Manchester City FC

poruka: 152
|
čitano: 47.235
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Manchester City FC

Previše napadača :S

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

To za Negreda se prića već tjednima. Mislim da bi trebali dati šansu Džeki. Činjenica je da Negredo ima impresivnu statisku (slika dolje), ali sumnjam da bi Džekina bila lošija da je dobio više šansi. Da ne pričam da bi za Negreda trebali dati 30 milijuna eura, a kad već kupujemo novog napadača, bolje dati još toliko i dobiti svjetsku klasu Cavanija. Vjerujem da Pellegrini zna šta radi.

Negredova statistika: 

 

Inače, baš sam danas razmišljao o našim bivšim igračima. Najveća me ''nostalgija'' uhvatila kad sam se sjetio Robinha i one prve sezone nakon Shinawatre, kad su došli Arapi. Sjećam se da sam se veselio kao malo dijete kad je Robinho potpisao jer je to bila praktički prva svjetska zvijezda u Cityu u novije vrijeme. Bio je dobar prve sezone, ako se ne varam zabio je 15ak golova i dodao par asistencija. Ipak, znamo kakvi su engleski mediji prema strancima, imao je uteg jer je plaćen 43 mil. te se nije aklimatizirao u Engleskoj. To se odrazilo sljedeće sezone i znamo svi kako je to završilo. Sad čitam da će, uskoro sa 30 na leđima, u Santos za 8.5 mil. eura. Šteta {#}.

Sjeća li se netko ove utakmice? 

 {#}

Tu je i nikad prežaljeni Ireland. Praktički Cityevo dijete kojeg smo se olako riješili. Sad više-manje grije glupu u Villi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2013 14:34 (Hojs).
14 godina
offline
Re: Manchester City FC
Hojs kaže...

To za Negreda se prića već tjednima. Mislim da bi trebali dati šansu Džeki. Činjenica je da Negredo ima impresivnu statisku (slika dolje), ali sumnjam da bi Džekina bila lošija da je dobio više šansi. Da ne pričam da bi za Negreda trebali dati 30 milijuna eura, a kad već kupujemo novog napadača, bolje dati još toliko i dobiti svjetsku klasu Cavanija. Vjerujem da Pellegrini zna šta radi.

Negredova statistika:  

Inače, baš sam danas razmišljao o našim bivšim igračima. Najveća me ''nostalgija'' uhvatila kad sam se sjetio Robinha i one prve sezone nakon Shinawatre, kad su došli Arapi. Sjećam se da sam se veselio kao malo dijete kad je Robinho potpisao jer je to bila praktički prva svjetska zvijezda u Cityu u novije vrijeme. Bio je dobar prve sezone, ako se ne varam zabio je 15ak golova i dodao par asistencija. Ipak, znamo kakvi su engleski mediji prema strancima, imao je uteg jer je plaćen 43 mil. te se nije aklimatizirao u Engleskoj. To se odrazilo sljedeće sezone i znamo svi kako je to završilo. Sad čitam da će, uskoro sa 30 na leđima, u Santos za 8.5 mil. eura. Šteta {#}.

Sjeća li se netko ove utakmice? 

 {#}

Tu je i nikad prežaljeni Ireland. Praktički Cityevo dijete kojeg smo se olako riješili. Sad više-manje grije glupu u Villi.

Džeko Aguero

Navas Milner Fernandinho Nasri Razak Rodwell Silva Toure Sinclair Garcia Barry 

Maicon Nastasić Kolarov Kompany Clishy Lescott Richards Zabaleta

Hart Pantilimon Wright

 

 

Dva napadaća a ovih drugih neznaš kud bi ih stavio :S

 

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester City FC
nul-3 kaže...

Džeko Aguero

Navas Milner Fernandinho Nasri Razak Rodwell Silva Toure Sinclair Garcia Barry 

Maicon Nastasić Kolarov Kompany Clishy Lescott Richards Zabaleta

Hart Pantilimon Wright

 

 

Dva napadaća a ovih drugih neznaš kud bi ih stavio :S

 

Tu je i Guidetti. Znam da ga se ne može uspoređivati sa Džekom i Aguerom, ali treba mu dati priliku u Carling cupu i uvoditi u već riješene utakmice. Ako čemo već igrati sa 2 napadača, onda bi kao backup dove Freda za jednokratnu upotrebu ako nas nebi puno koštao.

14 godina
offline
Manchester City FC

Za Negrada sam više manje rekao šta mislim .. to je po meni (eventualno) drugorazredni napadač, i pomalo mi je muka od dovođenja takvih igrača a još više od bacanja hrpetine novaca {#}

I tog Cavanija sam gledao na Kupu konfederacija - ništ posebno , nije mi sad ono uuu - niti bolji od Džeke, a kamoli da vrijedi Džekson + neke masne pare - idijotarija .. Džeko je zakon, njega bi svakako ostavio, a kog dovest - stvarno ne znam (meni su trenutno top napadači Ibra i Rooney e sad...)

Treba pored dovođenja nekog napadača malo poraditi na poziciji zadnjeg veznog - tu je Yaya, a ostali su slabi; čini mi se da ta pozicija ipak nije za mladog Rodwella (više neka ofenzivnija), Barry - solidan - ali po svemu sudeći na putu nazad u Villu, Garcia - kriminal {#}

14 godina
offline
Re: Manchester City FC
domba_Os kaže...

Za Negrada sam više manje rekao šta mislim .. to je po meni (eventualno) drugorazredni napadač, i pomalo mi je muka od dovođenja takvih igrača a još više od bacanja hrpetine novaca {#}

I tog Cavanija sam gledao na Kupu konfederacija - ništ posebno , nije mi sad ono uuu - niti bolji od Džeke, a kamoli da vrijedi Džekson + neke masne pare - idijotarija .. Džeko je zakon, njega bi svakako ostavio, a kog dovest - stvarno ne znam (meni su trenutno top napadači Ibra i Rooney e sad...)

Treba pored dovođenja nekog napadača malo poraditi na poziciji zadnjeg veznog - tu je Yaya, a ostali su slabi; čini mi se da ta pozicija ipak nije za mladog Rodwella (više neka ofenzivnija), Barry - solidan - ali po svemu sudeći na putu nazad u Villu, Garcia - kriminal {#}

Kak je dinamo doveo ovog sudanija, lik je zmaj...tak mogu i oni nac nekog dobrog, mladog, talentiranog brazilca i imat lijepu i poštenu zamjenu za Džeka i Aguera

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Odrađen prvi trening pod Pellegrinijem. Slike dolje.

 

Što se tiće glasina, sve više se priča da Sinclair odlazi u Newcastle. Tome u prilog govori i da je koeficijent na njegov odlazak u Newcastle pao sa 41 na 1.25. Po meni solidan igrač za Premierligu, ne za nas, ali za Newcastle će biti pojačanje. Otkad je stigao, skupio je svega 12 nastupa u ligi i to poglavito ulascima s klupe. U svakom slučaju- sretno mu bilo u nastavku karijere.

Fernandinho je u intervjuu za Four Four Two izjavio da je kao malo htio biti golman, ali ga je stari odgovorio od tog {#}.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 15:33 (Hojs).
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Nekolicina britanskih portala prenosi da je City odustao od Pepea i Negreda te se okrenuo Jovetiću. Navodno je Pellegrini spreman ponuditi £27m za Jovetića {#}. Za te pare bih rađe uzeo Bentekea koji je zatražio transfer. Mlađi je i dokazao se u Premierligi

 

Ako nekog zanima, na akciji je dres 11/12, po meni ljepši i od 12/13, a pogotovo 13/14. Možete ga ugrabit za smiješnih 18 €.



14 godina
offline
Manchester City FC

da al veličina = 46  ... tražio sam ja već taj prije pol godine da popunim kolekciju .. al nema brojeva više (to je neki xl ili xxl)

fala bogu da je odustao od Pepea, pa i od Negreda .. a Jovetić - ista šema kao i ova dva spomenuta, tj. moraju novinari nešt pisat

 

14 godina
offline
Re: Manchester City FC
domba_Os kaže...

da al veličina = 46  ... tražio sam ja već taj prije pol godine da popunim kolekciju .. al nema brojeva više (to je neki xl ili xxl)

fala bogu da je odustao od Pepea, pa i od Negreda .. a Jovetić - ista šema kao i ova dva spomenuta, tj. moraju novinari nešt pisat

 

Nije City poželjna destinacija jer nema trofeja, da osvojimo ligu prvaka, trgali bi se igrači da dođu u City

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
14 godina
offline
Manchester City FC

prva presica

13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Pellegrini nema milosti prema igračima. Treniraju 3 puta dnevno i gotovo isključivo izdržljivost i snagu. Pellegrini kaže da je trenutno fitness najvažnija stvar i da će se truditi da svi igrači dobiju jednaku minutažu tokom priprema. Za novu sezonu sprema se i nova formacija pa ćemo tako naše pulene gledati u 4-3-3, umjesto dosadašnjih 4-2-3-1. Pellegrini je svjestan da uigrati momčad neće biti nimalo lako, ali vremena ne manjka. Osvrnuo se i na potencijalna pojačanja. Konkretna imena nije spominjao, ali rekao je da kako trebamo nadomjestiti dva važna igrača koji su otišli- Balotelli i Tevez. Za nadolazeće utakmice protiv SS Uniteda sutra i AmaZulu FC u četvrtak, rekao je da pobjeda nije prioritet već je cilj isprobati što više igrača da vidimo na ćemu smo.

 

U kuloarima se piše da je City odustao od Negreda i da Pellegrimi sprema £20 mil. za Ibru. Moram priznati da sam više protiv nego za dolazak. Prvo, oko njega ne možemo graditi momčad za budučnost (za par mjeseci puni 32), drugo, ne sviđa mi se što je egocentrik, štetio bi harmoniji u timu, nešto kao Balotelli i treće, nije nimalo jeftin, za te novce možemo dovesti dosta boljeg i dugoročnijeg napadača.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Ne znam jeste li gledali tekmu, ali ako i niste, ništa niste propustili. Bez obzira što je ovo pripremna, mora se reći da je igra bila kriminal. Gotovo da nismo stvorili ozbiljnije šanse. Prolaznu ocjenu su po meni zaslužili Kompany, Yaya i eventualno Fernandinho. Sinclair i Boyata definitivno nemaju mjesta u Cityu. Džeko i Kolarov također očaj živi. Osim igre, zabrinjava i ozljeda Yaye.

Nadam se da Pellegrini zna šta radi i da će ovo izgledat puno bolje u četvrtak.

Čitam na City forume i vidim da navijači već žale za Mancinijem i traže odlazak Pellegrinija ''dok je vrijeme''.

 

Živjeli. {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.7.2013 17:06 (Hojs).
14 godina
offline
Manchester City FC

Nisam gledao tekmu, al de ono .. gluposti ... Kakve veze imaju pripremne tekme sa životom .. TI (englezi vjerovatno) navijači Cityja koji žale su teške morončine. Koji crni Mancini, prezirao sam ga, i dalje "osjećam" tako za njega ... Nego de da ovaj šeik nešto napravi s mojim Osijekom :D linklink2 , s kojim btw klinci Cityja igraju uskoro ("City EDS take on the Croatian u20 champions NK Osijek on Tuesday in the bigger stadium just down the road – their first “proper” game of pre-season.")

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2013 1:17 (domba_Os).
14 godina
offline
Manchester City FC

Neka dođe city protiv osijeka igrat samo :) pa to bi bio najsretniji dan u mom zivotu <3

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
14 godina
offline
Manchester City FC

eo informacije za streaming  .... link  ... tekma se igra 16.07.2013. u 19h .... i pošto sam lokalpatriota uvijek bio i osto, navijat ću za Osijek {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2013 2:16 (domba_Os).
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Da nisam već tjednima prikovan za kuću u gipsu, možda bi i potegnio do Novigrada. Bilo bi fora da seniori dođu u Hrvatsku, npr. da Dinamo i City budu u istoj grupi u LP. Mislim da će bit neizvjesna utakmica jer Osijek po meni ima možda i najtalentiraniju školu u Hrvatskoj (i sam sam nekoć igrao protiv njihovih mlađih selekcija). Navija se za City svakako, ali ne bih baš volio da bude velika rezultatska razlika.

14 godina
offline
Manchester City FC

-.- novigrad...pa valjda u osijeku trebaju igrat

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

Ovo je već poprilično iritantno. Teško je izdvojit neke pozitivne stvari iz jučerašnje utakmice. Treba pohvaliti Fernandinha koji pomalo odskače od tog sivila i čini se da bi mogao biti pravo pojačanje, ali još je prerano govoriti. Ugodno me iznenadio i Nasri, šteta što je nije duže igrao. Rodwell solidan, ali mora poraditi na realizaciji. Možda i največe iznenađenje je Javi Garcia koji vrlo dobro odradio na poziciji stopera. Kolarov i Sinclair iz utakmice u utakmicu pokazuju nemaju mjesta u Cityu. Džeko i njegov ''first touch'' tragikomedija, valjda će se malo trgnuti sad kad je Negredo došao, iako sam mišljenja da bi ga trebalo prodati ako netko ponudi 20 mil. (toliko je koštao Negredo). 

 

Iako smo izgubili zahvaljujući pogreškama Rekika i posebno Nastasića, ovo je i dalje jako loše. Stvorili smo svega 2-3 šanse protiv 12. momčadi JAR prvenstva. Ako netko ne zna, Pellegrini je nakratko otišao u Čile zbog obiteljskih razloga.

 {#} {#} {#} {#}

 

Kao što sam već rekao u jednom postu, u sljedečoj sezoni trebali bi igrati u 4-3-3 formaciji. Po meni će to ovako izgledati : 

 

Negredo i Jovetić su navodno potpisali za City i očekuje se njihovo skoro predstavljanje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2013 9:15 (Hojs).
14 godina
offline
Manchester City FC

Užas ... Negredo; Jovetić ... na njihom se sajtu spominje Salvio .. Meni je osobno to sve katastrofa ... Znači nekad si imao Teveza i Baloša; a sad Negreda i Jovetića {#} ... A Džeko je za njih sve tata (mislim na trenutnu postavu, uključujući i Aguera) ... A gdje ti je Milner u prvih 11? Eto kako se mišljenja razlikuju od čovjeka do čovjeka {#} ... Tekmu nisam gledao, jer imam neke frke sa kompom (i trenutno sam u safe modu), al da, izgleda da nije baš sve na mjestu

Da, zaboravio sam pohvaliti moj Osijek, svaka čast dečki {#}

14 godina
offline
Re: Manchester City FC
domba_Os kaže...

Užas ... Negredo; Jovetić ... na njihom se sajtu spominje Salvio .. Meni je osobno to sve katastrofa ... Znači nekad si imao Teveza i Baloša; a sad Negreda i Jovetića {#} ... A Džeko je za njih sve tata (mislim na trenutnu postavu, uključujući i Aguera) ... A gdje ti je Milner u prvih 11? Eto kako se mišljenja razlikuju od čovjeka do čovjeka {#} ... Tekmu nisam gledao, jer imam neke frke sa kompom (i trenutno sam u safe modu), al da, izgleda da nije baš sve na mjestu

Da, zaboravio sam pohvaliti moj Osijek, svaka čast dečki {#}

Poznaš tog Mioća?

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
14 godina
offline
Manchester City FC

Welcome Negredo :)

 

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester City FC
domba_Os kaže...

 

Po meni je Negredo u najmanju ruku jednako dobar za City kao i Džeko. Ne razumijem kako čovjek koji je prošle sezone zabio 25 golova u Primeri i 31 ukupno i to igrajuči za momčad za sredine ljestvice, može biti katastrofa. Od njega su više zabili samo Ronaldo, Messi i Falcao. Malo sam se bacio u računanje i došao do podatka da je Džekson prošle sezone zabijao svake 143. minute, a Negredo svake 113. Što se tiče Teveza i Balotellija, moram priznati da me hvata nostalgija za 2009. - 2011. kada je Tevez bio najbolji napadač lige (po meni), ali znamo mi da zadnje 2 godine nije to onaj isti Tevez.

Na Balotellija ne moram puno trošit riječi. Velik potencijal, mal mozak. Zadnju sezonu zabio je svega 1 gol. Osim što je bio financijski uteg, unosio je i razdor u svlačionicu i štetio ugledu kluba. To je radio i Tevez, ali u puno manjoj mjeri.

 

Jovetić je po meni doveden da igra krilo, a ne napadača. Nisam nešto oduševljen njegovim dolaskom, ali mora se priznat da je bio možda i najbolji igrač Viola zadnjih sezona. Relativno je mlad, a zabio je preko 60 golova i ubilježio oko 40 asista za Viole, iako je najviše igrao secondary strikera. Hoće li biti pojačanje, vidjet ćemo. Jedno je sigurno - od Sinclaira lošiji nije. 

 

Negredo je potpisao i uskoro će biti predstavljen navijačima.

 

 

 

14 godina
offline
Manchester City FC

Potpisao je i Jova ... Ne znam Mioca .. a za diskusiju za ovu dvojicu ću navratit kasnije mal ...{#}

10 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

mancester shity glupost od kluba samo lova steta mi sam aguera koi mi je jos bio od atletika odlican bolje da bjezi iz tog kluba ja mislim da city nebi mogo dobit litexa haha

13 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester City FC
dejoak47 kaže...

mancester shity glupost od kluba samo lova steta mi sam aguera koi mi je jos bio od atletika odlican bolje da bjezi iz tog kluba ja mislim da city nebi mogo dobit litexa haha

 

Najjači su mi ovi neargumentirani, polupismeni i nadasve priglupi ljudi. Sad ću ti pojasnit par stvari.

 

Znaš li ti da je City stariji i od Liverpoola, Arsenala i Chelsea, koje, pretpostavljam, smatraš velikim klubovima. Vjerujem da isto tako ne znaš da City drži rekord po broju gledatelja na jednoj utakmici (84569 gledatelja), nikad u povijesti EPL nije bilo toliko gledatelja na jednoj utakmici. Mnogi ljudi ne znaju i da je City svoj prvi trofej osvojio prije Uniteda, Arsenala i Chelsea. 

 

Reci mi što to ćini jedan klub umjetnim i malim? To što ima bogate vlasnike? Samo lova kažeš? Onda su gotovo svi klubovi EPL umjetni, predvođeni Unitedom i njihovim bogatim vlasnicima - Glazersima. Koja je razlika ako su klubu vlasnici Amerikanci ili šeici? Pretpostavljam da u drugim engleskim klubovima igrači igraju za sodu bikarbonu i kikiriki, a ne za novce? Znaš li da je United još davne 2002. platio igrača 46 mil. eura (Rio Ferninand), što je još i dan danas drugi najveći transfer u povijesti EPL iza Torresovog u Chelsea. Jesi li znao da u samom Manchesteru, dosta više ljudi navija za City?

 

I meni je jako žao Aguera. U 1. sezoni postao je prvak vjerojatno najjače lige svijeta, u drugoj je osvojio Superkup i svake sezone igra LP.

Ovo za Litex nema potrebe komentirati, ali ipak hoću. Moraš biti vrlo dobar poznavatelj nogometa da tvrdiš da viceprvak EPL nebi mogao dobit 5. klub bugarskog prvenstva. Da ne kažem da je City prije 3 mjeseca usred Old Trafforda nadigrao i pobijedio Uniteda, ujedno i prvaka.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2013 8:24 (Hojs).
14 godina
offline
Re: Manchester City FC
dejoak47 kaže...

mancester shity glupost od kluba samo lova steta mi sam aguera koi mi je jos bio od atletika odlican bolje da bjezi iz tog kluba ja mislim da city nebi mogo dobit litexa haha

Bome si fino skupio ovih kartona u 2 tjedna

... ovakve ne komentiram .... {#}

12 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC

strašna momčad!Jovetić je odlično pojačanje

13 godina
neaktivan
offline
Manchester City FC
  • Prilika za prvi trofej ove sezone :). U srijedu City igra u polufinalu Barclays Asia kupa i to protiv South Chine. U drugom polufinalu sastaju se Tottenham i Sunderland. Finale i utakmica za treće mjesto igrat će se u petak. 

Evo i popisa igrača koji konkuriraju za sastav:

 

Golmani: Joe Hart, Costel Pantilimon, Richard Wright, Eirik Johansen

 

Obrana: Pablo Zabaleta, Maicon, Micah Richards, Vincent Kompany, Joleon Lescott, Matija Nastasic, Dedryck Boyata, Gaël Clichy, Aleksandar Kolarov, Shay Facey

 

Veza: Fernandinho, James Milner, Samir Nasri, Scott Sinclair, Javi García, David Silva, Jack Rodwell, Gareth Barry, Yaya Touré, Abdul Razak, Emyr Huws

 

Napad: Denis Suarez, Jesus Navas, Sergio Agüero, Edin Dzeko, Alex Nimely, John Guidetti, Devante Cole

 

 

  • Španjolska Marca javlja da je preminula majka(91) našeg managera, Manuela Pellegrinija. Počivala u miru. Drži se Pelle.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2013 10:45 (Hojs).
14 godina
offline
Manchester City FC

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice