Chelsea F.C.

poruka: 876
|
čitano: 133.637
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
El_Nino_09 kaže...

Lijepa utakmica danas. Bane, Sturridge i Torres, sta reci?

btw. Torres nastavlja sjajnu formu. 

Ma kakvu sjajnu formu? Osim pogotka, nista nismo vidili od njega. Koju si ti utakmicu gledao da mi je znati...

The only thing I put before me is do re.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
Vidli smo i 2 asistencije
Dirt 3 -> Dino Bzik
12 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Pricajte vi o Messijima i Ronaldima za pravog navijača su najbolji igrači koji igraju u njegovom najdražem klubu za koji ce navijati i ako gube i pobjeđuju...

Za mene nema boljih od Terryja,Lamparda,Drogbe,Torresa,Cecha....

Poštujem one koji navijaju za druge klubove ali neka oni postuju i nas

Lets Rooooooooooooock
14 godina
offline
Chelsea F.C.

Istina da treba malo pomladiti ekipu, ali Drogba, Terry i Lampard koji su "starceki" igraju dobro i jos ih ne treba mjenjati...

:D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
CroNk3r kaže...

Istina da treba malo pomladiti ekipu, ali Drogba, Terry i Lampard koji su "starceki" igraju dobro i jos ih ne treba mjenjati...

terry lampard i drogba su legende kluba makar mi se cini da drogba nije bas vise na razini, ali lampard i terry mogu jos itekako dobro igrati, pa bez terryja obrana ne funkcionira

Dirt 3 -> Dino Bzik
14 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
dmanz kaže...
CroNk3r kaže...

Istina da treba malo pomladiti ekipu, ali Drogba, Terry i Lampard koji su "starceki" igraju dobro i jos ih ne treba mjenjati...

terry lampard i drogba su legende kluba makar mi se cini da drogba nije bas vise na razini, ali lampard i terry mogu jos itekako dobro igrati, pa bez terryja obrana ne funkcionira

I Drogba je jos dobar, istina da nije onakav kakav je bio, ali zabija golove kad treba...

:D
12 godina
offline
Chelsea F.C.

Ali zašto su Alexa prodali pobogu? Jedan od najpouzdanijih centralnih bekova koje sam vidio i oni ga se riješe {#}

13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Kako su razbijali.. :) Ti "starci" I sad razbijaju!

Cetrvrtfinale LP, Che- Liv 4:4 utakmica za pamcenje, Alexova topcina, sjeca li se tko?

Frankie :)

Evo vam par videa, da oraspolozim fanove Chelsea-ja..

A ovi koji dolaze na teme drugih klubova da pljujete, stvarno imate komplekse i to pokazujete..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 16:12 (brane47).
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Obozavam Londonske plavce,ali da malo kazem misljenje o vecerasnjoj utakmici.

 

Penal sramota je da se takvi penali sviraju u ligi prvaka ne razumijem uopce suce

 

Chelsea je bio losiji sa igracem vise Benfica sjajna ekipa,puno prigoda za gol sa jedne i druge strane ali misljenja sam da nije doslo do iskljucenja da bi Chelsea tesko prosla.

 

Nista prosli smo idemo sad na Barcu payback time iako ovaj put smo 3 puta losiji nego prijasnjih sezona ali i dalje sam uvjerenja da mozemo ih dobit ukoliko bude regularno sudenje{#}

When you are halfway up,you are always halfway down
14 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
carcharodon kaže...

Obozavam Londonske plavce,ali da malo kazem misljenje o vecerasnjoj utakmici.

 

Penal sramota je da se takvi penali sviraju u ligi prvaka ne razumijem uopce suce

 

Chelsea je bio losiji sa igracem vise Benfica sjajna ekipa,puno prigoda za gol sa jedne i druge strane ali misljenja sam da nije doslo do iskljucenja da bi Chelsea tesko prosla.

 

Nista prosli smo idemo sad na Barcu payback time iako ovaj put smo 3 puta losiji nego prijasnjih sezona ali i dalje sam uvjerenja da mozemo ih dobit ukoliko bude regularno sudenje{#}

Ne slazem se, da nije bilo iskljucenja cijela utakmica bi se drugacije odvijala...

 

a ovo za barcu, tu ide Drogba u napad i nema brige {#}

:D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
carcharodon kaže...

Obozavam Londonske plavce,ali da malo kazem misljenje o vecerasnjoj utakmici.

 

Penal sramota je da se takvi penali sviraju u ligi prvaka ne razumijem uopce suce

 

Chelsea je bio losiji sa igracem vise Benfica sjajna ekipa,puno prigoda za gol sa jedne i druge strane ali misljenja sam da nije doslo do iskljucenja da bi Chelsea tesko prosla.

 

Nista prosli smo idemo sad na Barcu payback time iako ovaj put smo 3 puta losiji nego prijasnjih sezona ali i dalje sam uvjerenja da mozemo ih dobit ukoliko bude regularno sudenje{#}

Penal je čist ko suzica,i Beusan je rekao,Benficin igrač se unio u tijelo Colea i odgurnuo ga

Lets Rooooooooooooock
13 godina
offline
Chelsea F.C.
Danas je Index.hr objavio jedan wery interesting članak o skandinavskim lopovima, pardon sudcima, koji su zdušno brinuli da Chelsea "slučajno" ne prođe Barselonu, interesira me, imaju li hrabrosti ili barem malo srama i sudci i barselonaši za moguće isprike i ikakvo opravdanje na sve Učinjeno??!!
Nadam se, vjerujem i želim da Chelsea u prvoj utakmici doma pomete travnjak sa gostima, a Finalni čin odigraju slavno na Cam Nou, o yeas!!!!
ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
ATJLučko kaže...
Danas je Index.hr objavio jedan wery interesting članak o skandinavskim lopovima, pardon sudcima, koji su zdušno brinuli da Chelsea "slučajno" ne prođe Barselonu, interesira me, imaju li hrabrosti ili barem malo srama i sudci i barselonaši za moguće isprike i ikakvo opravdanje na sve Učinjeno??!!
Nadam se, vjerujem i želim da Chelsea u prvoj utakmici doma pomete travnjak sa gostima, a Finalni čin odigraju slavno na Cam Nou, o yeas!!!!

Meni se cini da su i na prosloj utakmici s milanom suci malo za barcu sudili, mozda mi se samo cini, al to je moje misljenje...

:D
14 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
ATJLučko kaže...
Danas je Index.hr objavio jedan wery interesting članak o skandinavskim lopovima, pardon sudcima, koji su zdušno brinuli da Chelsea "slučajno" ne prođe Barselonu, interesira me, imaju li hrabrosti ili barem malo srama i sudci i barselonaši za moguće isprike i ikakvo opravdanje na sve Učinjeno??!!
Nadam se, vjerujem i želim da Chelsea u prvoj utakmici doma pomete travnjak sa gostima, a Finalni čin odigraju slavno na Cam Nou, o yeas!!!!

Ovo 2009 bi sigurno osvojili naslov jer im nitko nista onda nije mogao...

:D
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

LINK

 

 

Da li nas ocekuje slican scenarij za dva tjdna koja su vasa misljenja?

When you are halfway up,you are always halfway down
14 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
carcharodon kaže...

LINK

 

 

Da li nas ocekuje slican scenarij za dva tjdna koja su vasa misljenja?

Sigurno ce sudenje biti na strani barcelone, ali pitanje je kolko.

:D
15 godina
protjeran
offline
Re: Chelsea F.C.
CroNk3r kaže...

Sigurno ce sudenje biti na strani barcelone, ali pitanje je kolko.

Mislim da će suđenje biti daleko od presudnog značaja. Trenutno Barcelona je puno puno bolja i jača momčad od Chelsea, iako navijam za Chelsea (mrzim što moram napominjat ovo radi mogućih napada), mislim da nemaju pa skoro nikakve šanse. Volio bih više nego išta da prođu u finale.

Canibus > _________ <------- insert MC name here.
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Šta mislite kak bi Chelsea trebo krenut u utakmicu protiv Barcelone, agresivno, braniti se ili nešto treće?

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 22:29 (Praetorian1).
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Kako moraju krenit a moraju dati 150% od sebe trkacki biti nadmocniji posjed lopte nece imati tako da sve sto im se pruzi ce morat iskoristit,i racunam da ce prekidi biti kljucni ako bude dosta prekida mozemo dobiti ako ne, bude tesko ali siguran sam da ce igrci biti nabrijani i zeljet ce se osvetiti za onu nepravdu samo da Drogba od prve krene a ne toress

When you are halfway up,you are always halfway down
15 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
Praetorian1 kaže...

Šta mislite kak bi Chelsea trebo krenut u utakmicu protiv Barcelone, agresivno, braniti se ili nešto treće?

S molitvenikom u dzepu.

The only thing I put before me is do re.
12 godina
offline
Chelsea F.C.

A valjda će ovoga puta najbolja momčad od kada je nogometa imati više od jednog upućenog udarca na gol {#}

Pogotovo sada, kada se smatra da je Chelsea ''star''.

 

Šalu na stranu, ako plavci misle igrati kao protiv Benfice po meni teško mogu nešto napraviti. Moraju doma izboriti pozitivan rezultat, siguran sam da će davati svoj maksimum u svih 180 minuta.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 23:17 (pr0n_addict).
15 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Torresova forma ide uzlaznom putanjom, stoga sumnjam da ce Drogba igrati od 1. minute, jer koliko sam utakmica Chelsea pogledao ove sezone, Torres, za razliku od bjelokoscanina vrsi pritisak na protivnicku zadnji red, sto mislim da ce Chelsea raditi u prvoj utakmici u Londonu. 

The only thing I put before me is do re.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 23:23 (VirtUoso).
14 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
Praetorian1 kaže...

Šta mislite kak bi Chelsea trebo krenut u utakmicu protiv Barcelone, agresivno, braniti se ili nešto treće?

Ja bi isao na branjenje i pokusaj zabijanja iz kontre...

 

 

:D
15 godina
protjeran
offline
Chelsea F.C.

Je li gledao itko utakmicu protiv Wigana?

 

Nezaslužen prvi pogodak Chelsea, igranje rukom u penalu i jedne i druge momčadi (bez penala), izjednačenje Wigana te u 92' nakon odličnog voleja i stative Torresa Mata zabija za konačnih 2 - 1.

 

Torres me nasmijao dosta, dva puta se lik posklizne na istom mjestu u njihovom sesnaestercu poslije odlične lopte u for. Mislim, za 50 m bi trebao letit po terenu, a ne se sklizat. Uveo ga je zadnjih +-25 minuta, bio je dosta izgubljen po terenu.

Canibus > _________ <------- insert MC name here.
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Gledo sam ja do trenutka dok nisam zaspo to je kod 1-1,vidio sam dva pada toresa a dobro mokar teren los izbor kopacki:)

When you are halfway up,you are always halfway down
13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Torres za 20tak minuta igre je uspio pogoditi stativu (nedostatak srece) nakon koje je Chelsea dosao do pobjede.
(sutirao iz nimalo lagane pozicije volej udarcem - vecina igraca bi ondje primila loptu)
Sto se tice pada, to se desava svakodnevno, malo je cudno sto se pad desio 2x na istom mjestu.
Mozda je travnjak los ili klizav na tom dijelu terena? 

Potpisao.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 12:16 (El_Nino_09).
15 godina
protjeran
offline
Re: Chelsea F.C.
El_Nino_09 kaže...

Torres za 20tak minuta igre je uspio pogoditi stativu (nedostatak srece) nakon koje je Chelsea dosao do pobjede.
(sutirao iz nimalo lagane pozicije volej udarcem - vecina igraca bi ondje primila loptu)
Sto se tice pada, to se desava svakodnevno, malo je cudno sto se pad desio 2x na istom mjestu.
Mozda je travnjak los ili klizav na tom dijelu terena? 

I svaka mu čast na tome, ali nisu ga platili 50 m da asistira nekoliko puta.

Canibus > _________ <------- insert MC name here.
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

sada je vazna tekma Arsenal - City

 

 

nadajmo se da ce city dobit :)

Dirt 3 -> Dino Bzik
15 godina
protjeran
offline
Chelsea F.C.

Ajme meni što su falili, ovo bi i Torres zabio. Arsenal puno jači od Citya.

Canibus > _________ <------- insert MC name here.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 18:39 (epic).
15 godina
protjeran
offline
Chelsea F.C.

1 : 0, Arsenal vodi, odlična golčina Artete s 20 i nešto metara.

Canibus > _________ <------- insert MC name here.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice