Nova konfiguracija

poruka: 6
|
čitano: 950
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nadogradnja postojećeg-mišljenje o kompatibiln

Krivo si napisao, jel? 3500 te izađe ovo

Ako tolko misliš potrošiti odi na Intel, makar bi ja ako si obični korisnik radije išao na AMD, uštediš 1000kn a u igrama ili običnom radu razliku nećeš osjetiti.

U Protisu sam slagao, samo na AMD konfi fali 960T(935kn) jer ga nemaju trenutno, još sam ti i hladnjak za proc stavio, pa se odlučiš koja ti više odgovara:

 

 

Intel Intel
AMD+ 960T(935kn) AMD+ 960T(935kn)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja postojećeg-mišljenje o kompatibiln
Absu kaže...

Krivo si napisao, jel? 3500 te izađe ovo

Ako tolko misliš potrošiti odi na Intel, makar bi ja ako si obični korisnik radije išao na AMD, uštediš 1000kn a u igrama ili običnom radu razliku nećeš osjetiti.

U Protisu sam slagao, samo na AMD konfi fali 960T(935kn) jer ga nemaju trenutno, još sam ti i hladnjak za proc stavio, pa se odlučiš koja ti više odgovara:

 

 

sorry da 3500 sam mislio :D

12 godina
neaktivan
offline
Nova konfiguracija

a i imam MOFO-a od zalmana već od prije što se tiće coolera

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nova konfiguracija

Uff facepalmat ču se našo :http://www.links.hr/?naziv=maticna-ploca-gigabyte-ga-990fxa-ud3-amd-990fx-sb950-ddr3-zvuk-sata-g-lan-raid-pci-e-crossfirex-sli-esata-fw-usb-3-0-atx-s-am3-am3&option=artikl&id_kategorija=&id_artikl=050.303.636 i ušparal bi 600 kn na tome samo !!!ove utore za  grafe na UD7 nikad neću iskoristit i IDE mi nije  važan s UD7, a drugo je praktički slično s uD7 i uD3 {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 19:15 (Frenkyboy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice