HD kamera za biciklu

poruka: 3
|
čitano: 6.355
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
HD kamera za biciklu

Pozdrav, evo ovako...

 

Želio bih nabaviti jednu kameru, za snimati puteve sa biciklom, vožnje i sl.

Gledao sam malo HD Hero, ali mi se to čini nekako za ekstrimnije sportove, i cijena mi je previsoka.

 

Onda malo gledam na YT-u, i naišao na

 , i razimšljam malo koliko bi se to bilo isplatit kupiti.

Isto tu je i neki

...

 

Ima li netko preporuku za kupovinu?

ZOTAC: It's Time to Play.
14 godina
offline
HD kamera za biciklu

Ja sebi isto gledam neku kamericu za bic, da nije skupa, a da bar snima hd ready (720p), go pro hero/hero 2 je definitivno vrh ponude što se tiće sportskih kamera,ali i najskuplje, ima ih još hrpa, recimo midland bila je akcija u interspar-u za 700/750Kn snima do 720p, links prodaje go pro, al koštaju preko 1000Kn, ima oregon za 900Kn snima 720p (malo je skuplja od midland-a), i oregon za 555Kn, snima 480p i kvaliteta je blago rečeno koma(pogledaj video dolje), ima i chipoteka par kamera, evo jedna lošija za 320Kn, snima 480p, i po meni best buy 600Kn snima 720p (najeftinija koja snima 720p, zanemarimo one kineske plastične kamere)...{#}

 

BTW: imaš na bug-u ovu kinesku plastičnu kameru šta si stavio video, snima kvalitetan video (720p), ali izrada kučišta ne izgleda baš kvalitetno, inaće košta oko 220/230Kn, ali se može kupit jedino preko interneta KLIKKLIK2...

 

EDIT: teoretski bi ova kamera u obliku kemiske bila best buy jer snima u 960p za 275Kn i još se dobije kartica od 2Gb, ali svejedno kvaliteta je razočaravajuća tako da ju nebi preporućio...

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2012 23:45 (1BIT).
14 godina
neaktivan
offline
HD kamera za biciklu

Gledam malo ovdje i ne čini mi se zahtjevno za napraviti, držač za kameru za biciklu.

 

Samo ako netko može prevesti što sve treba nabaviti, jer ne znam kako pitati za ove šarafe i matice, što god već to bilo...

 

Ovdje na slici je utor za šaraf, samo kako pitati u trgovini?

ZOTAC: It's Time to Play.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 11:45 (DmL).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice