Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 23.858
|
čitano: 2.332.132
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
Kutak za ljubitelje Formule 1

Juče je je Hondin pogon bio kao raketa.. nešto što je prošle godine bio Mercedes.. pa evo i još jednog poola:

Da li bih voljeli da Max pobjedi i time prekine Hamiltonov niz u vozačkom poredtku:

18 Da, jedva čekam tu promjenu
4 Ne, bez objašnjena
13 godina
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...

Juče je je Hondin pogon bio kao raketa.. nešto što je prošle godine bio Mercedes.. pa evo i još jednog poola:

Da li bih voljeli da Max pobjedi i time prekine Hamiltonov niz u vozačkom poredtku:

Pa konkurencija je dobra i bilo bi dobro da Verstapen bude taj koji ce skinut Hamiltona ove sezone.

Ja sam se iskreno nadao a i jos se nadam da ce bar 3 konkuretna (razlicitih bolida) biti u borbi za naslov.

Dakle Verstapen, Hamilton i volio bih vidjeti Mclaren na vrhu. Ne znam koliko ce Ricciardu trebati da se prilagodi ili je to to ?

Bnet: mNik987#2148
12 godina
toxic kaže...
Envy kaže...

Pa konkurencija je dobra i bilo bi dobro da Verstapen bude taj koji ce skinut Hamiltona ove sezone.

Ja sam se iskreno nadao a i jos se nadam da ce bar 3 konkuretna (razlicitih bolida) biti u borbi za naslov.

Dakle Verstapen, Hamilton i volio bih vidjeti Mclaren na vrhu. Ne znam koliko ce Ricciardu trebati da se prilagodi ili je to to ?

Pa ova sezona je u najmanju ruku "čudna". Svi se pripremaju za te dramatične promejne 2022, kada na bolidu budemo gledali točkove kao sportksih automobila.

Srećom ove sezone Mercedes nema DAS sistem.. zabranjeno je skeniraje (laserom, radarom ili čime već) drugih bolida da se ne desi kao prošle na prezentaciji jedan bolid Racing Point a na utrci kopija Mercedesa.

Uglavnom kao Entertaiment zabava F1 ove godine je najbolje što se može gledati na televizoru.

12 godina

BTW čisto solidna najava na 24sata o novoj sezoni, totalno neočekivano od našeg novinarstva 

https://www.24sata.hr/sport/nikad-zanimljivija-sezona-u-f1-najnizi-vozac-schumijev-sin-novi-safety-car-i-ulicna-utrka-753200

Ne sječam se kad sam bio ovako uzbuđen za početak sezone, imam neki osjećaj da će biti vatromet na ovoj utrci.

Nisam neki tip za klađenje, ali mogao bi dukat stavit na sutar u prvom krugu 

Seb je navodno kod sudaca, i na jednom forumu se spominje mogučnost da u slučaju kazne bi mogao startati iz boksa.

I sad ono najluđe, navodno bi mogla doći pješčana oluja tjekom utrke, tako da vožnja na kišnim gumama (inter, ali ni full wet nije isključen) realnost u tom slučaju  Samo bi nam još to trebalo tjekom ovog vikenda.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina

Vidim svi očekuju da bude vatre ove sezone, nadam se da bude. Još malo pa počinje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina

Ma samo nek je neka borba za vrh, pa makar bilo samo između 2 vozača (VER i HAM).

To mi je jedina želja za ovu sezonu 

10 godina
rooswelt1991 kaže...

BTW čisto solidna najava na 24sata o novoj sezoni, totalno neočekivano od našeg novinarstva 

https://www.24sata.hr/sport/nikad-zanimljivija-sezona-u-f1-najnizi-vozac-schumijev-sin-novi-safety-car-i-ulicna-utrka-753200

Ne sječam se kad sam bio ovako uzbuđen za početak sezone, imam neki osjećaj da će biti vatromet na ovoj utrci.

Nisam neki tip za klađenje, ali mogao bi dukat stavit na sutar u prvom krugu 

Seb je navodno kod sudaca, i na jednom forumu se spominje mogučnost da u slučaju kazne bi mogao startati iz boksa.

I sad ono najluđe, navodno bi mogla doći pješčana oluja tjekom utrke, tako da vožnja na kišnim gumama (inter, ali ni full wet nije isključen) realnost u tom slučaju  Samo bi nam još to trebalo tjekom ovog vikenda.

3 boda i 5 mjesta

11 godina

Ja sam spreman. :)

9 godina

ma neka bude obrba za naslov do zadnje utrke i to će biti veliki napredak

PS: za one koji nisu u toku, utrka je u 17:00 ne 17:10. nema više 10 minuta za reklame

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 16:54 (formula1live).
11 godina
❤️
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
11 godina

Perez out prije počeka utrke ili ne?!

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 17:04 (x18x05x).
12 godina

Perezu se windowsi odlucili updajtati

Mazespin

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 17:10 (parizer).
11 godina

I odmah SC.

9 godina

ako je prva utrka,kvalifikacije i treninzi pokazatelj kvalitete mazepina, ne znam tko je njemu dao da vozi F1

PS: dinamičan početak, bolje nije mogla početi sezona :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 17:17 (formula1live).
11 godina

vec vidim di vodi i ova sezona...

mecka sandbaggala masu na testiranjima, rb poceli sa sranjima, ferrarija nigdje i dalje, rb ima to ukleto mjesto 2.vozaca, haas moze slobodno ne startat nijednu trku i raditi na iducoj godini, aston martin ispod ocekivanja, isto kao i alpine...mclaren li la...razocaran jako, jer opet na kraju krajeva pobjeduje uvijek isti, da ne napisem nesto drugo, jer cu dobiti permanentni ban

11 godina

Alonso out.

11 godina

Je li moguće da su ovi komentatori na SK HR gori od Blažićka?

Stalno mijenjaju imena vozača i prečesto mi se čini da su nesigurni u to koji je vozač pa samo spomenu tipa "evo vidimo kako ferrari prolazi mclaren" 

I uvijek čekaju grafiku da pokaže o kome se radi, a lijepo se vidi po broju na bolidu i boji kamere/kacige.

11 godina
dmanz kaže...

Je li moguće da su ovi komentatori na SK HR gori od Blažićka?

Stalno mijenjaju imena vozača i prečesto mi se čini da su nesigurni u to koji je vozač pa samo spomenu tipa "evo vidimo kako ferrari prolazi mclaren" 

I uvijek čekaju grafiku da pokaže o kome se radi, a lijepo se vidi po broju na bolidu i boji kamere/kacige.

Vjv prva utrka pa još nisu savladali sve. 

Sad kreće Max po pobjedu.

Tko će pobjediti?

2 Max
5 Ham
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 18:15 (x18x05x).
10 godina

U pičku materinu opet.

twice the pride double the fall
13 godina

Ma sta je ovo ?

Dakle prvo shebu Verstapena u izmjeni zatim mu ovaj veli uspori da ne dobis kaznu... ma da i dobi kaznu  ne moze biti manji od drugog mjesta....

S druge strane Hamilotn pola utrke radi prijestup i nikom nista...

hebes ovo...

Bnet: mNik987#2148
9 godina

uff, meni super utrka. hamilton uspio ono što nisam mislio, izdržao na tim gumama toliko dugo. Svi osim mazepina su dobro odvozili. Ferrari je tamo gdje se i očekivalo prošle sezone, na žalost

11 godina

Kakva glupost, Lewis cijelu utrku ide van u zavoju 4, a Max ne smije ni jedanput

10 godina
toxic kaže...

Ma sta je ovo ?

Dakle prvo shebu Verstapena u izmjeni zatim mu ovaj veli uspori da ne dobis kaznu... ma da i dobi kaznu  ne moze biti manji od drugog mjesta....

S druge strane Hamilotn pola utrke radi prijestup i nikom nista...

hebes ovo...

Točno 38 krugova do one radio poruke Red Bulla jednom se nisu oglasili o prestupu, i sad jedan prestup netko drugi napravi i eto mos se jebat.

Mada si je Red Bull pucal u nogu sa prvim stintom su treebali ranije uci a ne krug dva nakon kaj su vec vise od 2 sec bili sporiji.

twice the pride double the fall
9 godina

Baš mi je žao Verstappena, Gaslya i Alonsa.

Bottas opet dokazao da je klaun koji ne zaslužuje mjesto u Mercedesu. Vettel golemo razočaranje, onaj sudar s Oconom i jadna izlika nisu nešto što bi se smjelo dogoditi višestrukom prvaku. Nadam se da će se sabrati do sredine sezone.

Sve u svemu zanimljiva utrka, Perez i Verstappen su pokazali da je RB prava prijetnja Mercedesu.

12 godina
Ne mogu vjerovati da su u Red Bullu sami rekli da uspori. Ne bi dobio kaznu sigurno. Možeš misliti kako bi oduzeli pobjedu. A Lewis je toliko puta prešao izvan i to namjerno. A Maxu se dogodilo, očito jest jer nije imao putanju, već se ispravljao i vadio.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 18:52 (tandara).
11 godina

Da, Vettel užasno podbacio, makar se i na Strollu vidi da bolid nije za top 10 realno.

Nego, ovaj rezultat još ništa ne znači, prošle godine je u Bahreinu isto pobijedio Hamilton sa sekundom prednosti ispred Verstappena. Tako da može biti sve po starom i ove godine nadalje 

12 godina

Utrka definitivno nije razočarala. 

Max i Hamda će cijelu sezonu biti jedan uz drugog, a iza njih, imam osječaj da je Perez bliži od Bottasa.

McLaren je očigledno zadržao to treće mjesto u poredku, ali Ferrari im je stotinku iza leđa.

Ostali, kao što se i pretpostavljalo, uz dosta lošiji aston martin od očekivanog.

Mazepin za sad katastrofa, pitanje je dana kad će početi skupljati druge bolide po stazi. Možda prva osoba koja će skupiti dovoljno negativnih bodova da ga suspendiraju za utrku.

Seb se totalno pogubio. 

Očekivao sam malo više od Rikia, ali novi bolid, valjda će i to doći na svoje.

Sad tri tjedna pauze 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina

Kakvo je ovo sr**je???

Hamilton cijelo vrijme izlijeće na 4-toj krivini a onda kada ga Max prestigne na istoj.. mora ga propustiti.

Katastrofa!

11 godina

zar opet plakanje, Hamilton je izlazio sa staze čitavim bolidom ? Verstappen je samo jednom izašao sa staze ili ste možda toliko skoncentrirani na Ham. vožnju da niste vidjeli kako i Ver. isto krati stazu sa pola bolida  De javite Horneru da se ide žaliti jer on je glup i ne vidi isto što i vi ;)

10 godina

Vi ste nepopravljivi.

T4 nije bio u track limit fokusu za utrku već samo za kvale, ništa nije rečeno za utrku ni za treninge, već samo za kvale.

A i ne možeš proći drugi auto van staze, pa kaj je vama.

Uglavnom dobra utrka, dosta pretjecanja i napeta završnica, nadamo se istome u nastavku sezone.

E-mail:
Lozinka:

vrh stranice