje biti glavna zvijezda največeg UFC eventa ikada. Njegova borba protiv Silve je najbolja borba svih vremena u mojoj knjizi. Pojas je meni sekundaran. To je borac i ratnik 

9 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Seljak više ...

16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nije fail ali sada fali ta borba "rivala" odnosno onaj emotivniji dio eventa gdje se grizu nokti. Ove ostale borbe, iako sve redom zanimljive, nemaju taj faktor.

Bio sam malo zbediran jer za vikend mimo svojih zelja idem u 3pm bez pristupa internetu, pa ne bih mogao gledati live, ali eto sad mi uopce nije toliki bed.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nije fail ali sada fali ta borba "rivala" odnosno onaj emotivniji dio eventa gdje se grizu nokti. Ove ostale borbe, iako sve redom zanimljive, nemaju taj faktor.

Bio sam malo zbediran jer za vikend mimo svojih zelja idem u 3pm bez pristupa internetu, pa ne bih mogao gledati live, ali eto sad mi uopce nije toliki bed.

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Meni je taj event bio poseban samo zbog tog fighta, a sad je mah. Naravno da će tu biti odličnih borbi, ali 200 je trebao biti nešto posebno, šteta da je ovako ispalo. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Za Amere event sigurno nece biti fail, mislim da ce srusiti rekord PPV-a ili biti bar u top 5. Brock Lesnar je draw.

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bisping i Mousassi ponudili svoje usluge.

Gegard je izglednija opcija, al jako bih volio vidjeti DC vs Bisping.

9 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ovaj event je propao, mogu oni pričati što hoće ali bez ove borbe ovaj event nema ni pribliznu tezinu, čini se kako nije suđeno UFC-u 200, druga glavna borba koja je otpala, neznam jel se to ikad dogodilo do sada ...

10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Interes za event je drastično pao. Nama kao velikim zaljubljenicima u MMA i UFC to je i dalje jako dobar event, ali ne možemo reći da nije izgubio na vrijednosti sa ovim sranjem što je Jones napravio. Čovjek je takav debil da to nisu istine. Ne zaslužuje da se zove borcem, a kamo li najboljim borcem.

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Uff bome su se srecom izvukli sa Brockom i Huntom, da nema njihove borbe zainteresiranost nebi bila ni do koljena kao dosad..

 

Cak bih rekao da je ovo dobra stvar sto se tice zarade za ostale borce. Sad ce Dana sigurno stavit veliki bonus na bilo kakve highlighte, a pogotovo knockoute veceri i slicno.. Stogod, samo da bude vrhunskih borbi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2016 17:34 (passat).
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
isuckatthisgame kaže...

Čovjek je takav debil da to nisu istine. Ne zaslužuje da se zove borcem, a kamo li najboljim borcem.

 ne budi naivan ,kao ostali su cisti

10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...
isuckatthisgame kaže...

Čovjek je takav debil da to nisu istine. Ne zaslužuje da se zove borcem, a kamo li najboljim borcem.

 ne budi naivan ,kao ostali su cisti

 Svatko je nevin dok mu se ne dokaže suprotno. Ne može biti slučajnost da se samo njemu događaju tolike gluposti uzastopno. Čovjek ima ozbiljni problem sa samim sobom i možda je bolje da ode iz sporta na duže vrijeme - što je uostalom prije par minuta i sam rekao na pressici.

10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
passat kaže...

Uff bome su se srecom izvukli sa Brockom i Huntom, da nema njihove borbe zainteresiranost nebi bila ni do koljena kao dosad..

 

Cak bih rekao da je ovo dobra stvar sto se tice zarade za ostale borce. Sad ce Dana sigurno stavit veliki bonus na bilo kakve highlighte, a pogotovo knockoute veceri i slicno.. Stogod, samo da bude vrhunskih borbi.

 Rekao bih da se UFC 200 neće približiti brojkama UFC 196 eventa, kojeg je McGregor predvodio. Brock će podići to do možda 1 mil. +/- 300k. Sa Cormeirom i Jonesom to bi bilo rušenje rekorda vjerojatno. Njihova plaća ovisi o broju prodanih PPV-a tako da će sigurno zaraditi manje nego što bi zaradili da nije otpao meč.

Mislim da je rečeno da će Cormier biti plaćen, borio se ili ne.

Ako budu veći bonusi to je samo dobra stvar za ove koji nemaju partnerski ugovor, znači borci u uvodnim borbama i sl.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice