HNK Hajduk Split izdvojena tema zaključana tema

poruka: 2.232
|
čitano: 547.524
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Ma danasnja tolerancija je sve sjebala..boli me K za Dinama..da Bog da sve izgubi di god igra osim protiv Zvezede i Partizana..ali daleko od toga da podrzavam huligane samo sportski zelim da mi najveci rival uvjek izgubi!
Ja u tome ne vidim nista lose!
AUDIOFIL
8 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
60nine kaže...
sporttest kaže...

 dobro jeste vi ljudi bolesni
Zbog cega bi navijac hajduka, rijeke ili dinama navijao za ijedan klub, koji mu je konkurencija u domacem prvenstvu, kad tak klub igra u europi?

 

a zašto ne?

uvijek navijam za bilo koji naš klub koji igra u Europi...

 

nemoj se ljutiti, ali ne vidim što je tu bolesno

 zašto bi navijao,  sta ja tocno imam sa nekim drugim klubom? 

uspjeh nekog drugog kluba u europi koji igra istu ligu kao moj klub moze samo nastetiti mom klubu na nacin da ce se taj klub jako financijski a samim tim i igracki okoristit i moj klub postaje manje konkurentan u ligi i ima manje sanse za uspjeh sta ligaski sta europski.

8 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
x18x05x kaže...

 Previše ga sereš, kako može Bosanski klub biti Hrvatski? 

 i tu sva komunikacija sa tobom završava

15 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
sporttest kaže...

 dobro jeste vi ljudi bolesni
Zbog cega bi navijac hajduka, rijeke ili dinama navijao za ijedan klub, koji mu je konkurencija u domacem prvenstvu, kad tak klub igra u europi?

Jebe me se za sve klubove osim za klub koji navijam, s iznimkom da navijam za Zrinski u europi jer je hrv. klub koji igra BiH ligu.

 I onda smo mi bolesni.

Jbt, meni je logičnije navijati za bilo koji Hr klub kad igra u Euro natjecanjima, nego za Zrinski koji je bosanski klub.

Nemam problema s time kad igra Osijek, Rijeka ili Hajduk iako navijam za Dinamo.

Mada osobno simpatitiziram i taj Zrinski, da ne bi bilo kakve zabune.

Tigar Krezumica
8 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Miro62 kaže...
sporttest kaže...

 zašto bi navijao,  sta ja tocno imam sa nekim drugim klubom? 

uspjeh nekog drugog kluba u europi koji igra istu ligu kao moj klub moze samo nastetiti mom klubu na nacin da ce se taj klub jako financijski a samim tim i igracki okoristit i moj klub postaje manje konkurentan u ligi i ima manje sanse za uspjeh sta ligaski sta europski.

 Jbt koje gluposti pišeš... :facepalm:

Navijati za inozemni klub protiv bilo kojeg tvoga može samo debil bez mozga.

Svaki klub je firma i ako taj klub ima uspjeha u europi onda znači da će donijeti novce cijelom klubu u kojem rade stotine zaposlenika.

Znaci ako klub dobro posluje to je dobro za stotine obitelji i općenito ekonomiju u državi.

 

Samo bolesnik može željeti neuspjeh bilo kojem hr klubu/firmi, pa ako si jedan od tih onda slobodno odseli odavde, a ne da se prosipaš.

 

Takodjer, svatko s 2 grama mozga zna da bez jake konkurencije nema ni jake lige, a to onda znaci da nema uspjeha za bilo koga.

 

Ovakvo razmisljanje kakvo ti iznosis na forumu je toliko ograniceno da ne znam zasto sam uopce potrosio 2 min na ovaj komentar.

Daj se odlogiraj.

 ufff hvala na savjetu da odselim, mislim da cu sad morat odselit.
Sta se tice hrv, navijam za reprezentaciju, a klubovi su klubovi 
Ne moraliziraj, nitko na svitu kad prica o nogometu ne misli o 100-200 zaposlenika, to nema nikakve veze sa nogometom, na njihovom menadzmentu je da se bavi poslovanjem na navijacu da navija
Vidili smo sta se dogodilo sa ligom kad vam je veliki voda harao HNS-om, bas je bila velika konkurencija.

 



p.s. evo da ti jos zagorcam , zivim u zagrebu vec dosta vrimena, navijam za hajduk i zelim da dinamo gubi 

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
sporttest kaže...
x18x05x kaže...

 Previše ga sereš, kako može Bosanski klub biti Hrvatski? 

 i tu sva komunikacija sa tobom završava

 Ispao si glup. Svojataš tuđe i onda misliš da si nekaj rekao sa tim. 

9 godina
offline
HNK Hajduk Split

Kontra mraku, zar ne?

 

Zašto Hajduk i hajdukovci nerviraju svakog razumnog čovjeka u Hrvatskoj? Zbog odvratnog licemjerja, oni su časni i pošteni, a svi drugi su banda lopovska. Oni bi najradije da su kao Mamić, da prodavaju okolo igrače i spremaju sebi lovu u džep, nije njima to ništa nemoralno, nego oni to ne znaju.


Ovi neredi, kao i oni prijašnji, kao i oni što će se tek dogoditi, su dokaz što je zapravo Hajduk i Torcida, jedna primitivna grupa nasilnika za koju cilj opravdava sredstvo, koliko god to sredstvo bilo nemoralno i nezakonito.

 

 

8 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Miro62 kaže...
sporttest kaže...

Ne moraliziraj, nitko na svitu kad prica o nogometu ne misli o 100-200 zaposlenika, to nema nikakve veze sa nogometom

 Pa nema nekom narkomanu koji ne vidi dalje od svog nosa, ima mozak amebe i jedini cilj u zivotu mu je razbijati po stadionu.

Jedna stvar je navijati za klub u ligi i zeljeti da konkurencija izgubi, a sasvim druga stvar je u europi gdje nacionalni interesi trebaju biti iznad lokalnog rivalstva.

 nacionalni interes je da nogometni klub ima sportski uspjeh??? ok
i smiri ton malogradaninu, nisam te nicim uvridia, imas profil na ovom forumu punih 20 dana, otidi procitaj pravila ponasanja 

x18x05x kaže...

 Ispao si glup. Svojataš tuđe i onda misliš da si nekaj rekao sa tim. 

 Kakvo svojatanje tuđeg?
da li ti znas povijest Zrinskog? da li opce znas puno ime kluba? da li znas kako njegov puk diše i koje boje brani? kako izgleda grb tog kluba?

Cansee kaže...

Kontra mraku, zar ne?

 

Zašto Hajduk i hajdukovci nerviraju svakog razumnog čovjeka u Hrvatskoj? Zbog odvratnog licemjerja, oni su časni i pošteni, a svi drugi su banda lopovska. Oni bi najradije da su kao Mamić, da prodavaju okolo igrače i spremaju sebi lovu u džep, nije njima to ništa nemoralno, nego oni to ne znaju.


Ovi neredi, kao i oni prijašnji, kao i oni što će se tek dogoditi, su dokaz što je zapravo Hajduk i Torcida, jedna primitivna grupa nasilnika za koju cilj opravdava sredstvo, koliko god to sredstvo bilo nemoralno i nezakonito.

 

 

da, zato i ima najvecu bazu navijaca u svakom dijelu RH 

svidalo vam se to ili ne Hajduk ima višestruko veci broj navijaca od prvog iduceg kluba, dokaz tome posjecenost svake utakmice i medijska prisutnost (jednostavno clanci o dinamu, rijeci itd ne privlace toliko klikova jer su ljudi samo navijaci deklarativno,ako ih neko pita za koga navijaju, ali ne prate klub stvarno ni medijski a kamoli fizicki na tribni)

 

 

nego, a Grčka je bia edukativno gospodski izlet? tako se mozemo nadjebavat sa glupom ultras spikom konstantno.
ultrasi su ultrasi i nisu tema


Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2024 13:58 (sporttest).
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
sporttest kaže...
x18x05x kaže...

 

 Ekipa iz druge države. Nema veze sa HR. Ne znam šta te muči. Mogu se oni zvati kako hoće i umišljati da su Hrvati. 

 pa gledaj, s obzirom da ti na profilu pise da si iz Frankfurta, ako je to istina  ne znam zasto komentiras i gledas hrvatsku ligu,klubove i reprezentaju 
nisi hrvat i mos si umisljat sta hoces

 Sada sam u Fr ali iz Zagreba. I vjeruj mi da u ZG baš ne vole te hercegovce i ne smatraju ih pravim hrvatima. Ne gledam hr ligu samo Hajduka. Niti pratim repku jer me to ne zanima. Kao što neko može navijati za Bayern, Barcu, Liverpool tako i ja mogu za Hajduk bez obzira jesam li Hrvat ili ne. Ne moram biti iz te države. Ja si umišljam da sam Marsovac i super mi je. 

12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Ne nego sta su Indijanci!?
AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
volegradele kaže...
Ne nego sta su Indijanci!?

 Dobar narod. Još uvijek jašu konja i koriste luk i strijele. 

10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Nije los Hajduk. Top 4.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice