Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.956
|
čitano: 3.235.594
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ovakav Hamilton ce sutra sa desetog mjesta napraviti dar mar, pod uslovom da ga neko ne izgura sa staze hahaa.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2021 21:16 (Chico12).
14 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ima space ship od bolida i kratka staza su svoje napravili. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nadam se da do kraja sezone neće biti DNF-a ni kod Verstappena ni Hamiltona. Ovo je daleko od gotovog, a Hamilton sutra ide na podium. Super sezona.

2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ima novi motor. Onda...jesi našao kakav link, dokaz neotkrivenog varanja Mercedesa? I nije problem s krilcima otkrio Verstapen sa svojim čačkanjem već je Newey upozorio na to.

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Znaci lupetas bezveze.

Nije Verstappen uocio nepravilnosti na bolidu guranjem prstiju, vec kontrolna inspekcija nakon kvalifikacija, a po prijavi FIAinog tehnickog delegata.

Ne znam da li si svjestan da FIA redovite pregledava bolide radi uskladjenosti s pravilima. Cesto se i u live prijenosu nakon treninga, kvalifikacija i utrke moze vidjeti kako FIA odvaja bolide na pregled. Uostalom FIA je potvrdila da je krilo u skladu sa odobrenim dizajnom, te da je isto pregledano vise puta tijekom sezone.

Drzi se cinjenica, a ne teorija zavjere. To ostavi za birtijaske rasprave sa lokalnim alkićima.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2021 21:24 (Maddog_HR).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Koja voznja Hamiltona..pogotovo ono zadnje pretjecanje McLarena u zadnjem krugu…
A Ferri iznenađujuce brz👏👏,kako je Sainz brilijantno odvozio i obranio se od Pereza…top!!
Kako sam gusta u ova 24 kruga!
Jedva cekam sutra!!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kao najveci mrzitelj hamiltona, moram se pokoriti ovoj voznji i pogotovo pretjecanju norrisa...jbt bio je 20 duzina iza

Ali svejedno mislim da je i veliki dio do auta (novi motor, opcenito dobra forma mercedesa)

Sretan sam sta prvenstvo je napeto, nadam se da ce max izaci kao prvak i iznimno mi bilo drago vidjeti bottasa u top formi i sainza na 3.mjestu

Nemogu docekat sutra trku, bit ce jako napeto

Danas sam odgledao prvih 7 8 krugova dok sam vozio doma, bilo je napeto vozit i gledat prijenos 🤣

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Daleko od toga da Hamilton nije dobro odvozio, ali isto tako je činjenica da mu niko nije ni pružao neki otpor... Ono, "obiće me i tako i tako a ovo su samo kvalifikacije, ne treba mi da se nešto sad desi" druga su stvar prva četvorica koji su se ipak borili i za kvalifikacije i za bodove... Ali ostaje da je Hamilton odvozio bez grešaka.

2 godine
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
“Until late afternoon we believed it was okay because the wing was damaged,” he added. “One side was okay. The middle was okay. The right side of the wing was not okay. It means we had a performance disadvantage.”
“And we thought in consideration of all these aspects, the FIA would say ‘there was damage’ and therefore we weren’t in breach of the regulations. They also said there was nothing that happened with intent from our side.”
Znači ipak diskutabilna odluka. Ako je oštećenje, a oštećena je desna strana krilca, nema kršenja propisa. Čak je oštećenje negativno utjecalo na performanse bolida.
3 godine
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni je iskreno bilo jače kako je Norris prestigao Leclerca..

Moja prognoza za sutra, Bottas pobjeda, Hamilton u prvih 3, možda čak i ispred Maxa.. bit će interesantna utrka..

EDIT: Strah me da Bottas ne odveze super utrku i u zadnjih par krugova na radiju čuje :"Valtteri, it's James."

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2021 13:20 (marushin).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ayre kaže...
“Until late afternoon we believed it was okay because the wing was damaged,” he added. “One side was okay. The middle was okay. The right side of the wing was not okay. It means we had a performance disadvantage.”
“And we thought in consideration of all these aspects, the FIA would say ‘there was damage’ and therefore we weren’t in breach of the regulations. They also said there was nothing that happened with intent from our side.”
Znači ipak diskutabilna odluka. Ako je oštećenje, a oštećena je desna strana krilca, nema kršenja propisa. Čak je oštećenje negativno utjecalo na performanse bolida.

 Nie negativno utjecalo na performanse jer je krilo bilo ispravno u zatvorenom modu a u otvorenom je bilo više otvoreno nego bi inačle bilo što je u najgoru ruku bila veća brzina na ravnome. Oštečenje nije imalo negativan utjecan na performanse.

 

Po vožnje jučer, da li mislite, ima li Hamilton mogućnost pobjediti danas?

9 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ayre kaže...
“Until late afternoon we believed it was okay because the wing was damaged,” he added. “One side was okay. The middle was okay. The right side of the wing was not okay. It means we had a performance disadvantage.”
“And we thought in consideration of all these aspects, the FIA would say ‘there was damage’ and therefore we weren’t in breach of the regulations. They also said there was nothing that happened with intent from our side.”
Znači ipak diskutabilna odluka. Ako je oštećenje, a oštećena je desna strana krilca, nema kršenja propisa. Čak je oštećenje negativno utjecalo na performanse bolida.

 PR mašinerija radi punom parom... da se ne bi narušio ugled blagoslovljenog ili trokrake zvijezde. Da mu nebi možda trebalo poništiti kaznu za ilegalan bolid? Da se nisu (opet) malo mehaničari zbunili? Pa nećemo sad u sitnice gledati itd...

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2021 9:31 (miki_the_pirat).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dobro su mapirali Mercedes za sprint, kakva nadmoc, bio je puno brzi od drugih i dok su DRS imali upaljen.

Ogromne zasluge idu Hamu koji je odvozio super sprint.

BE HAPPY 要開心 : )
2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...
Ayre kaže...
“Until late afternoon we believed it was okay because the wing was damaged,” he added. “One side was okay. The middle was okay. The right side of the wing was not okay. It means we had a performance disadvantage.”
“And we thought in consideration of all these aspects, the FIA would say ‘there was damage’ and therefore we weren’t in breach of the regulations. They also said there was nothing that happened with intent from our side.”
Znači ipak diskutabilna odluka. Ako je oštećenje, a oštećena je desna strana krilca, nema kršenja propisa. Čak je oštećenje negativno utjecalo na performanse bolida.

 Nie negativno utjecalo na performanse jer je krilo bilo ispravno u zatvorenom modu a u otvorenom je bilo više otvoreno nego bi inačle bilo što je u najgoru ruku bila veća brzina na ravnome. Oštečenje nije imalo negativan utjecan na performanse.

 

Po vožnje jučer, da li mislite, ima li Hamilton mogućnost pobjediti danas?

 Desna oštećena strana krilca je premašila dozvoljenu granicu za 0,2 mm i to je presudilo. Mercedes smatra da im se trebao dozvoliti popravak. Zar nisu u Red Bullu zamijenili Verstapenovo oštećeno stražnje krilo za Perezovo u Mexicu? Ovo je odluka koja je najvjerojatnije odlučila prvenstvo. 

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Znači ham se za pola utrke riješio 70% grida 

 

Danas mu je postolje zagrantirano, rekao bi da je 80% njegovo prvo mjesto, pitanje je samo dali Bottas može zadržati Maxa...

 

Bude li Merc ovako brz do kraja sezone, nema max šanse...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ayre kaže...
formula1live kaže...
Ayre kaže...
“Until late afternoon we believed it was okay because the wing was damaged,” he added. “One side was okay. The middle was okay. The right side of the wing was not okay. It means we had a performance disadvantage.”
“And we thought in consideration of all these aspects, the FIA would say ‘there was damage’ and therefore we weren’t in breach of the regulations. They also said there was nothing that happened with intent from our side.”
Znači ipak diskutabilna odluka. Ako je oštećenje, a oštećena je desna strana krilca, nema kršenja propisa. Čak je oštećenje negativno utjecalo na performanse bolida.

 Nie negativno utjecalo na performanse jer je krilo bilo ispravno u zatvorenom modu a u otvorenom je bilo više otvoreno nego bi inačle bilo što je u najgoru ruku bila veća brzina na ravnome. Oštečenje nije imalo negativan utjecan na performanse.

 

Po vožnje jučer, da li mislite, ima li Hamilton mogućnost pobjediti danas?

 Desna oštećena strana krilca je premašila dozvoljenu granicu za 0,2 mm i to je presudilo. Mercedes smatra da im se trebao dozvoliti popravak. Zar nisu u Red Bullu zamijenili Verstapenovo oštećeno stražnje krilo za Perezovo u Mexicu? Ovo je odluka koja je najvjerojatnije odlučila prvenstvo. 

 Velika je razlika tu, jer je RB zatražio od FIA-e, dok je Mercedes vidio da donosi prednost i šutio.

Da RB nije prijavio, odnosno Max gurao prstiće, nebi ništa toga bilo.

Zamisli gdje bi Hamilton završio dns, i tko bi ga zaustavio da je još brži na ciljnoj ravnini od drugih.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Misliš da je 0,2 mm velika prednost? Okay, izvan dozvoljenog je, ali ako je oštećenje, a izgleda da jest, zašto im nisu dozvolili popravak kao što je Red Bull to obavio sivom trakom? Priznajem, ja sam navijač, ali ova odluka je bulshit i boli za popizdit.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ayre kaže...
Misliš da je 0,2 mm velika prednost? Okay, izvan dozvoljenog je, ali ako je oštećenje, a izgleda da jest, zašto im nisu dozvolili popravak kao što je Red Bull to obavio sivom trakom? Priznajem, ja sam navijač, ali ova odluka je bulshit i boli za popizdit.

 0.2mm u stacionarnom stanju. Kad bolid se kreće, to se dosta više raširi.

Da ponovim, RB je zatražio da popravi, dok je Mercedes šutio jer im je davalo prednost.

 

Odluka je odlična, čak se i ekipa s SKY-a složila (a oni uvijek žestoko naginju Hamiltonu), jer na kraju dana sve se svede na jedno pitanje: "Dali je auto regularan ili ne?". Vrlo jednostavno, auto je neregularan, i kazna je DQ.

To je ono što ljudi žele, da se kazne dijele kako trebaju. Isto je bilo Ferrariju prije par godina kad im se pokvario senzor za protok goriva. Nije FIA-i problem jel se nešto pokvarilo ili ne.

AKo se nisi sam prijavio i zatražio popravak PF se mora poštovati. To što nisi sam skužio, to je tvoj problem (opet se vraćam na Ferrari i njihovu muku s senzorom za protok goriva).

 

I da, ja ne pišem s navijačke strane, s obzirom da sam navijač McLarena, ali drago mi je da se pravila poštuju. Ako je auto neregularan, kazna je takva kakva jest.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...

 

Znači Mercedes će se vjerovatno izvući na tehnikaliju, i neće od toga biti ništa, ili će i Max dobiti jednaku kaznu...

 Valjate gluposti apsolutno svi ovdje. Dakle FIA je otkrila nepravilnost na DRS testu (ono s lopticom), ne moze Max dobit istu kaznu kao Lewis jer Lewis ima tehnicki neispravan bolid. (85mm dopustenost na DRSu)

 

Lewis vjerovatno starta zadnji sprint kvalifikacije jer tako kaze pravilnik, ali ipak je Lewis u pitanju jel.

 U tri stranice ste mogli ste zakljuciti barem ovo sto sam napisao da ce biti (i bilo je). Bolid je tehnicki neispravan = kazna, kraj price.

 

Da je Lewis odvozio jucer odlicno sprint, je. Ali zaboravljate da on i Max obicno za krug prestignu sve ostale. Tako da nista cudno niti van serijski od njih dvoje. Bottas je kljucni igrac danas, kao i Perez.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2021 11:00 (ivanoile).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...

 U tri stranice ste mogli ste zakljuciti barem ovo sto sam napisao da ce biti (i bilo je). Bolid je tehnicki neispravan = kazna, kraj price.

 

Da je Lewis odvozio jucer odlicno sprint, je. Ali zaboravljate da on i Max obicno za krug prestignu sve ostale. Tako da nista cudno niti van serijski od njih dvoje. Bottas je kljucni igrac danas, kao i Perez.

 Baš to, i drago mi je. Bilo da je to Lewis, Max, Norris, ili netko 5, nije bitno. Imaš neispravan bolid, DQ.

 

E da, nekad se baš vidi koliko su Lewis i Max iznad ostalih, ja se andam da će i sljedeće sezone imati slične bolide, čak me ni ne zanima dali će biti najbolji ili najgori, ali da su bar slični, da gledamo borbe njih dvojice.

 

I da, Leclerc i Norris. Kakav potez Norrisa, definitivno oba vrhunski odrađeno.

 

I da, Rikki se opet sramoti 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...
ivanoile kaže...

 

Znači Mercedes će se vjerovatno izvući na tehnikaliju, i neće od toga biti ništa, ili će i Max dobiti jednaku kaznu...

 Valjate gluposti apsolutno svi ovdje. Dakle FIA je otkrila nepravilnost na DRS testu (ono s lopticom), ne moze Max dobit istu kaznu kao Lewis jer Lewis ima tehnicki neispravan bolid. (85mm dopustenost na DRSu)

 

Lewis vjerovatno starta zadnji sprint kvalifikacije jer tako kaze pravilnik, ali ipak je Lewis u pitanju jel.

 U tri stranice ste mogli ste zakljuciti barem ovo sto sam napisao da ce biti (i bilo je). Bolid je tehnicki neispravan = kazna, kraj price.

 

Da je Lewis odvozio jucer odlicno sprint, je. Ali zaboravljate da on i Max obicno za krug prestignu sve ostale. Tako da nista cudno niti van serijski od njih dvoje. Bottas je kljucni igrac danas, kao i Perez.

 Dragi kolega, bolid je tehnički ispravan jer je prošao sve kontrole. Postao je neispravan za 0,2 mm tijekom kvalifikacija kad mu je oštećeno stražnje krilce. Ja i dalje smatram da je odluka nepoštena jer su drugima dozvoljavali popravke. Zašto bi Mercedes tražio popravak nećega kad ni sami nisu znali da je krilce neispravno za nevidljivih 0,2 mm koji i ne znače bogzna što vidjevši performanse bolida u sprintu. Start s desete pozicije je odlučio trku Hamiltonu. Ako se i popenje do trećeg četvrtog mjesta teško da će dalje zbog gapa koji će vodeći tada imati i zbog jače potrošenih guma. Odluka je bulshit jer nije dosljedna.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2021 12:02 (Ayre).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ayre kaže...
 Dragi kolega, bolid je tehnički ispravan jer je prošao sve kontrole. Postao je neispravan za 0,2 mm tijekom kvalifikacija kad mu je oštećeno stražnje krilce. Ja i dalje smatram da je odluka nepoštena jer su drugima dozvoljavali popravke. Zašto bi Mercedes tražio popravak nećega kad ni sami nisu znali da je krilce neispravno za nevidljivih 0,2 mm koji i ne znače bogzna što vidjevši performanse bolida u sprintu. Start s desete pozicije je odlučio trku Hamiltonu. Ako se i popenje do trećeg četvrtog mjesta teško da će dalje zbog gapa koji će vodeći tada imati i zbog jače potrošenih guma. Odluka je bulshit jer nije dosljedna.

Opet ti po svome. RB je primjetio nešto, i zatražili da poprave. I zato im je bilo dozvoljeno. Mercedes se utrkivao s neispravnim bolidom. Nema tu neke rasprave.

Bolid mora biti ispravan prije i poslije kvalifikacija. Bolid nije bio pio specifikacijama NAKON kvalifikacija i zbog toga je kaženjen.

Isto nedavno je Seb imao istu stvar, njemu se pokvarila pumpa koja vadi gorivo iz spremnika NAKON utrke, i nije uspijela izvaditi dovoljno goriva iz bolida. Iako je u bolidu još bilo goriva, iako se AM žalio nakon, dobio je jednostavan odgovor.

Nije bilo dovoljno goriva, i to je to. Bez obzira što je u bolidu bilo dovoljno goriva.

 

Odluka je savršeno dosljedna, bio bi bullshit da mu se dozvolilo da zadrži poziciju jer se utrkivao s neispravnim bolidom, pogtovo ne jednim koji mu je donosio prednost.

Jednostavno je njegov bolid bio bolji od ostatka, i nebi bilo fer da zadrži svoj rezultat, kad ga je postigao s ilegalnim bolidom.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ima tu rasprave kolega. Mercedes se utrkivao s bolidom koji je bio ispravan prije trke. Oštećenje se pojavilo tijekom trke i nije mu dalo nikakvu prednost jer je bolid s "popravljenim" krilcem imao iste ako ne i bolje performanse u sprintu. Ali okay, moje mišljenje, poštujem tvoje i druge. Završetak priče. Idemo na trku.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

Opet ti po svome. RB je primjetio nešto, i zatražili da poprave. I zato im je bilo dozvoljeno. Mercedes se utrkivao s neispravnim bolidom. Nema tu neke rasprave.

Bolid mora biti ispravan prije i poslije kvalifikacija. Bolid nije bio pio specifikacijama NAKON kvalifikacija i zbog toga je kaženjen.

Isto nedavno je Seb imao istu stvar, njemu se pokvarila pumpa koja vadi gorivo iz spremnika NAKON utrke, i nije uspijela izvaditi dovoljno goriva iz bolida. Iako je u bolidu još bilo goriva, iako se AM žalio nakon, dobio je jednostavan odgovor.

Nije bilo dovoljno goriva, i to je to. Bez obzira što je u bolidu bilo dovoljno goriva.

 

Odluka je savršeno dosljedna, bio bi bullshit da mu se dozvolilo da zadrži poziciju jer se utrkivao s neispravnim bolidom, pogtovo ne jednim koji mu je donosio prednost.

Jednostavno je njegov bolid bio bolji od ostatka, i nebi bilo fer da zadrži svoj rezultat, kad ga je postigao s ilegalnim bolidom.

 

Ne boj se, da je Max u pitanju bilo bi da su ga trebali kazniti i za sprint i za glavnu utrku :) tako je to kad se gleda kroz navijačke oči :)

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ayre kaže...
ivanoile kaže...

 Dragi kolega, bolid je tehnički ispravan jer je prošao sve kontrole. Postao je neispravan za 0,2 mm tijekom kvalifikacija kad mu je oštećeno stražnje krilce. Ja i dalje smatram da je odluka nepoštena jer su drugima dozvoljavali popravke. Zašto bi Mercedes tražio popravak nećega kad ni sami nisu znali da je krilce neispravno za nevidljivih 0,2 mm koji i ne znače bogzna što vidjevši performanse bolida u sprintu. Start s desete pozicije je odlučio trku Hamiltonu. Ako se i popenje do trećeg četvrtog mjesta teško da će dalje zbog gapa koji će vodeći tada imati i zbog jače potrošenih guma. Odluka je bulshit jer nije dosljedna.

 Pricas gluposti ili trollas lose, biraj sto ti je draze. Loptica je prosla kroz krilo, dalje nema diskusije, neispravan je. Da nije ne bi bio kaznjen, pojedi govno i odi dalje. Naporan si vise ovdje sa 2 stranice fanboyizma.

 

EOD s moje strane.

 

 

BS je Maxova kazna gdje je Vettel godinama dirao Mercedese pa nista, ali eto, hvata se za sve.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2021 12:51 (ivanoile).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ayre kaže...

Ima tu rasprave kolega. Mercedes se utrkivao s bolidom koji je bio ispravan prije trke. Oštećenje se pojavilo tijekom trke i nije mu dalo nikakvu prednost jer je bolid s "popravljenim" krilcem imao iste ako ne i bolje performanse u sprintu. Ali okay, moje mišljenje, poštujem tvoje i druge. Završetak priče. Idemo na trku.

 Ne znam čemu pokušaj manipuliranja. Dobro ti je rooswelt1991 rekao. Do oštećenja je najvjerojatnije došlo zbog neispravnog krila, tvornički neispravnog. Mercedes ne može to točno potvrditi jer još nisu dobili krilo natrag, ali su izjavili ovo

 

"

Speaking on Saturday evening after the sprint race, Mercedes team boss Toto Wolff expressed some annoyance about the way that zero tolerance was allowed, despite the team suspecting that the rear wing had been damaged in qualifying.

"

 

O kakvoj ti utrci govoriš. I krilo je bilo ispravno kad je bilo zatvoreno, ali kad se otvorilo tih 0.2mm + dodatno širenje zbog otpora zraka im je moglo dati prednost u smislu veće konačne brzine. Zato je nastupila kazna.

 

PS: RedBull je izjavio da će pratiti Hamiltonovo krilo tijekom utrke. S obzirom da je već bilo govora o tome, mogli bi čuti zanimljive radio poruke 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ayre kaže...

Ima tu rasprave kolega. Mercedes se utrkivao s bolidom koji je bio ispravan prije trke. Oštećenje se pojavilo tijekom trke i nije mu dalo nikakvu prednost jer je bolid s "popravljenim" krilcem imao iste ako ne i bolje performanse u sprintu. Ali okay, moje mišljenje, poštujem tvoje i druge. Završetak priče. Idemo na trku.

 iste ili bolje performanse u sprintu? Vidiš, vidiš, a u kvalifikacijama je bio skoro pola sekunde brži od Max-a a u Sprintu kada je mercedes legaliziran je bio skoro pola sekunde sporijji od Max-a... Ako su iste performanse moro bi i u Sprintu imati najbrži krug...

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2021 13:00 (Gnjavator).
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Vettel je i jedan od razloga zašto su uveli pravilo da nitko ne smije dirati tuđi bolid, pogotovo njegovo isprobavanje kako se tuđe krilo savija kada se optereti

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Fala dragom bogu. Mada da se ja pitam pravda bi bila zadovoljena da večeras krene sa posljednjeg mjesta.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ayre kaže...
Misliš da je 0,2 mm velika prednost? Okay, izvan dozvoljenog je, ali ako je oštećenje, a izgleda da jest, zašto im nisu dozvolili popravak kao što je Red Bull to obavio sivom trakom? Priznajem, ja sam navijač, ali ova odluka je bulshit i boli za popizdit.

Pa dozvolili su im da stave drugo krilo.
Da nisu, Hamilton bi danas startao iz boksa.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice