HNK Hajduk Split izdvojena tema zaključana tema

poruka: 2.232
|
čitano: 542.162
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
HNK Hajduk Split

.

neda mi se
7 godina
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
JohnnyBlaze kaže...
x18x05x kaže...

Svi ovi porazi Hajduka u 90+, čovjek se zapita jesu te utakmice namještete. I sve protiv Dinama.

 Pogledajte kako je samo pao gol, napucana lopta i uzasna reakcija/procjena igraca Hajduka gura Soudanija u 100% priliku. To je samo pitanje koncentracije i to je sve. Bar sto se tice ove utakmice.

 

Kakvo lutanje procjenama i mitomanija, utakmica se ne namješta u 90+, kako vam too nije jasno, inače imate li pojma koliko ljudi mora biti uključeno da bi se namjestila jedna takva utakmica, što se tiče utakmica Dinamo vs Hajduk i obratno niti jedna nije namještena od 91. god. pa na ovamo, budite sigurni.

Šta da je bilo zaleđe ili Sudani profulao okvir gola, kako bi Kvesić ili na koga već aludirate da je htio namjestit u posljednje 2 min. namjestio i pustio gol ???

Te priče o namještanju za svaku utakmicu koja se razriješi u nadoknadi ili zadnjim minutama su za malu djecu i one tipove koji nemaju pojma o sportu.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2016 18:54 (sh92).
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
sh92 kaže...
JohnnyBlaze kaže...
x18x05x kaže...

Svi ovi porazi Hajduka u 90+, čovjek se zapita jesu te utakmice namještete. I sve protiv Dinama.

 Pogledajte kako je samo pao gol, napucana lopta i uzasna reakcija/procjena igraca Hajduka gura Soudanija u 100% priliku. To je samo pitanje koncentracije i to je sve. Bar sto se tice ove utakmice.

 

Kakvo lutanje procjenama i mitomanija, utakmica se ne namješta u 90+, kako vam too nije jasno, inače imate li pojma koliko ljudi mora biti uključeno da bi se namjestila jedna takva utakmica, što se tiče utakmica Dinamo vs Hajduk i obratno niti jedna nije namještena od 91. god. pa na ovamo, budite sigurni.

Šta da je bilo zaleđe ili Sudani profulao okvir gola, kako bi Kvesić ili na koga već aludirate da je htio namjestit u posljednje 2 min. namjestio i pustio gol ???

Te priče o namještanju za svaku utakmicu koja se razriješi u nadoknadi ili zadnjim minutama su za malu djecu i one tipove koji nemaju pojma o sportu.

 

 Sorry, ti si expert i sve znaš. Dovoljan je jedan čovjek i sve se može namjestit u Hrvatskom nogometu. Sad ti pogađaj tko je to, hint ZM.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

@nicky.sl

 

Iako sam lajkao ovu fotku kaj si okačil na forum, moram i napisati da mi jako sviđa.

Pokazuje snagu navijačke grupe Torcide zajedno sa junačkom prošlošću naših boraca.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
7 godina
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
x18x05x kaže...

 Sorry, ti si expert i sve znaš. Dovoljan je jedan čovjek i sve se može namjestit u Hrvatskom nogometu. Sad ti pogađaj tko je to, hint ZM.

 

Uvik je ukralo i namistilo protiv Hajduka, prika moj ae 

 

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Sad u četvrtak Europa Liga.  Šteta što se igra na zamjenskom stadionu.

All truly great thoughts are conceived by walking.
6 godina
offline
HNK Hajduk Split

Naši prvotimci Toma Bašić i Josip Juranović, te "bekavci" Zvone Milić, Jerko Šeparović i Ivan Prtajin su jučer zajedno sa navijačima, vatrogascima i drugim dobrovoljcima gasili požar koji je poharao splitsku okolicu

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Brondby - Hajduk, 0-0. Još da nam ukinu kaznu pa da se igra pred punim stadionom.

 

0-0 je dobar rez.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 22:35 (x18x05x).
13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
x18x05x kaže...

Brondby - Hajduk, 0-0. Još da nam ukinu kaznu pa da se igra pred punim stadionom.

 

0-0 je dobar rez.

 Ali i dosta zeznut rezultat. Jedan gol ak se primi kod kuće, u problemima si. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
HNK Hajduk Split

Dobro je da nisu primili 2 gola, Fuktaš je ono triba zabit pri kraju...

Odi na google i upiši SEARCH...:)
11 godina
suspendiran
offline
HNK Hajduk Split

Nikad mi nije bilo jasno zasto se 0-0 u gostima drzi kao dobar rezultat. Pa tebi doma ne igra nista osim pobjede. Cak i remi sa golovima te izbacuje. Normalno da je bolje od poraza, ali to je zeznut rezultat, kao sto je i kolega gore napisao, primis jedan gol i u banani si. Za svaki primljeni ti moras zabit dva.

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

0-0 je dobar za Hrvatski koeficijent, donosi puno više para od izgubljene utakmice. 

Vjerujem da Hajduk može njima zabit ili čak pobijedit. Tako da je ta 0 za mene dobar rezultat.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
offline
HNK Hajduk Split

Nevjerovatno da su konačno odigrali mudro i smireno.

Odmah se odrazilo na rezultat.

Samo da sad ne dignu nos visoko.

Ovo je bilo odlično, taman kak se igra protiv superiornog protivnika.

Svaka čast.

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Da nije bilo Torcide nebi prošli. Drugo poluvrijeme dosta bolje. Sad izvuć Ajax ili Milan.

All truly great thoughts are conceived by walking.
11 godina
suspendiran
offline
Re: HNK Hajduk Split
x18x05x kaže...

Da nije bilo Torcide nebi prošli. Drugo poluvrijeme dosta bolje. Sad izvuć Ajax ili Milan.

Ti priželjkuješ da ispadnu?

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
ibme74 kaže...
x18x05x kaže...

Da nije bilo Torcide nebi prošli. Drugo poluvrijeme dosta bolje. Sad izvuć Ajax ili Milan.

Ti priželjkuješ da ispadnu?

 Ne baš. Realnost je da će vjerovatno ispast. Bolje i od takvih ekipa nego od neke žnj.

 

All truly great thoughts are conceived by walking.
11 godina
suspendiran
offline
HNK Hajduk Split

Mogući protivnici Hajduka su:
Athletic Club (ESP)
Salzburg (AUT)
Braga (POR)
Everton (ENG)
Midtjylland (DEN)

11 godina
suspendiran
offline
HNK Hajduk Split

Hajduk - Everton

Nažalost...

10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
ibme74 kaže...

Hajduk - Everton

Nažalost...

 Što teži protivnik to Hajduci žešće grizu

 

Vidićemo Dalmatinski dišpet na djelu jer ne boje se oni nikoga i ja vjerujem da će proći dalje.

 

HŽV

ništa mi se neda
11 godina
suspendiran
offline
Re: HNK Hajduk Split

Rijeka i Hajduk su nažalost dobili najteže protivnike koje su mogli (Olympiacos i Everton), Osijek i Dinamo jako dobro prošli (Austria Beč i Skënderbeu). 

7 godina
offline
HNK Hajduk Split

Čak mislim da Hajduk može i ovdje tražiti nešto. Everton ima 2 bombe od utakmica u tih 2 tjedna kad je EL. 17 je Hajduk, 21 je Man City, 24 opet Hajduk i 26 (moguće da im prebace na 27) je Chelsea.

Ima nade. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: HNK Hajduk Split
Svakako ima nade. Everton na gostovanju protiv Ruzomberoka nije izgledao presigurno i dali su gol tek u 80. minuti, a imali su i Slovaci prilika. Kako ce im tek biti igrati kad dodu na Poljud pred 30000+ ljudi i to jednih od najzescih navijaca u Europi. Nece moci razmisljati, a kamoli igrati nogomet. Nadam se da ce biti dvije dobre utakmice i prolazak uz dosta srece.
14 godina
offline
HNK Hajduk Split

baš će englezima publika bit problem, oni stalno igraju na praznim stadionima

11 godina
neaktivan
offline
Re: HNK Hajduk Split
Ja bome nisam u epl vidio toliko baklji i nereda u zadnjih 10 godina koliko u zadnje dvi na poljudu. Torcida ce spektakl napraviti i samo bi zbog toga otisao na tu utakmicu.
11 godina
offline
HNK Hajduk Split

dajte stranice za low cost avione do liverpoola

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Ajde, biti će zanimljivo. Ja sam uvjeren da Hajduk može do grupnog takmičenja.

All truly great thoughts are conceived by walking.
6 godina
offline
HNK Hajduk Split

Bit će teško, al zanimljivo. Evo šta očekivat od Evertona. Ozljeđeni Barkley, Coleman, Bolasie i Funes Mori. Važni su to igrači.

 

http://www.nogometplus.net/index.php/naslovna/tezak-protivnik-hajduk-predstavljamo-everton-f-c/

16 godina
neaktivan
offline
HNK Hajduk Split

Ima ko link za neki stream? Il priko ACE-a?

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Taj Dinamo je uvijek crna mačka za nas. Ako će Hajduk negdje izgubit to je u Zg od Dinama.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
HNK Hajduk Split

Teška utakmica za nas. Borja i Nižić su jako dobar stoperski par, falio je Borja danas.

 

Falio je i Erceg, al najviše od svega Futacs, nadam se da nije na duže ozlijeđen.

 

Na poljudu će to bit druga priča, naročito kad se vrati i Tudor i Erceg i ostatak ekipe.

Live and let live.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice