Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.246.809
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Obožavam ove slika u slici priakzivanja na stazi, kod ulaska u boks i kamere s bolida kod pretjecanja. Trebali bi malo više toga pokazivati. Sa strane kod poretka svaki bolid koji se bore za mjesto.

 

 

EDIT: na početku sezone nisam pomislio da će ferrari biti 6 u konstruktorskom poretku.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 17:31 (formula1live).
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Perez Out

 

https://streamable.com/t0h743

 

i majstor pretrcava stazu

 

https://streamable.com/ijf23a

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 18:13 (PCNjubara).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Šteta za Pereza, Norris skoro zgazio čovjeka na stazi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ma Perez mora u RB iduce sezone...
10 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

evo kanal na youtubeu koji daje full radio poruke bez cenzure itd ako koga zanima 

 

 

https://www.youtube.com/c/F1Fun4u/

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Hocete sad bit zadovoljni, nema Hamiltona iducu utrku

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

sjaši s tom spikom

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

sjaši s tom spikom

 Haha pa ja ne prigovaram kad Lewis pobjedi kao vecina u ovoj temi

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

posto je prema meni vec odavno skupio bodove za race ban, a progledali su mu u 70% slucajeva kroz prste, pa onda ovu trku (dve?) smatrat cu kao bogom danim race banom kojeg je trebao dobiti odavno...

bog sve vidi i cuje

 

bacam tip na pereza, a za zamjenu na stoffela, mada bi volio da bude đorđ

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

posto je prema meni vec odavno skupio bodove za race ban, a progledali su mu u 70% slucajeva kroz prste, pa onda ovu trku (dve?) smatrat cu kao bogom danim race banom kojeg je trebao dobiti odavno...

bog sve vidi i cuje

 

bacam tip na pereza, a za zamjenu na stoffela, mada bi volio da bude đorđ

 

O čemu ti pričaš? Svima progledavaju kroz prste, ali njemu najmanje. Dobija kaznene bodove konstantno.

4 godine
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

George Russell vozi ovaj vikend za Mercedes, sluzbeno potvrdjeno, Aitken u Williams umjesto njega...

 

Navijac sam Hamiltona od njegovog ulaska u F1, ali neka odmori dvije utrke, a Russell da pokaze sta moze i da se malo pohrva s Maxom i Bottasom, zato se bas veselim ovom race vikendu

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sad kad Russel bude brži od Bottasa. 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...

Sad kad Russel bude brži od Bottasa. 

 

Nema šanse, nije navikao na bolid, a i nije Bottas baš toliko spor kakvim ga mnogi smatraju.. Anyway biti će zanimljivo za gledati :)

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...

Nema šanse, nije navikao na bolid, a i nije Bottas baš toliko spor kakvim ga mnogi smatraju.. Anyway biti će zanimljivo za gledati :)

 Kako nije, pa zar ne ide bolid sam 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 9:11 (loky4i4).
6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...

 

Nema šanse, nije navikao na bolid, a i nije Bottas baš toliko spor kakvim ga mnogi smatraju.. Anyway biti će zanimljivo za gledati :)

 Ma naravno, zezam se. A i ako stvarno bude onda bolje neka ide čuvati sobove u Finsku. 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

mick potpisao za haas uz mazepina

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Znači Mick dolazi zbog marketinga (Schumacher prezime), a Mazepin zbog para. 

 

Odmah da objasnim što mislim pod Mic = marketing. Ne mislim da ne zaslužuje mjesto u F1 nego će zbog prezimena biti puno više u fokusu, a samim time i Haas - besplatan marketing, jel. 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

bitno da se za decka nije culo nista do pred 4-5 godina...

ako niste znali, natjecao se pod pseudonimom Junior u kartingu, a kasnije sa maminim djevojackim prezimenom...bas zato da ne dobije previse medijske pozornosti...

evo ne pratim preaktivno f2, ali bacim oko, ovo sta se desilo u 1. trci u bahrainu, kad je illot pokupio delatraza (ako pamtim dobro), a mick je uspio popratiti to, nakon sta je i sam napravio gresku i blokirao kotace, zakociti, maknuti se u stranu, izbjec illota i kasnije delatraza koji se izvrtio odmah ispred...mislim da ne bi svatko uspio tako to obic bez crtice na bolidu...

vidjet cemo kako ce biti iduce godine, mada mislim da zbog nekonkuretnog bolida nece nes previse postic...po meni bi najbolje bilo da je isao u alpha tauri umjesto torpeda, ali sta kad je dio ferrari akademije...laganini par godina dok ne zamjeni sainza i to je to

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mazepin je promasaj,bolje da su uzeli Shwartzmana.Schumi je pokazao da mu je mjesto u f1 a ako osvoji F2 tak i onak nema di nego u F1.

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
PCNjubara kaže...

Mazepin je promasaj,bolje da su uzeli Shwartzmana.Schumi je pokazao da mu je mjesto u f1 a ako osvoji F2 tak i onak nema di nego u F1.

 Yep. Schwartzman je puno bolji vozač, al' moš ga jebat kada Mazepin donosi pare od starog. A Schumija će biti zanimljivo gledati, ja sam uvjeren da je pokupio dosta tatinog talenta. Ono što sam ga gledao u F2 bilo je vrlo dobro. 

 

I tko nam onda još ostaje? Tsunoda - on bi mogao u Alfa Tauri. 

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...
PCNjubara kaže...

Mazepin je promasaj,bolje da su uzeli Shwartzmana.Schumi je pokazao da mu je mjesto u f1 a ako osvoji F2 tak i onak nema di nego u F1.

 Yep. Schwartzman je puno bolji vozač, al' moš ga jebat kada Mazepin donosi pare od starog. A Schumija će biti zanimljivo gledati, ja sam uvjeren da je pokupio dosta tatinog talenta. Ono što sam ga gledao u F2 bilo je vrlo dobro. 

 

I tko nam onda još ostaje? Tsunoda - on bi mogao u Alfa Tauri. 

 Ja sam bio veliki fan Schumija kad sam bio klinac (vjerojatno kao i velik dio forumasa) pa kak god,jedva cekam vidjeti Micka u F1,F2 isto gledam samo radi njega jer imam za koga navijati.A kaj se tice ostalih,mislim da je dovoljno Britanskih vozaca u F1 i bilo bi glupo da jos ubace Aitkena i/ili Ilotta(Ticktuma).Ocekujem Zhou-a 2022. jer je Kina preveliko trziste da bi to propustili.Mazepina nisam previse pratio al vidim da je imao ispade pa bi radje vidio Shwartza umjesto njega (ne samo zbog toga sto je i talentiraniji),ovako cemo dobiti omrazenog vozaca u F1 pored boljih opcija ali plicih dzepova...A Tsunoda,neznam,da je Honda ostala bio bi ziheras ovako je to sve klimavo.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
PCNjubara kaže...

Mazepin je promasaj,bolje da su uzeli Shwartzmana.Schumi je pokazao da mu je mjesto u f1 a ako osvoji F2 tak i onak nema di nego u F1.

 Nije promasaj, nego je novac. Na isti nacin je pola vozaca uslo u F1 i nakon godinu dvije razvilo se u okej vozace. Illot je recimo odustao od F2 jer nema vise novca, a Haas sada ima nekakvu financijsku podlogu za razvoj bolida, sto bi im moglo pridonjet i koje mjesto vise.

 

Teoretski Schumiju je ovo najbolja kombinacija, kolega koji je losiji od njega, ali financijski puno jaci, dakle trebao bi imat dobar bolid 2022 i fokus na njemu, a ne Mazepinu.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...

Znači Mick dolazi zbog marketinga (Schumacher prezime), a Mazepin zbog para. 

 

Odmah da objasnim što mislim pod Mic = marketing. Ne mislim da ne zaslužuje mjesto u F1 nego će zbog prezimena biti puno više u fokusu, a samim time i Haas - besplatan marketing, jel. 

 

Točno, Haas je već i ranije otvoreno najavio da će kod odabira slijedeća dva vozača glavni preduvjet biti novac (bilo direktno ili kroz marketing) jer im nedostaje financijskih sredstava. Što ne znači da će ova dvojica biti loši vozači.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...
PCNjubara kaže...

Mazepin je promasaj,bolje da su uzeli Shwartzmana.Schumi je pokazao da mu je mjesto u f1 a ako osvoji F2 tak i onak nema di nego u F1.

 Yep. Schwartzman je puno bolji vozač, al' moš ga jebat kada Mazepin donosi pare od starog. A Schumija će biti zanimljivo gledati, ja sam uvjeren da je pokupio dosta tatinog talenta. Ono što sam ga gledao u F2 bilo je vrlo dobro. 

 

 Schwartzman puno bolji vozac, a bodovno iza Mazepina u F2. Zanimljivo...

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
KingNothing kaže...

 Schwartzman puno bolji vozac, a bodovno iza Mazepina u F2. Zanimljivo...

 

Bottas je ispred Verstappena i recimo Ricciarda, što znači da je automatski bolji vozač od navedene dvojice. Zanimljivo...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 8:50 (Vandit).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Argument ti nikako ne stoji posto Bottas ima daleko bolji auto od ove dvojice, dok u F2 svi imaju isti auto

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

OK, istina. 

 

Trenutni poredak: 

 

Mazepin - 162 boda

Schwartzman- 159

 

Znači tri boda razlike, a ti to predstavljaš kao neki bitni argument u usporedbi ova dva vozača. Schwartzman je osvojio F3 i: "Shwartzman is the first rookie to win a feature race since Russel, Norris and Leclerc." Po objektivnim kriterijima on više zaslužuje F1 mjesto od bogatog Rusa. 

 

 

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Samo da se upišem.. jer je F1 i kao sport i kao Entertainment zabava trenutno nešto najbolje što se može gledati na TV-u.

Iako je ostalo još samo dvije utrke - poželi te mi dobrodošlicu.  

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...

Iako je ostalo još samo dvije utrke - poželi te mi dobrodošlicu.  

Jedva čekam Bahrein ovaj vikend.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
Envy kaže...

Iako je ostalo još samo dvije utrke - poželi te mi dobrodošlicu.  

Jedva čekam Bahrein ovaj vikend.

I ja isto.. biti će utrka snage.. što nemam blage veze kako će uticati na gume. Još ako bude zahladnilo.. ohoooo.

Definitivno bi volio da sezona ide i ranije pa nek bude godišnji odmor od mjesec lupam, pa onda sve do nove godine.. ako treba i novogodišnja 31. decembra. Prije je bilo noćna mora. Utrka pa 2 sedmiče čekanja.

Ali u svakom slučaju biti će zanimljivo.  

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice