Chelsea F.C.

poruka: 876
|
čitano: 131.357
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Ovo je tema o Londonskom klubu sa Stamford Bridgea-Chelsea FC!!!

Svi koji volite ovaj klub i njegove igrače ili ako imate neku zanimljivu informaciju ili novost o klubu slobodno napišite!!!!

Molim da oni koji ne vole ovaj klub da ne pišu poruke protiv kluba jer nema smisla na svađe trošiti vrijeme.

 

13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Chelsea F.C.
bruno757 kaže...

Ovo je tema o Londonskom klubu sa Stamford Bridgea-Chelsea FC!!!

Svi koji volite ovaj klub i njegove igrače ili ako imate neku zanimljivu informaciju ili novost o klubu slobodno napišite!!!!

Molim da oni koji ne vole ovaj klub da ne pišu poruke protiv kluba jer nema smisla na svađe trošiti vrijeme.

 

Zar ti nije glupo navijati i za Chelsea i za Milan??? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 12:54 (scenesports).
16 godina
offline
RE: Chelsea F.C.
scenesports kaže...

Zar ti nije glupo navijati i za Chelsea i za Milan??? 

Šta se to ne smije? Izlanuo se

 

Pa nije to ista liga, naravno nije napeta i zanimljiva kao naša ali šta onda... Ja eto navijam za Man Utd, Barcu, Juve i ne vidim ništa loše u tome što on navija za ta dva kluba, je da su loši al šta ćeš hehe Namigiva

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Chelsea F.C.
Pero Dinamit kaže...
scenesports kaže...

Zar ti nije glupo navijati i za Chelsea i za Milan??? 

Šta se to ne smije? Izlanuo se

 

Pa nije to ista liga, naravno nije napeta i zanimljiva kao naša ali šta onda... Ja eto navijam za Man Utd, Barcu, Juve i ne vidim ništa loše u tome što on navija za ta dva kluba, je da su loši al šta ćeš hehe Namigiva

A sta ce kad bude utakmica Chelsea- Milan, onda ce nositi na utakmicu dres od chelsea a sorc od milana Smijeh

15 godina
offline
RE: Chelsea F.C.
Pero Dinamit kaže...
scenesports kaže...

Zar ti nije glupo navijati i za Chelsea i za Milan??? 

Šta se to ne smije? Izlanuo se

 

Pa nije to ista liga, naravno nije napeta i zanimljiva kao naša ali šta onda... Ja eto navijam za Man Utd, Barcu, Juve i ne vidim ništa loše u tome što on navija za ta dva kluba, je da su loši al šta ćeš hehe Namigiva

losi... hahahaha

16 godina
offline
RE: Chelsea F.C.
milanji kaže...

losi... hahahaha

Sarkazam malo, ne volim ih pa to kažem Poljubac

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Chelsea F.C.
Pero Dinamit kaže...
milanji kaže...

losi... hahahaha

Sarkazam malo, ne volim ih pa to kažem Poljubac

Pa onda si promasio temu... Smijeh

15 godina
offline
Chelsea F.C.

Umjetan klub za kojeg nitko nije čuo do prije nekoliko godina, isto tako nije niti ništa osvojio.

 

Za par godina će ga zamjeniti Manchester City. :)

 

You cant buy HISTORY.

Can't find a better Jam!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Chelsea F.C.
Gunner_V kaže...

Umjetan klub za kojeg nitko nije čuo do prije nekoliko godina, isto tako nije niti ništa osvojio.

 

Za par godina će ga zamjeniti Manchester City. :)

 

You cant buy HISTORY.

Nista nije osvojio???? A sta onda ovo  ??? Koliko ja znam oni su trenutni prvaci Engleske, a mislim da je ovo i njihova godina u Ligi prvaka...

16 godina
offline
RE: Chelsea F.C.

Chelski

 

nogomet je postojao i prije 2004.

 

to ne znači da se neki klubovi (iako umjetni) ne bi trebali pojaviti na sceni.. samo, ne na taj način

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 12:48 (nixass).
15 godina
offline
RE: Chelsea F.C.
scenesports kaže...
Gunner_V kaže...

Umjetan klub za kojeg nitko nije čuo do prije nekoliko godina, isto tako nije niti ništa osvojio.

 

Za par godina će ga zamjeniti Manchester City. :)

 

You cant buy HISTORY.

Nista nije osvojio???? A sta onda ovo  ??? Koliko ja znam oni su trenutni prvaci Engleske, a mislim da je ovo i njihova godina u Ligi prvaka...

O moj Bože, dijete drago, jesam li lijepo napisao do prije par godina?

To se odnosi da je taj klub bio NIŠTA do pojave Abramoviča-ili se ti očito ne slažeš?

 

PRIJE ABRAMOVIČA I NJEGOVIH INJEKCIJA OD STOTINA MILIJUNA PO SEZONI-USPIJESI:

Premier liga: 
Pobjednici: 1955. (1, slovima: jedan)

 

FA Kup:
Osvajači: 1970., 1997., 2000. (3, slovima: tri)

 

Ostale kikiriki i kvartovske trofeje ne uzimam u obzir jer nisu mjerilo nekog uspijeha i povijesti...

 

You CANT buy history.

 

I btw, trenutno je na otoku jedan veći i puno bogatiji badža od Abramoviča, nažalost za sve klubove i nogomet uopće...

Can't find a better Jam!
14 godina
odjavljen
offline
Chelsea F.C.

Mourinho je uglavnom pokrenio taj klub, on je bio taj koji ih je pretvorio u veliki klub. Naravno, uz dosta novca za transfere.

...
15 godina
offline
RE: Chelsea F.C.
Gunner_V kaže...

O moj Bože, dijete drago, jesam li lijepo napisao do prije par godina?

To se odnosi da je taj klub bio NIŠTA do pojave Abramoviča-ili se ti očito ne slažeš?

 

PRIJE ABRAMOVIČA I NJEGOVIH INJEKCIJA OD STOTINA MILIJUNA PO SEZONI-USPIJESI:

Premier liga: 
Pobjednici: 1955. (1, slovima: jedan)

 

FA Kup:
Osvajači: 1970., 1997., 2000. (3, slovima: tri)

 

Ostale kikiriki i kvartovske trofeje ne uzimam u obzir jer nisu mjerilo nekog uspijeha i povijesti...

 

You CANT buy history.

 

I btw, trenutno je na otoku jedan veći i puno bogatiji badža od Abramoviča, nažalost za sve klubove i nogomet uopće...

Daj mi objasni koji veliki nogometni klub ne dobiva milijunske injekcije, nego su igrači na kruhu i vodi. Aj ne seri. Chelsea je prije bio prosječan klub i trebalo je uložiti novce da se pokrenu.
Što Real, Barca i slični klubovi rade sad i več par godina uzastopno... 90 milijuna za Ronalda, ma daj.
Kakvu povijest, povijest je tu da se stvara. Bez uvrede ikome, ali što u posljednjih par sezona povijest vrijedi Liverpoolu, Aston Villi, Milanu i sličnim klubovima koji imaju dugu tradiciju i koji su godinama bili među vodečima, ali sada su jednostavno pali i žive na staroj slavi.

Ja sam veliki fan Chelsea, još od 2003. , kad su bili samo " prosječan klub " i mislim da imaju prave igrače i pravu disciplinu da budu jedan od največih klubova na svijetu.

We are nothing but the stones to pave the way...
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 21:40 (Ad4pt3r).
16 godina
offline
RE: Chelsea F.C.

zgodan članak

 

moguće i istinit za koje desetljeće.. ako ne i prije

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Chelsea F.C.
Gunner_V kaže...
scenesports kaže...
Gunner_V kaže...

Umjetan klub za kojeg nitko nije čuo do prije nekoliko godina, isto tako nije niti ništa osvojio.

 

Za par godina će ga zamjeniti Manchester City. :)

 

You cant buy HISTORY.

Nista nije osvojio???? A sta onda ovo  ??? Koliko ja znam oni su trenutni prvaci Engleske, a mislim da je ovo i njihova godina u Ligi prvaka...

O moj Bože, dijete drago, jesam li lijepo napisao do prije par godina?

To se odnosi da je taj klub bio NIŠTA do pojave Abramoviča-ili se ti očito ne slažeš?

 

PRIJE ABRAMOVIČA I NJEGOVIH INJEKCIJA OD STOTINA MILIJUNA PO SEZONI-USPIJESI:

Premier liga: 
Pobjednici: 1955. (1, slovima: jedan)

 

FA Kup:
Osvajači: 1970., 1997., 2000. (3, slovima: tri)

 

Ostale kikiriki i kvartovske trofeje ne uzimam u obzir jer nisu mjerilo nekog uspijeha i povijesti...

 

You CANT buy history.

 

I btw, trenutno je na otoku jedan veći i puno bogatiji badža od Abramoviča, nažalost za sve klubove i nogomet uopće...

Klubovi ne zive od povijesti, nego od novca... Gore si napisao da nije nista osvojio, nemoj se sad izvlačiti... :)

 

Istina, da nije bilo Abramoviča od trofeja nebi bilo nista, ali pogledaj samo Real Madrid. Povijest njihova kluba se samo temelji na ulaganjima, i vecinom su tako osvojili sve svoje trofeje. Klubovi koji danas nemaju novac za pojacanja su nista, dzabe im i povijest i sve... Jedino ce mi biti zao kad ovim bogatunima nogomet dosadi , a tada ce vecina danasnjih slavnih klubova biti u situaciji u kojoj je danas Leeds...

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 12:38 (scenesports).
15 godina
offline
RE: Chelsea F.C.
scenesports kaže...
Gunner_V kaže...
scenesports kaže...
Gunner_V kaže...

Umjetan klub za kojeg nitko nije čuo do prije nekoliko godina, isto tako nije niti ništa osvojio

Klubovi ne zive od povijesti, nego od novca... Gore si napisao da nije nista osvojio, nemoj se sad izvlačiti... :)

 

 

Aj pogledaj ovo boldano prije tvojeg boldanja, ne vadi iz konteksta ;)

Do prije par godina, nitko nije čuo za Chelsea i do prije par godina nisu ništa osvojili (do Abramoviča).

 

O bankrotima otom potom-3 kluba sigurno neće bankrotirati (govorim za PL):

Chelsea (Abramovič redovno iskeširava sve dugove kluba),

Man City (šeici iskeširaju sve dugove kluba)

Arsenal (iako su napravili novi stadion-drugi najveći u ENG, samo prošle sezone je ZARADIO ~50 milijuna funti)

 

Liverpool će propasti, isto kao i Leeds.

Masovno trošenje, pogrešna ulaganja i loša politika općenito. Iako nije već 20 godina osvojio PL, svejedno je veći klub od Chelsea (da, i od Arsenala). :)

 

Lako je stvoriti najjači klub na svijetu(po imenima) kada imaš praktički neograničena sredstva (Man City), praktički kao da se igraš Football Managera-samo reci koliko želiš milijuna za Ronalda i dolazi ovamo.

 

E baš radi toga povijest i tradicija nešto znači.

Can't find a better Jam!
13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

City ce propasti cim odu seici, Chelsea cim ode Abramovič, a Arsenal ce biti dosta slabiji kada ode Wenger.Liverpool je, kako sada stvari stoje, prvi na redu...Ali kada budes za 20-tak godina gledao na klubove kao Chelsea i City, nitko se nece sjecati nacina kako su pojacali svoju momcad, gledati ce se samo trofeji...

15 godina
protjeran
offline
RE: Chelsea F.C.
scenesports kaže...

City ce propasti cim odu seici, Chelsea cim ode Abramovič, a Arsenal ce biti dosta slabiji kada ode Wenger.Liverpool je, kako sada stvari stoje, prvi na redu...Ali kada budes za 20-tak godina gledao na klubove kao Chelsea i City, nitko se nece sjecati nacina kako su pojacali svoju momcad, gledati ce se samo trofeji...

 Abramovič neće otići jer bio bi idiot nakon što je gotovo milijardu dolara uložio u taj klub. Ako Chelsea-u nedostaje bilo koji igrač oni će opet moći parirati svim klubovima, a ako Barca ostane bez Messi-ja ode u jagode.

I doubt that there could ever be... A more wicked MC, 'Cuz AIDs infested child molesters aren't sicker than me.
15 godina
protjeran
offline
RE: Chelsea F.C.
Gunner_V kaže..

 

 

Lako je stvoriti najjači klub na svijetu(po imenima) kada imaš praktički neograničena sredstva (Man City), praktički kao da se igraš Football Managera-samo reci koliko želiš milijuna za Ronalda i dolazi ovamo.

 

E baš radi toga povijest i tradicija nešto znači.

Što je s Realom. Ima odličnu tradiciju, ali imaju daleko neograničenija sredstva od Chelsea. I opet nakon što kupe sve što mogu ne mogu proći četvrt finale Lige prvaka.

I doubt that there could ever be... A more wicked MC, 'Cuz AIDs infested child molesters aren't sicker than me.
15 godina
offline
RE: Chelsea F.C.
epic kaže...

Što je s Realom. Ima odličnu tradiciju, ali imaju daleko neograničenija sredstva od Chelsea. I opet nakon što kupe sve što mogu ne mogu proći četvrt finale Lige prvaka.

To zato jer se Zvijezde ne mogu dogovoriti tko će zabiti gol Cool

 

Real je druga priča i već su se oko njega vodile žustre rasprave na ovome forumu.

Prije početka prošle sezone sam odmah rekao i bio se spreman kladiti da Real neće ništa osvojiti. Bio sam ismijavan i predmet šprdnje više puta od mnogih "nogometnih znalaca ovog foruma" i mnogi su se roflali na moje postove.

I kaj se dogodi? Bijah u pravu.Pozdrav tim istim dečkima!Cool

 

Momčad im je bila gotovo posve nova, ekipa nikad prije nije zajedno igrala i to je bilo za očekivati. A i kad imaš toliko egomanijaka u timu, za pretpostaviti je da neće biti sve 5.

Sada su zajedno već godinu dana i već bi moglo biti nešto od njih ove sezone jer su uigraniji nego prije.

 

Kako god, Chelsea danas ima stvarno jaku ekipu i opet ih smatram jednim od najozbiljnijih konkurenata za osvajanje EPL, ali pitanje je di bi bili da se prije nekoliko godina nije umiješao Abramovič?

Za mene neće nikada biti veliki klub i to je to. :)

 

---

A sad primjera radi za vas koji očito ne kužite kaj je tradicija i povijest, te poštovanje:

Neostvarivo, ali npr. NK Sesvete-dođe Šeik & Co. i kupi klub za kikiriki te potroši 500 milijuna na pojačanja (od Ronalda, Fabregasa, Drogbe itd itd...kompletna momčad koja poimence parira najjačim klubovima na svijetu) i NK Sesvete počne gaziti i dominirati te naravno i osvajati idućih 10 godina sve što se može.

 

Gledajući HNL, kako to poštovati pored Rijeke, Cibalije, Slavena, Osijeka itd. koji su isključivo svojim sredstvima dogurali tamo gdje su sada i "pošteno" se bore za svoj dio kolača... :/

Can't find a better Jam!
13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

U pravu si za Real, nece nista osvojiti ove godine, a Barca ce ga po obicaju sprasiti i doma i u gostima.Sto se Chelsea tice, nisam ni ja neki njihov strastveni navijac, ali oni imaju finu igru i uzitak je gledati njihove utakmice. Dok ih je Mourinho vodio bili su mi katastrofa... Man. City ce biti prvak tek onda kada dovede pravog trenera. Od engleskih klubova jedini klub koji se cijeni je Liverpool, ovo sve ostalo je nista. A nije mi jasno tko vise gleda ovu spanjolsku ligu, sve se vrti samo oko Barce i Reala, ali izgleda da im je ove godine Valencia pokvarila planove.

 

 

P.S. Ovaj tvoj primjer NK Sesvete se moze vidjeti u ukrajinskoj ligi. Shakthar je klub za kojeg isto nije nitko prije cuo, ali oni su ulozili u stadion, u pojacanja i deru sve u svojoj ligi , a dobri su i LP.

 

Nogomet je postao biznis, danas se vise ne igra za svoj klub zbog ljubavi, nego samo zbog novca...

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2010 16:05 (scenesports).
15 godina
protjeran
offline
RE: Chelsea F.C.
Gunner_V kaže...

To zato jer se Zvijezde ne mogu dogovoriti tko će zabiti gol Cool

 

Real je druga priča i već su se oko njega vodile žustre rasprave na ovome forumu.

Prije početka prošle sezone sam odmah rekao i bio se spreman kladiti da Real neće ništa osvojiti. Bio sam ismijavan i predmet šprdnje više puta od mnogih "nogometnih znalaca ovog foruma" i mnogi su se roflali na moje postove.

I kaj se dogodi? Bijah u pravu.Pozdrav tim istim dečkima!Cool

 

Momčad im je bila gotovo posve nova, ekipa nikad prije nije zajedno igrala i to je bilo za očekivati. A i kad imaš toliko egomanijaka u timu, za pretpostaviti je da neće biti sve 5.

Sada su zajedno već godinu dana i već bi moglo biti nešto od njih ove sezone jer su uigraniji nego prije.

 

Kako god, Chelsea danas ima stvarno jaku ekipu i opet ih smatram jednim od najozbiljnijih konkurenata za osvajanje EPL, ali pitanje je di bi bili da se prije nekoliko godina nije umiješao Abramovič?

Za mene neće nikada biti veliki klub i to je to. :)

 

---

A sad primjera radi za vas koji očito ne kužite kaj je tradicija i povijest, te poštovanje:

Neostvarivo, ali npr. NK Sesvete-dođe Šeik & Co. i kupi klub za kikiriki te potroši 500 milijuna na pojačanja (od Ronalda, Fabregasa, Drogbe itd itd...kompletna momčad koja poimence parira najjačim klubovima na svijetu) i NK Sesvete počne gaziti i dominirati te naravno i osvajati idućih 10 godina sve što se može.

 

Gledajući HNL, kako to poštovati pored Rijeke, Cibalije, Slavena, Osijeka itd. koji su isključivo svojim sredstvima dogurali tamo gdje su sada i "pošteno" se bore za svoj dio kolača... :/

Chelsea ne bi bio u vrhu nogometa da nema Abramoviča, isto kao i Dinamo (HNL) da nema Mamića iako svi *eru protiv njega. Mene boli briga za tradiciju sve dok se igra lijepi nogomet. Neće tradicija igrat utakmicu, da sam igrač i da se spremam na neki transfer tek tada bi tradicija došla do izražaja. Ni meni Real neće više nikad biti veliki klub kao što je bio, jer kupovanje tako puno top igrača je sramotno.

I doubt that there could ever be... A more wicked MC, 'Cuz AIDs infested child molesters aren't sicker than me.
15 godina
offline
Chelsea F.C.

Ne kužim ovo vaše "Da nema ". Da nema Abramovića, Chelsea ne bi bio tu gdje je, ali vidi čuda ima ga, da nema Drogbe ne bi zabijali toliko golova, ali gle- ima ga.
Po vama svaki klub koji ima bogatog sponzora i koji kupuje multimilijunska pojačanja ne valja...e pa onda slobodno otpišite svu nogometnu elitu.

Ja se slažem da se ime i poštovanje ne mogu kupiti novcem, ali da bih ih stekao trebaš velike resurse da bi uopće krenuo. Chelsea se polako dokazuje svaku godinu i stvara svoj ugled.
A ovakvi zadrti fanovi " stare slave klubova " me ne zanimaju. Ja ću navijati za Chelsea bio da pao u drugu, treću, ili čak Hrvatsku ligu...Nije me briga. To je jedini klub koji daje onaj adrenalin i emocije dok ga gledam i pravi fanovi znaju kako je to.

We are nothing but the stones to pave the way...
15 godina
offline
Chelsea F.C.

Ne znam zašto je tema zamrla, ali nadam se da ima fanova na forumu.
Dobra utakmica protiv Bayera, Torres imao sjajne asistencije i nadam se da je ovo početak novog Fernanda.

We are nothing but the stones to pave the way...
12 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Tek sada vidim temu ovu temu i nadam se da ima fanova. Volim Chelsea skoro kao Barcelonu odnosno to su mi dva top kluba u Europi. Što kažete na sadašnju formu i koga bi bilo dobro kupit na ljeto?

12 godina
offline
Chelsea F.C.

COME ON CHELSEA

 

 

Terry out 2 mjeseca zbog operacije koljena

Had a dream I was king, I woke up still king
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
Đapa club kaže...

Tek sada vidim temu ovu temu i nadam se da ima fanova. Volim Chelsea skoro kao Barcelonu odnosno to su mi dva top kluba u Europi. Što kažete na sadašnju formu i koga bi bilo dobro kupit na ljeto?

  Ti se šališ?

Navijat za barcelonu nakon one pljačke? Navijat za glumačku postavu koja bi trebala biti nominirana na Oskaru sad?

Te u isto vrijeme navijat za Chelsea? Ne mogu vjerovat

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
yojo kaže...
Đapa club kaže...

Tek sada vidim temu ovu temu i nadam se da ima fanova. Volim Chelsea skoro kao Barcelonu odnosno to su mi dva top kluba u Europi. Što kažete na sadašnju formu i koga bi bilo dobro kupit na ljeto?

  Ti se šališ?

Navijat za barcelonu nakon one pljačke? Navijat za glumačku postavu koja bi trebala biti nominirana na Oskaru sad?

Te u isto vrijeme navijat za Chelsea? Ne mogu vjerovat

Barcelonu volim od 2002, a Chelsea pratim od 2004 uz to pratim i Juve. Barca mi je prva ljubav, ali mogu ti reči da su mi suze išle kad je Chelsea izgubio finale 2008 u Moskvi. Smiješan si nije Barca pokrala Chelsea nego sudci. Imaš također glupi argument jer ti klubovi ne postoje od 2009..nego puno duže...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 20:12 (Đapa club).
14 godina
offline
Chelsea F.C.
ja isto slicno, navijam ponajprije za chelsea, a onda i real

barcelonu ne volim nakon one utakmice 1-1 a do tada su mi bili dost dragi



ajmo danas chelsea, biti ce ovo jako tesko gostovanje
Dirt 3 -> Dino Bzik
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice