ADM vs, Protis

poruka: 370
|
čitano: 108.350
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis
Pozdrav, znam da je ovo malo offtopic ali me čisto zanima jer vidim da vas je puno naručivalo kompove ili dijelove preko neta. Htio bih kupiti komp u dijelovima u Instaru te njima dati da mi ga sastave. Dali je netko imao iskustva s njima? Kakvi su? Ne želim imati posla kao sa nekima kao što su ti ljudi iz Protisa sa kojima je vidim dosta imalo problema.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Evo ja planiran cili komp naručit u ADM-a  ja sam iz Dalmacije e sad  se mislim ja bi uzeo sve osim dvd upisivačai grafičke  jer imam doma nova.E a ja bi htio da mi oni sastave a da ja  stavim upisivač i grafičku mislim šta ču kupovat kad imam ...ali neznam radi garancije kako to ide ako zna ko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: ADM vs, Protis
kotrlja kaže...
Pozdrav, znam da je ovo malo offtopic ali me čisto zanima jer vidim da vas je puno naručivalo kompove ili dijelove preko neta. Htio bih kupiti komp u dijelovima u Instaru te njima dati da mi ga sastave. Dali je netko imao iskustva s njima? Kakvi su? Ne želim imati posla kao sa nekima kao što su ti ljudi iz Protisa sa kojima je vidim dosta imalo problema.

 

Zašto?

13 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Taj Protis,bježim čim čujem za njih...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
Maestro27 kaže...

Evo ja planiran cili komp naručit u ADM-a  ja sam iz Dalmacije e sad  se mislim ja bi uzeo sve osim dvd upisivačai grafičke  jer imam doma nova.E a ja bi htio da mi oni sastave a da ja  stavim upisivač i grafičku mislim šta ču kupovat kad imam ...ali neznam radi garancije kako to ide ako zna ko?

a što naručuješ? ako procesor ima ugrađenu grafičku onda sam prilično siguran da će složiti bez obzira na dvdrw. samo im to napomeni

10 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Ma ok to nego neznam jel stave one naljepnice na kučište  pa onda nemogu sam jer ču izgubit garanciju

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 21:56 (Maestro27).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
Maestro27 kaže...

Ma ok to nego neznam jel stave one naljepnice na kučište  pa onda nemogu sam jer ču izgubit garanciju

Naljepnica nema veze s garancijom !

 

Ta naljepnica sluzi tomu da imas pravo na besplatnu dijagnostiku kvara u slucaju da se nesto pokvari !Ako ju strgas , u slucaju kvara , sam moras naci neispravnu komponentu i onda samo nju saljes na servis !

 

Ti za SVAKU komponentu dobis njezin jamstveni list i na njemu ti pise koliko traje jamstvo !

Music As A Weapon !!
14 godina
odjavljen
offline
Re: ADM vs, Protis
Haf932 kaže...

Naljepnica nema veze s garancijom !

 

Ta naljepnica sluzi tomu da imas pravo na besplatnu dijagnostiku kvara u slucaju da se nesto pokvari !Ako ju strgas , u slucaju kvara , sam moras naci neispravnu komponentu i onda samo nju saljes na servis !

 

Ti za SVAKU komponentu dobis njezin jamstveni list i na njemu ti pise koliko traje jamstvo !

 

Tako je, iako 90% ljudi s foruma to ne kuži.

 

Sad očekujem navalu zatucanih hatera {#}

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
Haf932 kaže...
sam moras naci neispravnu komponentu i onda samo nju saljes na servis !

 

samo da to ispravim...

 

ne mora on sam to naci, vec ako ne zna odnese cijeli komp i oni utvrde kvar, ali u tom slučaju (ako je naljepnica potrgana) naplačuju dijagnostiku

Plačanje: Keš/Kartica (koja,koliko rata) Namjena? Monitor imaš,koji?
10 godina
offline
ADM vs, Protis

Pozz naručio bih ram u protisu i naravno volio bih da mi dođe pouzećem i da im platim pouzećem dali je to moguće kod njih??Kakvi su u zadnje vrijeme sa narudžbama i s ljudima??Da li da u njih naručujem???Hvala na odgovorima unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ADM vs, Protis

 Protis NEMA mogucnost placanja putem pouzeca . Ili kartice ili uplata na njihov racun !  Pogledaj si u drugim shopovima RAM koji te zanima . Ako bi zelio iskljucivo platit pouzecem , evo ti par trgovina koje imaju tu opciju placanja : Futura IT , Centro , Portio , SuperNet , Instar InformatikaADM ... !

Music As A Weapon !!
13 godina
offline
Re: ADM vs, Protis

 Nije ti to Extreme Digital ili neko s Njuške da se bojiš kupit. Ja sam trgovao s njima dosta i sve ok. Plati i kupi i oni ti pošalju. Nema brige. Ako si našao najpovoljnije kod njih onda se nemaš šta mislit.

10 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
itomic009 kaže...

 Nije ti to Extreme Digital ili neko s Njuške da se bojiš kupit. Ja sam trgovao s njima dosta i sve ok. Plati i kupi i oni ti pošalju. Nema brige. Ako si našao najpovoljnije kod njih onda se nemaš šta mislit.

 Znači nemaju opciju plaćanja pouzećem?!Kako onda ja njima trebam platiti na koji način??Možeš li mi malo objasniti??Hvala!

13 godina
offline
Re: ADM vs, Protis

 Pa kao i svako web šopingiranje. Prijavi se na stranicu, obavi kupnju, popuni obrasce i to je to .

14 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis
itomic009 kaže...

 Nije ti to Extreme Digital ili neko s Njuške da se bojiš kupit. Ja sam trgovao s njima dosta i sve ok. Plati i kupi i oni ti pošalju. Nema brige. Ako si našao najpovoljnije kod njih onda se nemaš šta mislit.

 Što ne valja sa Extreme Digital? Zanima jer sam danas naručio proc i kućište.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 22:20 (xG4M3).
14 godina
offline
Re: ADM vs, Protis

Otiđi na edigital temu i pročitaj zadnje 3 stranice.   

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
13 godina
offline
Re: ADM vs, Protis

Reklamacija i usluga.

9 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

evo lose iskustvo  iz Protisa.

kupljena  veca Sd kartica umjesto micro...potrgan samo karton ambalaze dok je kartica ostala zalivena u svojoj originalnoj ambalazi.  sutradan dodjem zamijeniti i NE MOZE.

 

dakle, ako pogijesite i malo ostetite karton/papir  bez obzira sto je prizvod u original plastici, morate ga zadrzati.

 

nije vazno jer nije velik iznos, ali nece me vise tamo vidjet iako im je ostavljeno preko 10000kn do sad.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
demijanc kaže...

evo lose iskustvo  iz Protisa.

kupljena  veca Sd kartica umjesto micro...potrgan samo karton ambalaze dok je kartica ostala zalivena u svojoj originalnoj ambalazi.  sutradan dodjem zamijeniti i NE MOZE.

 

dakle, ako pogijesite i malo ostetite karton/papir  bez obzira sto je prizvod u original plastici, morate ga zadrzati.

 

nije vazno jer nije velik iznos, ali nece me vise tamo vidjet iako im je ostavljeno preko 10000kn do sad.

 pa donkle razumljivo, kako bi bilo da si ti kupac pa ti pošalju isto tako proizvod potrgane ambalaže, onda bi isto došao tu popljivati?

12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis
demijanc kaže...

evo lose iskustvo  iz Protisa.

kupljena  veca Sd kartica umjesto micro...potrgan samo karton ambalaze dok je kartica ostala zalivena u svojoj originalnoj ambalazi.  sutradan dodjem zamijeniti i NE MOZE.

 

dakle, ako pogijesite i malo ostetite karton/papir  bez obzira sto je prizvod u original plastici, morate ga zadrzati.

 

nije vazno jer nije velik iznos, ali nece me vise tamo vidjet iako im je ostavljeno preko 10000kn do sad.

 Čekaj a što bi ti? Da oni stave nazad u prodaju iako je pakiranje potrgano?

9 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis

mene zanima proizvod a ne ambalaza, ako je on originalno zaliven ne vidim problem..ali ok. moglo se dogoditi da kupim nesto skuplje. kod mene su oni gotova prica.

 

ovo je cisto zato da pazite sto kupujete jer povratka nema. to je to.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2015 12:15 (demijanc).
12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis

Ako ti oni nisu uvalili krivu karticu, vec si ti pogresnu kupio svojom krivicom onda nemas razloga biti ljut na njih, vec na sebe. Svaki ducan ce ti nazalost odbiti zamjenu, pogotovo ako je ambalaza strgana jer ne mogu to dalje nikome prodati. 

Za preporuku novih/polovnih konfiguracija i komponenti sam uvijek tu ;)
9 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis
jos naglasim da trebam za tablet, ok nije duzan znati pase li ili ne ali svejedno, smucili mi se. ako kupujem nekom na dar, pazim ali ako kupujem za sebe tak nebitno jel kutija tip top. meni je to smijesno, pogotovo jer kutija moze biti full cijela a unutarnja plastika zaheftana klancericom...kakogod.
13 godina
offline
ADM vs, Protis

Kaj bi oni trebali s tom karticom? Kome će ju više prodati ako si potrgao ambalažu.

Druga stvar da je ambalaža bila neoštećena.

Ali za ovo si sam kriv.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: ADM vs, Protis
zober kaže...

Ako ti oni nisu uvalili krivu karticu, vec si ti pogresnu kupio svojom krivicom onda nemas razloga biti ljut na njih, vec na sebe. Svaki ducan ce ti nazalost odbiti zamjenu, pogotovo ako je ambalaza strgana jer ne mogu to dalje nikome prodati. 

ma to s odbijanjem zamjene i potrgane ambalaze je glupost.

ne prodaju oni karton nego graficku karticu.

 

kad kupim npr. graficku imam pravo potrgati kutiju u sto komadica i, ako kartica nije ispravna, ima da je zamijene.

 

prodavac ionako salje karticu nazad na servis dobavljacu a oni ce je opet poslati firmi od koje dobavljaju robu.

a ionako u ekonomiji postoje stavke; kalo,rasip,lom i kvar pa se to lako kompenzira.

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis
Što ti ne kužiš? Da ti prodaju tu karticu(sd a ne grafičku) koju je lik vratio sigurno je ne bi kupio jer je oštećena. Dajte molim vas. Pljujete tu a nemam nikakvih razloga u ovom slučaju. Kupio je krivo artikli i na pola otvaranja to skužio. Nitko kriv nego on. Eod
12 godina
protjeran
offline
Re: ADM vs, Protis
udarnik60 kaže...
Što ti ne kužiš? Da ti prodaju tu karticu(sd a ne grafičku) koju je lik vratio sigurno je ne bi kupio jer je oštećena. Dajte molim vas. Pljujete tu a nemam nikakvih razloga u ovom slučaju. Kupio je krivo artikli i na pola otvaranja to skužio. Nitko kriv nego on. Eod

ej, nemoj me catipr

 

bio je tu na forumu prije par godina lik koji je imao dvije HD 6830 u CF i hvalio se kako mu je jedna riknula, a on je namjerno na drugoj napravio tzv "hladni lem" i u Linksu su mu zamijenili obje grafičke (bez kutija) i jos je dobio dvije HD 6870.

 

dobio je jedno 150 TD na forumu i osobno sam ga mailom prijavio u Links na sto mi je lik iz Linksa mailom odgovorio;

 

"ma znamo mi da je to napisao na Bug forumu" i znamo o kome se radi, no nema veze, imat cemo ga ubuduce u vidu ??!!

 

aj mi sad reci tko je tu pametan i kakvo je to poslovanje ?

imaju oni interesa jer ne zele izgubiti kupce a takvih prevaranata je u biti malo, a Links ili bilo tko drugi nema nikakve direktne stete od toga, jer i negativna reklama zna djelovati marketinski ucinkovito.

 

i nije bitno koji je proizvod u pitanju, ne prodaje se ambalaza, plastika ili karton vec "ono" sto je vnutra. :P

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
12 godina
offline
ADM vs, Protis

Dečki ja kupujem o Protisu još od kad su bili u onoj maloj prostoriji s vešmašinama i do sad stvarno nisam imao nikakvih problema...nikad....a kupio sam stvarno dosta toga...Sa FUTUROM i ADMom imam tkđ dobra iskustva...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis
Jel tebi treba nacrtat? Nije mu se pokvarila sd kartica. Kupio je krivu, otvorio do pola i onda se sjetio doći tražit nešto drugo. Kakvu bi ti reklamaciju tu htio?
12 godina
protjeran
offline
Re: ADM vs, Protis
udarnik60 kaže...
Jel tebi treba nacrtat? Nije mu se pokvarila sd kartica. Kupio je krivu, otvorio do pola i onda se sjetio doći tražit nešto drugo. Kakvu bi ti reklamaciju tu htio?

ti to meni ?

 

pa ako su poslovni, sto ti vec treci put crtam u cemu je problem zamijeniti veliku za malu SD karticu.

jako bitno sto je otvorena ambalaza.

tutnut ce je u neku kameru, fotoaparat (koji se prodaje s takvom karticom) ili neki drugi uredjaj kojemu odgovara.

pa nije im to nikakav trosak, a ovako su izgubili kupca koji je eto kaze ostavio tamo preko 10t kn.

 

poslovni su za pop.....

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice