GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema

poruka: 4.326
|
čitano: 810.106
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Se zna koji su potencijalni protivnici za ulazak u LP? Kolike su realno šanse da se uđe?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...
Se zna koji su potencijalni protivnici za ulazak u LP? Kolike su realno šanse da se uđe?

 Teško je još reći, puno je kandidata dok ne vidimo kako tko igra u pretkolima.
Zahvaljujući statusu nositelja u playoffu najteži mogući protivnik bi bio Galatasaray. Ostali mogući kandidati su Malmo, Sparta, Midtjylland, Apoel (ciparski), Qarabag, poljski prvak Jagiellonia, Ludogorets i hrpa drugih koji bi mogli iznenaditi u pretkolima. Šanse su dobre ako budu igrali kako mogu igrati. 

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

 

  1. Evo kaj Dinamu dolazi u lovu na krov Evrope.

Nisu novi škrti, nego nesposobni. Ak' trebaju savjet, znaju gdje ga mogu pronaći.. Tu Šika, Tarzan, Tatta,...savjeti nisu protupravni.

 

Eh, da nam je ostala ona ekipa prije ovoga cirkusa vezanog za Dinamove Igre Prijestolja, jučer bi podizači pehara bili u plavim dresovima, a ne ovi bijelim.

 

Mislite da je to nemoguće? Eh, ko je ono rušio najveće klubove svijeta u Maxiću? Rušili smo momčadi koje koštaju miljardu evra.

Orša i ekipa.

 

Sve kaj je do neku godinu bilo nemoguće, zahvaljući jednom čovjeku i nekolicini ljudi oko njega, postalo je moguće.

Put je jasan. I poslije uspješnog Dinama, opet Dinamo. I to onaj uspješni.

 

dzg
16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Bilo bi jako dobro izbjeći Galatasaray, sa Young Boysima bi se Dinamo od prije 3-4 sezone poigrao, a sad smo tu negdje, a sa ostalima (Karabah, Slovan Bratislava, Bodø/Glimt ili netko treći) smo favoriti. U svakom slučaju dobar ždrijeb, a i Europa liga je sasvim okej obzirom na događanja ove sezone.

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Članak o viziji kluba Dinama

 

Već su počeli graditi "novi" Dinamo. Neće trošiti kao pijani milijarderi, imaju plan štednje, razmišljajuj dugoročno, ne žele reći koga će kupiti,da potencijalni prodavači ne bi nabijali cijene....Ka je ovo?


Boje se prodavača u HNL, da ne bi nabili cijenu. Kaj se gurate kada ne znate voditi šampionski Dinamo? Kak' mislite imate velike rezultate iz prošlosti, ak' trošite? Koliko ste mladih igrača afirmirali i spremni su da se prodaju za dobre pare?

Ne može vizija šampionskog Dinama se temeljiti na neznalicama, te na famoznoj ljubavi. Mislim, dajte Rafel da voze neki ljubitelji avijacije. Isto je tak sa Dinamom. Gdje je taj novi stadion? Nekada smo barem imali makete i 3D animacije izgleda novoga stadiona. Danas ni to. Maknemo Šefa, dobijemo stadion. A, gdje je sada novi stadion?


Znam, znam, sve košta, al nije to poanta. Vi ste nesposobni napraviti i stvoriti novac. Al' kak' vele Ameri. No money, no honey. Vi nemate ni novaca, a ni djevojaka. Mislim, igrača.Pročitajte gornji članak i budete vidjeli da su naručene parole iz sadašnje vrhuške kluba da preko medija, obavijest plavi puk da oni kao neštolfo rade....Novi sportski direktor pregovara, čak i sa 3 igrača. Hm, pa mi smo prije pregovarali sa desecima igrača iz cijeloga svijeta.
Kaj je ovo dns, naspram onoga kaj smo bili?

 

Oni žele "zdrave temelje" Dinama? Da, bez vas je klub do sada bio u jako velikoj gabuli. Žele kao olfo riješti "preuzete obveze nastale prethodnih godina". Pa, radi tih famoznih financijskih obaveze mi smo i bili to što smo bili.

Opet netko želi svoju nespobnost pokazati kao spašavanje kluba. Dinamo ne treba spašavati, jer nije bio u nikakvim problemima. Dok nisu došli spasitelji.


Htio bih optimista, al sa ovim u Upravi kluba nikako ne mogu. Ne može DZG, ovisiti o raspoloženju Petka, talentu maloga Baturine, požrtvovnosti Ademija, francuskog paru u obrani, brzini Japanca...

dzg
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Ljudi došli na vlast prije tri mjeseca, a ti prigovaraš što nisu afirmirali mlade igrače i napravili stadion. Još ćeš napisati da su trebali dosad osvojiti barem 4 prvenstva.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

To ti je tatičar, onaj tipični kakvi su na Indexu, namirišeš ih na kilometar. Oni bi guštali da Dinamo nije ništa osvojio ali vidiš da se sad hvataju doslovno svake dlačice da mogu posrati novu upravu. Jadno.

Evo kakve igrače su tata i ekipa potpisivali a kao jaki biznismeni i najsposobniji ljudi na planeti, pitaj boga koliko je takvih igrača bilo a da se ne zna. O dubljim stvarima nećemo.

P.S. Samo brišite postove a ovog gore si čuvajte s njegovim nebulozama.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2024 7:41 (vrinho).
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...

Ljudi došli na vlast prije tri mjeseca, a ti prigovaraš što nisu afirmirali mlade igrače i napravili stadion. Još ćeš napisati da su trebali dosad osvojiti barem 4 prvenstva.

 @Hexfire

 

Da. Mlade igrače su mogli ovoga proljeća afirmirati.

Bezvlašće traje od 12/2022. Imaju oni vremena, al ne i drugih resursa.

 

Stadion je bio jedan od argumentata i govorili su da ga nećemo dobiti, ako ne dođe do smjene.

Pitanje stadiona i dalje stoji, te ga nitko od tih kaj su se zaklinjali u novi stadion, ništa ne govori. Naravno, da stadion ne žemo biti odmah gotov.

Al' ovi novi i ne samo oni, sada šute o njemu....

 

Ne, ne mogu napisati da će osvojiti ligu. Mislim, htio bih ja, al nisam baš optimističan.

dzg
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Dinamo je dobio nove managere, nove ljude. Stari nisu valjali. Uplatili preko milijardu kuna u državni proračun na račun prodaje igrača.

A, ovaj je jedan radio u Poljskoj. Sportski novi direktor je rekao da moramo imati dva igrača po svakoj liniji. Nije rekao kaj ne valja sa postojećima i gdje ćemo naći te nove.

 

Hm, ne znam koliko imaju staža u nogometu, koliko se kuže u prodaju igrača, dal poznaju nogometne managere koji prodaju igrače u strane klubove. Strancima neće puno značiti neki manager koji nema veze sa nogometom. Kada smo zimus išli se raspitivati za igrača Osijeka, novi manageri su fulali lokaciju. Nisu znali gdje trebaju doći. Poslije su se pravdali.

 

I opet, čemu te mjere štednje? 20 godina nismo štedjeli, pa nam je bilo dobro,te samo nanizali veličanstvene uspjehe. Priča se o prodaji Bulata, Perkovića,...tko će ih zamijeniti? Stabilnost kluba, štednje, dugoročni planovi, velike želje, a upitna je realizacija.

 

Čini mi se jedino u čemu će nova uprava Kluba biti dobra je u velikim riječima, skupljanju članova, slavljenju novog Dinama, a sve ono šelo kaj će oni napraviti, biti će krivi ljudi koji više nema. Imali su iza 12/2022 čistu situaciju. Igrače koje su prodali ispod cijene, uigranu ekipu, Ademija u istoj, puna blagajna, sve su imali posloženo.

 

I još ono najgore od svega kaj će sve klubove koje su stvorili navijači, staviti pod istu kapu. To je svojedobno bila ideja canjugovaca da sve zagrebačke klubove, stave u istu franšizu. Kao Cibona Croatia, Mladost Croatia, e,tak će sada ovi sve staviti pod Dinamovu franšizu. Budemo ime Dinamo širili uzduž i porijeko kao da smo lanac restorana brze prehrane.

 

Jedva čekam da Dinamov logo stave i na neke jogurte, pa da kupujući jogurte podržavam Dinamo.

Lokosi će uskoro postati bolji od Dinama.

 

 

dzg
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2024 0:55 (PzKpfw).
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Revolucija u Dinamu!!

 

Za sve postotke veće od 10% po transferu, mora će sastati odbor. Tako i za transfere veće 3 milijuna eura. 

Da, ne bi podjedinac preuzeo ulogu krivnje, oni će je podijeliti na nekoliko ljudi. Lakše se nosi terete krivnje, a kada se podijeli na više aktera.

 

Nitko ne želi preuzeti odgovornosti u rukovođnje radne organizacije kao što je NK Dinamo iz Zagreba.

Predlažem da se se cijeloj radnoj zajedinci smanje plaće, stručnom štabu i naposljetku i igračima. Mjere štednje na svima razinama.

 

Ako se proda iz igračkog kadara sve što valja, ako kapne lova iz evropskih natjecanja, može Dinamo još nekako preživjeti slijedeću sezonu i onu iza, al je u pitanju kako dalje?

Koja je budućnost Dinama? 

 

Sada još Dinamo živi na zaslugama onih koji su bili prije ovih Proljećara. Nažalost, ovi novi ne stvaraju temelje za budućnost Dinama.

Prikazuju se kao spasitelji Dinama, a Dinamo nije trebalo spašavati. Dobro mu je išlo i bez njih.

Opasnost za svaku radnu organizaciju jedino leži u tome kada ju preuzmu nesposobni ljudi.

A, Dinamo je na silu otet.

 

 

dzg
13 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Postojeći kadar nam nije dovoljan da igramo na tri fronte
Idealan scenarij bi bilo da prodamo Baturinu (nužnost) za 20 milja.
Dovedemo Pjacu, Pašalića, Miareza i još jednog stopera. Trošak oko 10 milja.
Još da uspijemo zadržati Petkovića i sa tim kadrom smo vrlo konkurentni za prolazak u ligu prvaka (zarada 40 - 50 milja)
Bez ulaganja i rizika, nema rezultata i profita

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@C64

 

Miarez žemo otići, al neće ga ni u jedan hrv. klub prodati. 

Možda za dobre pare. Pojačavaju konkurenciju.Okay.  Ak' to već rade, žele da to bude za dobre pare. 

Kaj je i logično.

 

Prodaja je igrača i kupovanje je jako težak posao. Nije sve u novcu. Moraš biti dobar sa što više ljudi,držati riječ, imati čast i poznavati trenere, šefove klubova, nogometne managere i tak'.

 

Ja bi želio da sve bude najbolje. Da sve zadržim i kupio što više kvalitetnih igrača. Samo ja osobno volim mlade igrače kada dođu igrati kod nas i mi ih školujemo.

To je Dinamo godina radio, te mora tako nastaviti. 

 

Ak' treba neka smišljeno pomladimo ekipu na uštrb rezultata. Ne možemo više kao prije. To više nije realno. 

Bez značajnog evropskog rezultata i titula u Hrvatskoj par godina, al neka stvaraju ekipu, neka grade istu godina, od kadeta do seniora, neka prođu najbolji i neka bude jako kvalitetna selekcija.

 

Bolje realnost prihvatiti odmah, nego nakon što izostane rezultata koji svi Dinaovci očekuju.

Svi mi želimo titule Šampiona Lige, Kupove, evropska proljeća, evropske titule kako želi i AA-Arijan Ademi.

Međutim, jedno su želje, a drugo mogućnosti.

dzg
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

 

E, dns je repka igrala sa Portugalcima. Nisu valjda imali grb HNS, pa su stavili Dinamov, izvorni.

Nisu puno pogriješili. Poznato je da hrv.repka ima puno bivših igrača Dinama. Repka na Dinamov pogon.

 

 

E, sutra je rođendan našem NK Dinamu iz Zagreba.

dzg
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

u trenutcima izbjegavanja pametnijeg posla sam provukao simulaciju pretkola lige prvaka. Koristio sam ELO rating sa stranice ClubELO. Protivnici po pretkolima su izvlačeni slučajno (nositelji i nenositelji) s 50000 iteracija u svakom kolu.


potencijalni protivnici u playoffu:

Galatasaray 20,00%
Sparta Praha 12,14%
Bodo/Glimt 12,09%
Midtjylland 11,46%
Ludogorets 8,53%
Malmo FF 6,75%
Young Boys 6,64%
Jagiellonia 5,61%
APOEL 5,27%
Slovan Bratislava 4,50%
FCSB 2,04%
Celje 1,04%
HJK 1,03%
... /svi ostali 2,91%

šanse za prolazak u LP: 46,81% (mislim da su realno šanse malo bolje, Dinamu je pao ELO nakon nekih neočekivanih poraza o ovoj sezoni).

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Ode Labrović. Mi potpisali novi ugovor sa Nevistićem.

Da je bilo više pameti, a manje borbi za prijestolje, Dinamo bi kupio Labrovića.

 

Mada je moj osobni favorit, Dominik Kotarski. E, da je bilo drugačije, još bi dns Livi bio sa nama.

Al' eto, samo nostalgija za dobrim starim vremenima, ostaje navijačima Dinama iz Zagreba.

 

Svi prate samo repku, a nitko Dinamo.

dzg
13 godina
online
11 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Navodna lista svih želja Dinama ovog ljeta:

MARKO PJACA (HNK Rijeka, Vrijednost: €2.50m)

 

U Maksimiru ga već smatraju svojim, idućih bi dana konačno sve trebalo biti riješeno. Nikad se ne zna, može se okrenuti, ali zasad nema naznaka da bi se to moglo dogoditi. Posao je došao pred sam kraj, treba još samo potpisati sve dogovore i Marko će priključiti Modrima, vjerojatno i prije odlaska u Austriju.

 

IVAN FILIPOVIĆ (Paris FC, Vrijednost: €300k)

 

Bivši vratar Slaven Belupa, a trenutno francuskog drugoligaša Paris FC, Dinamov je izbor za drugog ili trećeg golmana. U Maksimiru su procijenili da uz Nevistića i Zagorca trebaju još jedno ime, golmana, koji će biti spreman čekati priliku da je nikad i ne dobije. Kažu da Filipović jest takav karakter, da neće isijavati nezadovoljstvo, već biti podrška Nevistiću, kasnije možda i Čavlini, ako se nakon još jedne godine posudbe vrati u Dinamo. Besplatan je, nije skup.

 

NICOLAS MILANOVIĆ (Western Sydney, Vrijednost: €450k)

 

Australski mediji već danima pišu kako veznjak Sydney Wanderersa dolazi u Dinamo. I, čini se da je on doista sve bliže, da bismo 22-godišnjeg Australca hrvatskij korijena mogli uskoro vidjeti u Maksimiru. No, prema nekim informacijama, u prvi bi tren išao na posudbu i tamo tražio vizu za minutažu u Dinamu.

 

ADAM GNEZDA-ČERIN (Panathinaikos, Vrijednost: €3.50m)

 

Zna se da je slovenski reprezentativac velika Dinamova želja. Ali, jasno je i Dinamu da svakom njegovom partijom na Euru raste i cijena, Panathinaikosu su sigurno porasli apetiti. Ima Dinamo neke adute u toj priči, ali mogli bismo o tome pisati još dugo, možda i do kraja prijelaznog roka. U svakom slučaju, Dinamo je, prateći Gnezda-Čerina, pokazao da zna prepoznati igrača, da je na dobrom putu skautiranja. Dobro znati za neke buduće pokušaje.

 

VANJA DRKUŠIĆ  (Sochi, Vrijednost: €2.80m)

 

Još jedan Slovenac je hit Eura, a i on je na Dinamovoj široj listi želja. Igra ovaj stoper u ruskom Sočiju, a Dinamo ga je počeo pratiti i prije Europskog prvenstva. Slična priča kao sa Gnezda-Čerinom, pitanje je koliko će cijena rasti nakon Eura i hoće li biti dostupan Modrima.

 

MARIN ŠOTIČEK (NK Lokomotiva, Vrijednost: €2.00m)

 

U Dinamu smatraju da bi za njega najbolji put razvoja bio dolazak u Maksimir. Spremni su Lokomotivi ponuditi postotak od idućeg transfera, uz manju odštetu u ovom trenutku. Navodno i Šotiček želi u Dinamo, unatoč ponudama iz inozemstva. I taj bi se posao mogao uskoro definirati.

 

ANTON MATKOVIĆ (NK Osijek, Vrijednost: €4.00m)

 

Znamo da će Osijekovi navijači skočiti na 'sve četiri', ali logično je da je ponajbolji mladi napadač lige Dinamov (mokri) san. Logično je i da ga Modri pokušaju dovesti. Hoće li uspjeti? E, to je već teško pitanje, puno je tu prepreka. Dinamo ne može već sad parirati ponudama stranih klubova, ali, kao i u slučaju Šotičeka, spreman je maksimirski klub ponuditi drugačiji 'deal'. Manju odštetu, ali možda kojeg igrača (Čavlina, Rukavina) i postotak od idućeg transfera, na kojemu bi Osijek na kraju mogao zaraditi i više nego da ga odmah proda. Ali, kažemo, bit će teško!

 

MARIN PONGRAČIĆ (Lecce, Vrijednost: €7.00m)

 

Da, priča se i o njemu. Lani je bio ponuđen Modrima, navodno su ga mogli imati za milijun i pol eura, no, tada su u Maksimiru odugovlačili i na kraju rekli 'NE'. Danas je hrvatski reprezentativac igrač u Lecceovu vlasništvu, ima ponude iz jačih klubova u Italiji i iz drugih zemalja. Trenutno je za Modre ovo teška misija, milijun i pol sigurno ne bi bilo dosta, ali, s obzirom da je Pongračić veliki dinamovac i to ne krije, Modri pletu mrežu oko njega, ali... Komplicirano, možda bude izglednije pred kraj prijelaznog roka, ako Pongračić ne pronađe novi klub.

 

RAUL TORRENTE (Granada CF, Vrijednost: €3.00m)

 

Dinamo je španjolskog stopera iz Granade htio još zimus, a sad bi mogao doći kao slobodan igrač. Stoperi su prioritet pa i Dinamo želi što prije dovesti igrača na toj poziciji. U kontaktu je maksimirski klub s igračem i njegovim agentima, interes je obostran, Torrenteov dolazak je vrlo izgledan. Dinamo mu prije desetak dana poslao novu ponudu.

 

JAN OLIVERAS (Roma U19, Vrijednost: €150k)

 

Spominjali smo lijevog beka iz Rome, 19-godišnjeg Španjolca. Dinamu je zanimljiv, razgovori su pokrenuti, ali zasad još nema konačnog dogovora. Možda i mladi Španjolac važe druge opcije, jer bi iz Rome mogao otići kao slobodan igrač. Ovaj je posao na čekanju, možda se ponovno pokrene idućih dana.

14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Čitam danas da bi Dinamo mogao izgubiti Belinha, a možda i druge mlade igrače. Jel istina da Dinamo sa novom upravom daje mladima stipendijske ugovore do 500 eura mjesečno? Nadam se da uz taj stipendijski ugovor barem postoje stavke za plaćanje stanarine, prijevoza. Inače, bi ovo po meni bio jako loš potez Dinama. Uz samo 500 eura za mlade igrače koji dolaze iz ostalih dijelova Hrvatske, a ako im roditelji nisu dobrostojeći, ovo je sramotno. Da moraju plaćati stanarinu, prijevoz, hranu koja je otišla izrazito gore, pogotovo u ZG-u. Politika klubova u Hrvatskoj u zadnje vrijeme me izrazito brinu, pogotovo za budućnost hrvatskoga nogometa. Ovako se ne razvijaju mladi igrači.

 

EDIT:

Što se tiče seniorske ekipe. Imamo nove odlaske u Dinamu:

- Vidović, istek posudbe, vraća se u Bayern

- Kaneko, istek posudbe, vraća se u Japan

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2024 17:05 (fighterZu).
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Nije 500, nego 400 Eura i mali ode igrati za Kustosiju.

Jos od prosle sezone aktivno se radi na unistavanju Dinama, pritome busajuci se u prsa od silne ljubavi prema klubu.

Ovo nikako nije dobro za Dinamo, rasprodavaju kvalitetne igrace za "bagatelu" a dovoze igrace upitne kvalitete.

Iskreno nadam se da se varam, ali sve mi ovo smrdi na totalnu propast Europskoga Dinama.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
13 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Andyja Bara je manager od Belinha.

Očito on i Dinamo nisu u dobrim odnosima nakon što Dinamo nije doveo Brekala.

 

6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Svejedno, 400 eura je dovoljno za hranu normalne prosječne osobe koja ne trenira i za kućanske osnovne stvari, prađak za odjeću, wc papir, šampon, omekšivač, deterdžent za suđe, dezodorans... Gdje je tu stanarina? Režije? Ako je dečko jako dobar, treba bespovratno ulagat u njega. 1200 eura na račun. Ako je dobar!!!

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
13 godina
online
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Odigrana pripremna utakmica na Maksimiru protiv Vardara. Pobjeda od 3-0. No ono što me više brine - što se događa sa travnjakom? 2 tjedna je do početka prvenstva, travnjak ko neki pašnjak, a ne nogometni teren. Ne treba nam neka nepotrebna ozljeda zbog rupa na terenu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2024 22:03 (fighterZu).
13 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Koja je poanta prodaje Brodića?? Vrlo korektan igrač za rotaciju.

Jedino ima smisla, ako dolazi Mierez.

13 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Sjajna utakmica sinoć, iako mi to nije na početku vuklo na to.
Istra je igrala visoki presing i nismo nikako uspjevali iznjeti loptu na njihovu zadnju trećinu.
I onda jednom to napravimo, standardni ples Pjace, izbacivanje obrambenog igrača i savršen ubačaj.
Drugi gol iz prekida i nakon tog rapsodija.
Osim sjajne realizacije, dojmilo me je što smo odlično igrali defanzivno, pa i nakon izgubljene lopte na našoj polovici, agresivno smo išli u reposjed i nismo dozvoljavali nikakvu priliku Istri.
Čini se da je sve dogovoreno sa Cordobom. Još dovedemo Miareza i bez problema igramo na tri fronte.
Ako svi ostali ostanu, evropsko proljeće je vrlo izgledno, glavni smo favoriti za novi naslov u hnl-u, a ako se plasiramo u LP, ne bi bili kanta za napucavanje i mogli bi se nadati nekim bodovima.

14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Jako dobro otvaranje sezone definitivno. Fluidnost u igri je vidljiva. Defenzivno ima prilika jos za napredak, bilo je tu par greska u kretanjima, ali sve u svemu cini se da bi obrana mogla biti dobra. Kako smo uspijeli angažirati ovoga Gabriela prošle sezone, to mi nije jasno. Stvarno pun pogodak, momak ide naprijed-nazad u istom ritmu. Užitak je vidjeti takvoga igrača na beku.

Iskreno nisam za Miereza ako Petko ostaje. Imam neki osjecaj da će Kule ovu sezonu odigrat na još jednom nivou iznad i da bi mogao biti ugodno iznenađenje. Ima ono nešto u njemu što me podsjeca na Mandžukića, ali kao da mu fali ta jedna sezona da to i pokaže. Pa ajmo vidjeti, možda to bude ova. A prošle sezone nas je spašavao u nekim važim utakmicama i defitivno je zaslužio mjesto u momčadi.

Xoxha je iznimno napredovao u godinu dana i u kombinaciji sa Pjacom napokon imamo krila koja bi nam mogla davati dubinu koja nam je falila prosle sezone. Baturinu defitivno zadržati još ovu sezonu. Prevažan igrač za ovaj Dinamo.

Inače gledao sam većinu pripremnih utakmica. Imali smo problema sa realizacijom, ali moglo bi to sjesti na mjesto tokom sezone. I da, jako me iznenadio Rog na pripremama kao i neki mladi igrači iz juniorskoga pogona. Šteta što zbog greške u zapisniku nije zaigrao protiv Istre. Kretnje, osjećaj za igru, podsjeća na onog Roga iz najboljih dana. Čini mi se da je full spreman i to bi mogla biti jako važna karika ove sezone.

 

Btw, U18 nakon 9 godina osvojio Ramljak. Lijepo je vidjeti da u juniorima ima potencijala i dalje.
https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/maksimirski-spektakl-plavi-svladali-manchester-united-i-nakon-punih-devet-godina-osvojili-ramljakov-turnir

 

I novosti od danas. 4. pretkolo Lige prvaka. Odličan ždrijeb, idemo na Qarabag ili Ludogorets.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2024 19:39 (fighterZu).
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Napokon Dinamo igra 3-5-2 protiv bunker ekipe.

 

Ovako nešto sam baš komentirao s kolegama. Protiv bunker ekipa trebaju biti Kulenović i Petković nutra uz 2 brza krila.

Tako mogu raditi oveload 16m i visniski ako drugo ne prolazi. Al ak ide igra Petković će se inako povuć pa imamo 3-4-3.

 

Sva krila su brza osim Pjace. Al za ubačaje je i on dobar.

 

Mislim ovak nekaj se ne može igrati protiv ravnopravnih suparnika osim ak baš ideš na sve ili ništa, al idealno za bunker ekipe.

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Bravo Dinamo i čestitke na pobjedi. Nakon sinoćnjih utakmica, večeras sam baš uživao gledati Dinamo... (ovaj kolumbijac je na nekim jačim opijatima, pa taj s mjesta kreće kao tasmanlijska neman, ali je defanzivno slab, to se vidi )...

Taraba WoW
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2024 12:58 (Taraba).
13 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Svako tko uđe, ide 100 na sat. Koga god promjeniš, nema pada u igri.

Imamo 20 igrača za borbu na tri fronte, što je prošle sezone falilo. Samo da budu svi zdravi.

Ajmo nastaviti u istom rezultatskom ritmu i u utorak.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice