Manchester City FC

poruka: 152
|
čitano: 47.283
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Evo ako netko nije vidio: predstavljen je gostujući dres :

 

Izgleda dobro, ali ne mogu opisat koliko mi je odbojan ovaj ''shield'' stil grba. Koliko vidim, ljudi koji su kupili kažu da je loše kvalitete naspram Umbrovog. Ipak, vjerojatno bi ga naručio pred kraj sezone da nemam već ovaj crni, koji mi je usput dosta bolji. Imam običaj svake sezone naručiti po jedan dres, a ove će to najvjerojatnije biti treći koji neslužbeno izgleda ovako.

 

14 godina
offline
Re: Manchester City FC
Hojs kaže...

Evo ako netko nije vidio: predstavljen je gostujući dres :

 

Izgleda dobro, ali ne mogu opisat koliko mi je odbojan ovaj ''shield'' stil grba. Koliko vidim, ljudi koji su kupili kažu da je loše kvalitete naspram Umbrovog. Ipak, vjerojatno bi ga naručio pred kraj sezone da nemam već ovaj crni, koji mi je usput dosta bolji. Imam običaj svake sezone naručiti po jedan dres, a ove će to najvjerojatnije biti treći koji neslužbeno izgleda ovako.

 

Ma plavi nikeov je dobar, najbolji od sva tri :)

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
14 godina
offline
Re: Manchester City FC
Hojs kaže...

Evo ako netko nije vidio: predstavljen je gostujući dres :

 

Izgleda dobro, ali ne mogu opisat koliko mi je odbojan ovaj ''shield'' stil grba. Koliko vidim, ljudi koji su kupili kažu da je loše kvalitete naspram Umbrovog. Ipak, vjerojatno bi ga naručio pred kraj sezone da nemam već ovaj crni, koji mi je usput dosta bolji. Imam običaj svake sezone naručiti po jedan dres, a ove će to najvjerojatnije biti treći koji neslužbeno izgleda ovako.

 

da, taj okvir oko grba je očajan ... bar da je kao na umbro-u onak , al ajd ... Umbro mi je bio odličan, skoro svaki , a ovi ... hmmm - čudni ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2013 21:45 (domba_Os).
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

 

Barclays Asia osvojen, idemo sad po Audi cup. 

 

Sutra prva utakmica protiv Milana i to na Allianz Areni. Još igraju Bayern M. i Sao Paulo.

 

{#}

15 godina
offline
Manchester City FC

Nitko ne prati 22 minuta vec 3 - 0 za city protiv milana. haha nisam za city ali sam protiv milana

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Prati se, prati. Ima na sportklubu prijenos ako neko ne zna. Džeko puno bolje djeluje sad, kad više sudjeluje u igri. Navas i Jovetić zasad vrlo solidni.

 

edit: 4:0 - Džekson, Navas opet asistent

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2013 18:49 (Hojs).
14 godina
offline
Re: Manchester City FC
Nisam gledal tekmu, kak je to izgledalo sveukupno?
14 godina
offline
Manchester City FC

Džeko izgleda ulazi u životnu formu

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
11 godina
offline
Manchester City FC

Ja bi Džeku forsiro jer bi mogao izrasti u ključnog Cityjevog napadača.

14 godina
offline
Manchester City FC

Pratilo se , kak ne ... Krasnih 40 min za City ... Odlično funkcioniraju Navas, Fernandinho, a i Jovetć se dobro uklopio (sva trojica po aststenciju-pohvalno) ....

Obrana je bila očajna, što je i očekivano od takve postave (Lescott, Garcia (pogotovo on, nije po meni ni za jednu poziciju, a kamoli stopersku), a i Kolarov je jako loš u obrambenim zadacima) ....

S druge strane me zabrinjava igra sa Nasrijem u ekipi, opet mlitavo, dosadno, bez ideje, ne znam šta je s njim, meni je on totalna katastrofa, već pola godine.

Barry - standardno spor u reakcijama i izvan forme, Rodwell-ništa za prigovorit, al još uvijek za 2. ekipu; Milner nije imao neku partiju, ali on je uvijek koristan i vrijedan igrač; Yaya standardan - ali jako bi volio kad bi ga netko natjerao da igra čvršće i ozbiljnije (a ne kao da je na treningu, što je i inače njegov stil igre - nonšalantnost); Silva-isto ok-pogotovo u kombinaciji sa Fernandinho-Navas; Džeko - kralj, i bez ova dva gola je fantastično igrao, ta dva gola su samo nagradila njegovu dobru igru; mora bit broj 1 u Cityju ove sezone, definitivno! Negredo - imao je jedan izvrstan šut, više me dojmio njegov debi nastup, ali s obzirom kako je ostatak ekipe igrao dok je on bio na terenu, ni nije se moglo previše očekivat od njega. Sve u svemu odlična partija, naručito prvo poluvrijeme, kasnije dosadno i sporo - al dobro, šta drugo očekivat nakon 5 komada.

Čeka se današnji susret sa Bayernom, e to će već biti ozbiljnija tekma, pa će se i na neki način vidit "gdje i kako stojimo".

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2013 19:06 (domba_Os).
14 godina
offline
Manchester City FC

Svaka čast cityu i manuelu, dobra prezentacija protiv europskog prvaka s totalno drugačijim stilom igre. Par krasnih prilika od strane citya, Negredo se namašio glavom, ali stvaro stvarno najjači city kojeg sam ja vidio.

 

Idemo po titulu {#}

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
14 godina
offline
Manchester City FC

Ja ne znam jesmo istu tekmu gledali, ali brat-bratu (realno) katastrofa predstava ... Zaslužena pobijeda Bayerna, čestitke , dalje neću ni pričat.

14 godina
offline
Re: Manchester City FC
domba_Os kaže...

Ja ne znam jesmo istu tekmu gledali, ali brat-bratu (realno) katastrofa predstava ... Zaslužena pobijeda Bayerna, čestitke , dalje neću ni pričat.

Nez el igraš nogomet ovako u životu, ali bayern je nadigrao city, ali ne jer je city loš, nego jer je bayern predobar. 

 

Navas sa 60 kila ne može bolje igrat, kakve lopte šalje i kakve prodore ima, stvarno predobar igrač.

Kompany spasio city.

 

 

Vidjet ćeš u PL kako će igrat, ovo je drugačiji stil igre i tu su se morali branit, ali stvarno su se trudili i poveli :)

 

 

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
10 godina
protjeran
offline
Manchester City FC

Da je Džeko igrao od prve minute, pospremio bi pola onih promašaja glavom Negreda. Bayern je na kraju prošao zahvaljujući Manđukićevoj spretnosti.

Bayern je nametnuo igru, ali tek nakon što je Manđo izborio penal. Drago mi je zbog njega, iako ne volim Bayern.

13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC
  • Nastasić out oko mjesec dana zbog ozljede koljena, ako dosad nije kupljen WC stoper, ne znam što više čekati.

 

  • Zanimljiv podatak, top 10 najprodavanijih EPL dresova prošle sezone, ragsi drže prva 3 mjesta: 

 

    1. Robin van Persie (R)

    2. Wayne Rooney (R)
    3. Shinji Kagawa (R)
    4. Sergio Aguero (Manchester City) 
    5. Fernando Torres (Chelsea)
    6. Eden Hazard (Chelsea)  
    7. Luis Suarez (Liverpool)
    8. Jack Wilshere (Arsenal)
    9. Alex Oxlade-Chamberlain (Arsenal) 
   10. Santi Cazorla (Arsenal)

   Kad smo već kod Aguera, trebao bi početi sa treninzima do kraja tjedna.

14 godina
offline
Manchester City FC

jeli pratio netko od vas možda rezervnu ekipu? Zanima me kakav igrač je Denis Suarez, čitam da navodno prelazi u Barcu, tj. B ekipu Barce.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2013 1:22 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Nisam ga gledao previše. Ovo što sam gledao imam dojam ''nit' smrdi, nit' miriši'', većinom su to bili prosječni nastupi iako bih ga zadržao u klubu. Vjerojatno Barca zna šta radi.

13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Čekanju je došao kraj. Nadam se rutinskih 3 boda. Očekivani sastav: Hart; Zabaleta, Kompany, Lescott, Clichy; Fernandinho, Toure; Navas, Silva, Jovetic; Negredo.



14 godina
offline
Manchester City FC

Ja očekujem Džeksona :P ... Zaba potpisao novi ugovor

14 godina
offline
Re: Manchester City FC
Kaj je s Aguerom?
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Aguero se još nije u potpunosti oporavio od ozljede koljena, ali možda bude na klupi. Nego, Domba, čim sam vidio Negreda u špicu odmah sam pomislio na tebe i bosanskog dijamanta : D.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 19:30 (Hojs).
14 godina
offline
Re: Manchester City FC
Ipak krece od prve minute Aguero.. Sretno City
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Vatreno otvaranje : D. Čudno da Aguero počinje. Već danima se piše da neće bit ni na klupi (što nebi bilo čudno s obzirom da nije prošao pripreme). Džeki je ipak unutra, haha.

14 godina
offline
Manchester City FC

Ovaj garcia nema šta radit tu iza, kompany previše fali :S

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
12 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

3:1 za Cardiff{#}

14 godina
offline
Re: Manchester City FC
hitmanovich kaže...

3:1 za Cardiff{#}

yebiga :S

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Da malo dignemo temu. 

 

Realno mislim da dobivamo ovo danas {#}

14 godina
offline
Manchester City FC

ja sam uvijek pesimističan ... {#} .... nekak mi sve govori da nećemo (al me to manje brine nego dosadašnjih godina ne znam zašt....)

pogledaj zadnjih 8 tekma - dobiju jedni - pa drugi, i tak stalno, a mi smo dobili zadnji derbi ... e sad ak se nastavlja tradicija {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2013 16:11 (domba_Os).
14 godina
offline
Manchester City FC

zašto me ne cudi sto sudi ovaj konjoglavi

13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Rutinski {#}

 

Ni Jajoglavac im nije pomogao.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice