GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema

poruka: 4.125
|
čitano: 759.752
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

 

Nažalost, ovdje ljudi dolaze provocirati nas Dinamovce. Ne žele raspravu, nego svađu.

Iako ne sudjelujem u forumskim nadmetanjima, jer je to beskorisno.

Al' da se malo potrudite oko sebe, bili bi zadovoljni sa samim sobom i svijet bi vidjeli u jednom ljepšem svijetlu.

 

Ne znate ili ne znate uživati u nogometnoj igri, sportu, igračima koji igraju za Vaš klub, cijeloj jednoj lijepoj priči oko nogometa.

U mojem slučaju oko Dinama.

 

 Nitko te ne provocira nego realno pišeš ko da imaš 9 godina. 

"Moj Dinamo je dobio bod i nije izgubio, a Hajduk je izgubio 2 boda". Ne kužim kako odrasla osoba može tako razmišljati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
antimadridista kaže...

 

 Nitko te ne provocira nego realno pišeš ko da imaš 9 godina. 

"Moj Dinamo je dobio bod i nije izgubio, a Hajduk je izgubio 2 boda". Ne kužim kako odrasla osoba može tako razmišljati.

Ima čak neke logike u tome. Česti klišej kada se govori tko koliko gubi, a tko koliko dobiva sa bodom.
Ako se je Hajduk htio ozbiljno priključiti borbi za naslov, morao je pobijediti.
Dinamo je sa bodom zadržao istu prednost ispred konkurenata.
Nakon te utakmice, kladionice su još malo smanjile koeficjent da će Dinamo osvojiti naslov, a Hajduku povečale: https://www.index.hr/sport/clanak/evo-kako-kladionice-vide-utrku-za-naslov-prvaka-nakon-ludog-vikenda-u-hnlu/2347277.aspx
Da čovjek nije baš najrealnija osoba u životu, nije. Ali takvih ima na obje strane

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Odlična vijest: https://www.index.hr/sport/clanak/ademi-se-vratio-u-momcad-iz-dinama-javili-sto-je-s-livakovicem/2347598.aspx
Dobro je što Gojak igra sve bolje i bolje. Sada zadnje vezne mogu igrati on i Mišić, a Ademija gurnuti naprijed.
Lijevo Oršić, desno Emreli, naprijed Andrić. Treba malo prodrmati momčad. Napad je previše sterilan.
Zadnjih pola sata uvoditi Tolića, Petkovića, Menala/Špikića i Štefulja

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kaj Petko radi u toj momčadi? Danas je imao samo jedan udarac. Sramotno je da Kopić uvodi Jurića pred sam kraj, kada je ostala još jedna akcija do kraja temke, te se vidi koliko je taj dečko gladan igranja i dokazivanja. Trčao na onu loptu, skoro je protivnički golman popušio golčinu.


Nevjerojatno Dinamo je strah i trepet u Evropi, onaj trener Seviljanca je skakutao uz autliniju do samo kraja u obe tekme, bojeći se da ih Dinamo ne pregazi. Nevjerojatno je da Dinamo u HNL ne može stvoriti desetak poštenih prilika kontra momčadi sa donjeg dijela tablice.

 

Mislim, ipak da se tu radi o internom dogovoru igrača, da puste par tekmi protivnicima, da bi prvenstvo bilo zanimljivo. U cijelo povijesti HNL, dok ga nisu krali imao je atomski momčad za ostatak lige. Sjećam se one famozne sezone, kada je Rijeka tobože trebala postati prvak, al ipak nije.
Naime, radilo se o tome da se igrači Dinamo međusobno dogovorili da puste par tekmi u ligi, kao da igraju remije i neki poraz, kako bi prvenstvo bilo "izjednačeno". To je sve iznio kaj pišem Damir Krznar tada još igrač Dinama na kraju utakmice, na kraju sezone. Bila je to posljednja tekma u toj sezoni.
To je jedina prava istina o kvaliteti HNL*a. Postoji ta snimaka negdje u arhivima HRT, pa tko može neka istražuje.

 

Ista je priča i ove sezone.

 

Treba se paziti. Nema još puno tekmi do kraja, te je svaki bod važan. Dinamo treba izbaciti Petkovića, te pustiti mlade kaj grizu da se dokazuju, te da nam daju golove. Ne stvaramo prave prilike za gol. Danas smo samo tri put pucali po golu, a nadigrali smo protivnika po svim kriterijima.
Nije to prvi put.

 

Dinamo je u Evropi igrao dobro do vrlo dobro, a u HNL, onako kao da želi izgubiti titulu šampiona, što on u ostalo i jest.

 

Ovi moderni sportski novinari, kaj su se školovali na Internetu nikako mi ne leže. Kada slušaš te komentare u prijenosu tekme, požali što te je majka rodila, dok to moraš slušati.....gdje su novinari kalibra Sušec stari, legenda sportskog novinarstva Ivica Blažičko....šugavi portali su uništili sporstko novinarstvo. Naravno, svaka čast iznimkama, al' oni samo potvruđuje gore iznesenu tvrdnju.

Treba u napadu forsiriati Jurića i Andrića.

 

Ilija L., trener koji javno zna pametovati kaj bi trebal Dinamo raditi, sa'će imati priliku u Belupu pokazati kaj može.
Gle, rista...nisi materijal za Dinamo, te ga nemreš voditi.

dzg
2 godine
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kraju lave asu care rezime tvoga cijelog posta je ta da mislim da preskačes terapije... 

A ono da su se interno dogovorili da puste par utakmica e to je za pregled u nekoj ustanovi... 😂 

Treba se prihvatit realnost da nasmrkanom tati odpada moć u drugoj drzavi uveo se var pa se ne može baš dogodit da se sude penali za svaki pad još samo da seka ferata odseli u drugu ili treću ligu i sve super... 

Evo još se smijem na tako izvaljenu glupost... 

Ps. Ako to ima javno rečeno onda ti ljudi bi dobili doživotni izgon iz sporta...  Nadi mi taj video baš bi ga s gustom proslijedio hns -u ili uefi.  Oni baš volje dogovore  pogotovo igrača sa kladionicom... 

Živimo Hajduk
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2022 20:28 (ZaliazniMacan).
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Uf, taj Lovrić. Žao mi je kaj ga Dinamo nije kupio. 

Danas je bio jako dobar kontra Šibenika. Tko zna, možda završi na kraju u DZG-u. Dobar igrač.

 

Otkupio bi i golmana Kotarskog od Ajaxa koji je sada na posudbi u Gorici.

dzg
12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

 

1-Nevjerojatno Dinamo je strah i trepet u Evropi, onaj trener Seviljanca je skakutao uz autliniju do samo kraja u obe tekme, bojeći se da ih Dinamo ne pregazi.

2-Nevjerojatno je da Dinamo u HNL ne može stvoriti desetak poštenih prilika kontra momčadi sa donjeg dijela tablice.

3-Mislim, ipak da se tu radi o internom dogovoru igrača....

4-Ne stvaramo prave prilike za gol. 

5-Dinamo je u Evropi igrao dobro do vrlo dobro, a u HNL, onako kao da želi izgubiti titulu šampiona, što on u ostalo i jest. 

6-Ovi moderni sportski novinari, kaj su se školovali na Internetu ...

1-Iiiiii opet je Dinamio izgubio,bili su lošiji od Sevile,pomiri se sa time,oni su prošli dalje!

2-Možda zato što više nisu tako dobri?

3-HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHOHOHOHOHOHO!

4-Možda zato što više nisu tako dobri?

5-Možda zato što više nisu tako dobri?

6-Sada znaš kako je nama kada čitamo tvoje komentare!

 

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Kradu nas u HNL-u, kradu nas  u Evropi.

Mi smo Dinamo i jači smo od svega.

 

Dani ponosa i slave, sada blješta sada sjaje, za nas...

 

Pušten je u promet tramvaj 1982 u čast slavne generacije.

I da danas gosp. Ćiro veli da mu je to najveći i najdraži uspjeh u karijeri.

Naslov šampiona iz 1982.

 

Nažalost, mnogi dobri ljudi iz te genecije nisu više sa nama...Hadžija, Braun, .....

 

Rudi Belin legenda koja živi.

 

Na

 imade i video, kaj prigodnu ide uz to. To je bilo vrijeme i nogomet, a ne ovi današnji CR-ovi, bla, bla....

 

 

 

 

dzg
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2022 13:01 (PzKpfw).
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

 

Kradu nas u HNL-u, kradu nas  u Evropi.

Mi smo Dinamo i jači smo od svega.

 Oplakah 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

 

@antimadrista

 

Ni ja ne volim Madrid, jer su bili Francov klub. Al' nisam antimadrista.

Da, kradu nas.

 

Ne mrzim nikoga, nego samo volim Dinamo iz Zagreba.

dzg
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Koja je poanta Špikića na lijevoj strani?

Dešnjak je i na taj način je teže probiti bok, nego ljevaku.

Ima smisla jedino ako igra vrlo ofenzivno, pa kao Oršić ulazi na rub šesnesterca i dolazi u situacije za udarac, a to se nije dešavalo.

Po meni bi bilo smislenije da je igrao Bočkaj. Probija lijevi bok, nabacuje, a sada smo i imali klasičnu devetku (Andrić), koji očekuje takve lopte.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2022 14:24 (C64).
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Sad je stanka zbog repke. Dinamu iz Zagreba pola momčadi igra za razne repke. Čak 11 igrača.

Nismo bili veći dio sezone razepeti samo na dvije fronte(liga&Evropa), nego i na trećoj. Toj reprezentativnoj. Iz Kupa smo nespretno ispali. Krznar je stradao. Kup je samo prestiž, jer mi kao Dinamo iz Zagreba osiguravamo Evropu LP kroz 1. mjesto u ligi. Nas ne zanima II. razina evropskog nogometa, samo prva. Kako bi smo mogli postatiti šampioni svijeta.

 

Nisam kao drugi obični navijači, koji prate repke, neki strani klub, druge klubove iz drugih sportova(Mladost, Cibona, ZigZag Medveščak--). Samo Dinamo.

Mediji prenose da "navijačima" Cibosa pjevaju našu pjesmu. To je krađa. To se smije samo pjevati na Maxiću.

 

U olovna vremena, RK Badel 1862 Zagreb, bio je baza BBB, al' to su ipak neka druga vremena. Pored Dinama, ako si iskren navijač ne moraš navijati za repku(-osobno, nisam vezan za nju) ili nedobog za druge kluboe.

GNK je dovoljan. U GNK je sadržano sve. Plava boja, malo slovo -d-, Svetinja nad Svetinjama i HR kvadratići. Al' onako iskreno. A, ne ko HR dres, pun "kockica", a malo srca. Stranac igra za repku. OMG.

 

O.K., ne misli svatko tako, al' samo sam osjećajno vezan za Dinamo iz Zagreba, te su mi Dinamovi simboli, kao što je malo d i Dinamo grb jedina svetinja.

Nema to toliko vezano za neki kolektiv i pripadnost grupi, nego više kao osobno odrastanje pod tim simbolima.

 

Samo Dinamo!!

 

dzg
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Iskreno pitanje, jel imaju neki u temi žutu knjižicu?

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Svaka čast, treba imati hrabrosti shvatiti i priznati problem. 

 

Ne znam dali ti netko iz ove teme može podjeliti iskustva sa tobom no možda za početak pogledaj ovaj link i nađi nešto u blizini: http://www.problemiuponasanju.info/lokacije/gdje-traziti-pomoc/1

 

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
cvaja997 kaže...

Iskreno pitanje, jel imaju neki u temi žutu knjižicu?

 Yep. Dobio ju za 10 godina staža na forumu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Lovren dolazi u Dinamo iz Zagreba. Sada kada je gore frka, dobar je Dinamo. Nije i nisu trebali odlaziti iz Dinama. Dinamo-šampion svijeta!!

Dejan je dobar dečko. 

 

dzg
2 godine
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Samo ću napisat 😂  a di je ono što se pisalo o Kalinicu da je penzioner a bome i Lovren je penzioner i još kikser.  

Živimo Hajduk
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@ZalizaniMacan

 

 

Ovo je tema o GNK Dinamu iz Zagreba. Briga me za druge klubove i igrače. Ne zanimaju me drugi klubovi niti sportski kolektivi. Nego, samo Dinamo iz Zagreba.

dzg
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nisam baš siguran da nam treba Lovren. Sa obranom nemamo problema.

Problem nam je napad. Trebamo više šansi stvarati.

Ili neki kreativni ofenzivni vezni (kao što je Majer) ili napadač koji trpa i polušanse. A to je malo teže naći

6 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
plavi08 kaže...

Svaka čast, treba imati hrabrosti shvatiti i priznati problem. 

 

Ne znam dali ti netko iz ove teme može podjeliti iskustva sa tobom no možda za početak pogledaj ovaj link i nađi nešto u blizini: http://www.problemiuponasanju.info/lokacije/gdje-traziti-pomoc/1

 

 Pokušavam je dobit, al ne ide.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

 

@C64

 

Gle, samo bi nogometna budala propustila takvu priliku. Čovjek je 10 godina igrao po jačim ligama od HNL, ima stotine utakmice u nogoma koje su kvalitetom puno jače od HNL tekmi-treninga.

Samo nogometno iskustvo da gledaš to već puno znači. Laici to ne vide, al' zato stručnjaci da.

 

dzg
2 godine
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

@ZalizaniMacan

 

 

Ovo je tema o GNK Dinamu iz Zagreba. Briga me za druge klubove i igrače. Ne zanimaju me drugi klubovi niti sportski kolektivi. Nego, samo Dinamo iz Zagreba.

 A nk međugorje ili to spada pod gosk gabela? 

Živimo Hajduk
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

 

@C64

 

Gle, samo bi nogometna budala propustila takvu priliku. Čovjek je 10 godina igrao po jačim ligama od HNL, ima stotine utakmice u nogoma koje su kvalitetom puno jače od HNL tekmi-treninga.

Samo nogometno iskustvo da gledaš to već puno znači. Laici to ne vide, al' zato stručnjaci da.

 

 Sve je to istina

Samo koliko to košta i koliko će mu trebati da se uigra?

A taman kada se uigra, ode na ljeto.

Mislim da je njegova plača prevelika za Dinamo

9 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
C64 kaže...

 Sve je to istina

Samo koliko to košta i koliko će mu trebati da se uigra?

A taman kada se uigra, ode na ljeto.

Mislim da je njegova plača prevelika za Dinamo

 Slažem se sa tobom da je njegova plaća prevelika za Dinamo, jer čovjek je ne tako davno igrao za Liverpool.

Ali radi ove situacije u Rusiji bi mogao doći pod uvjetom da mu Dinamo ponudi najveću plaću u klubu, a i on radi nostalgije pristane na nižu plaću i slabiju ligu.

Sa njim u obrani Dinamo bi bio puno ozbiljniji "zalogaj" većim klubovima u Europi.

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

GNK je ozbiljni klub ,da bi doveo nekog Rusa, pa da lik zbriše prvom prilikom. Ak' dolazi samo da bi bio u prolazu, ne treba ga dovoditi. Neka Lovren završi karijeru u Dinamu.

Ademi je legenda kluba, te koliko je samo odigrao dobrih tekmi u Dinamu. Svi bi igrači trebali biti kao Arijan Ademi.

dzg
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Lovren ima plaču oko 3 mil. eura u Zenitu.

Dinamo mu može ponuditi maksimalno milju. Ne znam da li bi on pristao na to?

Dinamu je prioritet napadač.

Uprava je največu pogrešku napravila što je sve karte bacila na Petkovića i iz tog razloga izgubila Gavranoviča (16 golova u prošloj sezoni)

Da je on tu, titula bi već bila osigurana. A sada imamo mučenje.

Najbolje bi bilo dovesti Drmića. Istiće mu ugovor na ljeto i može doći kao slobodan igrač. 

 

9 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
C64 kaže...

Lovren ima plaču oko 3 mil. eura u Zenitu.

Dinamo mu može ponuditi maksimalno milju. Ne znam da li bi on pristao na to?

Dinamu je prioritet napadač.

Uprava je največu pogrešku napravila što je sve karte bacila na Petkovića i iz tog razloga izgubila Gavranoviča (16 golova u prošloj sezoni)

Da je on tu, titula bi već bila osigurana. A sada imamo mučenje.

Najbolje bi bilo dovesti Drmića. Istiće mu ugovor na ljeto i može doći kao slobodan igrač. 

 

 Pa dobro, slažemo se u većini. Bumo videli kak će se završit saga sa Lovrenom.

Drmić je izuzetno dobro pojačanje, ali kad slobodan igrač dolazi, on automatski traži veću plaću i bonuse upravo zbog toga što dolazi bez odšete.

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Špikić na lijevoj strani protiv Belupa, izmišljanje tople vode. Ne znam zašto se eksperimentira sada kada je napet dio sezone. Za formaciju sa 3 obrambena su sasvim ok Bočkaj i Štefulj. Čak mislim da bi i Moharrami mogao dobro pokriti tu poziciju iza Oršića.

Dovođenje Lovrena po meni totalno nepotrebno. Zašto narušavati trenutnu obrambenu formaciju koja funkcionira. Može doći eventualno da malo podigne atmosferu u svačionici. Jedino mi ne paše u toj liniji Franjić. Šteta što je Perić ozljeđen jer mislim da njemu ova formacija s 3 obrambena najbolje leži.

Sredina je isto klimava u zadnje vrijeme. Mišić u zadnjim utakmicama igra najbolje što se sredine tiče. To me malo iznenadilo, ali igra dosta dobro, pogotovo u fazi obrane. Bulat je taman počeo dobivati dobru minutažu i Andrić ga ozljedi na treningu. Ivanušec bi se treninzima trebao vratiti za neka 2 tjedna. Ademi se vraća nakon ozljede no nekako sam dojma da Mišić i on ne mogu igrati zajedno. Gojak ima previše oscilacija i po meni je tu jedina logična opcija Tolić.

Najviše problema je trenutno u napadu na poziciji centralnoga napadača. Tu je i problem sa realizacijom, ako izuzmemo Oršića. kad bi samo jedan, već svima znani pojedinac se počeo zalagati na terenu riješili bi možda i čak taj problem. Oršić lijevo i Špikić desno, sa Andrićem/Emrelijem igrati u špici. To je po meni trenutno najbolja opcija.

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Slažem se i za Perića i za Mišića.
Perić je jako dobar u iznošenju lopte i kada mu se ukaže prilika zna otići dublje u polovicu protivnika i na taj način napraviti višak igrača. Šteta šta ga toliko muće ozljede.

Mišić je na početku bio loš, a sada je najbolje rješenje za zadnjeg veznog. Iako zna malo pasti na kraju utakmice i tada nanizati 2-3 neisforsirana kriva dodavanja.

Gojak se je popravio i ja bih njega forsirao kao drugog zadnjeg veznoga. Time bi dobili da Ademija igra ofenzivnije i radi pritisak na suparničkoj polovici.
Pred kraj utakmice, vaditi Gojaka, na njegovu poziciju vratiti Ademija i zatim ubaciti Tolića

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2022 13:46 (C64).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice