AC Milan izdvojena tema

poruka: 580
|
čitano: 169.051
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
AC Milan

Nova doktorica u Milanu... Konkurencija Evi iz Chelsea... {#}

 

16 godina
offline
Re: AC Milan

sad ce igrat jos gore.... :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan

Sada znamo zašto je Pato non-stop povrijeđen {#}

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
15 godina
offline
AC Milan

Stephan El Shaarawy izjednačio je rekord legendarnog Andriya Shevchenka sa 14 golova u 17 utakmica. Ima lik potencijala...

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2012 19:00 (Balvan8).
13 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan

Samo neka nastavi, mene je pravo iznenadio. Nisam ovo od njega ni u bunilu očekivao.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
14 godina
offline
AC Milan

"Ne sviđa mi se kako sada stvari stoje u Milanu. Npr. El Shaarawyjeva frizura i obrve, to je skandalozno. Vidi se da mu fale moji šamari." - Gennaro Gattuso

 

hahahahah koji je to kralj! {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
AC Milan

 

Velika šteta  :(

16 godina
protjeran
offline
AC Milan

Nemoš više ni na PESa sa Milanom igrat...

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
offline
AC Milan

Da vidiš sad kad Barcelonu izbace iz LP , u sljedecem update-u ce bit najjaci :) 

11 godina
neaktivan
offline
AC Milan

još da baloteli potpise kud ces bolje, a pisu vec neke novine da se pakira za milano, 22-24 milijuna funti kosta

15 godina
offline
AC Milan

Mladost i iskustvo - savršeno , na godinu ce to opet bit megamomčad , radi takve politike kluba i navijam za Milan .  

14 godina
offline
AC Milan

Momci, eo clanka , ne vidim još da je službeno, ali je barem više od glasina ...

Balošu, hvala na svoj zabavi koju si nam priuštio igrajuči za ManC, siguran sam da ce i vama biti jednako zabavno s njim u milanu {#}, CaR!

 

15 godina
offline
AC Milan

Konačno će igrati za klub za kojeg navija još od kad je igrao u gradskom rivalu Interu. Još kad je za njih igrao znao je oblačiti dres Milana i dolaziti na utakmice u Milanovim čarapama sve do kad mu ih Materazzi nije izrezao na pola.{#}

 

Nadam se da će sad biti sretan.

 

Ali ne kužim zašto Milan dovodi još jednog napadača ako imaju već 5 napadača u timu. Bolje da su doveli nekog obrambenog tamo su malo tanji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2013 19:48 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
AC Milan

 

Milanu za LP treba napadač , dobro došo Mario !

12 godina
offline
Re: AC Milan
Bubabug kaže...

 

Milanu za LP treba napadač , dobro došo Mario !

Jeli on moze igrati odmah protiv Barcelone? Ili postoje neke "norme"... ?

Ubi bene, ibi patria.
14 godina
offline
Re: AC Milan
Et_Tu_Brute? kaže...
Bubabug kaže...

 

Milanu za LP treba napadač , dobro došo Mario !

Jeli on moze igrati odmah protiv Barcelone? Ili postoje neke "norme"... ?

msilim da ne može igrati, nastupao je već za drugi klub u LP ove sezone.

 

što se tiče transfera, neznam baš koliko pametan potez za Milan. On je bomba u svlačionici bez obzira na talent. A i ono malo što sam pogledao Milan ove sezone, izgledalo mi je da više trebaju neko pojačanje u obrani ili vezi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 19:38 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: AC Milan
antimadridista kaže...

 

što se tiče transfera, neznam baš koliko pametan potez za Milan. On je bomba u svlačionici bez obzira na talent. A i mislim da Milanu više treba pojačanje u obrani ili vezi.

A od prošlog ljeta, momčad je pomlađena za 6-7 godina :D... Nek probaju Kaku dovesti i jednog ombrambenog i onda će se moći nešto ozbiljnije napraviti...

 

Ubi bene, ibi patria.
15 godina
offline
AC Milan

Da kad bi barem Kaku uspjeli ikako dovest, i Lamparda  eventualno .

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2013 13:29 (Bubabug).
15 godina
offline
AC Milan

Baloteli 2 komada... zanimljivo.. {#}

15 godina
offline
AC Milan

http://www.goalsarena.org/video/italy-serie-a/03-02-2013-ac-milan-udinese_en.html

 

Kakva bila da bila  , pobjeda je tu  . Vlada odlična atmosfera što se Milana tiče , jedva čekam Barcelonu u LP  .{#}

12 godina
offline
AC Milan

Pravo me sram reći da sam na jednom tiketu igrao na Barcu hendikep {#}

Naravno, idalje bi volio da Milan prođe Barcu. A da balotelli može igrati onda bi stavio oba daju gol +3...

Jeli itko od vas još igrao kladionicu, ako da jeste igrali sa srcom ili "razumom"? :)

Ubi bene, ibi patria.
15 godina
offline
Re: AC Milan
Et_Tu_Brute? kaže...

Pravo me sram reći da sam na jednom tiketu igrao na Barcu hendikep {#}

Naravno, idalje bi volio da Milan prođe Barcu. A da balotelli može igrati onda bi stavio oba daju gol +3...

Jeli itko od vas još igrao kladionicu, ako da jeste igrali sa srcom ili "razumom"? :)

 

Najbolje je ne kladit se na klub za koji navijaš .   Utakmica ce ti bit samo po sebi i ovako dovoljno zanimljiva  tako da ti ne treba nikakva kladionica .

 

Pitanje je koliko je ,kako kažeš "razumno" da ce Barcelona dobit. 

Milan je stvarno poseban klub i može dobit bilo koju momcad u LP , bez obzira na igrace i formu . 

 

 

12 godina
offline
Re: AC Milan
Bubabug kaže...

 

Najbolje je ne kladit se na klub za koji navijaš .   Utakmica ce ti bit samo po sebi i ovako dovoljno zanimljiva  tako da ti ne treba nikakva kladionica .

 

Pitanje je koliko je ,kako kažeš "razumno" da ce Barcelona dobit. 

Milan je stvarno poseban klub i može dobit bilo koju momcad u LP , bez obzira na igrace i formu . 

 

 

To "razumno" sam stavio radi reda, favorit su a i imalo je vise smisla kad sam rekao kladit se srcom ili razumom :)

Ako razumijes sto zelim reci :)

 

Ubi bene, ibi patria.
15 godina
offline
Re: AC Milan
Ne moš podnit više ovo veličanje barcelone od strane hrt-ovih komentatora. barca nije zapucala 2 put na gol dok je milan ima odlicnih prilika, a komentator "milan se svim silama pokusava oduprijeti...". Neman volje niti gledat...
12 godina
offline
AC Milan

Krk u bulju {#}

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
15 godina
offline
Re: AC Milan
E to je to. Tako in triba!!! Forza Milan!!
15 godina
offline
AC Milan

ruka.... {#}

11 godina
neaktivan
offline
AC Milan
Forza Milan , bolji ste ne silujete loptu i imali ste vise sansi
ajmo po jos jednoga
respect ambrosini kako igra majstor, messi danas nemoze nista, potpuno je izoliran
<3Ako sam ti pomogao stisni HVALA <3, Madridista para siempre!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice