AC Milan izdvojena tema

poruka: 580
|
čitano: 168.863
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Meni je osobno veoma drago da su Pirlo i Ambrosini izvan stroja zbog ozljeda jer Milan igra puno bolje bez njih,Boateng je isto ozljeden al lik je mrcina,sad Merkel ima vremena pokazat se i fakat je odlican,Van Bommel iako ima 33 godine je klasa,ali Cassano je najbolji,sam me zanima kak je taj lik uspio 2 godine potrosit u Sampdoriji,a da ga nitko nije kupio

14 godina
protjeran
offline
Re: AC Milan
Arnold Šrafncinger kaže...

Meni je osobno veoma drago da su Pirlo i Ambrosini izvan stroja zbog ozljeda jer Milan igra puno bolje bez njih,Boateng je isto ozljeden al lik je mrcina,sad Merkel ima vremena pokazat se i fakat je odlican,Van Bommel iako ima 33 godine je klasa,ali Cassano je najbolji,sam me zanima kak je taj lik uspio 2 godine potrosit u Sampdoriji,a da ga nitko nije kupio

Zato jer Sampdoria i nije baš smeće od kluba, dapače.

Meine Ehre heiSSt Treue
13 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan

Nije da je smeće od kluba, ali Cassano je po meni, iskreno govoreći puno bolji igrač za (za njega) osrednji klub poput Sampdorie.

 

@Arnold

Slažem se sa tobom, pogotovo za Van Bommela, igračina bio i ostao.

14 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
Silence1488 kaže...
Arnold Šrafncinger kaže...

Meni je osobno veoma drago da su Pirlo i Ambrosini izvan stroja zbog ozljeda jer Milan igra puno bolje bez njih,Boateng je isto ozljeden al lik je mrcina,sad Merkel ima vremena pokazat se i fakat je odlican,Van Bommel iako ima 33 godine je klasa,ali Cassano je najbolji,sam me zanima kak je taj lik uspio 2 godine potrosit u Sampdoriji,a da ga nitko nije kupio

Zato jer Sampdoria i nije bašsmeće od kluba, dapače.

Gdje sam ja to rekao da je Sampdoria smece???????? Mislio sam na cinjenicu da veci klubovi nisu potrosili lovu na njega,npr Juventus... koji se muci s napadacima

15 godina
neaktivan
offline
AC Milan

nemos vjerovat kak su Lennona propustili

Zena zmija sedi za sankom, takne mi pivo zviznem je sakom
14 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Imao je Tottenham dosta sreće u sinošnjoj tekmi..pogoto kad vidimo što je sve Gomeš branio.. :) I ja još kralj razmišljam dal da stavim na Tottenham lovu iz x-2..pihhh

Realan rezultat je trebao bit nerešeno..ali to je nogomet (točnije Liga prvaka).

I da ne dođe do neke diskusije, mislim da je sudac dobru odluku donio kada nije priznao gol Ibre na kraju jer se jasno vidjelo da ga je odgurno. Gatussa i ne bi da komentiram toliko, samo bi rekao da momak za ispitivanje, jer to kak se ponaša je katastrofalno, i trebalo bi već da se oprsoti od nogometa..tj. trebao je već odavno..

14 godina
protjeran
offline
Re: AC Milan
igić222 kaže...

Imao je Tottenham dosta sreće u sinošnjoj tekmi..pogoto kad vidimo što je sve Gomeš branio.. :) I ja još kralj razmišljam dal da stavim na Tottenham lovu iz x-2..pihhh

Realan rezultat je trebao bit nerešeno..ali to je nogomet (točnije Liga prvaka).

I da ne dođe do neke diskusije, mislim da je sudac dobru odluku donio kada nije priznao gol Ibre na kraju jer se jasno vidjelo da ga je odgurno. Gatussa i ne bi da komentiram toliko, samo bi rekao da momak za ispitivanje, jer to kak se ponaša je katastrofalno, i trebalo bi već da se oprsoti od nogometa..tj. trebao je već odavno..

Ma da, 33god u Milanu je ko da si tek počeo profi karijeru {#}

Meine Ehre heiSSt Treue
15 godina
neaktivan
offline
AC Milan

gattuso je legenda Milana

Zena zmija sedi za sankom, takne mi pivo zviznem je sakom
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2011 22:23 (al zagorec).
14 godina
neaktivan
offline
AC Milan

http://sportske.jutarnji.hr/milan-slavio-u-derbiju-protiv-napolija-zahvaljujuci-penalu-kojeg-je-samo-sudac-vidio-/928496/

 

Pazi novinara Milan dobio zbog penala,koji je vidio samo sudac o.O .A kaj je s ostala dva gola i cinujenicom da su nadigrali Napoli u svim segmentima,smrdi mi da je novinarcic Interovac,ili Juveromac :).

13 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
Arnold Šrafncinger kaže...

http://sportske.jutarnji.hr/milan-slavio-u-derbiju-protiv-napolija-zahvaljujuci-penalu-kojeg-je-samo-sudac-vidio-/928496/

 

Pazi novinara Milan dobio zbog penala,koji je vidio samo sudac o.O .A kaj je s ostala dva gola i cinujenicom da su nadigrali Napoli u svim segmentima,smrdi mi da je novinarcic Interovac,ili Juveromac :).

 

I ovi novinari kao da su na drogama.

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
13 godina
offline
AC Milan

samo se vi tjesite, kad vas operemo subotu...

 

ili cete potplatiti i ovu tekmu?

13 godina
neaktivan
offline
AC Milan

cinjenica je da je ove sezone milan jaci tim od intera....najveci faktor u milanu je zlatan ibrahimovic.....kao sto je bio i u interu...

Potpisao.
13 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
RuskeGTT kaže...

samo se vi tjesite, kad vas operemo subotu...

 

ili cete potplatiti i ovu tekmu?

Ma fuj, znači kad Inter/Roma/Juventus dobivaju, dobivaju fer i pošteno, a kad Milan dobiva onda potplaćuje jel?

Strašno. Vi ostali stvarno ne možete priznat da je Milan ove sezone daleko nadmoćnija ekipa od svih ostalih u Serie A.

Na kraju krajeva, daj pogledaj kakva ekipa igra u Milanu, bilo bi žalosno da ne rasturaju.

 

Sve se češće počinjem pitat, jesmo li mi Milanovci jedina bića koja relativno dostojno možemo priznat poraz i šutke stisnuti pobjedniku ruku, a ne ga odmah optuživat za varanje/namještanje/potplaćivanje i ostale pizd@rije kao ostatak fanova nogometnih klubova sa  "čizme"...

 

BTW, kad sam rekao "Milanovci", mislio sam na navijače...barem većinu njih. Nogometaši i njihovi ekscesi *khm*Gattuso*khm* i ostala ekipa su ipak priča za sebe...

Toliko, da se neki ne bi odmah zalijetali u neke činjenice i nabili nam nešto na nos.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 9:28 (MindTaker).
14 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
RuskeGTT kaže...

samo se vi tjesite, kad vas operemo subotu...

 

ili cete potplatiti i ovu tekmu?

Da je Milan potplacivao onda bi bio prvak,sto nije vec dugooooooooooo,rasturat ce iduce sezone,hrpa mladih je dovedena i jos ce ih dovest

14 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Eto Milan veceras ima priliku osvojiti Scudetto, sto ce se i desiti nadam se. {#}

15 godina
offline
AC Milan

PRVACIIII :D

15 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Vidim da nitko nista ne pise o transferima pa cu ja :D

Znaci, trazimo veznjaka i prica se o dosta igraca. Neki su: Hamsik, Ganso, Bale, Schweinsteiger, K. Asamoah, Witsel...

Također sam procitao prije par dana da zelimo Drogbu, al mislim da je to glupost jer napadaca imamo vise nego dovoljno :D

14 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Zakaj nebi dofurali Keitu iz Barce,31 godina super kvalitetan zadnji vezni sam kaj se nikak nemre probit u Barci

15 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
Arnold Šrafncinger kaže...

Zakaj nebi dofurali Keitu iz Barce,31 godina super kvalitetan zadnji vezni sam kaj se nikak nemre probit u Barci

radi ovog :)

14 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Dosao El Shaarawy iz Genoe a u suprotnom smjeru otisao Merkel, ali obojica pod zajednickim vlasnistvom. 

 

Inace  El Shaarawy ima 18 god. i igra poziciju ofanzivnog veznog kao Kaka {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 21:06 (commandos).
15 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Dobar je on :D

Znam ga preko managera i postane vrlo dobar :D

Evo i Taiwo u dresu

 

15 godina
neaktivan
offline
AC Milan

da osvjezim malo,osim Tayea Taiwa i El Shaarawy-a dosli su jos Mexes iz Rome i vratio se Paloschi iz Genoe

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2011 19:21 (al zagorec).
15 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
al zagorec kaže...

da osvjezim malo,osim Tayea Taiwa i El Shaarawy-a dosli su jos Mexes iz Rome i vratio se Paloschi iz Genoe

Također je potpisao 18-godisnji obrambeni Fereira iz Porta

14 godina
neaktivan
offline
AC Milan

AC Milan je pobijedio nizeligasa Solbiatese 12 - 0 u prijateljskoj utakmici {#}

14 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Čitam kao Milan sprema veliku bombu u prelaznom roku i dolazi Fabregas{#}

Ne verujm da je ta vest imalo točna,jedino bi mogao da zamislim da predje u Barcu,mada ne znam kako bi se on tamo naigrao pored ovih srednjaka koje ima sad.

Ali budućnost je svakako njegova,mlad je on još igrač, pa mislim da bi se tamo moglo računati na njega

15 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Prica se da je Milan poslao 45 mil za Fabregasa, a također se prica da ce do kraja mjeseca potpisat Montolivo

14 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Ma prica se svasta, potpisace ovaj potpisace onaj. Ja ne vjerujem nista dok na vidim nekog u dresu Milana. Ali ipak mislim da ce doci neko veliko ime, kao npr. Fabregas, Schweinsteiger, i to kako je Galliani rekao krajem augusta, kao sto su prosle god. dosli Ibra i Robinho.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 15:01 (commandos).
13 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan

Poznavajući taktiku glavešina u Milanu kad je mercato u pitanju ne bih se iznenadio da dođe Fabregas ili možda Ganso.

Tako su mutili i prošle godine i onda doveli Ibru i Robinha zadnjih dana prelaznog roka, a ako ko prati Milan od 2002 sjetiće se da su zadnjih sati prelaznog roka doveli Alessandra Nestu.

Znaju oni šta rade pogotovo čelavac Galliani {#}

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
14 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan

Nije Milan u minusu, nego je Berlusconi kaznjen zvog nekih svojih poslova, to nema veze s Milanom.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice