ADM vs, Protis

poruka: 370
|
čitano: 108.239
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
Sideswipe kaže...

Btw:u Extreme digitalu mi nisu bili u stanju isporucit robu 3 tjedna pa sam odustao od narudzbe.Zvao sam ih 2 puta tjedno da vidim gdje je narudzba a oni bi rekli da se sutra isporucuje.Uredno mi je pisalo na akountu da je roba isporuciva vec nakon prvog tjedna....

a to ima tocno kakve veze sa ovim dijelom foruma?

Tomo53nja - Dobio si sve opomene, sada cemo drugacije... Vjeruj necu te zaboraviti ;=)
10 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Ja iz iskustva znam da postoje dvi firme s kojima je gust poslovat, a to su MagazinRS i Instar Informatika. Danas narucis, sutra dodje. Tako je uvik kod njih. Podrska im je odlicna, pogotovo MagazinRS-u. Bia san narucija Gigabyte maticnu i dosla je neispravna, nazva san ih i rekli su da in posaljen maticnu nazad, te da mogu da mi posalju drugu istu ili da ponovo biran. Ja san odabra MSI (posto je kvaliteta izrade maximalna i svaka je maticna rucno testirana) i dobija san je u petak, a staru san posla sva dana prije tj. u sridu.

 

Mozda nisu najjeftinije, al to dodatno svakako nadoknade odlicnom uslugom. I da nebi neko reka da RS iz MagazinRS znaci Republika Srbija, odma cu to rascistit i rec da znaci Racunalni Sistemi!

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Moje prvo iskustvo sa adm-om proslo odlicno.U utorak 04.06 poslali mi ponudu, to popodne san i uplatija, jutros 06.06 dostavljeno sklopljeno sve na vrata.sve je uredno tip top, jedino sta su trebali kao stavit svoju naljepnicu nakon slaganja a nisu pa su mi rekli poslat postom.Ima san samo jednu zamjerku od svih komponenti u kompu jedino san dobija jamstveni list za kuciste, maticnu i graficku uz izliku da uvoznici ne stavljaju na sve stvari jamstvo te da mi je dovoljan samo racun kao dokaz o kupnji.To mi je malo cudno jer npr u firmi di ja radim i na najmanju stvar npr slusalice neke no name od 39.99kn u slucaju kvara bez jamstvenog lista meni servis kad posaljem to nece priznat pod garanciju nema veze sto imam racun.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ADM vs, Protis

Svaka komponenta mora imati svoj jamstveni list !

Music As A Weapon !!
12 godina
offline
ADM vs, Protis

Da moras dobiti jamstveni + ambalazu

Tomo53nja - Dobio si sve opomene, sada cemo drugacije... Vjeruj necu te zaboraviti ;=)
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Pozdrav!

 

Želio bih kolege koji su dobro upuceni da mi pomognu!

 

Posjedujem Sapphire HD7870 ghz edition koja je neispravna. kupljena je u protisu i tamo sam ju poslao na reklamaciju! od tamo je otisla u asbis(uvoznik) i oni su utvrdili da je neispravna i posto vise nemaju takve kartice, mogu uzeti nesto drugo u zamjenu!

 

U protisu su mi ponudili za zamjenu r9 270, na sta sam ja odgovorio da to ne zelim, nego zelim r9 270x.. tada su mi linkali samo gigabyte r9 270x i rekli da im je to jedina koju imaju na stanju. slozio sam se s tim da mi posalju tu karticu i danas sam dobio mail da ju nemaju i da ce ju naruciti i javiti mi sljedeci tjedan valjda! poslije toga su napisali da cemo preplatu  rijesiti cim kartica stigne! tj, koliko se sjecam, moja 7870 je bila 1433 kn, a ova je oko 100 kn skuplja! Dali sam ja njima obavezan nadoknaditi razliku ili nisam, s obzirom da im je to jedina koju mi nude u zamjenu da mi odgovara i da nije slabija od moje 7870?!

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
ADM vs, Protis

po nekom pravilu da...duzan si nadoplatiti razliku, a u tvojem slučaju se i isplati jer dobivaš jaču...samo pazi na to da ti oni vrate nazad drugu o svojem trošku a ne da moraš još to plačati ;=)

 

p.s. R9 270 je prava zamjena za tvoju (asbis daje nju), sve ostalo je dobra volja trgovine ;=) tako da nemoj se previše natezati, uzmi 270x,nadoplati i woila!

-PCE nick: FRipper- 1.12.2013. R.I.P. Paul Walker
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2013 14:19 (FakeDeath).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

ja nekako skroz kontam da je 270X zamjena, al dobro....

 

 

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
ADM vs, Protis

nebiš trebao. Po zakonu dobiješ identičnu ili jaču karticu. Imao sam problem s karticom i zatražio savjet u udruzi za zaštitu potrošača pa su mi to rekli. Nedaj se vozati.

 

S obzirom da nemaju identičnu ti imaš pravo na jaču (čitaj bolju) u toj klasi kartica.

I hate this fucking heat. Somebody just shoot me! Far Cry 3
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2013 18:25 (dar01).
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
ADM vs, Protis

A kako ti tumačiš ovo jače? Po tome on bi mogao dobiti i R9 280x? Jer ipak je to jače. Oni tebi po zakonu moraju dati isti ili sličan zamjenski proizvod, a ako nemaju ništa u tome rangu, možeš tražiti povrat novaca, ili kao u ovome slučaju nadoplatu za nešto jače.

 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
dar01 kaže...

nebiš trebao. Po zakonu dobiješ identičnu ili jaču karticu. Imao sam problem s karticom i zatražio savjet u udruzi za zaštitu potrošača pa su mi to rekli. Nedaj se vozati.

 

S obzirom da nemaju identičnu ti imaš pravo na jaču (čitaj bolju) u toj klasi kartica.

a što ako ti je neispravna sapphire 7870 a ima u prodaji xfx/msi 7870?

-PCE nick: FRipper- 1.12.2013. R.I.P. Paul Walker
11 godina
offline
Re: ADM vs, Protis

Pa rekao sam. Čitaj šta piše. Ghz je skoro najslabija od ocanih

I hate this fucking heat. Somebody just shoot me! Far Cry 3
12 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

napokon smo se uspjeli dogovoriti za zamjenu kartice. i sad nastaje problem jer oni ne zele to dostaviti na svoj trosak, nego na moj! (30 kn)

 

nije problem u novcu nego u principu! fora je u tome sto sam ja kolegi koji je isao u ZG dao karticu da ju odnese na reklamaciju u protis! oni na svoj racun salju samo ako je dosla do njih dostavnom sluzbom, a ako je zaprimljena u servisu, onda na racun potrosaca, tj mene! jos mi kao se*e da mi je pristao zamjeniti za koju sam karticu god htio, kao, izasao mi u susret, a kad sam mu rekao da sam isto tako i ja mogao zatraziti povrat novca, onda je rekao da to nemam pravo! uzas!!

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
ADM vs, Protis

Sta si na kraju dobio i koliko si nadoplatio ako si?

-PCE nick: FRipper- 1.12.2013. R.I.P. Paul Walker
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

uzeo ovo. nadoplatio 57,37 i pristao da mi posalju na moj trosak (+ cca 30-50 kn)

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
ADM vs, Protis

Odlicno si prosao i nemoj sad kukati o 30kn. Nije to iz principa nego jer si skrt.

 
10 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

skrt nisam nikad bio nit cu ikad biti.. novac mi ne znaci nista.. stvar je u tome sto zelim pravdu i po pitanju toga sam jako tvrdoglav! ako su mi oni rekli da oni prema kupcu salju na njihov trosak, onda nek tako i bude! dali sam odlicno prosao ili ne, tu isto nebi sad ulazio jer su i oni odlicno prosli kad je kupljena hd 7870...

nije moja krivica sto je kartica bila neispravna.. to je rizik njihovog posla.. novac kojim je kartica placena je bio potpuno ispravan i legalan, a s tim je kupceva obaveza prema trgovini zavrsena! ostalo je njihova obaveza i rizik sto se tica jamsta i ostalih stvari!

 

btw, da sam skrt, uzeo bih r9 270 non X koju su mi ponudili i 400 kuna povrata, jer ionako od igara igram samo cod4, koji i ta 270 vrti bez problema!

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 15:56 (Bacelj).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
Bacelj kaže...

skrt nisam nikad bio nit cu ikad biti.. novac mi ne znaci nista.. stvar je u tome sto zelim pravdu i po pitanju toga sam jako tvrdoglav! ako su mi oni rekli da oni prema kupcu salju na njihov trosak, onda nek tako i bude! dali sam odlicno prosao ili ne, tu isto nebi sad ulazio jer su i oni odlicno prosli kad je kupljena hd 7870...

nije moja krivica sto je kartica bila neispravna.. to je rizik njihovog posla.. novac kojim je kartica placena je bio potpuno ispravan i legalan, a s tim je kupceva obaveza prema trgovini zavrsena! ostalo je njihova obaveza i rizik sto se tica jamsta i ostalih stvari!

 

btw, da sam skrt, uzeo bih r9 270 non X koju su mi ponudili i 400 kuna povrata, jer ionako od igara igram samo cod4, koji i ta 270 vrti bez problema!

koliko vidim ipak si na kraju platio postarinu i pravdu nisi istjerao pa ispada da si se samo zivcirao oko 30 kn. Cudi me da ti je Protis ovako izasao u susret, mozda mijenjaju poslovnu politiku. Da sam ja bio na tvom mjestu rekao bi im jedno veliko "hvala" i ne bi ni razmisljao o 30kn postarine. Na kraju bi i ti i ja zavrsili na istome samo ja ne bi ispao skrt. Jesi bar prijatelju koji je odnio karticu na garanciju platio pice? Ne trebas odgovarati na ovo :)

12 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

zato nam i je ovako kako nam je, zbog tvog razmisljanja i razmisljanja ljudi poput tebe. (pa cak i mene u ovoj situaciji). umjesto da se ustanemo i pobunimo, te borimo za svoja prava, mi se povlacimo a oni (prvenstveno drzava, njene institiucije, a u ovom slucaju i trgovine) nas samo gaze. gazit ce nas i vise! ali neka, i treba nam. dokle god sutimo i trpimo!

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
ADM vs, Protis

Tako je i meni jedan dućan reklamiranu stvar vratio na moj trošak. Pa kad je paket došao sam ja lijepo rekao poštaru da to vrati nazat.

A ovima u dućanu rekao da ja to ne primam. Nego da im se paket vraća pa neka ga onda lijepo pošalju kako spada, a da se nauče pameti

neka sad plate dvije poštarine. Pa su odmah zvali šefa pošte za ovo moje područje i rekli mu da se poštarina od paketa stavi na njihov račun.

I za 45 minuta je poštar opet donio isti paket, ovaj put bez traženja plaćanja poštarine.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
ADM vs, Protis

Moram reći da sam bio skeptičan glede protisa ali poslao sam jedno 20 tak mailova da li netko ima 7950/7970/R9 280x/R9 290 ili R9 290X dva komada ali da nije XFX. Jedino mi je protis rekao da imaju 10 komada R9 290X. Naručio sam u srijedu i platio. Javili se danas da je došla roba. Dao bratu jednu, drugu ubo kod sebe. Radi sve 5. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
ADM vs, Protis

Danas na ADM web shopu narucio 2 x G700S. Nazvali da provjere valjda jesam li greskom stisnuo 2x. Odmah poslali.

 

UPDATE: jucer u 16h naruceno, danas u 12:30 doslo na jug Dalmacije. Bravo ADM!

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2013 15:51 (BlueMax).
 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ADM vs, Protis

Moze li neko kazat konkretne razloge zasto ne valja Protis, visin da su najjeftiniji?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
ADM vs, Protis

Može, naš dragi prijatelj google

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis

Prijatelju, evo kako si mi pomoga i ja bi tebi:

Google za ADM.

 

Znaci, to sa rekla kazala je vic star 100 godina. Mene zanima trenutno di je najbolje kupovat s obzirom na cjene i uslugu? fala

12 godina
offline
ADM vs, Protis

Gle 100 ljudi, 100 čudi...

 

Protis vec dugo radi, i imaju stvarno puno mušica, i iskreno ja  bi preporučio da ne riskiraš...ono možda imaš srece i bude sve idealno, al opet možda budeš imao i problema i prilikom kupovine, ili prilikom reklamacije

 

Ja iz osobnog iskustva od ovih jeftinijih uvijek mogu preporučiti magazinrs te naravno futuru-it

 

Futura je mislim oko 2god s nama, i do sada nisam čuo da su varali, ili da su naplačivali nešto što ne bi trebali ili da se čekalo dugo na reklamacijama...A i znam da brzo isporučuju...A cijene, ah to i sam vidiš, nešto imaju jeftinije od svih, nešto je skuplje, a nešto u rangu...Veliki plus ako trebaš sastavljanje kod njih je free, te dostava je free + dobiješ na gotovu konfu dodatnih 12mj besplatne dijagnostike....

 

Takodjer da ne zaboravim, sa MagazinRS imam isto puno dobrih iskustva, isto tako kao i futura brzo riješe reklamacije, ne varaju niti muljaju a i isto tako besplatno sastavljaju računala i free dostavu mislim imaju iznad 3500kn za gotova računala

 

ADM isto je kvalitetan, po mojem rekao bi da ima skoro najaču ekipu servisera, koji su pravi informatičari a ne kao u ovim aka jeftinim trgovinama, trgovci... I isto tako imaju puno dobrih iskustva a opet i mušica, ali nikako nisu za zaobilaženje kao neki, jeftini ;=)

 

 

-PCE nick: FRipper- 1.12.2013. R.I.P. Paul Walker
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM vs, Protis

Fala, prijatelju, puno si mi pomoga

12 godina
offline
ADM vs, Protis

Par puta kupio kod Protisa, nikad niti jedna zamjerka. Jedino bi mozda mogao spomenuti da osoblje preko telefona (kad se jave) zvuci veoma bezvoljno, ko da sam ih nazvao u cetiri ujutro a ne cetiri popodne.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
FakeDeath kaže...

Gle 100 ljudi, 100 čudi...

 

Protis vec dugo radi, i imaju stvarno puno mušica, i iskreno ja  bi preporučio da ne riskiraš...ono možda imaš srece i bude sve idealno, al opet možda budeš imao i problema i prilikom kupovine, ili prilikom reklamacije

 

Ja iz osobnog iskustva od ovih jeftinijih uvijek mogu preporučiti magazinrs te naravno futuru-it

 

Futura je mislim oko 2god s nama, i do sada nisam čuo da su varali, ili da su naplačivali nešto što ne bi trebali ili da se čekalo dugo na reklamacijama...A i znam da brzo isporučuju...A cijene, ah to i sam vidiš, nešto imaju jeftinije od svih, nešto je skuplje, a nešto u rangu...Veliki plus ako trebaš sastavljanje kod njih je free, te dostava je free + dobiješ na gotovu konfu dodatnih 12mj besplatne dijagnostike....

 

Takodjer da ne zaboravim, sa MagazinRS imam isto puno dobrih iskustva, isto tako kao i futura brzo riješe reklamacije, ne varaju niti muljaju a i isto tako besplatno sastavljaju računala i free dostavu mislim imaju iznad 3500kn za gotova računala

 

ADM isto je kvalitetan, po mojem rekao bi da ima skoro najaču ekipu servisera, koji su pravi informatičari a ne kao u ovim aka jeftinim trgovinama, trgovci... I isto tako imaju puno dobrih iskustva a opet i mušica, ali nikako nisu za zaobilaženje kao neki, jeftini ;=)

 

Korisne konstatacije, hvala.

 

Zanima me jos kakvo je tvoje misljenje o linksu, te da li je u jednom od navedenih ducana moguce npr. kupit cijelu konfiguraciju pa onda neke dijelove platit gotovinom, a neke karticom?

 

 

 

P.S. Jesi ti mozda fakedeath sa garene?

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2013 22:54 (The_Fichek).
12 godina
offline
Re: ADM vs, Protis
The_Fichek kaže...

 

 

Sa linksom imam isto dobra iskustva, isto ekipa odlična i informirana... Jedino im malo zamjeram što su spori na blagajnoj, ali baš baš uvijek se mora nešto čekati :=) a i nekada su reklamacije užasno spore, pogotovo kada se radi o dijelovima di su oni uvoznici i di bi trebali biti brži...

 

U svakoj trgovini mozes kupiti nešto na karticu nešto na keš, samo im ljepo kažeš da ti naprave dva računa, npr procesor,matična,grafička na jedan račun koji ide karticom a ostalo na drugi koji ide gotovinom, ono, iskombiniraš si dijelove koje ceš na karticu a ostale uzmeš na gotovinu, nije to neka znanstvena fantastika ako se radi o računalu koji se sastavlja a ne npr laptopu kojeg nemreš podijeliti na dva dijela iliti dva računa ;=)

 

Ovaj fakedeath niti ne zna što je garena :D

-PCE nick: FRipper- 1.12.2013. R.I.P. Paul Walker
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2013 22:58 (FakeDeath).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice