Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.540
|
čitano: 6.327.530
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Uvažavam svačije mišljenje, ali u 2 tjedna čekanja (doktorov savjet) se neće ništa strašno dogoditi da bi morao hitno intervenirati, ignorirati doktora i otići stručnjaku. 

8 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ma jasno. Ali eto, samo govorim iz svog iskustva 

 

14 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
guls kaže...

Da ne bi bilo samo pišem, a niš ne dajem:

čučanj dl  sumo nakon ozljede koljena 

Oni koji znaju tegove će skužiti koliko dižem na kojem videu

 

budem uskoro snimio 200 naviše, kad se vratim u rutinu.

 

 takve tajice nosi moja mlađa kćer

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Ezio kaže...
guls kaže...

Da ne bi bilo samo pišem, a niš ne dajem:

čučanj dl  sumo nakon ozljede koljena 

Oni koji znaju tegove će skužiti koliko dižem na kojem videu

 

budem uskoro snimio 200 naviše, kad se vratim u rutinu.

 

 takve tajice nosi moja mlađa kćer

Nisi imao novaca da joj kupiš ženski model?

Know your limits.
5 godina
protjeran
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Ezio kaže...
guls kaže...

Da ne bi bilo samo pišem, a niš ne dajem:

čučanj dl  sumo nakon ozljede koljena 

Oni koji znaju tegove će skužiti koliko dižem na kojem videu

 

budem uskoro snimio 200 naviše, kad se vratim u rutinu.

 

 takve tajice nosi moja mlađa kćer

 I još si morao naglasiti mlađa? Baš si bezobrazan.

8 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

stigli proteini ..uzeo sam cokoladu ...i iskreno me first jaffa okus i vanilija su mi finiji..nekako je kremastiji me first od ovog gold standarda ..Ali moze se piti i ovaj oke je samo nije tako gust.. A budem vidio sad hoce li bit propuha od njih 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
13 godina
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
sseennoonn kaže...

stigli proteini ..uzeo sam cokoladu ...i iskreno me first jaffa okus i vanilija su mi finiji..nekako je kremastiji me first od ovog gold standarda ..Ali moze se piti i ovaj oke je samo nije tako gust.. A budem vidio sad hoce li bit propuha od njih 

 Smiješne su mi te spike, e meni je fin okus ovog onog...vjerojatno se nisi ni rodio tad, ali proteini su prije imali okus po smeću i pio si ih začepljenog nosa. Ovo danas je smiješno, okus svega i svačega, kemija žešća.

Još sam najsretniji bio sa MYP bez okusa, miješao se sa svime i najlakši je bio za pit.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

 Smiješne su mi te spike, e meni je fin okus ovog onog...vjerojatno se nisi ni rodio tad, ali proteini su prije imali okus po smeću i pio si ih začepljenog nosa. Ovo danas je smiješno, okus svega i svačega, kemija žešća.

Još sam najsretniji bio sa MYP bez okusa, miješao se sa svime i najlakši je bio za pit.

 

 

Samomrzeći hrvat
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...
sseennoonn kaže...

stigli proteini ..uzeo sam cokoladu ...i iskreno me first jaffa okus i vanilija su mi finiji..nekako je kremastiji me first od ovog gold standarda ..Ali moze se piti i ovaj oke je samo nije tako gust.. A budem vidio sad hoce li bit propuha od njih 

 Smiješne su mi te spike, e meni je fin okus ovog onog...vjerojatno se nisi ni rodio tad, ali proteini su prije imali okus po smeću i pio si ih začepljenog nosa. Ovo danas je smiješno, okus svega i svačega, kemija žešća.

Još sam najsretniji bio sa MYP bez okusa, miješao se sa svime i najlakši je bio za pit.

 Koda citas opis ispod slike jedne od ovih fitnes influencerica.

Dupe van,u ruci boca sa sejkom,a cucanj pravi ne zna napravit

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Evo da se i ja prikljucim temi. 2014 godine sam isao stalno u teretanu nekih 6-7 mjeseci i dobio sam na masi sto me obradovalo. Tad sam koristio whey, glutamin i kreatin. Napravio sam pauzu i tako i izgubio opet volju za teretanom misici su poceli da opadaju i tako sam smrsao opet ali stomak je rastao (nisam nesta fizicki aktivan od 2015 godine) sjedim po 7h u kancelariji. Sad hocu opet da pocnem da treniram visok sam 185 i jutros stao na vagu 90kg. Znaci sve sto pojedem ide u stomak i tu se skupljaju masne naslage! Sad mi treba savjet (jer sam ispao iz teme i fazona) sta je najbolje raditi za pocetak? Jel trebam prvi trening odraditi full body workout ili standardno (pon: prsa i tricpes i sl) Jel ima negdje neki plan prehrane volio bih malo skresati stomak. I koje bi suplemente preporucili? (Nisam od onih uzet sve suplemente i to ce mi pomoci) znam ima i ishrana veliku ulogu! Nadam se da cu dobiti par savjeta :D hvala vam!

5 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

po nekom laickom misljenju, nisam pro da ne bude bilo osudjivanja..

radi full body - pon, sri, petak i to ne vjezbe izolacije nego ove  i mozes ubacit malo kardia na kraju treninga i tjt po meni. 

uzmi samo proteine ako mislis da ti trebaju, ja se u tvom slucaju ne bi previse zamarao oko prehrane, jedi isto kao sada i vjezbaj i skinuti ce se te masne naslage, nije puno tih 5 kg samo pocni vjezbat.

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...
sseennoonn kaže...

stigli proteini ..uzeo sam cokoladu ...i iskreno me first jaffa okus i vanilija su mi finiji..nekako je kremastiji me first od ovog gold standarda ..Ali moze se piti i ovaj oke je samo nije tako gust.. A budem vidio sad hoce li bit propuha od njih 

 Smiješne su mi te spike, e meni je fin okus ovog onog...vjerojatno se nisi ni rodio tad, ali proteini su prije imali okus po smeću i pio si ih začepljenog nosa. Ovo danas je smiješno, okus svega i svačega, kemija žešća.

Još sam najsretniji bio sa MYP bez okusa, miješao se sa svime i najlakši je bio za pit.

 hm da budem iskren, davne 200x godine sam bio pio neki univeral protein, ne sjecam se da tocno sta i koje, ali je bio prefin okus... dok su mi danas okusi svi bezveze, niti jedan da mi se bas svidja, bilo kojeg branda, a probao sam  sve i svasta

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
DangerousB kaže...

Evo da se i ja prikljucim temi. 2014 godine sam isao stalno u teretanu nekih 6-7 mjeseci i dobio sam na masi sto me obradovalo. Tad sam koristio whey, glutamin i kreatin. Napravio sam pauzu i tako i izgubio opet volju za teretanom misici su poceli da opadaju i tako sam smrsao opet ali stomak je rastao (nisam nesta fizicki aktivan od 2015 godine) sjedim po 7h u kancelariji. Sad hocu opet da pocnem da treniram visok sam 185 i jutros stao na vagu 90kg. Znaci sve sto pojedem ide u stomak i tu se skupljaju masne naslage! Sad mi treba savjet (jer sam ispao iz teme i fazona) sta je najbolje raditi za pocetak? Jel trebam prvi trening odraditi full body workout ili standardno (pon: prsa i tricpes i sl) Jel ima negdje neki plan prehrane volio bih malo skresati stomak. I koje bi suplemente preporucili? (Nisam od onih uzet sve suplemente i to ce mi pomoci) znam ima i ishrana veliku ulogu! Nadam se da cu dobiti par savjeta :D hvala vam!

 full body za pocetak, kasnije upper lower. Ti splitovi koje pises su losi, u tom slucaju radi pull push legs, dakle umjesto samo prsa i trica, radi prsa trica i rame, sutra dan ledja bica i zadnje rame, i iduci dan noge, i ponavljaj

 

suplementi su bacanje para, ali ajd, whey zbog laseg unosa proteina i to je to

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
15 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

hvala vam :) ma tako cu i poceti full body pa onda kasnije rotacija i sl

14 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Pozdrav, treba mi pomoć oko izbora proteina... Vidim ima različitih vrsta i različitih proizvođača, proteine pijem prije treninga a ponekad i poslje te bitno mi je da se fino razrjeđuje u vodi te da nije ljepljiv. Do nekih 400 kn

12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Myprotein Impact Whey, best buy trenutno. S čokoladom i vanilijom ne možeš pogriješiti.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Pogledaj ponudu od The Nutritiona, imaju redovne akcije i ok cijene u njima, a sami proizvodi su meni bar bolji od myp.

Know your limits.
14 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
KiX777 kaže...

Myprotein Impact Whey, best buy trenutno. S čokoladom i vanilijom ne možeš pogriješiti.

Ovaj?

 

@guls koji preporučaš? Nisu im loše cijene

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2020 9:51 (Genoxxx).
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Svakako bi ciljao ovaj, pošto je cijena super sad u akciji.

Know your limits.
10 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ovaj je najbolji:

 

 

Samomrzeći hrvat
14 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
guls kaže...

Svakako bi ciljao ovaj, pošto je cijena super sad u akciji.

Hvala. Samo još jedna stvar, što im znači ta klupska cijena?

 

Edit: vidim da je sad na myprotein 40% na sve, malo me muči što ne primaju PayPal (piše da primaju ali nema opcije na checkout). Koliko su oni sigurni za plaćanje direktno preko kartice?

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2020 10:23 (Genoxxx).
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Klupska cijena ti vrijedi za one koji su se registrirali na portalu kod njih.

myp prima paypal, tj trebali bi.

Sigurni su za plaćanje ,samo čuvaj se dostave.

Know your limits.
14 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
guls kaže...

Klupska cijena ti vrijedi za one koji su se registrirali na portalu kod njih.

myp prima paypal, tj trebali bi.

Sigurni su za plaćanje ,samo čuvaj se dostave.

 To sam i pretpostavljao

Ne izbacuje mi PayPal, ni preko mobitela ni kompa, samo kartice i Google pay

Što je sa dostavom?

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Sjecam se da je nekad bila skupa, narucio sam whey i kreatin, a platio jos 80ak kn dostavu, ne znam kako je sad, mozda je i besplatna

Know your limits.
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Genoxxx kaže...
guls kaže...

Klupska cijena ti vrijedi za one koji su se registrirali na portalu kod njih.

myp prima paypal, tj trebali bi.

Sigurni su za plaćanje ,samo čuvaj se dostave.

 To sam i pretpostavljao

Ne izbacuje mi PayPal, ni preko mobitela ni kompa, samo kartice i Google pay

Što je sa dostavom?

 Nema problema s nicim,ja sam sebi narucio nedavno u Bih proteine,maslac od kikirikija i vitamine.Pise ti na kraju kad odaberes drzavu koliko ti dostava dodje,nije uopce nista sakriveno i nije to neka nepoznata stranica da bi bili nesigurni.

Meni u Bih dostava je bila mislim 10ak funti,a kako je u Hrv ne znam mozda je drukcije posto je EU.

Origin_Steam: hrka11
14 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Genoxxx kaže...
guls kaže...

Klupska cijena ti vrijedi za one koji su se registrirali na portalu kod njih.

myp prima paypal, tj trebali bi.

Sigurni su za plaćanje ,samo čuvaj se dostave.

 To sam i pretpostavljao

Ne izbacuje mi PayPal, ni preko mobitela ni kompa, samo kartice i Google pay

Što je sa dostavom?

Ako još koga zanima, PayPal je omogućen kad se prebaci valuta na eure, za kn nema PayPal 

15 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

moze li preporuka za neku aplikaciju (android) za vjezbe da mi pokazuje razne vjezbe za gym? hvala

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Osobno koristim Jefit i zadovoljan sam.

Premda savjetujem da svakako zamoliš nekoga iskusnijega da prođete osnovne vježbe kako bi savladao pokret.

Know your limits.
11 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Pozdrav. Ima jedno pitanje. Jucer sam bio u teretani i trenirao sam nekih sat i pol ledja i trbusne. Relativno dosta sam napravio ali danas ne osjecam minimalnu upalu. Dali bi trebao pocet dizat kilazu/serije? Inace radim 3 serije svega. Ovo mi je 3 tjedan da idem.
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Probaj ovako.

Uzmimo primjer jedne vježbe za leđa, npr veslanje u pregibu.

Nađi koja je maksimalna težina s kojom možeš napraviti jedan pravilan pokret.

Uzmi 70% od te težine i s njom napravi 4 serije od 8 komada.

Ako napraviš uspješno, onda slijedeći put podigni težinu za 2.5kg i ponovi.

Ako ne napraviš uspješno, onda smanji težinu za 2.5kg i ponovi.

 

Poanta je da nađeš onu težinu s kojom možeš napraviti tri ili četiri serije od npr 8 ponavljanja koliko toliko uspješno i da periodički dižeš težine ako odradiš sve uredno.

 

Onda će polako dolaziti minimalne upale i mišićni prirast.

Naravno, ne zaboravi se adekvatno nahraniti nakon treninga.

Know your limits.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice